Jak dopadly recenze na COLVIA® Pokračovací batolecí mléko s colostrem? Mrkněte se 

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
40x
4
6x
3
3x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 22. 5. 2023
do 11. 6. 2023

COLVIA® Pokračovací batolecí mléko s colostrem

Ryze přírodní výrobky obsahující pouze mléčný tuk. Neobsahují rostlinné složky (tuky a oleje), plnidla ani zahušťovadla. Jako jediné výrobky tohoto druhu na trhu obsahují kolostrum (první mateřské mléko).   

Receptura výrobku COLVIA® pro děti je výsledkem dlouhodobého výzkumu složení a účinků mateřského mléka. Důkladné vyhodnocení laboratorních analýz nám dovolilo připravit produkt, který je první přirozenou volbou po ukončení kojení.

COLVIA® pro děti obsahuje bovinní (kravské) kolostrum. To je kravské mateřské mléko, které se svým složením i vlastnostmi podobá mateřskému mléku lidskému.

  • Optimálně zvolené složení, např. obsah vápníku a vitaminu D má pozitivní vliv na zdárný vývoj dítěte. 
  • Vláknina obsažena v produktu má pozitivní vliv na trávicí soustavu a správné složení střevní mikroflóry.
  • Obsažené růstové faktory mohou napomáhat zdárnému vývoji kostí, tkání a mozku dítěte.
  • Imunoglobuliny třídy G (IgG) jsou protilátky, které jsou obsaženy v mateřském mléce. Jejich úkolem je chránit dítě před patogenními (choroboplodnými) mikroorganismy a jejich toxiny. 
  • Bez obsahu palmového oleje 

Důležité upozornění:

Kojení je nejpřirozenější a nejlepší způsob výživy dítěte a mělo by probíhat tak dlouho, jak je to možné. Před zahájením přikrmování  dítěte  pomocí pokračovacího mléka COLVIA® pro děti se poraďte s dětským lékařem, nebo osobou kvalifikovanou v oblasti farmacie, výživy lidí nebo péče o matku a dítě.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
49
avatar
Ildikó
S dcerkou jsme měli možnost testovat Colviu colostrum. Příprava je snadná. Chuť je příjemná. Chvála bohu dceře to sedlo, neměla žádné potíže. Produkt je obohacené s vitamínmi a s colostrem. Neobsahuje palmový tuk. Určitě bych doporučila kamarádkám, maminkám.
klad Snadná příprava
klad S vitamínmi a s colostrem
klad Příjemná chuť
klad Žádné potíže po používání
klad Nic
příloha
avatar
Michaela
Vcelku vysoká cena za plechovku. Chválím, že se výzkum snaží o velkou schodu s mateřským mlékem. Chuťově i vůní je hodně podobný jiným mlékům. U nás chutnalo. Snadná a rychlá příprava mléka. Objem plechovky je fajn na cestování. Obal plechovky odlišný od jiných.
klad Chuť
klad Cena
příloha
avatar
Ivana
S mlékem byl spokojen syn i já. Synovi vyhovovala chuť, rád ho pil. Já jsem byla spokojená, že mu sedlo ve všech směrech, má kvalitní složení s colostrem. Příprava mléka je jednoduchá. Navíc má také pěkný obal. Mléko Colvia nás v dobrém překvapilo a doporučujeme.
klad Chuť
klad Složení
klad Nic
příloha
avatar
Lukáš
Mléko Colvia hodnotím velmi pozitivně. Synovi chutnalo, rád ho pil a prospívalo mu. Jednoduše se připravovalo. Líbil se mi i obal produktu. V neposlední řadě velmi oceňuji jeho super složení s obsahem colostra. Mléko můžeme každému doporučit k vyzkoušení.
klad složení
klad chuť
klad nic
příloha
avatar
Nikola
Holky s mlíkem problém neměli, chutnalo jim a vždy vše vypily. Mléko hezky vonělo a bylo chutné. Nicméně je trošku mastnější než jsem zvyklá u jiných značek, láhve je pak potřeba důkladněji vyčistit. Balení mi přijde praktické, koukala jsem, že dělají i větší, takto malé balení s dvojčaty vydrží velmi krátko.
klad chuť
klad vůně
klad trošku mastnější než ostatní UM
příloha
avatar
Denisa
Balení je docela malé takže moc nevydrží. Ale není tak drahé jako od konkurence. Při otevření jsem cítila divný zápach, tak jsem se bála i té chuti, a trochu mě to odrazovalo, ale nakonec to bylo poměrně dobré, chutné a takové smetanové. Dceři chutná, a hlavně hodně zasytí jak je to tučné, tak jsem ráda. Špatně to jde ale rozmíchat, trvá to déle a prášek se hodně usazuje na dně. Lahvička jde pak těžko umýt.
klad Colostrum
klad Cena
klad Velikost balení
klad Nerozpustnost
klad Zápach
příloha
avatar
Adéla
Dobrý den,s dcerou jsme měly možnost vyzkoušet toto batoleci mléko s colostremem a musím říct,ze mne velmi mile překvapila chuť mléka. Velmi dobré a hlavně hutne,za nás určitě doporučuji vyzkoušet!!! A musím říct,ze i dávkování super. My určitě koupíme znovu!:)
klad Chut
klad Nic
příloha
avatar
Kateřina
Při otevření mléka mne příjemné překvapila vůně, první mleko, které mi voni. Skoro jako zahustena pochoutka na vanoce . Syn byl spokojen. Přijde mi to, jako by toto mleko bylo sytejsi. Možná ano, možná ne, nicméně syn má spokojeně bříško a tím pádem jsem spokojena .
klad Vse
klad Nic
příloha
avatar
Tereza
Dcera - 14 měsíců je zvyklá na jinou značku, proto jsem se bála, že tohle ani nebude chtít. Při prvním napití se zarazila a flašku vytáhla z pusy. Následně ale zjistila, že ji to chutná a pokračovala. Já jsem sama ochutnala a mléko mi “chutnalo”. Myslím, že přechod na jiné UM nebyl žádný problém.
klad Mléko bez zápachu
klad Cena
klad Odměrka by mohla být lépe přichycená
příloha
avatar
Marcela
Při prvním otevření mléko zvláštně voní. Při rozdělávání se prášek usazuje na dně lahvičky, mléko je mastnější a lahvička se hůře čistí. Mléko je smetanové a tučné - ochutnala jsem ho i já. Dceři mléko chutnalo a usnula vždy s nedopitou lahvičkou. Určitě zkusím i mléko pro mladší děti, jelikož čekáme další přírustek.
klad mléko je tučnější a více dítě zasytí
klad smetanové mléko
klad zvláštní vůně mléčného prášku
klad více mastí lahvičky
klad usazuje se na dně při rozmíchávání mléka
klad odměrka není o co zarovnat
příloha
avatar
Soňa
Colvia mléko pro nás bylo naprostou novinkou. Má lahodnou, mléčnou chuť a dceři velmi chutná. Výborně se rozpouští. Po napití mléka je dcera spokojená a dobře ho tráví, nemá žádné zažívací obtíže. Musím vyzdvihnout špičkové složení a celkovou kvalitu. Mléko obsahuje kravské kolostrum, které se velmi podobá lidskému prvnímu mléku. Obsahuje také vitamín D, vápník, vlákninu a jiné růstové faktory, které pomáhají ke správnému růstu a vývoji dítěte. Mléko Colvia neobsahuje ŽÁDNÝ palmový olej. Mléko nás celkově nadchlo a rozhodně budeme pokračovat s jeho užíváním. Doporučuji všem maminkám pro jejich malé poklady :-)
klad Chuť
klad Vůně
klad Snadná rozpustnost
klad Složení
klad Kvalita
klad Neobsahuje palmový olej
klad Vitamín D
klad Colostrum
klad Nic
příloha příloha
avatar
Zuzana
Umělé mléko s kolostrem chutná i našemu náročnému prckovi,který běžně pije pouze jedno. Složení je skvělé a díky kolostru posunuto na další level,kromě výživy I podpora imunity to se mi moc líbí,když se člověk snaží dát dítěti to nejlepší. Malinké mínus je že by se mohlo trošku lépe rozpouštět. Vůně I konzistence fajn.
klad Slozeni
klad Kolostrum
klad Podpora dětské imunity
klad Chutna dětem
klad Cena
klad Mohlo by se trošku lépe rozpouštět
příloha
avatar
Nikola
Mléko colvia, musím velice ocenit. Dceři moc chutná, stolici má též lepší. Nemá ji takovou řídkou ale tužší na svůj věk ideální již. Chuť je dobrá, není tolik sladké jako ostatní um které jsme zkoušeli, je tedy více cítit ten prášek i po pořádném promíchání. To ale dceři vůbec nevadilo. Chutná jí, stačí ji jedna flaška (150ml) na celou noc, nebudí se hlady. Mohu jen doporučit, pro někoho bude ale více mastné. Oceňuji ovšem že v něm není palmový tuk. Za mě a jistě i dceru super. Přecházíme na Colviu.
klad Složení
klad Obal
klad Zasytí na celou noc
klad Srovnala se stolice
příloha
avatar
Kateřina
Pokračovací batolecí mléko COLVIA® disponuje velmi kvalitním složením, příjemnou vůní a také velmi dobře chutná. Prckovi velmi chutnalo a mám pocit, že mléko je pro dětské bříško o něco sytější. Mléko má hezký, avšak trochu nepraktický obal. Odměrku je potřeba lovit v plechovce a chybí proužek na zarovnání odměrky.
klad Vůně a chuť
klad Kvalitní složení
klad Dobře zasytí
klad Trochu nepraktický obal
klad Hůř se rozpouští
příloha
avatar
Nicole
Ráda bych se podělila o pozitivní zkušenost s COLVIA pokračovacím batolecím mlékem s colostrem. Jako matka malého dítěte vždy hledám kvalitní produkty a toto mléko podle mého názoru přesahuje kvalitou běžnou nabídku. Toto mléko obsahuje colostrum, které má mnoho živin, vitamínů, minerálů a protilátek, které podporují zdraví imunitního systému a pomáhají miminkům v boji proti infekcím. Další výhodou COLVIA mléka je jeho vyvážený nutriční obsah. Obsahuje správné množství bílkovin, sacharidů, tuků, vitaminů a minerálů, které dítě potřebuje pro svůj zdravý růst a vývoj. Je příjemné vidět, že společnost dbá na to, aby jejich produkt obsahoval všechny potřebné živiny pro správnou výživu batolat. Moje dítě nemělo žádný problém se stravitelností mléka COLVIA a chuťově mu chutnalo. Tento aspekt je také důležitý, protože spokojené a šťastné dítě je pro každou matku tou nejlepší odměnou.
klad Colostrum
klad Sravitelnost
klad Jemná chuť
klad Vyvážené složení
klad Příjemný obal
klad Malé balení - rychle se spotřebuje
příloha
avatar
Štěpánka
Syn je s mlíčkem spokojený, moc mu chutná. Jsem moc ráda, protože jsem hledala umělé mléko s dobrým složením, což Colvia splňuje! :) zároveň jsem nadšena z přidaného colostra, pro inunitu opravdu fajn, sami při nemoci colostrum užíváme. Mrzí mě, že jsem na UM Colvia nenarazila dříve. Rozhodně doporučuji!:)
klad Složení
klad Že synovi chutná
klad Přidaná hodnota colostrum
příloha příloha
avatar
Agáta
Synovi moc chutná. Je hůře dostupné v obchodech. Dobře se rozpouští. Voní. Líbí se mi složení. Cena je příznivá. Neobsahuje palmový tuk. Dávkování je stejné jako u ostatních kojeneckých mlík- 1 odměrka na 30 ml kojenecké vody. Syn po něm spal celou noc.
klad Obal
klad Otevírání
klad Cena
klad Složení
klad Menší dostupnost
příloha
avatar
Natálie
Colvia Pokračovací batolecí mléko s colostrem má velmi dobrou chuť, není tak sladké jako ostatní umělá mléka, chuťově mi připomíná kravské mléko. Syna mléko nezasytilo, potřeboval vypít větší množství než obvykle. Prášek je oproti jiným UM spatně rozpustný. Zůstávaly nám ve vodě hrudky, které ucpávky dudlík lahvičky a syn z toho byl nevrlý. Lahvička je také pak mastná a špatně se vymývá. Co musím ocenit je složení. Hlavně to, že je UM obohaceno o colostrum a neobsahuje palmové tuky.
klad Obsahuje colostrum
klad Bez palmových tuků
klad Špatná rozpustnost
klad Lahvička se špatně vymývá
příloha
avatar
Nikola
Po otevření nádoby mne mile překvapila příjemná vůně mléka. Struktura prášku je velice jemná. Drobnějším nedostatkem bych viděla to, že odměrka je zahrabána v prášku, je tedy nejdříve nutné ji nečím vylovit. Dalším drobným nedostatkem při dávkování mléka je to, že na obalu není žádná ploška, kde by bylo možné odměrku zarovnat a odstranit přebývající prášek. Dávkování je běžné - 1 odměrka na 30 ml vody. Prášek je potřeba důkladně promíchat, aby se ve vodě rozpustil. Chuť a vůně mléka je naprosto skvělá, přirovnala bych to ke klasickému mléku smíchanému se salkem. Barva mléka je do žluta, vypadá jak vanilkový pudink. Malému mléko velmi chutná a myslím si, že ho skvěle zasytí. Posledním drobným negativem je to, že hodně zamastí lahev, díky vyššímu obsahu tuku a hůře se pak lahev vymývá. Ale ta chuť a vůně tyto drobné připomínky dalece přesahuje, takže celkově toto mléko hodnotím velice velice kladně a doporučuji ho vyzkoušet.
klad Chuť mléka
klad Vůně mléka
klad Chutná a zasytí
klad Kvalita
klad Chybí plocha na setření přebytečného prášku z odměrky
klad Hůře se vymývá lahev kvůli vyšší tučnosti mléka
klad Vyšší cena
příloha příloha příloha
avatar
Kateřina
Pokračovací batolecí mléko COLVIA s colostrem nás velice překvapilo s oni příjemnou smetanovou chutí, malá má mléko ráda,jak samotné tak z něho dělám i kaše. Krásné po něm spí a vůbec nenadýmá. Určitě vřele doporučuji,je lepší tedy rozmíchat v teplejší vodě a poté přidat zbytek kvůli lepšímu rozpuštění,ale jinak je výborné
klad Smetanová chuť
klad Plné vitamínů
klad Bez palmového tuku
klad Trosku hůře se rozpouští
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel