Poznejte jeden z tajů přírodní medicíny a otestujte Cordyceps

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
12x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 8. 12. 2016
do 31. 1. 2017

Vyzkoušejte Cordyceps a obohaťte svůj jídelníček o jedno z kouzel tradiční medicíny. Hledáme deset testerek, které budou pravidelně užívat tento přírodní doplněk stravy a poté se s námi podělí o své zkušenosti.

Přírodní produkt pro skutečné zdraví

Vyzkoušejte 100% přírodní doplněk stravy Cordyceps, zcela jedinečný doplněk stravy, který obsahuje vysoce účinné výtažky z léčivých hub a bylin. Abyste si v přírodě nasbírali v parazitující houbu Housenici čínskou, která je hlavní složkou tohoto doplňku stravy, museli byste se vypravit do vysokých nadmořských výšek čínských horských masivů, kde je sbírána ručně.

Účinky Housenice zná čínská medicína již tisíce let

V tradičním čínském léčitelství se Housenice využívala po tisíciletí především na zvýšení libida a pomoci při impotenci nebo při problémech s neplodností. Pro své regenerační účinky byla často používána jako po těžkých onemocněních. Housenice obsahuje polysacharidy, které nabudí imunitu při virové i bakteriální infekci, působila tedy podobně jako přírodní antibiotikum. Dále příznivě působí na regeneraci pokožky, na ledvinové funkce nebo na snižování cholesterolu v krvi.

Užívejte 1-2 kapsle 2x denně, zapijte tekutinou. Pro optimální účinnost užívejte alespoň 2-3 měsíce.

         

Více informací se dozvíte ZDE.

 

 

Hodnocení
16
avatar
Zuzana
klad Cordyceps užíváme s přítelem již několik měsíců jednu tabletu denně a letos jsme ani jeden z nás netrpěl žádnou virózou ani nachlazením. Cítíme se oba lépe, máme víc energie než dříve i pozitivnější náladu. Nevím, zda je to všechno působením Cordycepsu, ale rozhodně v jeho užívání budeme pokračovat
avatar
Tereza
klad Děkuji za možnost testovat a s přípravkem jsem velmi spokojená. Užívám přípravky na imunitu ale po tomto přípravku si přijdu nejen bez virózy ale tak nějak vitálnější. Nedělá mi ani problém užívání na lačno, což některé přípravky mi nedělaly dobře na žaludek. Takže za mě ano, doporučuji. Myslím si ,že to funguje( a bude nadále) a že dá zima přežít bez odřeného nosu a bolesti v krku. :-)
avatar
Petra
klad přípravek jsem sice netestovala, ale znám ho :) koupili jsme ho po poradě s odborníkem naší babičcce a babička byla velmi spokojená :) Babička není nemocná, a má spousty energie na svá dvě pravnoučátka :) rozhodně jí cordyceps příště koupíme znovu :)
avatar
zdenka
klad Měla jsem problémy a vaším produktem se vše zlepšilo.:D :D S vaším produktem jsem velice spokojena. :D A děkuji za tuto výhru , určitě mi to neskutečně pomohlo :D :D Rozhodně můžu všem lidem , které znám doporučit tento cordyceps .Jak jsem řekla už jednou jsem velice spokojena :D :D
avatar
Jaroslav
klad Přípravek jsem bral poctivě každý den. Trpím problémy s ledvinami, ledvinové kameny a taky únavou. Celkově musím říct, že cítím lépe. Zvýšila se mi vitalita a také se cítím méně unaven. Nevím jestli to může být tímto přípravkem, ale celá rodina měla chřipku a já jsem ji nechytil. Mé problémy s ledvinami se mi zdají také snesitelnější. Myslím, že užívání tohoto přípravku má svůj smysl a mohu doporučit. Děkuji
avatar
Daniela
klad Přípravek Cordyceps užívám pravidelně už měsíc a musím říct, že jsem velmi mile překvapena. Od té doby, co jsem si nechala vyoperovat mandle, chytám v zimě jednu virózu za druhou. Ale tento měsíc, co užívám Cordyceps, tak vůbec nic. I přes to, že s nemocnými lidmi přicházím do styku. Je to super. Všude kolem řádí chřipka a já, která ji vždy chytla jako první, jsem v pohodě. Rozhodně doporučuji přípravek Cordyceps vyzkoušet. Příští zimu jdu opět do něj. :-)
avatar
Jana
klad Přípravek testuji již měsíc a musím říct, že je mi mnohem lépe, pozoruji hlavně zlepšení stavu pokožky. Také jsem se zatím ubránila chřipkové epidemii, takže to jsem také ráda, že to funguje. Užívám jednu tabletu dvakrát denně, což mi vyhovuje. Velikost tabletky je optimální, lehce se polyká. Doporučuji.
avatar
Radmila
klad Cordyceps Premium má u mě velkou jedničku. Oceňuji, že je to přírodní produkt. Je brán také jako přírodní antibiotikum, což je pro mě dobré, jelikož trpím na časté záněty. Touto cestou můžu mému tělu pomoci bojovat proti infekci. Po dobu testování se u mě žádný zánět neobjevil. Také se necítím tolik unavená. Užívám 2× denně. Housenice čínská by měla být součástí každé lékárničky.
avatar
Věra
klad S přípravkem Cordyceps premium jsem moc spokojená. Užívám jej pravidelně a zatím odolávám všem virózám. Cítím větší příliv energie a necítím se vůbec unavená. Lepší se mi i dýchá a krevní tlak se mi snížil, což je opravdu úžasné. Děkuji moc za možnost testování toho výrobku, který budu užívat i nadále.
avatar
Marcela
klad Přípravek Cordyceps užívám cca jeden měsíc, 2 x denně 1 tabletku a zatím odolávám všem virózám i chřipkám, necítím se tolik unavená a i ve svém věku mám více energie, než bylo obvyklé. Něco na té housenici asi bude :) Je to dobrý přípravek a jako prevenci nemocí určitě mohu doporučit a děkuji za možnost testování.
avatar
Lucie
příloha
klad Cordyceps používám pravidelně každý den od okamžiku, kdy jsem ho obdržela. Nepozoruji ale na svém zdravotním stavu absolutně žádnou změnu - ani pozitivní a ani negativní. Věřím, že se jedná o kvalitní výrobek a nějaký pozitivní vliv mít bude - já jsem ho ale na sobě nezpozorovala.
avatar
Hana
klad S přípravkem jsem spokojená, během užívání jsem nebyla nemocná, i když těžko říct, jestli to bylo tím :) Viditelné účinky jsem nezaznamenala, chtělo by to určitě dlouhodobější užívání. Oceňuji rostlinnou kapsli, jen mi teda kapsle přišly celkem velké.
avatar
Kamila
klad Cordyceps užívá kamarádka. Připadá si s ním lépe. Kamarádka je taková tajemná. Přípravek bere, protože obsahuje Housenici čínskou -parazitující houbu. Říká, že je to kvalitní výrobek už pro její sběr, který je prováděn výhradně ručně a pod přísnou hygienickou kontrolou.
avatar
Věra
klad S tímto přípravkem a také touto houbou jsem se seznámila až tady na webu. Jelikož mi přínos přípravku přišel skvělý, rozhodla jsem se ho zakoupit. Po měsíčním užívání se cítím plná energie a také se mi zlepšila alergie. Myslím, že příroda dokáže léčit nejlépe. Budu pokračovat a děkuji :)
avatar
Marika
klad Po pravidelném užívání mám dobrý pocit, snad i subjektivní, nebo placebo. Toto je vždy těžké hodnotit, ale rozhodně mám pocit, že dodávám tělu zdraví z přírody a své zdraví upevňuji. Snižuje cholesterol, což mnoho "postižených" ocení. Nutné užívat dlouhodobě.
avatar
Lucie
příloha příloha
klad Cordyceps je naprosto dokonalý doplněk stravy. Používala jsem ho společně s partnerem, kterému vyhovuje taky. tak jsme aspon zjistili, že pomáhá jak ženám, tak i mužům :) po nějaké době jsem se cítila lépe, svěže a byla jsem málo nemocná a dokonce jsem měla i více energie a to potvrdil i partner. Oba doporučujeme