DinoPark - zábava pro celou rodinu

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
40x
4
8x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 2. 6. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a nevytestovala si rodinnou vstupenku do DinoParku minulý rok.

Testování proběhne na Den dětí a to v pondělí 1. června mezi 10 a 10:30 hodin.

Celkem je pro vás připraveno 10 rodinných vstupenek (2 dospělý a 2 děti). Na výběr máte z pěti českých DinoParků a to v Praze, Plzni, Liberci, Vyškově a Ostravě.

Návštěvu DinoParku je potřeba uskutečnit do 17. června. [*] [*] [*]

Unikátní zábavní a vzdělávací parky s modely dinosaurů (ozvučenými statickými i robotickými) ve skutečných velikostech nabízí jedinečný pohled do historie dětem všech věkových kategorií a nudit se nebudou ani dospělí.  

Součástí všech DinoParků jsou dětská paleontologická hřiště, naučné stezky a další atrakce. Navštívit můžete také DinoAquarium. V tomto jedinečném 3D kině se speciálně vyrobeným panoramatickým filmem se stanete součástí příběhu a podíváte se pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí.

Tematicky laděné do období druhohor je i občerstvení a prodej suvenýrů.

České DinoParky jsou místem zábavy a poučení pro celou rodinu.

 

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
50
avatar
Hana
klad Do dinoparku ve Vyškově jezdíme s dětmi a vnoučaty pravidelně každý rok, někdy i víckrát. Je to naprosto dokonalá zábava pro děti i dospělé. Člověk se najednou ocitne v době prehistorické. Zaveze vás tam vláček a cítíte se jako v jiném světě. Sice je vstupné vyšší, ale zároveň zážitek je dokonalý.
avatar
Antonie
klad Do dinoparku ve Vyškově jezdíme s dětmi a vnoučaty pravidelně každý rok, někdy i víckrát. Je to naprosto dokonalá zábava pro děti i dospělé. Člověk se najednou ocitne v době prehistorické. Zaveze vás tam vláček a cítíte se jako v jiném světě. Sice je vstupné vyšší, ale zároveň zážitek je dokonalý.
příloha
avatar
Jaroslava
klad Byli jsme v Liberci. Bohužel se jich holka tak bála, že si to moc neužila, ale my rodiče ano. Nejvíce se jí líbilo hřiště, tam se vybláznila do sytosti a tatínek se mohl jít podívat na 3D kino a občerstvili jsme se. Zbývajících dinoušů se už tolik nebála a vyfotila se ve vejcích. příště bych ale ráda někam, kde jsou venku.
avatar
Alena
klad Dinopark ve Vyškově je naprosto jedinečným zážitkem. Pro vícečlenou rodinu je to ovšem nemalé vstupné, ale za ten zážitek to stojí. Dinosauři jsou v životní velikosti, u některých z nich se můžete vyfotit, k některým není přístup. Do a z Dinoparku jede originální vláček, tam už pak musí každý sám. Areál je celkem velký. Jsou tam i stánky s občerstvením, je to prima zážitek pro všechny.
příloha
avatar
Martin
klad Donopark ve Vyškově je naprostý unikát. Jezdíme tak každý rok. Výhodou je, že do vláčku, který vás veze v běžném silničním provozu po Vyškově, se vejdete i s kočárkem, což nás potěšlo. Dinosauři jsou v životní velikosti, je zde spousta atrakcí pro dospělé i děti, skvělé 3D kino, spousta stánků s občerstvením. Skvělý zážitek pro všechny.
příloha
avatar
Soňa
klad Dinopark navštěvujeme pravidelně s celou rodinou každý rok. Nejlepší pocit, který pocítíte, když se otevře brána dinoparku a vy vláčkem vjedete jak do jiného světa... Na první pohled jako doopravdy cestujete v čase. Je zde spousta míst k focení, zábavy pro starší děti a dospělé, spousta výborného občerstvení.... Jediné negativum jsou obrovské fronty při čekání na vlak, ale dá se to pochopit, když je to tak neobyčejný zážitek.
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Petra
klad Skvělá zábava pro celou rodinu, je super, že Dinopark je dostupný po celé České republice. Na místě se dá zakoupit spousta dárkových předmětů jako trička, kšiltovky, klíčenky, což potěší každé dítě. Je to zkrátka skvělé místo pro rodinný výlet a potěší malé i velké.
příloha
avatar
Anna
klad v DinoParku je opravdu krásně. všem vřele doporučuji :-)
avatar
Klára
klad Dinopark jsem několikrát navštívila, když jsem byla mladší. Nejsem nějaký blázen do dinosaurů, ale rozhodně jsou dinoparky skvěle udělané a pro děti určitě vhodné. Měla jsem možnost navštívit dinopark Ostravský a také poblíž Brna. Až budu mít své děti, určitě je budu do dinoparku brávat. :)
avatar
Jana
klad Do Dinoparku se každé léto podívám, i když nemám děti - je to zajímavé místo pro lidi všech věkových kategorií. :) Téměř každý rok se v Dinoparku něco změní - romístění modelů, nové modely... Proto se tam ráda vracím. Nevím, jak je to jinde, ale v Plzni to vždycky spojíme s návštěvou přilehlé ZOO.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad Bylo ošklivé počasí a tak nás napadlo vyrazit s témeř dvouletým synkem do Dinoparku do Liberce. Škoda, že je to menší dinopark.. syn si to celkem užil, ze začátku se bál šera.. ale musím říct že dinosauři a pohyblivé modely fascinovali i nás rodiče :)
avatar
Lucie
klad Perfektní typ na výlet s dětmi! Byly jsme letos už dvakrát. A neváháme navštívit Dinopark i potřetí :-) Děti naprosto spokojeny a unaveny zážitky z Dinoparku. Doporučuji každému, ať už s dětmi nebo bez, rozhodně je se na co podívat! Velmi zajímavé a zábavné i pro dospělého člověka!
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Velice skvěle stravený den:-)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Martina
klad Dinopark velmi doprocuuji jezdim tam kazdy rok se svou tridou, pro deti je tam spousta odreagovani a libi s emi modely dinosuaru v zivotnich velikostech, je to pro ne velmi poucne a hlavne to zasahuje do vyuky, coz ej skvele propojeni se zabavou :) Navstevujuou pouze park v Praze
avatar
Petra
klad My byly v Dinoparku v Plzni. Děti se úžasně bavily, unavily se na hřišti, užily si 3D kino a rodiče si odpočinuly na lavičkách. Máme krásné fotky, třeba naše princezna mezi zuby Dinosaura. V parku je příjemný stín a tak tam lze trávit i horké dny. Děti si to náramně užily a rozhodně tato návštěva nebyla naše poslední.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel