Vybrané maminky testovaly antikolikový balíček Philips Avent. Jak byly spokojené se dočtete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
36
jak jste hodnotily
5
32x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Dětská chůvička

Křišťálově čistý zvuk dětské chůvičky SCD713 zaručuje rodičům maximální pocit bezpečí. Díky snímači teploty, příjemnému nočnímu světlu a ukolébavkám můžete pro své dítě vytvořit klidné prostředí

Výhody:

 • Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100% soukromí
 • Režim Smart ECO pro úsporu energie pro minimální přenos
 • Dosah až 330 metrů
 • Vynikající provozní doba pro hlídání přes noc
 • Poznejte, že jste připojení, díky výstrahám LED
 • Příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní vaše ratolesti
 • Mluvte s dítětem na dálku
 • Sledujte teplotu v dětském pokoji a nastavte výstrahy
 • Křišťálově čistý zvuk díky technologii DECT

Více informací o produktu najdete TADY.


Lahev s antikolikovmý systémem s ventilem AirFree

Ventil AirFree™ je navržen tak, aby vaše dítě polykalo méně vzduchu. Dudlík zůstává plný mléka, i když je ve vodorovné poloze, a umožňuje krmení ve vzpřímené poloze. Snížením množství vzduchu, který dítě spolkne, je možné omezit obvyklé problémy s krmením, jako je kolika, nadýmání a reflux.

 • 1 lahev
 • 260 ml
 • Dudlík s pomalým průtokem
 • 1m+

Výhody:

 • Mléko udrží uvnitř, vzduch pustí ven – snadné krmení ve vzpřímené poloze
 • Dudlík zůstává plný mléka, nikoli vzduchu
 • Antikolikový systém prokazatelně snižuje riziko koliky a podráždění
 • Snadno se čistí a sestavuje, protože ventil AirFree™ je jedna celistvá část.
 • Snadné použití
 • Lahev lze použít s ventilem AirFree™ i bez něj
 • Tvar dudlíku navržen pro bezpečné přisátí
 • K dispozici jsou dudlíky s různými průtoky
 • Volné kombinování s dalšími výrobky Philips

Více informací o produktu najdete TADY.


Antikolikový dudlík

Antikolikový dudlík je navržen pro nepřerušované krmení. Vzduch je udržován v lahvi, takže neproudí do bříška dítěte. Jeho textura zabraňuje stlačení dudlíku pro minimalizaci přerušování krmení a nepohodlí.

 • 2 ks
 • Dudlík s rychlým průtokem
 • od 6 měsíců

Výhody:

 • Antikolikový ventil prokazatelně snižuje riziko koliky
 • O 60 % méně podrážděného chování v noci
 • Žebrovaná textura zabraňuje stlačení dudlíku pro krmení bez přerušení
 • K dispozici jsou dudlíky s různými průtoky
 • Tento dudlík neobsahuje BPA
 • Kompatibilní sortiment od kojení po hrneček

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
36
avatar
Daniela
S produkty avent jsem nadmíru spokojená, tyto antikolikové savičky používáme téměř od narození a syn vůbec neměl problém s žádnými kolikami. Takže opravdu fungují, jdou dobře umývat, a celkem dost toho vydrží. Určitě doporučuji maminkam co se rozhodují jakou lahvičku pro miminko koupit. Za nás absolutní spokojenost.
klad Antikolikový ventil
klad Lehké čištění
klad Tvar
klad Nic
avatar
Kateřina
velice oceňuji tuto chůvičku,naprosto splňuje dosah který slibuje,zvuk je naprosto čistý,výbornáje mložnost pustit miminku ukolébavku. Poměr cena a kvalita odpovídá a rozhodně jde o nepostradatelného pomocníka pro každou maminku. Značka philips je známá svými kvalitními výrobky a toto nebude jediný produkt který ještě pořídím
příloha
klad dosah
klad cena a kvalita
klad spolehlivost
klad ukolébavky
klad noční světýlko
klad čistý zvuk
klad nic
avatar
Kateřina
oba moji synové trpěli od narození na bolení bříška,škoda že jsem o této lahvi nevěděla dřív,ušetřila bych si pár probdělích nocí jak u staršího tak u mladšího syna. Lahev je lehká,a není nijak náročná na údržbu,co mě mile překvapilo je fakt že savička má víc otvorů,miminko se naučí pít plynule a nezahlcuje se vzduchem
klad pomáha předcházet kolikám
klad snadná údržba
klad savička
klad nic
avatar
Kateřina
náhradní savičky za mě otestovala moje kamarádka, protože můj syn má necelých 5 měsíců a je na něj ještě velká. Co mě mile překvapilo bylo že savička má 4 dírky a tím pádem se dítěti snadněji pije a nemusí tolik sát a usnadňuje sání. další výhodou je že se může dát skoro na každou lahev značky avent
klad variabilita
klad víc dírek v savičce
klad ventil na odvod vzduchu
klad cena
klad nic
avatar
Petra
Z chůvičky jsem nadšená. Použití je snadné, přenášený zvuk je čistý, bez šumu. Obě jednotky se dají použít jen na baterie, což je super. Mají dlouhý dosah, pro dům se zahradou plně dostačující. Dítěti se může zapnout tlumené světýlko nebo některá z uklidňujících melodií.
příloha
klad design
klad čistý zvuk
klad nemusí být v síti
klad zobrazená teplota
klad melodie
klad nic
avatar
Anita
Chůvičky do Philips Avent jsou velkým pomocníkem do domácnosti s malým prckem. Od chvíle to tyto chůvičky mám používám je každý den. Když jdu ven se psem a mylý doma spí, nemám strach odejít, protože ho pořád slyším v chůvičce. Tento prodůkt má velký dosah. Výhodou je, že pokud se malý probudí mohu na něj mluvit i na dalku nebo mu zapnout světýlko a nebo i ukolébavku. Chůvičky si opravdu nemohu vynachválit.
klad regulace hlasitoati
klad několik druhu ukolébavek
klad noční světlo
klad mluvení do vysílačky k miminku
klad velký dosah
klad pripojení jak před nabiječku, tak na baterky
klad nic
avatar
Anita
Perfektní lahvička od Philips AVENT. Nikdy předtím jsem s ní neměla zkušenosti a opravdu mohu říct, že můj malý chlapeček celkem dost trpěl na bolesti bříška a koliky. S touto lahvičkou máme klid. Navíc mrňousek neměl žádný problém s přijetím nového dudlíku než byl zvyklý.
klad tvar
klad dudlík
klad koliky zmizely
klad nic
avatar
Anita
Dudlík na lahev od Philip Avent je perfektní pomocník pro vetší miminka. Je úžasné, že se dá lahvička s menším dudlíkem vyměnit za tento dudlík pro starší miminka a lahvička se může používat dál. Malému jsem tento dudlík zkusila dát a neměl žádný problém ho přijmout.
klad perfektní
klad nic
avatar
Petra
Lahev od Aventu je vyrobená z kvalitního a odolného materiálu. Má pěkný moderní design. Dobře se vymývá a udržuje v čistotě. Větší miminka si ji mohou pohodlně držet samy. Má ukazatel množství mléka, což se určitě hodí. Za mě jedna z nejlepších lahviček pro miminka na mléko.
příloha
klad design
klad objem
klad ukazatel množství mléka
klad nic
avatar
Petra
Tento antikolikový dudlík na láhev je vyrobený z příjemného a odolného materiálu. Děťátko si na něj velice rychle zvykne a mléko se mu dobře pije z lahvičky. Díky antikolikovému systému miminko během pití nepolyká vzduch, jako je tomu u jiných dudlíků na lahve. Mohu jen doporučit, jsem s ním moc spokojená.
příloha
klad příjemný materiál
klad průtok
klad proti nafouklému bříšku
klad nic
avatar
Jana
Na chůvičce oceňuji jednoduché ovládání s dlouhou výdrží baterie, citlivý mikrofon zaznamenávající i pobrukování dítěte včetně možné komunikace v obou směrech.Výborný dosah z domu na zahradu i z patra do patra. Také oceňuji ukazatel teploty a možnost puštění ukolébavek.
klad dosah signálu
klad citlivost mikrofonu
klad ukazatel teploty
klad zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Jana
Značku Avent ráda používám a jsem nadšená, že vytvořili tuho lahvičku. Lahvička předčila moje očekávání. Malá celkem často před jejím používáním trpěla bolestmi bříška a zvracením, nicméně asi po 4 dnech používání, se vše zlepšilo a nyní nemá žádný problém.
klad malá nepoliká vzduch
klad dobrý průtok mléka
klad snadná manipulace
klad zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Jana
Jsem nadšená. Guma na savičkách je příjemně tvrdá. Dcera z nich pěkně papá, nezakuckává se a ani nedáví. Průtok je adekvátní a dobře regulovatelný. Dceru uz nebolí bříško a pěkně spinká. Savička je podobná bradavce, takže lze dobře kombinovat s kojením. Vřele doporučuji.
klad adekvátní průtok mléka
klad savička podobná bradavce
klad zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Daniela
Již na začátku používání lahvičky Avent a ventilkem jsem zaznamenala u syna zlepšení co se týče nadýmání. Pořád tam nějaké to bolení je, ale je to mnohem lepší, dost na to trpí, tak jsem hledala cokoliv, co by mu aspon trošku ulevilo a s touto lahvickou se mi zda, ze jsme na správné cestě. Avent lahvicky pouzivame od narození takže neni problém co se týče tvaru nebo přijímání dudlíku. Na reflux netrpí, ale občas si ublinknul a teď co používáme tuto lahev tak se to zatím nestalo. Každopádně lahvička je super, dobře se čistí, víčko paradne těsní. Určitě bych doporučovala maminkám co jim miminka hodně trpí na bolení bříška aby vyzkoušely, nám se aspoň malicko určitě ulevilo a stojí za to to zkusit.
příloha
klad Antikolikový ventil
klad Tvar dudlíku
klad Snadné čištění
klad Nic
avatar
Veronika
Z chůvičky jsem naprosto nadšená! Hned jsem si říkala, proč jsem si ji nepořídila už dříve. Díky ní zvládám udělat během dne mnohem více věcí, aniž bych se musela stresovat, jestli náhodou malá nepláče. Práce na zahrádce již není žádný problém a nemusím nechávat dveře či okno dokořán přes celý den. Dosah chůvičky je skvělý, co jsem slyšela od známých tak velice nadprůměrný. Přenos zvuku špičkový, bez problémů. Další funkce jako ukolébavka, sledování teploty, noční světlo apod. jsou příjemným a užitečným zpestřením produktu. Výdrž baterie super, obstála všechny potřebné úkony, i noční hlídání. Absolutně nemám co vytknout.
příloha
klad Velký dosah chůvičky
klad Balení obsahuje baterky
klad Elegantní design
klad Výdrž baterie
klad Snadno poznám, že jsem připojená a přenos funguje
klad Super přenos zvuku
klad Jde poznat kvalita produktu
klad K samotné chůvičce nemám co vytknout. Snad jen by mohla ještě umět přenést video, ale to už je zase úplně jiný produkt a není to nezbytnost.
avatar
Veronika
S produktem jsem spokojená. Velký přínos lahvičky vidím ve skutečnosti, že miminko nenasává vzduch, ale pouze mlíčko a to pěkně pomalu. Na trhu je hodně lahviček, které toto bohužel neumí. Při jejím používání mám klid a navíc se používá velice snadno. Malá neodporuje a lahvičku používáme běžně, když zrovna nemůžu kojit. Žádné nadýmání poté nepozorujeme, malá je moc spokojená. Potrpím si také na materiály a s kvalitní lahvičkou vím, že se do mlíčka neuvolňuje nic špatného. Určitě doporučuji vyzkoušet maminkám, jejichž děti trpí nadýmáním!
klad Už od 1 měsíce
klad Snižuje riziko koliky a podráždění
klad Snadno se používá
klad Malá ho má ráda
klad Nic
avatar
Veronika
Jiný dudlík na lahvičku, než antikolikový, bych už ani nevolila. Oblíbili jsme si! Nadýmání pozoruji jako častý problém a snížení polykaného vzduchu skvěle působí na následný klid a pohodu v bříšku miminka :). Kvalitní značka, u které se nemusíte bát BPA nebo jiných látek nevhodných pro miminka :). Moc děkuji za možnost vyzkoušet, už u nich zůstaneme :).
klad Antikolikový
klad Skvěle tvarovaný
klad Neobsahuje BPA
klad Nic, vše v pořádku.
avatar
Lucie
Chůvička má velmi pěkný, čistý přenos zvuku a to nemusí být umístěna ani v postýlce. Máme ji zhruba metr od postýlky a mikrofon je velmi citlivý. Líbí se mi možnost ovládat ukolébavky z rodičovské jednotky. Na displeji je také údaj o pokojové teplotě ve které se nachází dětská jednotka. S dosahem jsme problém neměli, máme patrový RD a dítě spí na opačném konci domu přes několik stěn a vždy vše bez problémů. Rodičovská jednotka na nabití nevydrží ani týden při frekvenci denního používání, ale je fajn, že byly součástí i dobíjecí baterie. Dětská jednotka ale musí být připojena v síti. Lze do ní umístit i baterie, nicméně to nedoporučuji, protože nám s použitím baterek vydržela jen pár minut. Možná to bylo ale baterkami a chtělo by to ty stejné, které byly přiloženy k rodičovské jednotce. Jako mínus ale beru to, že chůvičky přišly bez českého návodu. Ten lze ale zase na druhou stranu lehce stáhnout z internetu. Za mě chůvičku určitě doporučuji, jsem s ní velmi spokojená.
klad dosah
klad vzhled
klad ukolébavky
klad čistý přenos vzduchu
klad dětská jednotka bez napájení vydrží na baterky jen krátce
klad součástí nebyl český návod
avatar
Lucie
Lahve avent používám již od 2.týdne narození dcery, protože odmítá pít z prsu. I přes antikolikový systém nicméně dceru bříško občas trápí. Líbí se mi však, že ventil lze použít i v ostatních lahvičkách avent. Ventil se snadno omývá a vyndává z lahve. Nemůžu tedy říct, že by nám lahev s ventilem nějak více pomohla oproti běžné lahvi.
klad ventil lze snadno vyndat a omýt
klad na nic jsem nenarazila
avatar
Lucie
Součástí byly dudlíky jak od 6m, tak od 1m. Testovali jsme ten od 1m. Speciálně na této lahvičce se mi velmi líbí tvar savičky, který dceři dobře padl do pusy a jde lépe vidět, kolik mlíka v lahvičce zbývá. Za mě mám zatím jedinou výhradu, a to, že sice je lahvička psaná +1m (dcera má 6týdnů), ale zdá se mi, že mléko ze savičky dost kape, vyměnila jsem jej tedy prozatím za savičku z jiné lahve s menším otvorem, který dceři více vyhovuje.
klad tvar savičky
klad velký průtok mléka
Zobrazit více recenzí