Sdílely jste s námi svou zkušenost s čističkou vzduchu Philips AC1214/10 Series 1000i Air Purifier od Electro World

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
2x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 29. 5. 2019
do 30. 6. 2019

 

Čistička vzduchu Philips AC1214/10 Series 1000i Air Purifier

 

Proměňte svůj domov v to nejpříjemnější a nejzdravější místo na světě. Čistička vzduchu Philips si poradí nejen se zápachem a drobným prachem. Díky HEPA filtru NanoProtect zachytí 99,97 % částic včetně alergenů, bakterií a některých virů. Je vhodná do menších až středně velkých místností – hravě zvládne prostor o velikosti 32 m2. Kvalitu ovzduší pro vás ohlídá barevný kroužek, který napoví, kdy je potřeba filtr vypnout nebo zapnout.

Hlavní výhody:

  • Redukuje prach, alergeny, plyny i zápachy. Zachytí 99,97 % částic.
  • Je možné ji ovládat na dálku pomocí aplikace.
  • Nabízí 3 automatické režimy a 4 manuální nastavení rychlosti.
  • Neustále monitoruje kvalitu vzduchu a automaticky jí přizpůsobuje rychlost ventilátoru.

 

 

Hodnocení
2
avatar
Renata
Tuto čističku jsem používala, když jsem se přestěhovali do nového domu a ve vzduchu bylo cítit pachy nového nábytku i čerstvé výmalby. Moc se nám osvědčila. Značka Philips je u nás oblíbená. Čistička má elegantní vzhled, neruší ani v obývacím pokoji. Má tichý chod, nízkou spotřebu a vysokou účinnost. Ovzduší v domě se o poznání zlepšilo, vyčistilo. Čistička se velmi snadno ovládá jak manuálně tak pomocí aplikace v mobilu. Cena je v poměru k výkonu.
klad celý výrobek
klad nic
avatar
Lucie
Nejvíce oceňuji, že se dá ovládat přes aplikaci, takže nemusíte přemýšlet, co ten znak si znamená, protože se Vám to na displeji telefonu všechno vypíše. Super je taky dětský režim, se kterým nemusím mít strach, že mi tam moje dcerka něco rozšteluje. Po pár hodinách používání se doma o poznání lépe lépe dýchalo, po pár dnech jsem vypozorovala i úbytek prachu. Takže za mě super :)
příloha příloha
klad Jednoduché ovládání
klad Šikovná aplikace na ovládání
klad Jemný, čistý design
klad Nemám co bych vytkla