Vstupte do světa, kde se na zásilky nečeká! Otestujte chytrou schránku PostCube

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
30
Přihlásit se můžete do
20. 6.
23:59
konec testování
18. 7. 2021

Koho hledáme

Hledáme 30 testerek z Prahy, které žijí v rodinném domu a otestují po dobu 3 týdnů novou službu Chytrý box PostCube* a poté budou své hodnocení sdílet s ostatními zde na webu.

*Testující budou mít po dobu 3 týdnů doručování do Chytrého boxu zdarma (hradí Chytrý box CZ) a to až do počtu 20 zásilek týdně a 40 zásilek celkem. Minimální počet odeslání/přijetí zásilek v čase testování je 10.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování vyplňte krátký dotazník.

Veškeré informace o službě Chytrý box najdete TADY.

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere 30 nejvhodnějších testerek, kterým bude PostCube chytrá poštovní schránka na 3 týdny zapůjčena na testování. V případě zájmu testující dostanou možnost si box koupit/ponechat se 30% slevou i s nohou.

Chytrý box PostCube   

PostCube - nečekejte na kurýra. PostCube je chytrá poštovní schránka, která umí přijímat i odesílat balíky. Kovová PostCube nepotřebuje kabel ani připojení k internetu. Funguje přes Bluetooth.

Svou paměť tak nemusíte zatěžovat dalším PIN kódem nebo nutností mít u sebe klíč. Svou zásilku už nikdy nezmeškáte. Doručí vám ji, i když právě nejste doma. 

Díky mobilní aplikaci máte o doručování přehled a vždy vás upozorní, že balík právě přišel. Stáhněte si aplikaci do svého mobilního telefonu a staňte se pánem příjmu i odesílání zásilek.

Vstupte do světa, kde se na zásilky nečeká!


Více informací o službě Chytrý box najdete TADY.