Testujeme inteligentní čističku vzduchu Breville s pěti úrovňovou filtrací, HEPA filtrem 3v1, dezinfekční UV lampou a ionizátorem

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
9
konec testování
20. 8. 2022

Čistička vzduchu 360°C Breville BAP007X

Díky modernímu designu se čistička vzduchu Breville 360°C BAP007X stane elegantním doplňkem vaší domácnosti, který zastane hned několik funkcí najednou. Čištění vzduchu probíhá  po celé ploše čističky, tj. v kruhu 360°C, a hravě si poradí s likvidací nečistot v ovzduší.

Čistička dokáže vyčistit až 205 m3 vzduchu za hodinu, tj. např. v místnosti do 16 m2 vymění vzduch v místnosti až 5x za hodinu. Vše díky 5-ti úrovňové filtraci, které ještě navíc může pomoci ionizátor.  

Fáze 1 & 2 - Čistička disponuje kvalitním látkovým filtrem, který sám o sobě filtruje velké nečistoty. Předfiltr poté zachytí další velké nečistoty, čímž šetří HEPA filtr.

Fáze 3 - Filtr 3v1 HEPA zachytí až 99,97% z nečistot přítomných ve vzduchu, čímž zajišťuje čistší vzduch, potažmo kvalitnější životní prostředí. Prachy, pyly, roztoči nemají šanci. Přináší tak velikou úlevu pro alergiky nebo třeba milovníky zvířat. HEPA filtr vydrží až 12 měsíců na při používání až 21 hodin denně.

Fáze 4 - Uhlíkový filtr - filtr s aktivním uhlíkem zachycuje pachy, výpary a plyny z kouře, chemikálií a či poletující srst domácích mazlíčků.

Fáze 5 - Dezinfekční UV lampa účinně ničí různé typy bakterií, virů, hub a spór z plísní. Kvalitu potvrzují nejen laboratorní testy, ale i samotní uživatelé.

Současně je možné použít také ionizátor. Ten funguje tak, že uvolňuje záporné ionty, které pomáhají čistit vzduch. Vážou na sebe částečky, které se pak snadněji zachytí na filtru. Díky tomu je vzduch čistší a svěžejší.

Shrnutí:

 • HEPA filtr 3v1 + kvalitní látkový filtr
 • užitečný světelný indikátor filtru vám připomene, kdy je potřeba vyměnit filtr.
 • časovač umožní vypnutí čističky v dopředu stanovenou dobu - časovač na 4, 8, 12 hodin
 • LCD displej
 • 3 rychlosti filtrování vzduchu
 • 5 stupňů filtrace ve 360° - nasává znečištěný vzduch ze všech směrů
 • díky svému elegantnímu designu padne do každého interiéru
 • noční režim vypne všechna světla na displeji, nastaví rychlost a ztiší přístroj na pouhých 41 dBA pro klidnou noc
 • dodáváno s 1 x HEPA filtrem, vydrží až 12 měsíců
 • ionizace
 • UV filtrace

Původně australská značka Breville vznikla již ve 30. letech 20. století.  Značka Breville je známá funkčními, a přitom elegantními technologickými produkty převážně v podobě malých kuchyňských spotřebičů a internetový e-shop mámedoma.cz je exkluzivním distributorem této značky na českém a slovenském trhu.  Díky osobitému stylu a chytrým funkcím šitých na míru pro potřeby uživatelů, si je oblíbily miliony zákazníků zejména na britských ostrovech.   Více informací o produktu najdete ZDE.Vybrané testerky

avatar
Petr K.
avatar
Lenka R.
avatar
Weronika D.
avatar
sharka15
avatar
Kakajko
avatar
blancmr
avatar
kubbb
avatar
Petr Š.