Testeři si koupili naprostou novinku na trhu - plnoautomatický kávovar De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.21.B. Jak jsou spokojení?

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
4x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 1. 2022
do 20. 2. 2022

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.21.B 

S kávovarem De'Longhi Magnifica Evo si vynikající kávu připravíte jedním stisknutím v pohodlí vašeho domova. Magnifica Evo není jen italské espresso s plnou chutí, ale na výběr máte 4 recepty včetně Long. Objevte intuitivní ovládání s barevnými tlačítky pro přímou volbu svého oblíbeného nápoje. Pomocí parní trysky vyšleháte krémovou mléčnou pěnu pro lahodné cappuccino, nebo ji můžete využít pro přípravu horké vody na čaj.

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De'Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou naprosto přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tzv. "Tubeless Systému" se snižuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

Objevte intuitivní ovládací panel s barevnými tlačítky pro přímou volbu svého oblíbeného nápoje. Aby však káva byla připravena vždy podle vaší chuti, je možné nastavit velikost a intenzitu kávy, a následně uložit do paměti přístroje. V nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje. 
Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
Anna
Kávovar je výborně nastavený již z výroby, kávička má bohatou pěnu, takže není třeba nad ničím dlouho uvažovat, ale postačí zmáčknout tlačítko a vychutnat si svůj šálek kávy. Na kávovaru je skvělé, že se sám pročistí, jak při vypnutí, tak zapnutí. Jako velkou nevýhodu spatřujeme, to, že když se človíček zapomene a vytáhne hrneček s našlehaným mlékem z páry dříve než páru vypne, tak pára nekontrolovatelně syčí dál a vypnout se dá, tak že se musí vrátit zpět hrneček a ponořit, jinak hrozí "opaření".
klad samočištění
klad bohatá pěna
klad nastavení z výroby
klad nešťastné první spuštění
klad nešikovně udělaná pára
avatar
Květa
Kávovar je naprostá pecka. Designově naprosto krásný,ovládání tlačítek z vrchu je vhodné pro poličky spíše níže.V naší polici vysoko je vhodnější ovládání původního kávovarů zepředu. Původní nastave i mletí z výroby je vyhovujici, a káva je velice chutná. Oproti předcházejícímu produktu bych řekla i silnější. Mléčná pěna má krásnou konzistenci,při šlehání studeného mléka,tady je to o zručnosti obsluhy ?. Údržba naprosto jednoduchá, běžné omytí přístroje je vyhovující. Ovládání barevnými ikonami je jednoduché, a zvládne si uvařit kafíčko i náš dědeček. Docela mi dalo zabrat prvotní uvedení do provozu.
klad Design
klad Povedeni ikonek
klad Velmi silné chuť kávy
klad Pouze 3 stupně síly kávy
příloha příloha příloha
avatar
Sandra
S kávovarem jsme spokojeni, snadná manipulace a čistění jednotlivých částí. Má velký zásobník na zrnkovou kávu. Díky dotykovému displeji je lehce ovladatelný, ale bohužel hned zašpiněný od dotyku prstů. Každopádně toto na chuť kávy nemá vliv a tak bych tento kávovar určitě doporučila.
klad Vzhled
klad Upravitelná intenzita a množství v programu kávy
klad Hlučnost
klad Dotykový displej
klad Dvě kávy najednou jdou udělat pouze v režimu Presso
klad Časté proplachování
avatar
Veronika
Automatický kávovar De'Longhi Magnifico Evo Ecam 290.21 s jednoduchou obsluhou a moderním vzhledem. Příprava kávy je snadná, stačí vybrat jen velikost hrníčku a sílu kávy. Nahřátí a napěnění mléka funguje na jedničku. Teď už jen zkoušet a vybrat si kávu, která bude chutnat nejlépe.
klad desing
klad obsluha
klad napěňovač mléka
klad kvalita připravené kávy
klad umí připravit kávu z již namleté kávy
klad dotykový displej
klad promívá se sám při každém zapnutí a vypnutí
klad hlučnost při mletí-trvá jen chvilku, dá se přežít
avatar
Adéla
Dobrý den, s kávovarem jsem maximálně spokojena. Nejenže krásně vypadá,ale káva z něj je vynikajicí. Není ani moc hlučný, ovládání je velmi jednoduché, já určitě doporučuji!:) Dělá opravdu nádhernou pěnu a na každou kávu se budete těšit,měl by být součástí každé domácnosti:)
klad Ovládání
klad Nic
avatar
Radka
Kávovar DeLonghi MAGNIFICA EVA, nedostatečný návod, sice s obrázky, chybí český popis. Dlouho mi trvalo ho zprovoznit. Ale stojí za to, vynikající chut jemně namleté kávy. Mléčná pěna se mi nepodařilo úplně napěnit, ale možná to chce čas a trpělivost. Jinak hodnotím kávovar kladně.
klad Jednoduchá obsluha
klad Desing
klad Vynikající káva
klad Čištění
klad Rychlá příprava
klad Hlučnost
klad Nedostatečný návod
příloha