Testerky se zbavily celulitidy díky testování hubnoucí kúry na míru od Deadia Cosmetics

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
7x
4
2x
3
2
1x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 21. 1. 2022
do 10. 5. 2022

Hubnoucí kúra na míru Deadia Cosmetics

Najděte to pravé řešení pro vás díky naší anticelulitidní kúře na míru.

Dejte celulitidě sbohem jednou provždy!

I když se s celulitidou potýkáme téměř všichni, každý jsme trochu jiný. Někdo má jen lehký průběh, někomu zase dokáže tělo poznamenat o něco více. Boj proti celulitidě je naším posláním, a proto vám s ním rádi pomůžeme. S radostí vám poradíme, který z našich produktů si vybrat na vaší cestě za dokonale hladkou a pevnou pokožkou. Během měsíční kúry lze v průměru snížit obvod problémových partií až o 2,5 cm, ale jak sami uvidíte na příkladech našich zákazníků, mnohdy jsou výsledky mnohem pozoruhodnější.

Jaké produkty doporučujeme?

Měsíční kúra na míru se zpravidla skládá ze tří produktů: bahenního zábalu proti celulitidě, gelu či krému na dny, kdy se neaplikuje zábal a výživového doplňku na bázi mořských řas. Podle úrovně vaší celulitidy pro vás vybereme ten nejvhodnější druh. Na závěr této svaté trojice jsou vhodné naše legíny

Hubnoucí kúra na míru Deadia Cosmetics obsahuje: bahenní zábal, nápoj a bahenní gel.

Více informací o produktu nejdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Iveta
Hubnouci kúru na míru, jsem použila hlavně na břicho. Které mi zůstalo po porodu. Po měsíční kúře jsem byla překvapena úbytkem 3 cm. Pleť byla pevnější a hladší. A celkově se pokožka zlepšila.Jediné mínus vidím v náročnosti aplikace ..vše se zašpiní a pro mě zdlouhavé .
klad Úbytek 3 cm
klad Aplikace bahna - vše se zašpiní
klad Náročnost na čas
příloha příloha
avatar
Andrea
Zakoupeno mám velké balení Diadea bahna na těžkou celuitidu a bahno na partie břicha plus aktivator včetně igelit kalhot. Vše se dobře aplikuje a roztírá. První nanesení pálí o něco intenzivněji , další dny aplikace pálí podstatně méně. Vše se dá krásně vydržet. Nechám působit 45min, zabalené ve folii a oblečených igelit kalhotách, což hezky hřeje a nic se nezamaže. Poté vše opláchnu příjemně vlažnou vodou. Pokožka je po kůře mírně zarudlá, ale vše se brzy vrátí do normálu. S produktem jsem zatím spokojena. Pokožka je pěkně vyhlazená.
klad nastavení kúry
klad design produktů a balení
klad výsledek
klad žádné
avatar
Soňa
Koupila sem si velké balení bahna na stehna a břicho, větší balení je určitě lepší. K tomu mám aktivátor, před použitím bahna promíchávám. Určitě je lepší bahna nanášet v koupelně/kde jsou dlaždičky/při nanášení mi vždy ukápne na zem. Pak zabalím do fólie a na ní dám kalhoty. Při prvním zábalu sem měla pocit že to strašně pálí, ale dá se to vydržet, další už není takový, sundavám zábal ve vaně, dělá to trošku bordel, při sprchování doporučuju studenější vodu, kůže je červená a citlivější na horkou vodu.Po celé kůře mám kůži podstatně lepší. Kombinovala sem ještě s krémem Guam Fir, který trošku poštipkává, ten sem si mazala ráno, nebo přes den. Komunikace s Deadia je skvělá, psali jsme si mailem a doporučili mi přímo na míru pro mě, určitě doporučuji,
klad komunikace e-shopu
klad výsledný efekt
klad pestrá nabídka e-shopu
klad nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Markéta
Pokožka je výrazně hladší a pevnější , se zmírněním celulitidy. Úbytek celulitidy je znát i na centimetrech v oblasti stehen. I když byly zábaly časově náročnější, a gel ze začátku pálil tak si na to člověk za chvíli zvykl a za ten výsledek to určitě stálo. Jsem moc ráda, že jsem mohla kůru vyzkoušet.
klad pokožka byla už po prvním použití výrazně hladší
klad gel trochu pálil
příloha
avatar
Michaela
I přes počáteční potíže s opožděnou dodávkou zboží jsem nadmíru spokojena. E-shop to vykompenzoval poukázkou do wellness a celkově byla komunikace perfektní. Při testování produktů bylo pro mě ze začátku zdlouhavý proces aplikace, ale postupem času to šlo rychleji. Pokožka je po měsíci pevnější, celulitida mírnější a je to znát hlavně na přední straně stehen. Co mě mile překvapilo byl úbytek cm. Přes boky o 6cm a v pase o 8cm. Produkty ráda doporučím dál.
klad Komunikace e-shopu
klad Kvalita produktů
klad Účinnost produktů
klad Přírodní složení
klad Delší doba dodání
příloha příloha
avatar
Alice
Kůra od firmy Deadia mne velice příjemně překvapila. Velice milé byly dárky,které jsem dostala. Takže hned první dojem byl 1* Vše bylo v přiloženém dopise řádně vysvetleno. Aplikace vcelku jednoduchá. Uzili jsme si doma i trochu legrace při balení do bahna a igelitu :-) Nápoj ,na rozdíl od většiny čajů na hubnutí ,vcelku chutný. Úbytek za tři týdny zhruba 1,5kg.-dle měřění 1,5-2cm obvod. Dobrý pocit mám i změny na pokožce-připadá mi hladší. Rozhodně se po Vaší kůře cítím lépe :-)
klad krásné balení
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Testovala jsem anticelulitidní kúru na těžkou celulitidu. Kúra se skládala z krémů na břicho a stehna, bahna na ty samé partie a pitná kúra. Pokožka je pevnější a mladší. Obvod na cm je menší, ale to bych i přisuzovala změně jídelníčku a sportování. Celulitidu je stále velice viditelná.
klad Pokožka je pevnější a pružnější
klad Zdlouhavá procedura
příloha
avatar
Šárka Pospíšilová
Příjemná vůně,celulitida je opravdu méně viditelná.Na cm mě ubylo 0,5 cm.Pokožka je vzhledově pevnější a jemnější a příjemná na dotek.Je to úžasný relax pro každou ženu a mohu tyhle výrobky doporučit.Opravdu funguje při správném používání. Břicho po porodu hned vypadá lépe.
klad Příjemná relaxace, lepší vzhled pokožky,celulitida není tolik viditelná.
klad Pomáhá jak má.
klad Lepší vzhled pokožky
klad Vyšší cena ale za kvalitu si člověk připlatí.
klad nic
příloha
avatar
Radka
Komunikace ohledně produktů, které jsme nakonec společně spolu vybraly, byla rychlá, efektivní, ochotná a bylo mi porazeno, když jsem oznámila, že nemůžu některý produkt. Kvalita položky po měsíční kúře je k nepoznání. Jemnější, pružnější a méně celulitidy. Úbytek cm se pohybuje okolo 1 -2 cm, což jsem nečekala a jsem hodně spokojená. I úbytek celulitidy se zlepšil. Není tak viditelná jako předtím. A díky legínám jsem získala i plošší bříško
klad Efektivita
klad -
příloha
avatar
Lucia
HŘEJIVÝ-CHLADIVÝ GEL GUAM FIR = Výborný gel, myslím že som konečnľ našla produkt, ktorý skutočne funguje! Nohy sú úplne jemné, určite budem kupovať ďaľšie balenia, do leta budú krásne stehná ? HŘEJIVÝ-CHLADIVÝ GEL GUAM NA BŘICHO A BOKY ´= Skutočne výborný CHLADIVÝ GEL, ktorý po chvíle zahreje a je účinný, je po ňom jemná pokožka a nedokonalosti nie sú tak viditeľné, za mňa top produkt
klad účinok
klad cena
příloha
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel