Testování Diáře plného radosti Olgy Buškové dopadlo naprosto fantasticky 

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 4. 11. 2019
do 30. 11. 2019


Diář plný radosti

Představte si, že váš rok je jako velký dům s dvanácti pokoji a co měsíc můžete bydlet v jednom z nich. Každý má jinou teplotu, barvu, dekorace a zážitky, ale jednu věc mají společnou: Všechny jsou vaše a záleží jen na vás, jaké si je vytvoříte.

Pojďte objevovat jedinečnost každého měsíce, každého dne, každého okamžiku a přivítejte radost do svého života. Diář můžete používat klasicky, jak jste zvyklí, ale navíc se dozvíte zajímavosti o každém měsíci, pranostiky, a hlavně doporučení a rady specialistky na harmonický prostor Olgy Buškové.

Diář plný radosti není datovaný, takže začít můžete kdykoliv!


Nezapomeňte si přečíst rozhovor s autorkou Olgou Buškovou. 

Diář plný radosti    Diář plný radosti


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
10
avatar
Eva
Tento diář zaujme hned na první pohled. Úvodní stránka je velice pěkně zpracovaná a opravdu nadchne. Co se mi velice líbí, že je diář nedatovaný, takže ho mohu použít klidně i další rok, když dostanu např. jiný diář. Milé bylo poděkování při otevření diáře od samotné autorky, což mi přijde velice pěkné a osobní. Každý měsíc je velice dobře zpracován, obsahuje různé rady, nápady, pranostiky, rozvíjí hlavně nás a nabízí spoustu prostoru pro své vlastní myšlenky. Hezké je shrnutí na konci každého měsíce, zapíšeme si co jsme udělali, z čeho jsme se radovali a co jsem zahodili, což je nápadité. Z diáře jsem celkově opravdu nadšena. Co bych vytkla je technická stránka zpracování diáře (za což autorka nemůže) tiskárna opravdu nezvládla tento diář a je to hodně vidět, první stránky nejdou pořádně otevírat a tím pádem se diář stále zavírá, i když ho chcete mít otevřený (alespoň u mého), zadní stránka je prohnutá a celkově kroutí celý diář, na obálce jsou vidět zbytky lepidla což by nemělo být.
klad velikost diáře
klad design
klad není datován na konkrétní rok
klad nejde pořádně otevírat
klad zbytky lepidla na obálce
avatar
Petra
Děkuji za možnost otestovat tento diář plný radosti, také děkuji za usnadnění výběru diáře pro nový rok. Diář je opravdu nádherně zpracovaný, doprovázený nádhernými ilustracemi. Opravdu máte lepší náladu jen co si ho vezmete do ruky, vykouzlí úsměv na rtech. Je nedatovaný tudíž ho můžete použít na jakýkoli rok. Na každý měsíc je přidané doporučení, čemu se právě v tomto měsíci věnovat, co dělat, apod.. I když na zadní dvojstraně najdeme roční souhrn, je v něm opravdu málo místa na psaní, potřebovala bych více místa na psaní poznámek, které potřebuji vidět pohromadě. Dále mi chybí místo na adresy, telefonní čísla, své poznámky. Je to opravdu velká škoda.
klad ilustrace
klad návrh stran
klad motivační psaní
klad měsíční doporučení
klad je nedatovaný
klad obal
klad zpracování
klad málo místa na vlastní poznámky
klad velmi málo místa v ročním souhrnu
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Barbara
Diář plný radosti je jedním slovem "skvělí". Pro mě má idealni velikost do kabelky. Je moc krásně ilustrovany. Líbí se mi i barevné ladění, je plný veselých barev. Je kvalitně proveden z pevného papíru. Chci ho začít používat od nového roku a tak jsem si ho zabalila pod stromeček ?
klad Celkově
klad Nejsou
příloha
avatar
Lucie
Tento Diář plný radosti je opravdu krásný! Velikost je tak akorát do kabelky, je v něm hodně místa na psaní, obsahuje záložku a praktickou gumičku na zavření diáře. Moc se mi líbí barevnost diáře a kresby. Nejvíc na diáři však oceňuji doporučení pro jednotlivé měsíce, tipy a rady u některých dnů a osobní hodnocení jednotlivých měsíců. Celkově je diář opravdu moc povedený, hned po otevření diáře jsem pozitivně naladěná :)
klad hodně místa na psaní
klad barevnost diáře a použité kresby
klad doporučení pro jednotlivé měsíce
klad osobní hodnocení jednotlivých měsíců
klad tipy a rady u některých dnů
klad velikost - akorát do kabelky
klad záložka + gumička
klad celkový optimismus vycházející z diáře :)
klad nic
avatar
Alena
Diář je takový, že se příští rok budu těšit, až otočím další stránku, čím mně překvapí. Každá strana je jiná. Pro mě by mohl být trošku menší, ale nevadí i tato velikost. Je skvělé, že tam jsou rady, doporučení a jsou použity hezké příjemné barvy a krásně namalované obrázky. Barva desek je přesně taková, jaké mám doplňky v pokoji, takže příští rok budu mít celý rok diář na stole a bude mně zdobit pokoj.
klad Barvy
klad Rady a doporučení
klad Šňůrka na záložku
klad Gumička
klad Mohl by být menší
příloha
avatar
Jana
Jsem ráda, že jsem mohla otestovat diář Olgy Buškové. Moc se mi líbí obal, barva mě láká čistým provedením a určitě kdybych měla vybírat v knihkupectví zaujal by mě na první pohled. Líbí se mi jak je doporučení co na každý měsíc udělat a na co se má člověk zaměřit. Velikost je akorát do kabelky. Už se moc těším, jak si budu zapisovat úkoly a schůzky na určité dny.
klad Obal diáře
klad Velikost
klad Doporučení a rady na každý měsíc
klad Nemám co vytknout, diář je naprosto boží
avatar
Kamila
Autorku Olgu Buškovou obdivuji, jak dokáže rok přirovnat k velkému domu s 12ti pokoji. Jedná se o klasický diář a může se do něj psát kdykoliv - není datovaný. Je to přeci náš život, který si píšeme sami. A žít je krásné - jsem moc ráda, že to dokážu takto říct. Že jsem k tomu poznání dospěla.
klad srovnání s 12ti pokoji
klad že si píši svůj vlastní život a nemá mi do něj kdo mluvit
klad inspiruje k tomu, abychom si každý den udělali hezký
klad naprosto nic
avatar
Soňa
Dobrý den, předně děkuji, že mám možnost tento úžasný diář testovat,že jsem ho vyhrála. Moc si toho vážím. Mám nesmírou radost a to i z osobního věnování. Má nádherné ilustrace, vsuvky ve formě povídání o každém měsíci. Rady a tipy. Diářem se člověk nenudí. Je veselý a dělá radost. Dostatek prostoru k zapisování všeho podstatného.
klad Vizuální provedení. Obrázky, barevnost,nápaditost.
klad Vyprávění o každém měsíci.
klad Tipy a zajímavosti, které prolínají celým diářem.
klad Záložky v diáři jako v knize.
klad Jsem konzerva, kdyby byl na rok 2020 a na jedné straně 7 dní v týdnu, bude to pro mě top. Ráda vidím plány na celý týden. Klasický kalendář.
příloha
avatar
Tereza
Diář plný radosti je úplně jiný než jste zvyklí. První strana diáře má krásné a jemné obrázky, které vzbuzují soulad a klid. Styl obrázků se opakuje celým diářem. Celkově působí velmi jemně. Páska přes knihu je velmi praktická a nehrozí že se v tašce deník otevře a zničí. Desky jsou velmi jemné na omak. Uvnitř byl vložený osobní lísteček s ručně psaným textem který mě velmi potěšil a moc za něj děkuji! Diář je nedatovaný a tak lze s ním začít pracovat kdykoliv. Každý měsíc obsahuje různá doporučení, pranostiky, místo pro vlastní text i různé otázky které vám pomohou být chvíli jen sami se sebou.
klad nedatovaný
klad kresby a výběr barev
klad dvojitá látková záložka - růžová a šedá
klad na omak velmi příjemné desky a papír
klad rady, zajímavé texty
klad dostatečný prostor pro vlastní potřeby a plánování
klad je jen pro ženy, muži by určitě uvítali podobný :D
příloha příloha příloha
avatar
Renata
Jeden z nejhezčích diářů, jaké jsem kdy měla. Pěkná, pevná vazba, kterou lze přetáhnout gumičkou, takže se vám v batohu či kabelce neotevře a nepomačká. Krásné barevné stránky, kvalitní papír. Překrásné, vkusné obrázky zaměřené tématicky na konkrétní roční období. Šikovný formát. Překrásná věcička, ideální jako dárek pro dámy všeho věku.
klad celý výrobek
klad nic