Deodorant Borotalco Original

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
42x
4
6x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 31. 7. 2015
do 1. 1. 1970

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 30. července mezi 9:30 a 10 hodin. Připraveno je pro vás 10 balíčků, které obsahují deodorant ve spreji, kuličkový deodorant a tuhý deodorant Borotalco Original. 

To, co odlišuje deodoranty Borotalco od ostatních, je Microtalcum. Unikátní jemně mletý prášek se vyrábí zpracováním přírodního mastku, jednoho z nejčistších přirozených minerálů světa.


Borotalco deodoranty jsou díky exkluzivnímu složení s obsahem Microtalca vynikajícím spojencem proti pocení. Antiperspiranty omezují pocení až na 48 hodin a působí antibakteriálně. Microtalcum dodatečně absorbuje pot a zanechává pokožku hladkou a suchou. Mastkový prášek má navíc jedinečnou, příjemnou vůni.


Objevte dvojí účinek deodorantů Borotalco!

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení deodorantu Borotalco se můžete podívat ZDE.

Hodnocení
50
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Olga
klad Sice jsem výrobek nevyhrála v testování, ale zakoupila jsem si borotalco ve spreji domů. Nyní dostává zatěžkávací zkoušku v teplotách kolem 38 stupňů. Nemůžu sice říct, že bych se vůbec nepotila, ale pot po mně neteče a nepřipadám si tak moc splavená jak normálně. Voní vanilkově. Vanilkovou vůni mám hodně ráda, ale tohle není úplně typická vůně a člověk si na ni musí chvíli zvykat.
avatar
Vladimíra
klad Mám doma verzi bez aluminiových solí a je skvělý. Má krásně jemnou vůni, po které mě neštípe v nose (to se mi stává po použití většiny deodorantů). A za celý den si ani nevšimnu, že bych se potila. Navíc jsme po něm skutečně dlouho svěží. Mohu jen doporučit :-).
avatar
Dominika
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Lenka
avatar
Iva
avatar
Lucie
avatar
Ľubica
avatar
Petra
avatar
Anna
příloha
klad Obdržela jsem k testování tři verze deodorantu.Deodorant ve spreji většinou nepoužívám,jelikož mi způsobuje podráždění podpaží,ale tento neobsahuje alkohol,,takže jsem s ním neměla při použití problém.Mou nejoblíbenější variantou deodorantu je naopak tuhý deodorant a deodorant Borotalco mě nezklamal,jelikož rychle zaschnul..stejně tak rychle zaschnul deodorant Borotalco v kuličkové (tekuté)verzi..
avatar
Šárka
klad Moc děkuji za možnost testovat musím výrobek pochválit deodoranty krásně voní a hned se třeba do kůže mě nejvíc zaujal kuličkoví tuhý my zanechával bílé fleky na oblečení jinak mohu doporučit všem co rady vonní když se potí a musím potvrdit že to absorbuje pot jak se řiká
avatar
Adéla
klad Moc děkuji za možnost testovat deodorant Borotalco.
klad Velice mě zajímalo jaký tento deodorant ve skutečnosti je a byla jsem mile překvapená, vůně mě sice na poprvé moc neoslovila, ale když jej používám dýl tak jsem si na vůni zvykla a je lehká a ne nějak moc výrazná.
klad Ohledně omezení pocení je tento deodorant opravdu na jiné laťce oproti ostatním deodorantům a antiperspirantům.
klad Ale já se hodně potím obzvlášť teď v letních dnech takže mi deodorant pouze zmírnil pocení, oproti ostatním je mnohem lepší takže doporučuji raději Borotalco než jiné levnější značky :)
avatar
Marketa
klad S deodoranty Borotalco jsem nakonec velice spokojena. Začala jsem je používat v těch největších vedrech, takže jsem se potila i po něm :). Momentálně jsem spokojená, voní příjemně a rozhodně si Borotalco deodoranty budu pořizovat. Děkuji za možnost testování a poznání něčeho nového.
avatar
Jana
klad Produkt jsem dostala v casopise.Na leto jsem si rikala bude to idealni pomocnik,ale rozhodne jsem nevidela, ze by byl v necem lepsi. Potila jsem se stejne. Mam na prvnim miste jinou znacku, kterou beru i do fitka a vysledek mam opravdu lepsi,ale chapu, ze kazdemu sedi neco jineho.
klad Nelibi se mi vune, ktera mi pripomina sprej proti hmyzu a pokud je nekdo Bototalcem "navonen" moznam to i v metru. Proste jsme si nesedli...
Zobrazit více recenzí