DinoPark - zábava pro celou rodinu

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
40x
4
8x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 2. 6. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a nevytestovala si rodinnou vstupenku do DinoParku minulý rok.

Testování proběhne na Den dětí a to v pondělí 1. června mezi 10 a 10:30 hodin.

Celkem je pro vás připraveno 10 rodinných vstupenek (2 dospělý a 2 děti). Na výběr máte z pěti českých DinoParků a to v Praze, Plzni, Liberci, Vyškově a Ostravě.

Návštěvu DinoParku je potřeba uskutečnit do 17. června. [*] [*] [*]

Unikátní zábavní a vzdělávací parky s modely dinosaurů (ozvučenými statickými i robotickými) ve skutečných velikostech nabízí jedinečný pohled do historie dětem všech věkových kategorií a nudit se nebudou ani dospělí.  

Součástí všech DinoParků jsou dětská paleontologická hřiště, naučné stezky a další atrakce. Navštívit můžete také DinoAquarium. V tomto jedinečném 3D kině se speciálně vyrobeným panoramatickým filmem se stanete součástí příběhu a podíváte se pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí.

Tematicky laděné do období druhohor je i občerstvení a prodej suvenýrů.

České DinoParky jsou místem zábavy a poučení pro celou rodinu.

 

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
50
avatar
Anna
avatar
Adéla
klad Navštívili jsem o víkendu Dinopark v Praze. Návštěva se nám moc líbila. Postavičky jsou jako živé a je tam krásně. Jen moje představa byla, že se to odehrává na větší ploše. Jinak super, vše bez problémů. Díky
avatar
Dana
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
renata
avatar
Bohumila
klad Navštívili jsme Dinopark ve Vyškově. Je to dinopark, který se nachází na rozsáhlém zalesněném pozemku neco jako Jurský park :-D . Velmi se nám líbil jak vláček do dinoparku, tak, že je součástí vstupenky i návštěva místní ZOO. Byli jsme dříve i v pražském dinoparku, ale ten vyškovský je prostě lepší, jako by dinoškové byli jako živí v reálném prostředí.
avatar
Adéla
klad Navštívila jsem dinopark v Praze se svou rodinou, dcera byla nadšená, dinosauři jsou jako živí, hýbou se a vydávají zvuky, každý má popisek, jak žil a čím se živil, součástí areálu je i pískoviště - archeologické naleziště, kde mohou děti odkrývat zkameněliny a občerstvení. Celkově doporučuji, jen by se mi celá expozice víc líbila někde v přírodě, než uprostřed města.
avatar
Alena
avatar
Dominika
avatar
Markéta
klad Navštívila jsem s rodinou DinoPark v Liberci. Velice se mi líbil snadný přístup do celé expozice s kočárkem. Velká část dinosaurů je pohyblivá a dětem se moc líbí. Součástí prohlídky je i DinoTrek, koutek pro větší děti s helikoptérou a prolézačkami, které vedou okolo dinosaurů.Velikou výhodou DinoParku je, že ho můžete navštívit za jakéhokoli počasí.
avatar
Renáta
klad Navštívili jsme s rodinou Dinopark v Praze v OC Harfa. Velmi pozitivně hodnotím snadný přístup s kočárkem, a celkově upravené prostředí. Vzhledem k tomu, že jsem o Dinoparku už před návštěvou hodně slyšela, tak jsem čekala, že expozice bude větší a všechny dinosauři budou pohyblivý. Je to určitě zajímavý tip na výlet, ale myslím, že za celkem vysokou částku za vstupné by člověk čekal trochu více.
avatar
Marcela
klad navštívila jsem dinopark v Praze na Harfě se svojí vnučkou a moc se nám tam líbilo. Zvířata jsou jako živá, vše je zajímavě popsáno, k dispozici je velké pískoviště a 3D kino, stánky s občerstvením, prostě ideální prostředí pro výlet s dětmi, i když cena vstupného mi přijde celkem vysoká, na to, že prostor není zas až tak velký.
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Petra
klad Navštívili jsme DinoPark v Liberci. Moc se mi tam líbilo. Bála sem se toho že se malí bude bát ( jsou mu 2 roky ) ale byl úplně v pohodě :-) . Byl tam i koutek pro děti, obrovské pískoviště, a spousta prolézaček. Je tam i odpočinková místnost, a přehrávali se tam asi 3 filmy , což bylo taky super. Malému se nejvíce líbila tropická bouře. to se dalo projít přes džungli a pršelo na nás :-D . Určitě výlet z opakujeme :-)
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jitka
avatar
Lenka
klad Navštívili jsme Dinopark v Ostravě, byly to super 2 hodiny plné zábavy a objevování. V ceně vstupenky je působivé 3D kino, 15min jízda s výkladem a zvukovými efekty v Dinoexpresu, Dinorace "motokáry" pro děti, bludiště, pohyblivé a ozvučené modely dinosaurů vždy s popiskem, na některé je možné si sáhnout a vyfotit se s nimi. K tomu stánky s občerstvením, WC, hřiště pro děti a pískoviště, kde si mohou vyhrabat kostru dinosaura. Přes týden ideální, bylo nás tam celkem asi 10, vhodnější ne při úplném vedru (je tam málo stromů). K vidění je i rostlina, která rostla před 175mil. let, skutečný unikát! Zajímavá podívaná pro nejmenší i pro dospěláky. Doporučuji každému navštívit Dinopark alespoň jednou za život.
klad Dostupnost z Ostravy pouze autem, nedostatečná reklama, žádné upoutávací bilboardy případně velké makety Dinosaurů na cestě k Dinoparku. Věděli jsme, kam jet, ale museli jsme hodně pátrat, než jsme Dinopark našli. Propagace je minimální, člověk neznalý by Dinopark nikdy nenašel. Uvítala bych plánek Dinoparku v tištěné podobě, aby se tam člověk lépe orientoval.
Zobrazit více recenzí