Čistící kartáček na obličej VisaPure Philips

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
46x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 2. 10. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testování proběhne 1. října, testovací výzva padne mezi 10 a 12 hodinou.

Pro domácí testování získá tento produkt deset z vás, které nám napíšete důvod, proč právě vy byste měla  získat  tento čístící kartáček na obličej, a to maximálně v pěti větách, a zároveň budete mít v profilu svou reálnou fotku.

Výherkyně pro testování vybereme společně s naším partnerem, společností Philips, a to na základě vašich nejúpřimnějších a nejzajímavějších osobních důvodů.

[*] [*] [*]

 

Přístroj Philips VisaPure přináší novou technologii do odvětví péče o obličej, povýší každodenní čištění obličeje na novou úroveň, aniž byste se museli namáhat. Pohodlný způsob, jak mít pokožku čistou, hladkou a zářivou.

Výhody používání čistícího kartáčku na obličej

 • 10x efektivnější než ruční čištění. Odstraní více odumřelých buněk než při ručním čištění.
 • Je tak jemný k vaší pokožce, jako když ji čistíte ručně.
 • Zlepšuje absorpci pleťového krému.
 • Zlepšuje mikrocirkulaci, a dodává tak vaší pleti lesk.

Snadné použití

 • Časovač pro 3 zóny pokožky
 • 2 nastavení rychlosti - jemné a hloubkové čištění
 • Může se používat i ve sprše
 • Až 30 použití bez nabíjení
 • Nabíjecí a úložný podstavec
 • Prosvětlená ikona udává životnost baterie
 • Tenký ergonomický design

Balení obsahuje

 • Hlavu kartáčku pro normální pokožku
 • Hlavu kartáčku pro citlivou pokožku
 • Stručný návod k rychlému použití
 • Nabíjecí a úložný podstavec
 • 100–240V adaptér

Produkt exkluzivně k dostání v sítích parfumerii Douglas.

 

[*] Více informací o produktu ZDE [*]

Hodnocení
50
avatar
Dita
klad Když jsem uviděla Vaši testovací výzvu ani na chvilku jsem neváhala a chtěla kartáček VisaPure Essential vyzkoušet. Kartáček je velice elegantní. V testovací sadě byly přiloženy dvě náhradní hlavy - pro normální pleť a pro citlivou pleť. V návodu jsem se dočetla, že existují ještě další typy - pro velmi citlivou pleť, pro peeling a pro hloubkové čištění pórů. Je tedy na každém, co si kdo zakoupí či poté k sadě dokoupí. Běžné hlavy kartáčku se mají po třech měsících obměňovat. Začala jsem čištění pleti s nástavcem pro normální pleť, ale zjistila jsem, že mi více vyhovuje nástavec pro citlivou pokožku. Do budoucna si dokoupím na vyzkoušení i nástavec pro velmi citlivou pleť. První nástavec mou pleť totiž podráždil a pleť byla druhý den více citlivá a čištění nebylo příjemné. Možná to však bylo způsobeno i tím, že jsem při prvním čištění na kartáček více tlačila. S opakovaným čištěním jsem však zjistila, že stačí s kartáčkem pouze jemně kroužit po pokožce. Vyhýbejte se i očnímu okolí. Též dbejte na to, jaký druh čistícího gelu používáte. V drogerii mi paní prodavačka doporučila jeden s přidáním oleje, ale to se mi při čištění s kartáčkem neosvědčilo. Gel nevytvořil pěnu a po obličeji stékal. Gel nanáším na navlhčenou hlavici. Musím se přiznat, že nastavené časové rozdělení pro tři zóny moc nevyužívám, čistím pleť dle svého uvážení a příjemného pocitu. Na oblast čela a nosu používám druhou rychlost. Velkou výhodou je voděodolnost přístroje - obličej si můžete čistit i ve vaně či sprše. Ve shrnutí musím říci, že díky kartáčku si nyní poprvé v životě řádně čistím pleť nejen večer, ale i po probuzení ráno. Doteď jsem si po ránu umývala obličej pouze vodou. Nyní si však tu krátkou chvilku pro sebe najdu a svou pleť čistím řádně i po ránu. Po dvou týdnech to již dělám automaticky. Pleť je po čištění na dotek příjemně hebká, obratem používám séra a krém. Po dvoutýdenním testování mohu říci, že je plet hladší a snížil se mi výskyt "černých teček" v kritických zónách.
klad Nehodnotila bych to jako negativum, spíše jako doporučení. Začínáte-li s čištěním, začněte svou pleť čistit spíše nástavcem pro velmi citlivou pleť a poté případně přejděte k normálnímu nástavci. Ne naopak.
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Dagmar
klad Vzhledem k tomu, že mám problematickou pleť, tak jsem tuto možnost otestování velmi uvítala. Doposud jsem používal pouze manuální čištění mycím gelem za pomoci kartáčku na čištění pleti. Bohužel bez nějakých zásadních účinků na mou pleť. Ihned po první aplikaci čištění za pomoci VisaPure jsem pozorovala změny k lepšímu. Má pleť mi přišla jako znovuzrozená, byla svěží a působila mladistvějším dojmem. Za sebe musím říct, že mi opravdu pomohl s péčí o mou pleť a výsledky jsou znát i po necelých 14 dnech, co ho mám možnost používat.
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Kartáček je na pohled velmi hezký. Jeho ovládání je jednoduché. Kartáček používám k čištění pleti jednou za den, vždy večer. Pleť je dobře vyčištěná a viditelně jemnější. Oceňuji , že se je kartáček voděodolný a dá se používat i ve sprše.Co se týče nástavců - mám dva - pro normální pleť a pro jemnou pleť. Já zatím používám pro normální. Po prvním den se mi pokožka po čištění zdála trochu podrážděná, tak jsem zvažovala jemnější nástavec, ale další dny už jsem nic nepozorovala. Ihned po vyčištění nanesu krém nebo sérum, které se dle mého daleko lépe vstřebává. Myslím, že kartáček je skvělý pomocník pro rychlé vyčištění pleti. Jedinou nevýhodu vidím asi ve vyšší ceně.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Markéta
klad Pokud si chcete dopřát každý den pocit opravdu čisté pleti při minimu námahy, tak tohle je přístroj jako dělaný pro Vás! Čistěním pouho-pouhou rukou nedosáhnete nikdy takového výsledku jako s VisaPure, a to ani se sebelepší čisticí pěnou/gelem aj. kosmetickými produkty. Jako mnoho jiných žen jsem byla zvyklá čistit si pleť dlaněmi, postupně jsem "přešla" na mořské - čisticí a peelingové - houby. Byla jsem tedy opravdu zvědavá, co tenhle přístroj dokáže. A světe div se! Zamilovala jsem se! Tohle je věc, do které se oplatí investovat! Nejenže pleť čistí až 10x efektivněji (oproti běžnému způsobu "ruce + čisticí produkt"), ale pleť je za tu minutu chodu přístroje prokrvená, hladší a zářivější. Stačí na kartáček nanést Váš oblíbený čisticí produkt, spustit jej...a za pouhou minutu je hotovo! S černými tečkami na nose si prozatím nedokázal na 100% poradit, ale myslím si, že po 14 dnech je na takovýto výsledek ještě brzy + každá pleť je jiná...a není černá tečka jako černá tečka :-). Každopádně musím uznat, že moje pleť nikdy nebyla tak čistá...a bez jediného pupínku! God - sent product for our skin! <3
klad + Vyčistí pleť jako kouzelná hůlka - rychle, lehce, efektivně!
klad + 2 nástavce pro normální a citlivou pleť (s možností dokoupení spousty dalších variant - pro extra citlivou pleť, peelingový nástavec, pro hloubkové čistění...)
klad + 2 rychlosti čistění + rotační pohyb, který zaručí dokonalé vyčistění pleti, odstranění odumřelých buněk jako při peelingu.
klad + Opravdu velmi jemné štětiny kartáčku - nemusíte se tak bát, že by Vaší pleti ublížil!
klad + Krásný design.
klad + Díky své nízké hmotnosti vhodný na cestování.
klad + Mnohem nižší spotřeba odličovacích produktů oproti běžnému čistění - stačí nanést na nástavec opravdu malinko.
klad + Tzv. "blbu - vzdorný přístroj" - minutu máte rozdělenou po dvaceti sekundách, po kterých následuje malá pauza, abyste se mohli přesunout na další partii Vašeho obličeje - 3 zóny.
klad + Vhodný i do vany, sprchy...voda mu prostě nevadí :-)
avatar
Marika
avatar
Silvie
klad Takže holky, o tento kartáček bojujeme s dcerou (16 let), která ho dřív bude mít v ruce :D Je to výborný dárek a opravdu pleť je jemnější a příjemnější na dotyk. Super relax :) Zatím nemůžu říct, jak to působí na akné, ale je pravda, že pleť to čistí. Důležité je mít kvalitní kosmetiku k tomu :)
klad Dobře se drží v ruce a je velice skladný, takže ho můžu mít na cesty. Obě dvě hlavice příjemně pokožku masírují a prokrvují, Krém se lépe vstřebává. Určitě si napište Ježíškovi ;)
avatar
Petra
avatar
Martina
avatar
Dagmar
avatar
Eva
klad Mé balení obsahuje kartáček, nabíjecí stojánek, nabíječku, stříbrné cestovní pouzdro a dvě čisticí hlavice – pro normální a pro citlivou pleť. Kartáček se velmi snadno ovládá, má dva rychlostní stupně - pro jemné a hloubkové čištění. Čištění pleti tímto kartáčkem je velmi příjemné, kombinace otáčivých a vibrujících pohybů pleť dokonale vyčistí. Průměr hlavice je přibližně 3,5 cm, takže se krásně dostane i do záhybů okolo nosu. Je lehký a tichý, navíc je vodotěsný, takže ho můžu používat i ve sprše. Po použití je pleť krásně hebká, pružná, pleťový krém se daleko lépe vstřebává. A to hlavní – opravdu vidím výsledky, póry jsou den ode dne méně viditelné, pleť je čistá, rozzářená. Z kartáčku jsem opravdu nadšená a stal se mým nenahraditelným pomocníkem při každodenním rituálu čištění pleti.
avatar
Šárka
avatar
Marika
Zobrazit více recenzí