Dámská Jízda - Ladies Night Homeparties

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 4. 2016
do 30. 4. 2016

Připravily jsme pro vás skvělou party v Pracovně ŽENY s.r.o. v Chrudimi! Hledáme dvacet žen, které se chtějí pobavit a pořádně si užít večer! Večírek se koná v úterý 12. dubna od 18 do 20 hodin.

Koncept Dámská Jízda pochází z Holandska, kdy se v roce 2004 realizovaly první večírky, aby se rychle staly hitem. A od roku 2013 je Dámská Jízda i v České republice pro všechny ženy, které se rády baví.

Večírek pouze pro ženy

Tady je mužům vstup zakázán. Jde o zábavný večer s kamarádkami, kde se o zábavu a program stará vyškolená agentka. Tato agentka je žena jako vy, má však velký přehled v zábavě a erotických pomůckách, které vám budou prezentovány vtipnou formou. Tyto erotické pomůcky si pak můžete na konci večera objednat - bez nutnosti navštívit sexshop.

Zažijte lechtivou zábavu

Zábava je určena speciálně pro ženy, pro relax, lechtivou zábavu a to vše bez pocitu studu. Kolem vás budou pouze kamarádky, takže se můžete uvolnit, bavit a zároveň poučit. Na této party můžeme být otevřené, nebát se zeptat a osahat jakýkoliv vibrátor a další erotické pomůcky. Nemusíte si žádnou erotickou pomůcku koupit, ale široký a atraktivní výběr vám nedá spát, jistě si vyberete. Chceme odemknout erotickým hračkám i otevřenému myšlení dveře dosud uzamčených ložnic a mluvit o sexu bez zábran. Boříme tabu a umožňujeme souznění žen s jejich partnery díky světu erotické zábavy. Na večírku si můžete pořídit nejen erotické pomůcky pro sebe, ale i pro partnera či pro využití v páru současně.

Večírek přímo u vás doma

Respektive u hostitelky, která Dámskou Jízdu pořádá. Výběr místa je na vás, nejlepší je zvolit klidné prostředí, které budete mít k dispozici pouze vy. Hostitelka se postará o základní občerstvení a zbytek je již na agentce.

To nejlepší na konec? Dámská Jízda je zdarma! Výjimkou jsou pouze speciální akce jako loučení se svobodou, oslava narozenin apod. Pojďte se bavit, na tuto party nezapomenete! Přejeme výbornou zábavu!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
10
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Jana
klad Testování s dámskou jízdou bylo super. Opravdová jízda bez pravidel, plná smíchu a dobré nálady. Prezentace vedená milou a veselou Katkou nám dala možnost nahlédnout, seznámit a osahat novinky ze světa erotiky. Děkuji za příjemně strávený večer a určitě takovou akci doporučuji i ostatním ženám.
avatar
Jana
klad Velice zábavné, zbavíte se ostychu,studu a agentka vám vše trpělivě zábavnou formou vysvětlí.můžete si vše osahat,vyzkoušet a seznámit se s produkty.lépe když je kamarádek více,alespoň opadne stud a více se uvolnite,za své doporučujeme,je to skutečně zábavné
avatar
Petra
klad Zážitek byl jedinečný, spousta smíchu, vtipných glosů, novinek.Doporučuji všem ženám, kamarádkám, přítelkyním. Osaháte, vyzkoušíte. seznámíte se.Prostě jedinečný zážitek pro babinec. Už se těšíme, jak pozveme agentku z dámské jízdy pro naše kamarádky, které se nemohly zúčastnit.
avatar
Jitka
klad Doporučuji všem, které mají ostych veřejně o těchto pomůckách mluvit, ale přesto by se rády něco dozvěděly. Je skvělé mít možnost si výrobek "osahat" a dostat k němu i patřičný výklad. Prezentace byla připravena velmi pečlivě a přehledně. Celkový dojem z tohoto testování je na výbornou.
avatar
Stanislava
klad Poučné seznámení se s erotickými pomůckami v pohodovém přátelském prostředí s vtipným občerstvením. Většina žen (včetně mě) by do sexshopu nešla a nevyptávala se, tak by byla odsouzena k surfování po internetu, kde ovšem chybí skutečné ošahání si všeho. Akci bych doporučila, myslím, že by byla velkým přínosem pro starší a osamocené ženy. Některé pomůcky jsou vyloženě dobré pro zdraví, např. pro cvičení svalů pánevního dna.
avatar
Renata
klad Milé, nenásilné, pozitivní, poučné, otevřené, bez klapek na očích setkání. Díky, za poznání a přiznávám dokud jsem nevyzkoušela měla jsem jiný názor. Pohled se rázem změnil po setkání s Katkou, která nám vše lidsky a především s úsměvem vysvětlila, sdělila a předala neskutečný zážitek. Díky za ten čas plný smíchu:)
příloha
avatar
Helena
klad Určitě úžasná akce.Holkám z Chrudimi moc závidím.Tyto akce jen pro ženy jsou nejlepší.Takový večírek je k nezaplacení.Holky se skvěle pobaví,dostanou velmi dobré občerstvení a určitě odejdou se skvělou náladou a na dlouhou dobu nabití energií.Kdyby byla taková bezvadná akce v Brně,určitě bych šla.Děvčata budu na Vás aspon myslet.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel