Poporujete svou imunitu a testujete doplněk stravy Cetebe® IMMUNITY Forte

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
30. 10. 2021

Cetebe® IMMUNITY Forte

Tento prémiový produkt na podporu imunity obsahuje komplex vitamínu C (s postupným uvolňováním), vitamín D a zinek, a tím přispívá k normální funkci imunitního systému.

Výhoda vitaminu C s postupným uvolňováním spočívá v téměř kompletním vstřebání vitaminu C dodaného do organizmu.

Kapsle Cetebe® IMMUNITY Forte dodávají organismu vitamín C jedinečným způsobem, a to prostřednictvím TECHNOLOGIE ČASOVÝCH PERLIČEK™, z nichž se vitamín C uvolňuje postupně až 12 hodin. To je v případě vitamínu C zásadní vlastnost, protože nárazové silné dávky z běžných tablet se v těle neukládají a velmi rychle  se vylučuje močí. Technologie postupného uvolňování tak umožňuje nejen ekonomičtější užívání vitaminu C, ale i zlepšené využití vitaminu C tkáněmi.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, kůže a dásní, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Vitamin D přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů, k normální činnosti svalů, k normální hladině vápníku v krvi, k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a podílí se na procesu dělení buněk.

Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Přípravek je určen dospělým a dětem od 9 let.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Marie M.
avatar
Petr C.
avatar
Kristýna J.
avatar
editak
avatar
Martina J.
avatar
jitazela
avatar
Josef Č.
avatar
Veronika V.
avatar
Veronika R.
avatar
Lucie P.
zobrazit všechny přihlášené