Zbavte se celulitidy jednou provždy s hubnoucí kúrou na míru od Deadia Cosmetics!

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
5. 12.
15:00
konec testování
31. 12. 2021

Koho hledáme

Hledáme 50 testerek ve věku 25+, které si zakoupí s 60% slevou a otestují hubnoucí kúru od Deadia Cosmetics a poté se s námi podělí o své hodnocení a fotografie zde na webu, na Google.cz a Deadiacosmetics.cz.

  • Hubnoucí kúra bude vybraným testerkám sestavena na míru.
  • Fotografie budou před a po používání kúry a to ve stejném prádle, na stejném místě a světle.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování vyplňte krátký dotazník, podle kterého Vám bude sestavena kúra na míru.

Na celou nabídku produktů Deadia Cosmetic se můžete podívat TADY.

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere 50 nejvhodnějších testerek, kterým bude na míru sestavena měsíční hubnoucí kúra od Deadia Cosmetics. Testerky si hubnoucí kúru odkoupí se slevou 60% a poté jim bude odeslána na uvedenou adresu k testování.

Hubnoucí kúra na míru Deadia Cosmetics

Najděte to pravé řešení pro vás díky naší anticelulitidní kúře na míru.

Dejte celulitidě sbohem jednou provždy!

I když se s celulitidou potýkáme téměř všichni, každý jsme trochu jiný. Někdo má jen lehký průběh, někomu zase dokáže tělo poznamenat o něco více. Boj proti celulitidě je naším posláním, a proto vám s ním rádi pomůžeme. S radostí vám poradíme, který z našich produktů si vybrat na vaší cestě za dokonale hladkou a pevnou pokožkou. Během měsíční kúry lze v průměru snížit obvod problémových partií až o 2,5 cm, ale jak sami uvidíte na příkladech našich zákazníků, mnohdy jsou výsledky mnohem pozoruhodnější.

Jaké produkty doporučujeme?

Měsíční kúra na míru se zpravidla skládá ze tří produktů: bahenního zábalu proti celulitidě, gelu či krému na dny, kdy se neaplikuje zábal a výživového doplňku na bázi mořských řas. Podle úrovně vaší celulitidy pro vás vybereme ten nejvhodnější druh. Na závěr této svaté trojice jsou vhodné naše legíny

Hubnoucí kúra na míru Deadia Cosmetics obsahuje: bahenní zábal, nápoj a bahenní gel.Více informací o produktu nejdete TADY.