Naše testerky se svými ratolestmi vyzkoušely mléčnou rýžovou kaši s colostrem a jablkem od značky COLVIA®. A jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
30
jak jste hodnotily
5
26x
4
3x
3
2
1x
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 22. 5. 2023
do 11. 6. 2023

COLVIA® Mléčná rýžová kaše s colostrem a jablkem

Ryze přírodní výrobek obsahující pouze mléčný tukNeobsahuje rostlinné složky (tuky a oleje), plnidla ani zahušťovadlaJako jediné výrobky tohoto druhu na trhu obsahují kolostrum (první mateřské mléko).   

COLVIA mléčná rýžová kaše je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Kaše je vyrobena z pečlivě kontrolovaných surovin.

Použití:

Na talíř nebo do misky vlijte 100 ml převařené pitné vody pro kojence zchlazené na 45 °C. Za stálého míchání přidejte 6 lžíček (cca 30 g) kaše COLVIA. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Důkladné promíchejte a nechte chvíli ustát.

Na přípravu použijte vždy jen suchou lžíci. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou. Nedojedenou porci už znovu nepodávejte.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
30
avatar
Marie
Za mě skvělá kaše. Je bez lepku, takže pro syna s bzl dietou hledám různé výživné kašičky. Velké + je, že je tam colostrum, které do něj v tobolkách nedostanu. Takže jsem ráda, že aspoň v této formě. Jemná chuť jablka, rychlá příprava. Není moc sladká, staršímu jsem ji musela trošku osladit, ale pro miminka ideální.
klad Rychlá příprava
klad Dobrá chuť
klad Kvůli bzl dietě používáme různé kaše, tohle jsem přidala například 1 ku 1 k jahlove a bylo to super
klad Dětem chutnala
příloha

Přílohy

IMG_3557.MOV
avatar
Hana
Skvělá kaše, malá si ji má oblíbila. Obecně má kase hodně ráda a tahle ji míč chutná. Má znovu uzavíratelný pytlík, což je velké plus, nemusím řešit způsob, jakým uzavřít sáček. Příprava je velmi jednoduchá, konzistence tak akorát a jako plus nehrudkovatí. Líbí se mi složení kaše a oceňuji, že obsahuje colostrum pro děti prospěšné. Zachutnala i mě a tak jsem objednala do zásoby i jiné další varianty. Je skvělá jak k snídani, tak třeba i jako rychlá večeře. Dobře zasytí a já osobně si na tuhle s příchutí jablka sypu ještě skořici.
klad Znovu uzavíratelný pytlík
klad Složení
klad Nehrudkovatí
klad Vůně
klad Colostrum
klad Konzistence
klad Nic
příloha příloha
avatar
Eliska Soukupova
Výborná kaše, malý ji má rad. Má znovu uzaviratelný pytlík. Jednoduchá příprava, nehrudkovatí. Skvělé složení a to, že obsahuje colostrum je velký plus. Chutna i mě , je skvělý k snídani i k večeři rychle zasytí nám chutná i posypar skořicí a je to naprostá bomba
klad Balení
klad Složení
klad N
příloha
avatar
Kateřina
Kaši všeobecně dávám už od 4.tého měsíce. Nicméně jsem vždy volila kaši na noc. Tuto variantu kase jsem neznala, dříve nezkousela. Velice mne zaujal bonus ve formě colostra. Přes den jsem tedy kaši vyzkoušela , respektive syn . A musím říct , ze jeho nadšena reakce. Šla nadevse.
klad Vse
klad Nic
příloha
avatar
Petr
COLVIA Mléčná rýžová kaše s colostrem a jablkem má příjemně vypadající obal. Skvělé je, že je kaše ve znovuzaviratelném pevném obalu. Pěkně smetanově voní, jablko necítím. Líbí se mi, že je to přírodní produkt a že obsahuje první mateřské mléko, teda kolostrum. Jsem fakt rád, že malé moc chutná. Já tam vůbec necitím jablka, ale hlavní je to, že malá si dobře pochutnává. Na talář vliji převařenou, ale zchládlou vodu a nasypu takové množství kaše, aby nebyla ani hustá, ani řídká. A je hotovo.
klad znovuzaviratelný pevný obal
klad přírodní produkt
klad obsahuje kolostrum
klad rychlá příprava
klad vůbec necítím jablka
klad cena
příloha příloha příloha
avatar
Anna
Mléčná kaše od značky COLVIA mě zaujala nejen svým obalem ale hlavně složením, které je přírodní. Kaše se připravuje snadno, rychle a hlavně nedělá hrudky. Chutná velmi jemně ovšem jablečná příchuť je cítit málo, ve výsledku mi to nevadilo, protože jsem do kaše přidávala ještě čerstvé ovoce. Synovi kase moc chutná, vždycky sní celou porci což normálně nedělá. Oceňuji taky znovu uzavíratelný obal, který lze vzít i na cesty.
klad Přírodní složení
klad Znovu uzavíratelný obal
klad Rychlá příprava
klad Jablečná chuť není moc cítit
příloha příloha příloha
avatar
Iveta
Tak jsem ráda, že jsem zkusila testovat tento produkt pro dcer, s tím, že mám doma různé kaše, tak že zkusíme jinou..konkrétně rýžovou. Bohužel i když je ochucená s jablky, tak u nás úspěch neměla, nevím čím to může být. budeme zkoušet dál, ale asi to bude bez úspěchu
klad Obal
klad že je ochucená
klad colostrum
klad bohužel nám nechutnala
klad moc tekutá
příloha příloha
avatar
Lenka
Tato kaše mne celkově mile překvapila. Zaujalo mne složení s obsahem colostra a bez rostlinných tuků, proto jsem ji ráda se synem vyzkoušela. Ocenila jsem i znovu uzavíratelný obal, který ne každá značka kaší má. Kaše se dobře rozmíchává, jen je dle doporučeného dávkování na nás trochu hustší. Konzistence je hladká, krémová a bez hrudek. Měla jsem obavy ohledně dochucení jablkem, aby nebyla keše "příliš" sladká. Nicméně jablko není v kaši téměř poznat - kaše chutná hodně mléčně a jemně. Určitě si budeme tuto kaši i dále zařazovat, protože synovu chutná.
klad konzistence
klad mléčná chuť
klad znovu uzavíratelný obal
klad složení bez rostlinných tuků
klad obsah colostra
klad dle dávkování hustší
příloha
avatar
Michal
COLVIA Mléčná rýžová kaše s colostrem byla u nás doma přijata velmi pozitivně. Očividně chutnala. I já jsem ochutnal a příjemně voní po jablkách, ale ne po umělém aroma, ale opravdu po jablkách. Hodně se mi líbí znovu uzavíratelný obal, je to velmi praktické.
klad Znovu uzavíratelný obal
klad Složení
klad Obsaj colostra
klad Nic
příloha
avatar
Eliška
Mléčná rýžová kaše s colostrem a jablkem je velmi snadná na přípravu. Je jemná, ale moc nevoní ani nechutná po jablky. Chuťově je dobrá, ale samostatně děti moc neláká. Zkusila jsem ji trošku vylepšit ovocným pyré a to byl zásah do černého. Takže když celkově budu hodnotit tento výrobek, tak jako základ ke snídani není vůbec špatný.
klad Nehrudkovatí
klad Ne moc sladké
klad Snadná příprava
klad Obsahuje colostrum
klad Bez lepku, konzervantů a barviv
klad Uzavíratelný pytlík
klad Moc necítím jablko
klad Moc nevoní
klad Chuť nevýrazná
příloha
avatar
Jana
Mléčná rýžová kaše se dobře připravuje - jednoduše se dá rozmíchat ve vodě, pěkně se rozpouští a docela dobře se dá vychytat hustota (jiné kaše po "odstání" hodně zhoustnou). Kaše je balená ve znovuuzavíratelném sáčku, takže kaše nechytá případnou okolní vlhkost. Ač syn není úplně "kašovitý" typ, celkem si kaši oblíbil. Kaše je vyrobená z kvalitních surovn
klad Balení v sáčku
klad Dobře se připravuje
klad zatím jsem na nic nepřišla
příloha
avatar
Monika
COLVIA Mléčná rýžová kaše s colostrem a jablkem je přírodní výrobek obsahující pouze mléčný tuk.Žádná zahušťovadla.Je jediný výrobek tohoto druhu na trhu který obsahuje kolostrem(první mateřské mléko).Kaše je velmi chutná nádech po jablkách.Miminko bylo dlouho syté.
klad Chuť
klad Colostrem
klad Snadná příprava
klad Nic
příloha
avatar
Monika
Vyzkoušela jsem nespočet kaší od různých značek a kaše Colvia mě zatím ze všech nadchla nejvíce. Ihned po otevření mě mile překvapil znovuzavíratelný obal. Vůně kaše je velmi příjemná, nijak intenzivní. Kaše se krásně rozpouští a nenechává hrudky. V kaši nejsou viditelné kusy jablek.
klad Znovuzavíratelný obal
příloha příloha
avatar
Zuzana
Kaše se velmi jednoduše připravuje, dobře se rozmíchává, "nežmolkuje". Našemu synovi velmi chutná a vždy zbaští celou misku bez mrknutí oka. Kaše velmi příjemně voní, jako po čerstvých jablkách. Za mě je to skvělá alternativa k večeři, kdy chci synovi dopřát vyváženou a kvalitní stravu, ale zároveň když má chuť na sladké jídlo.
klad složení
klad chuť
klad rychlá příprava
klad nic jsem nenašla
příloha
avatar
Irena
Syn kaši vždy snědl, což lze považovat za pětihvězdičkovou recenzi. Já jsem ji také ochutnala. Na první dojem byla chuť dost zvláštní, pravděpodobně obsaženým kolostrem. Po několika lžičkách jsem musela uznat, že je chuťově velmi dobrá. Nemusí ale sednout každému, je celkem výrazná. Možná bych ocenila výraznější jablečnou chuť, jablka nebyla příliš cítit. Celkově hodnotím velmi pozitivně.
klad Nezvyklá chuť, pro nás dobrá
klad Zdravotní benefity
klad Cena
klad Dítě mi to jí
klad Nezvyklá chuť nemusí sednout každému
klad Málo jsem cítila jablka
příloha
avatar
Michaela
COLVIA kašička u nás měla obrovský úspěch. Moje dcerka se na ní těšila každé ráno. Sama jsem ochutnala a musím říci, že chuťově je velice dobrá, jen mírně nasládlá a pro větší děti se může míchat třeba s dalším ovocem, což jsme právě my dělali. Moje dcera preferuje trochu řidší, takže jsme přidávali ještě trochu více vody, než bylo napsané v postupu. Balení je na cca 7 porcí. Za mě skvělé a rádi koupíme další balení.
klad Výborná chuť
klad Hezké balení
klad Složení
příloha příloha
avatar
Natália
Je to super kaša deťom veľmi chutí, chuť je veľmi dobrá aj vôňa taká jemná a príjemná, detičky si ju sami pýtajú veľmi si pochvalujú túto kašu Colvia s colostrem a jablkem, je to veľmi dobrá desiata aj raňajky pre detičky od 6 mesiacov, pravidelne ju kupujeme
klad všetko
klad chuť
klad cena
příloha
avatar
Kateřina
Kaše dítěti moc chutnala, má jemnou nevtíravou vůni a je chuťově dobrá. Konzistencí klasická jemná kaše. Líbí se mi, ze neobsahuje žádné přidané cukry, palmový olej a další podobné zbytečnosti jako většina jiných kaší konkurence. Možná bych přidala ještě vyšší podíl jablek, ale to už je jen detail.
klad Není slazená
klad Obsahuje kolostrum
klad Nic
příloha
avatar
Anna
Mléčná rýžová kaše od firmy COLVIA je velmi chutná a snadno stravitelná.Me dceři moc chutnala.Slozeni kaše je velmi zdravé.Priprava kaše je snadná a rychlá což oceňuji.Tato kaše má příjemnou vůni.Urcite budu tuto kaši kupovat i nadale, doporučuji všem vyzkoušet..
klad Slozeni vyrobku
klad Nic
příloha
avatar
Jana
Mléčná rýžová kaše s colostrem a s jablkem Colvia je první kaše na našem trhu obsahující první mateřské mléko. Velmi rychle a snadno se připravuje. Do misky nalít asi 100ml zchlazené převařené vody o teplotě cca 45 stupňů a přidat 6 lžiček směsi a promíchat.
klad Rychlá příprava
klad složení
klad neobsahuje rostlinné složky
klad neobsahuje zahušťovadla
klad snadná příprava
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel