Otestovaly jsme dioptrické brýle na míru a slevový voucher na brýlové obroučky značky Crullé a jsme nadšené!

image
otestováno
Počet recenzí
146
jak jste hodnotily
5
78x
4
49x
3
15x
2
3x
1
1x
doporučuje
87 %
Testováno v období
od 16. 10. 2019
do 30. 11. 2019

Potřebujete nové dioptrické brýle, ale nechce se vám chodit do optika nebo se vám nepodařilo najít obroučky podle vašich představ? A co si pořídit brýle on-line? Že nevíte jak na to?

V e-shopu Alensa.cz si můžete vyzkoušet stovky brýlí v takzvanému virtuálním zrcadle a nemusíte nikam chodit. Pokud máte recept od lékaře nebo změřený zrak od svého optometristy, stačí si vybrat obroučky, pak zadat správné hodnoty a vybrat si skla, která vám budou vyhovovat.

Všechna skla mají už v základu UV filtr, tvrzení, antireflexní úpravu, samočisticí nebo superhydrofóbní vrstvu a na rozdíl od optiky bez dalších příplatků. Kompletní dioptrické brýle na míru vám pak dojdou domu do 5 až 7 pracovních dnů.

Pokud si vyberete obroučky značky Crullé, můžete mít kvalitní brýle včetně dioptrických skel už od 997 Kč. Nyní je můžete díky ŽENÁM s.r.o. otestovat nebo získat slevový voucher 400 Kč na nákup brýlí on-line. 

 Crullé    Crullé


Odpověď na přihlašovací otázku najdete TADY.

Hodnocení
146
avatar
Zdenka
Tuto značku brýlí jsem doposud moc neznala. Hnd, jak jsem se odívala na jejich e-shop, tak jsem viděla krásné, zajímavé, designové brýl. Cena mně nepřišla až tak vysoká, takže ideální brýle. A ještě se mi moc líbily webové stránky, které jsou veelice přehledné.
klad WB.STRÁNKY
klad BRÝLE
klad NIC
avatar
Richard
Skvělé dioptrické brýle jsem z nich moc nadšený, moc vám děkuji za testovánívyrotestování výrobku, doporučuji všem vyzkoušet. Kde jinde bych našel tak kvalitní brylobrylove obroučky jakoujako u vás. Dokonce je spokojená i moje babička ktera je z brylobryloychobroucku také nadšena
klad VVscchno
klad Nic
avatar
Monika
Super testování, pestrý výběr obroucku a výborný nápad, jak si v pohodlí domova vyzkoušet a koupit nové brýle online.Jednoduchý návod. Určitě všem doporučuji.
klad Možnost vyzkoušení online
klad Nic
avatar
Pavlína
Velmi mile jsem byla překvapena možností vybrat si online brýle. Stránky jsou dle mého názoru velmi přehledné, obrouček je opravdu velký výběr, dobře se použíají filtry. Vyzdvihla bych funkci online zrcadla. Vše jsem si v pohodlí fomova vyzkoušela a přes to, že jsem si tentokrát nevybrala, mohu tento web jen a jen doporučit.
klad Velký výběr
klad Online zrcadlo
klad Na nic jsem nepřišla
avatar
Alena
obroučky značky Crullé se mi moc líbily, hlavně jejich moznost si je vyzkouset v pohodli domova pres webovou kameru a i videt jak mi asi budou sluset a jak mi budou na obliceji vypadat, je to jednoduche
klad online verze
klad nic
avatar
Michaela
E-shop jsem navštívila několikrát, měla jsem dokonce vybrané brýle. Virtuální zrcadlo je super, ale přece jen mě postihla obava, že mi brýle nebudou, protože mám atypicky umístěné uši a ne všechny obroučky mi sedí a musí se speciálně upravovat, navíc jsem tupozraká a každé měření zraku mi vykáže trochu jiné hodnoty. Na e-shopu oceňuji velký výběr obrouček, možnost výběru skel a i slevu 400 Kč, při jejímž použití by mne brýle vyšly doslova na pár korun.
klad Virtuální zrcadlo
klad Velký výběr obrouček i skel
klad Intuitivní objednávání
klad Obava, že brýle nemusí sedět
avatar
Valentina
Slevový voucher jsem darovala rodičům, jelikož mám sama teď nové brýle. Ale zkoušela jsem si virtuální zrcadlo i celé fungování stránek a musím pochválit tento systém v dnešní době. Každopádně brýle jsou kvalitní a perfektně sedí.
klad Většina
klad Nic
avatar
Adéla
Mooc se mi brýle Crullé na e-shopu zalíbily Zajímavé tvary brýlí a také barvy. Mají přehledný a srozumitelný e-shop, takže se nemůže stát, že by jste se v něm ztratila.
klad Tvary Brýlí
klad NIC
avatar
Petra
Slevový kupón jsem využila pro maminku jako darek k vanocum, jelikož ho dostane pod stromeček určitě ji udělá radost a využije ho po vánocích na nové brýlové obroucky
klad Skvela sleva
klad Nic
avatar
Růžena
Maji velky vyber pro vsechny. Na sve si tam prijdou jak damy, pani, tak i detske vyberete. Virtualni zrcadlo je super ale doporucuji hozkouset na notebooku. Na mobilu se mi dost sekalo ale muze to byt telefonem
klad Prijde si tam kazdy na sve
klad ZŽádné jine zapory jsem nenasla
avatar
Marie
Spojení velkého množství obrouček v nabídce a možnosti virtuální zkoušky (virtuální zrcadlo), to je jedinečná kombinace, jak řešit problém se zrakem jednoduše, efektivně a hlavně v pohodlí domova. Příjemně překvapil výběr více barevných variant a různých typů zakončení nožek u jedněch obrouček. Nabídka je přehledně uspořádána, nechybí možnost snadné filtrace a seřazení dle osobních preferencí, což usnadňuje a značně zrychluje výběr finálního produktu.
klad Virtuální zrcadlo
klad Příznivá cena
klad Velký výběr obrouček
klad Přehledné uspořádání nabídky
klad Vše v pořádku
avatar
Martina
Brýle značky Crullé mají opravdu velký výběr co se týče barvy i tvaru. Velice mě zaujal kulatý tvar, přesto, že to není můj vkus. Virtuální kameru jsem bohužel nevyzkoušela, protože ji nemám a přes mobil nefunguje i přes veškerou snahu i spojení mobilu s počítačem.
klad zajímavý design
klad nefunkční kamera na mobil
avatar
Jitka
Na webových stránkách je široký výběr cenově dostupných obrouček a to i v rozličných barvách i tvarech. Vybere si každý. Velmi jsem pak ocenila online zrcadlo, díky němuž je možné poznat, jak dané obroučky sedí.
klad široký výběr tvarů a barev
klad cenově dostupné
klad online zrcadlo
klad nic
avatar
Hana
Aplikace se mi líbí - široká nabídka obrouček, různé síly a druhy skel, hodně informací a rad. Je dobré, že za pomoci někoho druhého lze " brýle ve virtuálním zrcadle nasadit" a pak si foto už za pomocí skutečných dioptrických brýlí prohlédnout. I když jsme se snažili, úplně reálně ta fotka nevypadala. Navíc je potřeba si ty brýle vyzkoušet i jinak - jak sedí, , zahnout držáky za ušima. Prostě se mi tato aplikace líbí z hlediska úspory financí a jako pomoc při předvýběru možných brýlí, ale definitivně rozhodovat bych se chtěla v realitě - už jen proto, že si chci i brýle osahat, přesvědčit se o jejich kvalitě, přizpůsobit i v detailech skutečnému obličeji a očím, zkusit si celkový pocit z nich.
klad je to zábavné
klad lze si zkusit různé tvary brýlí
klad lepší cena než v optice
klad hodně zajímavých doplňkových informací
klad pohodlí
klad přece jen je lepší vyzkoušení v reálu
klad kupuji zajíce v pytli
avatar
Blanka
Internetové stránky pro online nákup jsou velmi praktické, líbila se mi přehlednost a velký výběr. Velmi snadno se mi v nabídkách orientovalo. Byla jsem nadšena z virtuálního zrcadla, což hodnotím pozitivně jako velmi dobrý nápad pro možnost "vyzkoušení" brýlí online. Celkově mne značka Crullé velmi potěšila a doporučuji.
klad přehlednost stránek
klad velký výběr
klad neni nic
avatar
Lenka
Po přihlášení do testování jsem získala slevu na obroučky ve výši 400 Kč. Nemám ale webkameru a nedovedu si představit, jak bych v brýlích vypadala, dále pro mne bylo docela složité "čtení" v předpisu na brýle, který mám od svého lékaře a dost se lišil v názvech oproti obchodu na internetu. Nakonec jsem poskytnutou slevu neriskovala využít :-( a raději zajdu do kamenného obchodu.
klad velká nabídka obrouček
klad přijatelná cena
klad složité vypňování požadavků dle předpisu lékaře
klad barvy na monitoru jiné proti realitě
avatar
Týna
Super služba, velký výběr. Levné obroučky a skla dle výběru. Doručení do několika dní. Oproti jiným optickám rozhodně příznivější ceny a podobná kvalita.
klad Příznivé ceny
klad Velký výběr
klad Nemůžete si je zkusit
avatar
Barbora
Bohužel jsem nakonec nevyužila. Darovala jsem ho moji milované kolegyni,ta si vybrala a je velice spokojená. Nejlepsi je online zrcadlo, kde si všechny brýle můžete vyzkoušet přímo na vás??
klad Ochota na online chatu
klad Online zrcadlo
klad Za mě malý výběr
avatar
Klára
Krásné rozložení webové stránky. Lze dobře vyhledat konkrétní značka a dobře filtrovat parametry. Velmi oceňuji možnost digitálně si vyzkoušet brýlové obroučky, abych i z pohodlí domova zjistila, zda mi sedí či nikoli. Obroučky Crullé jsou opravdu moc pěkné a je velký výběr z jejich tvarů i barev.
klad digitální vyzkoušení
klad velký výběr
klad rychlá služba
klad brýle nejsou vidět z boku
avatar
Žanet
Objednat si nové brýle z tepla domova, aby vám slušely a byly dle předpisu očního lékaře? Přesvědčila jsem se, že to nyní lze. Výběr obrouček proběhl pomocí kamery na ntb ve virtuálním zrcadle, které vám vybrané obroučky nasadilo na nos. Vyzkoušeli jsme několik typů, ale pomocí rozměrů uvedených u všech obrouček lze vybrat podobný typ obrouček, které už máte. Samotná objednávka byla jednoduchá - u vybraných obrouček vybrat skla a vyplnit dioptrie a další údaje z poukazu na brýle od očního lékaře. Brýle jsme objednali ve středu večer a v pondělí je manželovi dovezl kurýr perfektně zabalené.
klad Virtuální zrcadlo
klad Velký výběr obrouček v různých stylech
klad Jednoduchost objednávání
klad Skla se vybírají pouze dle počtu dioptrií
klad Nic
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel