Testovaly jsme šperk od české designérky

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
3x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 10. 12. 2018
do 17. 1. 2019

CVRK jsou výstavní prodejní galerie více než 150 lokálních návrhářů a designérů, ve kterých si přijdou na své všichni milovníci stylového oblečení, originálních šperků a doplňků. 

Nyní máte možnost otestovat 10 ks autorských dvoubarevných šperků s magnetickým zapínáním. V jednom šperku jsou ukryty dvě možnosti použití. Každý šperk se skládá ze dvou dílů, které je možno kreativně nosit. Kratší část je možno nosit jako náramek nebo prodloužit náhrdelník. Šperky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a zapínání z bižuterního kovu. Šperky jsou ve více barevných provedeních.

Autorkou šperků je Ivana Dlabalová.

„Zabývám se navrhováním a výrobou limitovaných edicí autorských šperků. Jsou ručně vyráběné z přírodních materiálů. Ráda objevuji nové tvary, významy a materiály. Doufám, že i Vy budete mít z těchto nápadů radost a budou se Vám moje šperky dobře nosit.“

 

Hodnocení
5
avatar
Eva
Byla jsem vybrána k testování šperku - velmi zvláštního... Nosím jej buď každou část zvlášť, na krku a na ruce jako náramek, nebo spojím magnetické konce a v delší variantě zavěsím na krk. Samotný dotek šperku s kůží je velmi příjemný. V každém případě jde o ozdobu velmi neobvyklou, proto myslím, že jej budou nosit hlavně ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti.
klad zvláštní vzhled
klad možnost vybrat barvy
klad na ruku bych volila trochu delší
avatar
Andrea
Šperk je skvělý,můžu mít náramek nebo náhrdelník. Je to úplně něco jiného než klasické šperky s kovů nebo bižuterie. Je dost masivní, ale aspoň je vidět. Mám trochu strach abych ho neztratila, při svlékání bundy, když mám náramek, ale jinak je suprovy.
klad Vzhled
klad Možnost nosit jako náramek nebo nahrdelnik
klad Zapínání, mám strach že ho ztratim
avatar
Šárka
Šperk v barvičkách černo - bílého provedení je úžasný. Opravdu originální je použití šperku ve třech variantách, možností je každý samostatně, nebo společně. Můžu nosit jako náramek, nebo prodloužit na náhrdelník. Jsem nadšená, že šperk je od české návrhářky. Doporučuji jako dárek.
klad originalita
klad Žádné zápory jsem nezjistila
avatar
Klára
Dobrý den, testování tohoto šperku mi přišlo vhod a obdarovala jsem s ním kamarádku pod stromek. Byla vcelku spokojená. Obdržela jsem vzprek v kombinaci tmavě zelené barvy a bílé a mysľím, že to bude moc pěkný doplněk na denní nošení. K jednoduššímu tričku bude skvělým zvýrazovačem. Materiál je velmi přjemný i provedení se zdá odolné. Spokojenost
klad Ntradiční vzhled
klad Za původní venu bych si “provázky” nekoupila bohužel
avatar
Michaela
Na testování originálního šperku jsem se vyloženě těšila. Výběr barev se povedl. Tlumená sytě žlutá a tlumená smetanově bílá barva ladí nejen k sobě navzájem, ale i k odstínu použitého kovového magnetického zapínání. To velice rychle přijme teplotu těla, takže nestudí na kůži. Díky magnetu je zapínání okamžité a bezproblémové. Šperk je vyroben ze 100% bavlny, která je měkká a velice příjemná na dotek. Celý šperk je lehoučký, netíží a neškrábe. Přestože jde „jen“ o bavlnu, tak šperk působí vyloženě luxusně a krásně zdobí. Jako náhrdelník je nepřehlédnutelnou dominantou dekoltu. Rozhodně není pochyb o originalitě.
klad působí luxusně
klad nic negativního nemohu najít
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel