Otestovaly jsme dioptrické brýle na míru a slevový voucher na brýlové obroučky značky Crullé a jsme nadšené!

image
otestováno
Počet recenzí
146
jak jste hodnotily
5
78x
4
49x
3
15x
2
3x
1
1x
doporučuje
87 %
Testováno v období
od 16. 10. 2019
do 30. 11. 2019

Potřebujete nové dioptrické brýle, ale nechce se vám chodit do optika nebo se vám nepodařilo najít obroučky podle vašich představ? A co si pořídit brýle on-line? Že nevíte jak na to?

V e-shopu Alensa.cz si můžete vyzkoušet stovky brýlí v takzvanému virtuálním zrcadle a nemusíte nikam chodit. Pokud máte recept od lékaře nebo změřený zrak od svého optometristy, stačí si vybrat obroučky, pak zadat správné hodnoty a vybrat si skla, která vám budou vyhovovat.

Všechna skla mají už v základu UV filtr, tvrzení, antireflexní úpravu, samočisticí nebo superhydrofóbní vrstvu a na rozdíl od optiky bez dalších příplatků. Kompletní dioptrické brýle na míru vám pak dojdou domu do 5 až 7 pracovních dnů.

Pokud si vyberete obroučky značky Crullé, můžete mít kvalitní brýle včetně dioptrických skel už od 997 Kč. Nyní je můžete díky ŽENÁM s.r.o. otestovat nebo získat slevový voucher 400 Kč na nákup brýlí on-line. 

 Crullé    Crullé


Odpověď na přihlašovací otázku najdete TADY.

Hodnocení
146
avatar
Marie
Moc děkuji za slevový voucher, předala jsem ho známým jako předčasný vánoční dáreček. Sama jsem si ze zvědavosti prošla dané stránky a mile mě překvapilo, jak interaktivní může být výběr nových brýlí. Jakmile budu potřebovat nové, určitě jejich služeb využiji.
klad interaktivnost
klad nic
avatar
Janina
Slevový voucher ve výši 400,- Kč je příjemným počinem při výběru obrouček Crullé. Výběr v e shopu je pestrý a tak možnost uplatnění voucheru je poměrně široká. Voucher tak umožní získat kompletní brýle za velmi přijatelnou cenu.
klad výše slevy
klad jednoduché uplatnění
klad nic
avatar
Alena
Objednávka na e-shopu včetně uplatnění voucheru byla snadná, vše je popsáno, webové stránky navádějí jak postupovat. "Zrcadlo" ulehčí výběr obrouček, které nejvíc padnou. Objednávka byla vyřízena rychle, k objednávce byla možnost výběru dárku. Zboží už mám doma a funguje dobře. Vnímám to jako príma službu. .
klad velký výběr
klad návod, jak postupovat
klad možnost dárku
klad rychlost dodání
klad na obrázcích je horší rozeznat barvu, je nutné opravdu pečlivě číst popis
avatar
Natálie
Super nabídka, když chcete tyto brýle vyzkoušet, ale váháte nad částkou za brýle. Voucher vás rozhýbe do toho jít a objednat si tyto brýle. Doporučuji těm, co ještě váhají. Fajn je mít dopředu přeměřený aktuálně zrak.
klad možnost objednávky online
klad online zrcadlo
klad bohatý výběr
klad in obroučky
klad velká nabídka
klad příslušenství
klad jasný návod
klad nemožnost si brýle "ošahat"
klad jestli bude skutečnost stejná jako online
avatar
Martina
Musím říct, že jsem byla výběru brýlí online poměrně skeptická, o to více mě překvapilo, jak reálné to vlastně je. Z pohodlí domova virtuálně zkoušet brýlové obroučky je prostě něco! Funguje to skvěle, webové stránky jsou přehledné a intuitivní, nebyl s tím žádný problém. Výběr obrouček je opravdu široký!
klad praktičnost
klad široký výběr
klad nic
avatar
Petra
Díky slevovému kupónu, který jsem obdržela jsem nakoukal do úžasného online obchodu brýlí značky Crulle. Internetový obchod je velice přehledný i pro uživatele, který si není hned jist výběrem, nabízí obrovské množství krásných obrouček, moc mě bavilo online zdrcadlo, díky kterému si vybírám a prohlížím brýle z evšech stran. Joo, je těžké vybrat si jen jedny...
klad interaktivnost stránek
klad vyšší ceny
avatar
Martina
Virtuální online zrcadlo je velmi dobrá věc a slouží k tomu, abyste i bez možnosti fyzického vyzkoušení a přítomnosti na místě získali velmi dobrou představu o tom, jak příslušný styl, tvar a barva brýlí, které se vám líbí sedí vašemu obličeji. Zkoušíte online doma jakékoli brýle pomocí zrcadla a webkamery a bez nutnosti někam chodit. V eshopu je mnoho druhů brýlí dle vkusu jaký kdo má.
klad Možnost zrcadla
klad nabidka
klad pohodlné
klad musite byt online
avatar
Jitka
Na službě se mně líbí rozšířená možnost filtrování. A co ještě více, tak funkce tzv. virtuálního zrcadla. S touto možností jsem se setkala vůbec poprvé a je skvělé moci si udělat představu, jak budou brýle sedět. Oceňuji i spoustu šikovných vlastností, které čočky mají (superhydrofobní úprava a další).
klad rozšířené filtrování
klad virtuální zrcadlo
klad příznivá cena
klad Přeci jen dávám přednost osobnímu vyzkoušení přímo na prodejně
avatar
Barbora
Brýle nosím 10 let, takže se staly nedílnou součástí mých módních doplňků. Někdy je časově náročné zkloubit návštěvu optiky s nabitým diářem a proto je řešení virtuálního zrcadla na tomto eshopu naprosto boží. Obroučky Cruelle nabízejí výběr ze širokého spektra tvarů a barev, proto si myslím, že si vyberou všichni i náročnější "brýlaři" jako jsem já.
klad Virtuální zrcadlo!!!
klad Nic
avatar
Eva
Dioptrické brýle Crullé mají velmi širokou nabídku, takže jsem přesvědčena, že si vybere úplně každý. Navíc tohle vše v pohodlí domova, takže odpadá "stres" s výběrem na prodejně, což oceňuji hlavně z pozice maminky dvou malých dětí. Jsem s touto "domácí optikou" maximálně spokojená.
klad výběr z pohodlí domova
klad velký výběr
klad doprava zdarma
klad nic
avatar
Eva
Voucher byl fajn. Jakékoliv finanční zvýhodnění je super. Neznám nikoho, kdo by rád neušetřil. Navíc brýle bývají často velmi nákladnou investicí, kterou si pořizujeme na pár let. Systém a uplatnitelnost vouchru je velmi jednoduchá, bez dalších komplikací.
klad příjemná sleva
klad nic
avatar
Anita
Musím říct, že tento prodejce dioptrických brílí se mi velmi líbí. Na stránkách jsou perfektně vidět ceny (za obroučky, čočky). Můžete si zde zadat dioptrie, cylindry, osu a vzdálenost zornic. Pro ty, kteří rádi nakupují přes e-shopy je to perfektní. Na stránkách je možnost vyzkoušet si brýle virtuálně. Ale já přeci jen preferuji brýle si vyzkoušet "na živo", aby mi opravdu seděli. Jinak jsou stránky, hezky přehledné.
příloha
klad možnost výběru barvy, typu brýlí, materiálu
klad přehlednost
klad u všeho uvedení cen
klad virtuální zkouška brýlí dobrá, ale preferuji vyzkoušet brýle přímo na pobočkách
avatar
Daniela
I keď som sa nedostala priamo k okuliarom k testovaniu. Tak i využitie 400,- slevu na brýle je super vec. Nakoniec ma kompletne brýle vyšli ndo 900,- čo je super.
příloha
klad Vyrtuálna skušobňa
klad Rýchle dodanie
klad Super ceny
klad Velký výber typov
klad Zatial nič
avatar
Jana
Nejprve jsem se bála objednat si brýle po internetu, ale tento obchod je super. Rychlá a jednoduchá obsluha, a virtuální prohlídka, kdy se vám ukáže, jak vypadáte v brýlích je skvělá služba. Brýle mi přišly za 6dní od objednání a k nim i pěkné pouzdro a hadřík zdarma, takže se nákup opravdu vyplatil. Celkově jsem moc spokojená, brýle jsou lehoučké a krásně padnou. Takže v budoucnu určitě opět vyzkouším a doporučuji.
klad virtuální zkouška brýlí
klad velký výběr oblouček i skel
klad rychlé dodání
klad kvalitní zpracování
klad nic
avatar
Tereza
Nejdříve jsem se docela obávala objednat brýle přes internet. Webová kamera na vyzkoušení obroučků online je ale skvělá. Jen jsem měla obavy jestli dobře sedí velikost. Zbytečně, sedí dobře a ve skutečnosti jsou brýle mnohem hezčí. Trochu déle se kamera načítala ale možná to bylo i naším počítačem. Navíc jsme si u zkoušení online brýlí užili hromadu legrace. Výběr je velký, ceny jsou přijatelné. Velmi jsem uvítala i možnost vytisknout měřítko pro vzdálenost čoček. V ceně zákazník obdrží i hadřík na čištění brýlí s logem Crullé i pevné pouzdro. Je to velmi milý dárek. Možná může být trochu odstrašující že si člověk prostě ty brýle nejdřív nevyzkouší. Třeba by stálo za to umožnit například u zásilkovny možnost předběžně zakoupit rámečky, vyzkoušet je a pak zaslat zpět z výdejny pro dodělání skel. Myslím že by mi to např. za poštovné cca 100-150 Kč za to stálo.
příloha příloha
klad webová online kamera
klad měřítko k vytištění
klad návody jak vyplnit hodnoty od lékaře
klad přijatelné ceny
klad přehledný a přívětivý web
klad milý dárek ve formě hadříku a pouzdra
klad doprava od 800 Kč zdarma
klad zásilkovna
klad výborně popsané velikosti obrouček
klad kamera někdy zkreslovala při změně vzdálenosti od monitoru
klad uvítala bych i možnost přidat do objednávky snímek předpisu od lékaře, protože i přes dobrý popis by si někdo mohl být nejistý
klad uvítala bych více příslušenství - pouzdra, čistící hadříky....
avatar
Hana
Zaujala mě značka Crullé kvůli nízkým cenám. Cena obrouček se pohybuje od neuvěřitelných 499Kč do 799Kč, což je cena na kterou jsem se v jiných kamenných prodejnách nikdy nedostala, voucher jsem využila jako vánoční dárek a jsem moc spokojená. Cena celkových brýlí je samozřejmě vyšší, jelikož skla tvoří nejdražší položku. Děkuji moc za voucher.
klad ceny
klad velký výběr
klad nic jsem nenašla jako zápor
avatar
Valentina
Brýle dorazily v pořádku. Doručení trvalo pár dní. Brýle jsou kvalitní a odpovídají obrázku i informacím na stránkách. Dioptrie také odpovídají. Věřím, že brýle poslouží dlouhá léta a všem doporučuji tyto stránky. Jsem velmi spokojená :)
příloha
klad Vzhled
klad Materiál
klad Rychlé doručení
klad Nic
avatar
Alena
Brýle jsem objednávala pro manžela.Postup objednávání v eshopu je velmi jednoduchý a lehce pochopitelný.Zadají se jen údaje z očního a vyberou se brýle a je to. Je zde možnost kamery, kde vidíte, jak vám brýle sednou.Moc chválím rychlost dodání, dárek k nákupu moc potěšil.Velkou radost jsem měla i z neočekávaného překvapení a to pouzdra na brýle, které vypadá elegantně a je moc hezké.
příloha příloha
klad jednoduché objednání
klad daný produkt
klad kvalita brýlí
klad dárek k objednávce
klad překvapení - pouzdro
klad žádné nejsou
avatar
Alena
Slevový voucher byl moc fajn. Jeho použití bylo velmi jednoduché.Najela jsem na stánky eshopu a sleva se mi tam automaticky ukázala a odečetla z konečné ceny.
klad jednoduchost
klad vše bylo v pořádku
avatar
Anna
Právě jsem obdržela dioptrické brýle dle vlastního výběru a jsem s nimi spokojená.Objednala jsem si ztenčená skla a brýle částečně bez obroucek.Bryle jsou obdelnikoveho tvaru a měli by mít i UV filtr a úpravu skel proti poskrabani a proti oslneni.. což se hodí
příloha
klad Tvar skel
klad Nic
avatar
Kvetoslava
S novými brýlemi Crullé jsem velmi spokojena. Na webu Alensa jsem si vybrala vzor, zapsala potřebné údaje. Uvítala jsem možnost virtuálního náhledu . Po odeslání mi volala paní s Alensy o nesprávnosti jednoho údaje a vysvětlila mi co údaj znamená. Byla velmi milá a snažila se mi profesionálně poradit. Brýle jsem měla hotové velmi brzy. Přišly v krásném pouzdře. Jsem spokojená.
příloha
klad Rychlost vyřízení , profesionální přístup, kvalita brýlí, velký výběr obrouček, moderní tvar
klad -
avatar
eva
Značka Crullé ve mě vyvolala pocit, že se jedná o něco extra, něco ne pro obyčejné smrtelníky. Byla jsem mile překvapená jejich programem na určení obrouček přesně pro můj obličej. Jsem klasik, takže žádné experimenty u mě nehrozí, ale člověk může vyzkoušet cokoli a možná bude překvapený, pro jaké obroučky si nakonec zajde.
klad práce s programem
klad voucher by měl mít vyšší cenu
avatar
Nikola
Děkuji za možnost vyzkoušet opět díky ženy s.r.o. něco nového! Tato zkušenost se mi líbila a ráda jsem ji vyzkoušela. E-shop Alensa má velmi pestrý výběr obrouček jak pro děti, ženy či muže. Možnost virtuálního zrcadle je jedinečné- nikde jinde jsem se s touto nabídkou ještě nesetkala- SUPER! Vše fungovalo jak má a přehledně!
klad vše :)
klad nic
avatar
Jaroslava
Super nápad virtuálního zrcadla mě dostal! Opravdu praktická věc na správném místě. stránky Alensa jsou moderní a velmi přehledné. Vše vkusné a opravdu obrovský výměr obrouček jak pro ženy či muže. Značka Crullé je nadčasová a velmi krásná! :)
klad nápad virtuálního zrcadla, které je super!
klad přehlednost stránek Alensa
klad obrovský výběr obrouček
klad nic
avatar
Iveta
Slevový kupon jsem, již využila. Objednala jsem si brýlové obroučky Crullé, které mi dnes dorazily i s krásným pouzdrem a hadříkem navíc. Brýle mi pěkně sedí a moc se mi líbí.
klad Slevový voucher 400 Kč
klad Nebyl shledán žádný nedostatek
avatar
Lucie
Voucher mě velmi potěšil. Jeho využití na na stránkách bylo velmi jednoduché a RYCHLÉ. Stránky jsou přehledné a proto využití voucheru bylo i velmi intuitivní. Velmi mě potěšilo využití možnosti "vyzkoušet" si tvar obrouček. Samotné dodání také bylo bezproblémové a rychlé.
klad intuitivní
klad jednoduché
klad rychlé
klad nic
avatar
Michaela
Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet tento eshop, nikdy by mě nenapadlo si tak jednoduše objednat brýle na míru aniž by se musela bát jak v nich budu vypadat. Díky virtuálnímu zrcadlu který eshop nabízí. Velmi rychlé vyřízení objednávky a moc milá komunikace a pomoc při zadávání údajů z lékažského předpisu.
klad Rychlost objednávky
klad Virtuální zrcadlo
klad Milá komunikace
klad Velký vábeěr brýlí
klad nic
avatar
Martina
Na základě slevového voucheru jsem si pořídila brýle Crullé a jsem nadšená! Obroučky jsou moderní, mají příjemný a velmi slušivý design, vypadají opravdu tak jako v online zrcadle. Brýle jsou kvalitně zpracované dle zadaných parametrů, doba dodání a zpracování byla poměrně rychlá.
klad kvalita provedení
klad široký výběr
klad příznivé ceny
klad nic
avatar
Laura
Keďže som sa stala jednou z testeriek zľavového voucheru na okuliarové rámy Crullé, túto možnosť som hneď rada využila. Výber okuliarového rámu bol veľmi jednoduchý, na stránke sa dá veľmi ľahko vyfiltrovať rám podľa vlastných predstáv - tvar, veľkosť, farba. Ja osobne som sa rozhodla pre okrúhly tvar čiernej farby. Virtuálnym zrkadlom som si vyskúšala viacero modelov a potom som už len vybrala ten, čo mi sedel najviac. Podľa predpisu od očného lekára som zvolila správne dioptrie a následne som prešla k objednávke. Po doručení som bola veľmi milo prekvapená zo štýlového puzdra na okuliare, v ktorom boli vložené, a taktiež z čiernej utierky na okuliare, ktorá bola súčasťou balenia. Samotné okuliare vyzerajú veľmi štýlovo, dioptrie sedia presne podľa predpisu a veľmi prijemne sa nosia. Okuliare sa stali mojou každodennou súčasťou v práci a každý z okolia mi ich chváli. Do budúcna určite neváham s objednávkou ďalšieho modelu zo stránky alensa.
příloha příloha
klad Šíroký výber rámov
klad Jednoduchý výber pomocou virtuálneho zrkadla
klad Kvalitný materiál použitý na rámoch aj sklách
klad Rýchlosť dodania
klad Negatíva som zatiaľ nenašla
avatar
Marcela
Služba objednat si celé brýle online je celkem dobrá, ne však pro všechny. Je dobré mít webkameru, jde to i bez ní, ale je to trochu loterie. Návod je velmi dobrý, když člověk neví, najede na otazníček a dozví se radu. Stránky jsou přehledné, jen trochu mdlé. Hodně světlé barvy nápisu ve filtru. Vhodné pro lidi co nemají čas nebo nechtějí chodit na pobočku. Chtěla jsem obruby určité velikosti, nešlo to dát do filtru. Musela jsem brýle jednotlivě rozklikávat a hledat.
klad přehledné
klad nápovědy pro vyplnování políček
klad potřeba webkamery / neni nutná, ale je to lepší/
klad ve filtu mi chyběla možnost zvolit velikost obruby
avatar
Jiřina
jsem nadšená , vůbec jsem nečekala, že objednání , tak "božích" brýlí , že to bude takto jednoduché , skvělý zážitek , a to zrcadlo , ve kterém se zhlídnu , no jak mi brylky sluší , to je taky supr. V práci , všem známým a kamarádkám jsem se pochlubila a všem poradila , jak si brýle vybrat , vyzkoušet a objednat !
příloha příloha
klad jednoduchost,
klad přehledné vyplňování dioptrií
klad rychlost dodání
klad nic
avatar
Alena
slevový voucher 400 Kč na nákup brýlí on-line bylo jednoduché použít na zakoupení brýlí, vybrala jsem variantu vhodnou jak pro ženu i muže, nakonec bude nosit syn, sedí mu velmi dobře, cena je příznivá a dostali jsme i pěkný futrál a ubrousek na utírání což ocenuji, brýle vypadají kvalitně a za tu cenu doporučuji a ocenuji virtuální vyzkoušení, jen chválím,škoda, že jsem si nedávno koupila brýle v optice, jinak bych využila více, snad příště
příloha
klad cena
klad výběr
klad nic
avatar
Marie
Musím říct, že jsem velice příjemné překvapená, co všechno je dnes možné z pohodlí domova zařídit. Perfektní internetové stranky, na kterých se přehledně člověk dozví všechny možnosti při výběru brýlí. Mnoho krásných modelů, variant skel v různých cenových relacích. Virtuální zkoušení je perfektní!!
klad Provedení, jednoduchost, přehlednost
klad Nejsou
avatar
Markéta
Brýlové obroučky mají opravdu široký výběr tvarů, takže věřím, že si každý najde ty svoje ideální, které dokonale padnou obličeji a majitel je maximálně spokojený. Obroučky sice nejsou nejlevněší, ale jsou kvalitní, netlačí a dobře sedí. Líbí se mi, že značka sleduje trendy v optice.
klad t
klad c
avatar
Tereza
Slevový kupon jsem předala mé sestře, která si chtěla pořizovat nové brýle. Bohužel se jí nelíbily tvary brýlových obroučku a neseděly jí. Já osobně jsem obroučky také vyzkoušela a vůbec mi nejdou k obličeji.
klad Kupon
klad Tvary brýlí
avatar
Zuzana
Slevový voucher jsem bohužel nevyužila, v nabídce jsem nenašla obroučky, které by se mi hodili. Navíc slevu 400 KČ nabízí stránka automaticky. Taky je riskantní zkoušet brýle online. Kdyby nesedeli, asi to nejde vrátit jako triko.
klad přijatelné ceny
klad zkoušení online
avatar
Ivana
Jelikož nosím brýle, rána jsem využila váš voucher. Obroučky jsou stylové a krásně mi sedí a jsou lehoučké. Jsem velmi spokojená. I okolí si všimlo nových brýlí, sklidila jsem pochvaly.
klad Slušivý design
klad -
avatar
Marie
Skvělá služba, úžasná myšlenka a je opravdu pohodlné nikam nechodit a vše si moci zařídit z pohodlí domova, zvláště, pokud máte 4 malé děti. Jsem moc rada, ze jsem si mohla tuto uzasnou sluzbu vyzkouset a otestovatotestovat.
klad Vše pohodlně z domova
klad Nic mě nenapadá
avatar
Alena
Úvodní stránka je hodně přehledná. Brýle se dají dobře hledat podle výrobce nebo třeba podle nejlevnějších. Skoro 99% se jich dá vyzkoušet online, velmi dobrý nápad. Je to rychlé, přehledné, snadné. S předpisem od lékaře se to dá hravě zvládnout.
klad rYchlé
klad přehledné
klad nejsou
avatar
Petra
Dioptrické brýle Crullé jsou moderní brýle za rozumnou cenu. Všechna skla mají už v základu UV filtr, tvrzení, antireflexní úpravu, samočisticí nebo superhydrofóbní vrstvu, nemusíte nic doplácet jako v kamenných optikách.
klad cena
klad kvalita
klad nic
avatar
Marie
Bohužel toto testování mě vůbec nenadchlo.Ceny obrouček sice vysoké nejsou, ale odhadnout,co mi bude sedět není možné internet. Myslím si, že zrovna toto zboží potřebuje osobní vyzkoušení a ne jen odhad přes počítač. Takžýe já bych tuto službu doporučit ostatním nemohla, za mě ne.
klad c
klad z
avatar
Marie
Dobrý den...Omlouvám se, ale toto testování jsem nevyužila...Bylo pro mně hodně náročné vyznat se v přihlašování a postupu a tak jsem si bohužel nic nevybrala...nabídka brýlových obrouček je na e-shopu velká a pěkná...
klad podlouhlé tvary obrouček
klad Pro mně dost složitý postup...
avatar
Radka
Brýle Crullé a jejich obroučky jsou nádherné. Uším říct,že jsem se do nich zamilovala na první pohled. Mají dostatecy vyber,takže si vybere kazdy. Každému obličeji sluší.
klad Výběr
klad Barvy
klad Nic
avatar
Jarka
Měla jsem možnost získat a otestovat osobně brýlové obručky Crullé. Bez brýlí se ani nepohnu. Mají zvláštní zajímavý vzhled, který opticky působí na každého. Jsou v různém provedení, takže si vybere každý. Co se každému líbí. Jsou to brýle kvalitní, s UV filtrem , tvrzené antireflexní vrstvou. Všem bych doporučila
klad moderní
klad kvalitní
klad různé provedení
klad cennově dostupné
klad vzhledově veliké
klad tvar
avatar
Pavlína
Vše proběhlo v pořádku, web mají přehledný a našla jsem tam brýle, které se mi líbily. Bylo super, že jsem vše poresila z domu a nemusela jsem nikam do obchodu, celkově mohu doporučit.
klad web
klad jednoduchost
klad nic
avatar
Veronika
E-shop má přehledné stránky s dobrým výběrem. Za mě spokojenost. Výborná je aplikace, díky které ihned vidíme jak nám budou brýle slušet nebo naopak neslušet.
klad Je skvělé že nemusíme fyzicky do optiky a přes program si můžeme vizualizovat svou podobu i s novými brýlemi
klad Velký výběr
klad Nic
avatar
Valentina
Brýle jsou velice kvalitní. Jejich doručení proběhlo rychle a bez problémů, stejně jako uplatnění voucheru. Brýle se nosí pohodlně, jsou příjemné a netlačí. Barva odpovídá obrázku a stejně tak i tvar brýlí. Skla jsou kvalitní a já nemohu nic vytknout. Jsem moc spokojená.
klad Vše
klad Nic
avatar
Klára
Skvělá služba! Přiznám se, že s vybírání obrouček online jsem měla opravdu strach, ale byla jsem mile překvapena. Nabídka je opravdu široká, i já tvorr ryze vybíravý si vybral opravdu bez problémů.
klad rychlé doručení
klad široký výběr
klad možnost se v obroučkách vidět, aniž bych si je osobně zkoušela
klad kvalitní provedení
klad přece jen si užívám to zkoušení v obchodě - to mi trochu chybělo
avatar
Klára
Bála jsem se mnoha věcí, ale ve výsledku jsem byla překvapená. Vzhledem k neosobního způsobu objenání brýlí, tzn. nemožnosti si je vyzkoušet, jsem s obávala, že ostrost vidění nebo křivka brýlí nebude v pořádku. A opak byl pravdou. Jediný problém, co s brýlemi mám je, že mi jsou trošičku volnější na nose. Byla jsem se poradit v optice a tam mi slečna pomohla tuto drobnost doladit.
klad stylový design
klad velký výběr
klad kvalitní provedení
klad skla - bez chybičky, přesně podle zadaných parametrů
klad super cena
klad akorát mi jsou trošičku volnější na nose, ale nic co by se v optice nedalo zkorigovat
avatar
Kája
Webové stránky Alensa jsou přehledné s dostatečným výběrem obrouček pro dioptrické brýle. Cenové rozhraní je od nejlevnějších 499 Kč pro obroučky Crullé S1718 C1. Nevím sice, zda se jedná o moderní obroučky, já dávám přednost pohodlnosti.
klad výběr
klad vše ok
avatar
Kateřina
Na stránkách je zajímavé, že je tam virtuální zrcadlo, kde můžete vidět, jak vám brýle sednou. a musím říct, že opravdu sedí a funguje. výběr je veliký a to i v mnohých barvách.
klad možnost vidět se v brýlích
klad nevybrala jsem si
avatar
Barbora
Dorý den, sice už dvoje brýle mám, ale chtěla jsem si moc vyzkoušet virtuální zrcadlo, dle mého očekávání mě nezklamalo, moc mi pomohlo v tom, jaký typ obrouček mi pasuje a nejvíce se mi zalíbily Crullé 9222 C1 E-shop mě příjemně naladil, má nepřeberné množství obrouček.
klad virtuální zrcadlo
klad velké množství obrouček
klad navigace na dioptrické brýle
klad tvary dioptrických brýlí
klad návody na úpravu čoček
klad preciznost e-shopu
klad rozmanitost brýlí, obrouček, skel
klad dobře se na stránkách vše hledá
klad snad jen, že je Alensa pro mě daleko od mého města
avatar
Barbora
Slevový voucher jsem bohužel neuplatnila pro nedostatek financí, ale e-shop je perfektní, vše je precizně udělané, vše jsem našla okamžitě, líbila se mi u všeho zboží navigace, např. u dioptrických brýlí hned naskočil jaký tvar kdo chce a kterého výrobce. Stránkama jsem byla opravdu nadšená.
klad e-shop je precizně udělaný
klad 0
avatar
Marcelka
Brylove obroucky Crulle jsou opravdu elegantní, lehké a příjemně sedi. Žádné otlaceniny z brýlí. Za mě opravdu velka spokojenost. Rozhodně doporučuji vyzkouset.
klad Lehké
klad Elegantní
klad Moderní
klad Cena
klad Výběr barev
avatar
Martina
Vyzkoušela jsem internetové stránky https://www.alensa.cz/brylove-obroucky/crulle a stejně tak jsem si i vyzkoušena způsob výběru brýlí formou zrcadla 3D kamerou v PC. Je mi líto, ale tento výběr brýlí mi nevyhovuje. Nebyla bych schopna si brýle touto formou vybrat, nemohu je osahat, vzít do ruky a prohlédnout ze všech stran. Pro mě tento výběr brýlí není naprosto vhodný. Raději zajedu do optiky a budu stále nasazovat nové a nové obroučky a probírat s přihlížejícími co vybrat. Jinak pokud se jedná o samotný výběr brýlí, přehlednost stánek, úpravu, možnosti výběru, tak je vynikající. Stránky pěkně zpracované, velký výběr obrouček i možností zpracování. Rozhodně hodnotím pozitivně a jistě si své zájemce najde.
klad široký výběr obrub
klad hodně možností úprav
klad pěkná úprava stránek
klad dobré ceny
klad možnost sama si osahat zboží
klad není to prostě realita, hmota
avatar
Hana
Děkuji za obdržení slevového voucheru. Pro výběr obroucek jsem pouzila virtualni kameru, kde jsem si mohla vyzkoušet nekolikdruhu pbroucek. A podle toho si vybrat Ty, které nejlépe padnoupadnou.dekuji .
klad velký výběr
klad žádno nejsou
avatar
Michaela
Jelikož mám v brýlích skla které jsou na blízko i na dálku tak musím skla nechávat měřit v optice. Na stránce jsem si vybrala obroučky do kterých si skla nechám dát. Moc se mi líbí výběr produktů a velky výběr možnosti doručení. Při objednávce byl malinký problém s uzavřením. Zavolala jsem na telefoni číslo na stránkách a příjemná paní se mnou problém vyřešila. Moc doporučuji
klad Přístup a velký vyber
klad Žádné nejsou
avatar
Martina
Dioptrické brýle Crulle maji vyhodu zkouseni ve virtualnim zrcadle z pohodli domova, coz je neocenitelna casova vyhoda, nikam nemusite chodit a ušetřit čas pri výběru brýlí.Pak uz jen pohodlně objedavate co chcete, na vyber mate z mnoha druhu obroucek dle vaseho vkusu i tvaru obliceje, no a i dle stavu vasi penezenky, cili cenove.
klad Virtuální zrcadlo
klad .
avatar
Petra
Brýle si nakonec vybrala má maminka a od doby co je má, dostává spousty komlimentů. Brýle jsou stylové a moderní, perfektně ji padnou a o hodně let ji omládly. Máma se v nich cítí pohodlně a dobře se ji nakupovalo, byť není zastánce internetových nákupů, tento ji nedělal kupodivu problém.
klad stylové
klad moderní
klad nic
avatar
Leoš
Slevový voucher je milá pozornost, která ještě více zpřístupní možnost pořídit si brýle s obroučkami Crullé. Jeho použití posunuje náklady na pořízení nových brýlí na úroveň přijatelnou i klientům s nižšími příjmy. Jeho použití je jednoduché a nekomplikované, dá se říci, že je standardní. Všichni, kdož hodlají pořídit obroučky Crullé, ho jistě rádi využijí.
klad jednoduché použití
klad nic
avatar
Eva
Použít voucher slevový voucher na brýlové obroučky Crullé byló moc fajn. Měla jsme obavu, zda přes počítač trefím ten správný tvar,ale ano, podařilo se a za dobré peníze. Ještě nikdy jsme si takto brýle nekupovala, vždy klasika,vyzkoušet v optice naživo.
klad r
klad n
avatar
Veronika
Objednání brýlí je jednoduché. Možnost vyzkoušení tvaru online Velký výběr moderních obrouček v různých barvách. Rychlé dodání.. Skvělé pro ty co nemají moc možností trávit čas v optice s vybíráním brýlí. Děkuji za možnost testovat.
klad Velký výběr
klad Rychlé dodání
klad Cena
klad Úspora času
klad Nic
avatar
Lucie
Popravdě musím říct, že nákup brýlí přes internet jsem prováděla poprvé i s trochou nejistoty a obav. I přesto, že na stránkách mají skvělou aplikaci virtuální zrcadlo, nebyla jsem si stále moc jistá, ovšem výsledek je skvělý. Brýle krásně padnou, téměř jako v aplikaci, jsou lehké a pohodlné na obličeji. Mohu doporučit.
klad praktické
klad krásné
klad pohodlné (lehké)
klad nic
avatar
Edita
Slevu 400 Kč na brýlové obruby značky Crullé jsem obdržela, aniž bych otevřela Vámi zaslaný link, tudíž tato služba byla určena pro všechny. Jinak možnost nákupu brýlí přes internet je pro mne novinkou, nikdy dříve jsem se s tím nesetkala. Překvapil mě velký výběr brýlí a virtuální vyzkoušení brýlí.
klad přehledné stránky
klad velký výběr brýli (tvaru, barev, značek)
klad ze začátku mi nezobrazovalo virtuální zkoušení
klad u jednoho modelu byly brýle ve virtuálním prohlížení nakřivo
avatar
Anna
Web firmy je podle mě přehledný a oceňuji to,ze je možné si brýle virtuálně vyzkoušet na web kameře.To mi ulehčilo rozhodnutí jaké brýle zvolit.Vybrala jsem si brýle bez dolnich obrouček.Dale mě potěšil dárek zdarma - micelarni voda,ktery je poskytovan pri nakupu nad urcitou částku..
klad Darek zdarma nad urcitou částku
klad Nic
avatar
Edita
Tato služba mne velmi mile překvapila, nikdy jsem se s ní nesetkala. Především virtuální zrcadlo je ohromující, člověk si může rychle udělat představu, zda mu brýle budou slušet. Brýle jsou elegantní a lehké, oceňuji tvrzení, samočistící vrstvu a superhydrofobní úpravu.
klad velký výběr brýlí
klad virtuální zrcadlo
klad nic
avatar
Monika
Byla jsem zvědavá, jak se budou brýle vybírat přes web a virtuální zrcadlo :-) Je to super věc, moci vidět jak by obroučky vypadaly přímo na mém obličeji. Místy se mi stalo, že mi obroučky nepasovaly přímo na obličeji, lépe řečeno nožky brýlí, ale možná to byla jen momentální chybka. I tak virtuální zrcadlo hodně napoví :-) Děkuji za tuto možnost testování.
klad výběr
klad přehled
klad virtuální zrcadlo
klad místy nefungovalo zrcadlo jak mělo
avatar
Helena
Brýle jsou hezké, pokud budu potřebovat, jistě se obrátím na tuto firmu. Bohužel, v současné době již brýle mám a tak nepotřebuji. Mají velký výběr. myslím si, že každý člověk by zde našel pro svůj typ obličeje brýle, které by mu slušely. Přeji, aby firma měla stále nové modely a mohla poskytnout svým klientům různé typy brýlí a také od různých výrobců.
klad hezké
klad nic
avatar
Jana
Obrouček je dost velký výběr, různé tipy, pro starší i mladší ženy i muže , různé tvary obrouček, kvalita dobrá, ochota pracovníků poradit a pomoci s výběrem
klad ochota poradit a pomoci
klad velkývýběr
klad sleva by mohla být větší
avatar
Dagmar
Slevový kupon jsem využila na brýle pro dceru. Musím pochválit velký výběr obrouček a příznivé ceny, které díky slevovému kuponu byly ještě nižší. Brýle jsou objednané a těšíme se na jejich dodání. Je fajn si doma vyzkoušet a vybrat brýle ve virtuálním zrcadle.
klad přehlednost
klad ceny
klad 0
avatar
Michaela
Brýle dorazily překvapivě brzy. Žádný problém s objednávkou nebyl, vše proběhlo hladce. Obroučky jsou kvalitní, žádný levný plast. Na očích sedí, po celém dni nebolí oči, což je velké plus. Já osobně jsem ráda, že i po celodenním nošení mě nebolí za ušima a na nose (to mě vždy u brýlí hodně trápilo).
klad Lehké
klad Kvalitní
klad Rychlé dodání
klad Ni
avatar
Eva
Nejprve bych strašně moc ráda poděkovala za možnost vyzkoušet si, případně zakoupit brýle od alensa.cz. Mají skutečně veliký výběr značek, typů a barev obroučků a hodně jsem si vyhrála s možností je virtuálně vyzkoušet. Určitě bych si nějaké vybrala, ale narazila jsem na problém, že nevím počet dioptrií a jsem objednaná k doktorce až v lednu. Z mé strany nechám tedy 400 Kč propadnout, ale určitě na stránky pak ještě zavítám
klad přehlednost internet.stránek
klad velký výběr - značka, tvar, kvalita
klad ceny - vybere si každý - bohatý i chudší
klad virtuální zkoušení je zábava a i pomůže vybrat
klad nic
avatar
Lucie
Slevový voucher 400 Kč na brýlové obroučky Crullé mi přišel velmi vhod, protože jsem si již nutně potřebovala pořídit nové brýle. Brýle Crullé jsou velmi slušivé, měla jsem na výběr z mnoha různých obrouček. Jsou kvalitní a určitě vydrží dlouho. Všem doporučuji!

Přílohy

Crullé.webp
klad výběr
klad kvalita
klad vyšší cena
avatar
Linda
Brýlové obroučky Crullé mají mnoho variant a jsou cenově dostupné. Oceňuji službu virtuálního zrcadla, kdy člověk může vyzkoušet dle sebe libovolné obroučky.
klad varianty obrouček
klad cenová dostupnost
klad služba virtuálního zrcadla
klad .
avatar
Jana
webové stránky jsou výborné. možnost naskenování obličeje a vybrání brýlí je opravdu skvělé.obroučky jsou trendy a určitě si vybere každý.nejen že jsou obroučky vkusné tak i cena a zhotovení je levné.
klad webové stránky
klad skvělá komunikace
klad rychlost vyřízení
klad zatím nic
avatar
Denisa
Děkuji za možnost testovat brýlové obroučky od značky Cruellé. Dostala jsem voucher na 400,-. Překvapila mě veliká škála brýli. Vybrala jsem si podle tvaru a přizpůsobila je tak typu obličeje
klad přehledný eshop
klad velký výběr
klad přijatelné ceny
klad nic
avatar
Kamila
Dostala jsem voucher na brýlové obroučky Crullé v hodnotě 400,-. Překvapilo mě velké množství značek a brýli. Vybrala jsem si čtvercové černé - klasiku, která se hodí ke všemu
klad eshop
klad seřazení podle tvaru
klad ni
avatar
Pavlína
Dobrý den, bohužel sem slevový kód nevyužila . Omlouvám se, brýle byli příliš drahé ,ale pěkný výběr maji ,vyzkoušela jsem aspoň jejich virtuální zrcadlo a to je za mě fakt parádní.
klad Žádné
klad Žádné
avatar
Jana
Brýlové obroučky jen za pár stovek plus samozřejmě skla za plnou cenu. Kdo nepotřebuje ztenčená skla, tak má komplet brýle přes tisícovku. Určitě lepší, než do klasické optiky, kde si za vše berou příplatek. Na výběr je široká škála obrouček a výběr je velice snadný.
klad velký výběr obrouček
klad vše vyřeším z domova
klad brýle za pár korun
klad nic
avatar
Jarmila
E-shop je přehledný s velkou nabídkou. Variabilita jednotlivých brýlí v kombinaci s virtuálním zrcadlem dává možnost výběru z pohodlí domova. Já si sice nevybrala, ale alespoň jsem si vyzkoušela typy brýlí, které by připadaly v úvahu a určitě se sem za čas vrátím, až bude koupě nových brýlí aktuální
klad virtuální zrcadlo
klad žádné
avatar
Petra
Děkuji za slevový kod na brýlové obroučky Crullé. Nestačila jsem se divit, jak veliký výběr mají. Od klasických, přes modní stylové kousky a navíc za super ceny. Perfektní je virtuální zrcadlo, kde si můžete brýle vyzkoušet pomocí kamery třeba na svém mobilním telefonu, nemusíte běhat po obchodech a trávit hodiny zkoušením. Jsem opravdu nadšená.
klad velký výběr
klad virtuální zdrcadlo
klad ceny
klad uspořádání
klad eshop
klad nic
avatar
Eva
Voucherem jsem obdarovala babičku, která si vybrala a objednala brýle. Voucher je určitě skvělá možnost, jak někomu ušetřit náklady na pěkné brýle. Objednání bylo snadné a výsledná cena přijatelná.
klad jednoduché a přehledné stránky
klad přehledné zadávání hodnot dioptrií, cylindru i osy
klad nic mě nenapadá
avatar
Anna
Sleva je zajímavá, moc se mi líbí výběr obrouček, které odpovídají posledním módním trendům. Jednoznačným plusem je jednoduchost objednání, rychlost dodání a možnost si vybrané brýle virtuálně vyzkoušet.
klad virtuální zrcadlo
klad velký výběr
klad příznivá cena obrouček
klad rychlost dodání
klad úspora času
klad nic jsem nenašla
avatar
Ivanka
Využila jsem voucher na brýlové obroučky, objednání bylo snadné virtuální zrcadlo s obroučkama mě zaujalo. Byla jsem nadšená z výsledku, když obroučky dorazily, krásně mi pasovaly.
klad Aplikace
klad Design obrouček
klad Nic
avatar
Jiří
Hezky zpracovane stranky, na kterych nejvice ocenuji moznost vyzkouset bryle on-line, coz se jen tak nevidi a pusobi to na me velmi realisticky. Bryle opravdu sedi tam kde maji.
klad Moznost vyzkouset bryle
klad Zadne mi uplne nesedly
avatar
Eva
Opravdu moc pěkné stránky s nepřeberným počtem brýlí, mám pocit, že si snad musí vybrat uplně každý. brýle mají v různých tvarech a i barvách. každé brýle přesně popsané s rozměry, jsou tam i všechny návody, jak vše správně změřit, aby brýle opravdu seděli.
klad velký výběr brýlí
klad rychlá doba dodání
klad nemám výtek
avatar
Sandra
Webové stránky alensa.cz jsou přehledné, snadno lze vyfiltrovat jaké chceme např. tvary obrouček brýlí, barvu rámu, typy brýlí apod. Co mě příjemně překvapilo bylo virtuální zrcadlo, které nám usnadní výběr Bonusem je, že při koupi brýlí dostaneme zdarma pouzdro na brýle a hadřík.
klad přehlednost stránek
klad virtuální zrcadlo
klad jako bonus pouzdro na brýle + hadřík
klad nic
avatar
Hana
měla jsem možnost vyzkoušet, ale abych po pravdě řekla tento způsob se mi ,moc nelíbí, mám ráda když se mi prodavačka nebo pracovnice optiky věnuje osobně než takto po PC . Moc děkuji za slevový voucher, předala jsem ho známým jako předčasný vánoční dáreček. Sama jsem si ze zvědavosti prošla dané stránky a mile mě překvapilo, jak interaktivní může být výběr nových brýlí.
klad nelíbilo chybí mi osobní kontakt
klad nebyla jsem s výběrem spokojená
avatar
Nikol
Moc děkuji za slevový voucher,sleva se mi hodi na nive brýle které uz dlouho potřebuji skvělý ,příznivé ceny je a široký výběr je třešničkou na dortu.za me mohu jen doporučit
klad Skvělý přístup
klad Velký výběr
klad Nízké ceny
klad Nemam co bych vytkla
avatar
Monika
Přiznám se, že slevový kupón jsem nevyužila. Stránky jsem si pečlivě prohlédla, dokonce jsem si i vybrala - výběr je široký, parametry lze jednoduše vypsat z lékařského doporučení. Nosím dioptrické brýle na dálku přes celý den - nové jsem si pořizovala před rokem a půl, tudíž teď by to byla investice navíc, kterou jsem musela, ač nerada, oželet.
klad Cena
klad Široký výběr
klad Nic
avatar
Zuzka
Som rada že som mohla zúčastniť testovania zo stránky Alensa. Som veľmi spokojná a stránku môžem len odporúčať. Super ceny rýchle dodanie bez problémov.
klad Super cena
klad nič
avatar
Monika
Možnost využít slevového voucheru mě moc potěšila. Jsem nositel dioptrických brýlí a v létě se i bez slunečních brýlí neobejdu. Voucher jsem využila na polarizační brýle, které se mi velmi hodí i k řízení automobilu. Virtuální zkouška brýlí byla perfektní a s rychlostí dodání a využití voucheru jsem maximálně spokojena a doporučuji ostatním zákazníkům.
klad možnost virtuální zkoušky
klad nic
avatar
Tereza
Jsem velmi spokojená s brýlemi crulle i s Alensou. Firma brýle dodala do týdne, dobře sedí a jdou moc hezké. Vše ohledně správného vybraní brýlí, je napsáno na webu.
klad Ceny, rychlost doručení
klad -
avatar
Renata
Měla jsem možnost využít slevu 400 kč na brýlové obroučky a ráda jsem ji využila a jsem spokojená mám konečně super pěkné brýle a krásné obroučky tak že mám i dárek a určitě mohu doporučit všem co chtějí nové brýle
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Aneta
Moc hezký a přehledný eshop s velkým výběrem brýlí. Výborná možnost vyzkoušení brýlí přes virtuální zrcadlo, kde hezky vidíte, jak vám brýle sedí. Mají také hezký výběr kontaktních čoček.
klad přehledný eshop
klad velký výběr brýlí
klad nabídka kontaktních čoček
klad virtuální zrcadlo
klad není kamenná prodejna
avatar
Veronika
Slevový voucher jsem nevyuzila, nedokážu tedy posoudit. Obroučky Crulle vypadají kvalitne i nabizena cena. Výběr je veliky, způsob doručení až domů v dnešní dobe vitany.
klad Vyber
klad Cena
klad Žádná kamenná prodejna
avatar
Ladislava
Jsem majitelkou brýlí Crullé , které jsem si vybrala přes webové stránky Alensa. Obroučky jsem vybírala přes virtuální zrcadlo z velkého množství nabízeného zboží. Vše proběhlo v klidu v teple domova. Brýle mi po objednání byly do týdne doručeny na požadovanou adresu. Brýle odpovídají v reálu vybranému zboží a navíc opravdu "sedí"! Mohu s klidným svědomím doporučit i ostatním.
klad velký výber
klad pohodlné z domova
klad rychlé vyřízení objednávky
klad 0
avatar
Radka
Slevový kupon jsem nakonec nevyužila. Mohu pouze posoudit webové stránky, která jsou jasné, přehledné, s velkým výběrem obrouček všech cenových relací. Dioptrické brýle lze objednat jednoduše, včetně zadání všech potřebných parametrů. Uvítala jsem, že jsou zde přizpůsobeni i pro čočky neskladové, což je 6 a více dioptrií.
klad grafika stránek
klad velký výběr
klad vše potřebné rozměry a informace
klad dětské obroučky
avatar
Andrea
Z eshopu alensa.cz a objednaných brýlí jsem nadšená. Přestože se testování týkalo pouze jedné značky, výběr obrouček byl široký. Virtuání zrcadlo funguje skvěle. Jen se na telefonu trochu déle načítá. Moc se mi líbí rozdělení brýlí podle materiálu a tvaru. Velice příjemně mne překvapila výsledná cena brýlí a dáreček byl krásný bonus. Zhotovení bylo velice rychlé. Snad jsem měla brýle doma i rychleji, než když jsem si je u konkurence vyzvedávala na prodejně. Brýle odpovídají popisu a krásně se nosí. Jen co se přes internet blbě určuje je délka nožiček. Přestože jsem délku přeměřovala podle obou předchozích brýlí, aby nové brýle sedly, jsou nožičky dlouhé. Děkuji za možnost brýle otestovat a myslím, že už příště nepoběžím do kamenné prodejny, ale hezky u kafíčka vyberu své nové brýle na alensa.cz. :-)
příloha příloha
klad přehledný eshop
klad profesionální virtuální zrcadlo
klad rychlost zhotovení a zaslání brýlí
klad velký výběr
klad příjemné ceny
klad kvalitní brýle
klad delší načítání virtuálního zrcadla
avatar
Veronika
Internetové stránky nabízí velmi originální výběr brýlí (elegantní, ženské, retro..). Webové stránky jsou přehledné, pěkně se v nich hledá a poskytují užitečné informace. Super je možnost vyzkoušet brýle virtuálně, na tom by člověk mohl strávit hodiny. Co mě trochu zamrzelo, že všude se psalo že brýle jsou k dispoziic už jen od pár stovek. Vypadalo vše levně. Avšak Když jsem zadala všechny parametry, cena se vyšplhala poměrně vysoko a ani s 400 Kč slevou se mi nechtělo za brýle, které si nemohu zkusit naživo, dát tolik peněz.
klad Možnost virtuálně vyzkoušet brýle
klad Webové stránky
klad Design brýlí
klad Nemožnost brýle vyzkoušet naživo. Ocenila bych např. doručení zásilky s možností bezplateného vrácení - přidanou samolepkou pro odeslání zpět, jak již nyní nabízí mnoho obchodů (ne s brýlemi).
klad Garance vrácení peněz pouze na čočky
avatar
Jana
Skvělá služba, umožňující vyzkoušet si brýle ve virtuálním zrcadle. Oceňuji vysokou autentičnost, rychlost dodání a super cenu. Určitě tuto službu budu i nadále využívat a doporučovat dále.
klad cena
klad dodání
klad možnost vyzkoušení
klad nic
avatar
Žaneta
Vyborny online shop. Z pohodli domova si v klidu vyberete obroucky a ve virtualnim zrcadle si prohlednete jak vam slusi. Pote se vyplni udaje ohledne oci a nakonec zadate slevovy voucher, diky nemuz vam bude sleva z celkove castky odectena.
klad Přehlednost
klad Nic
avatar
Marianna
Obručky sú veľmi vkusné a moderné. Majú na výber veľké množstvo obrúčok-každý si príde na svoje.na každý typ tváre.je si z čoho , je tam naozaj dostatočné množtvo a osobne som sa nevedela rozhodnúť,aký typ obrúčok si vziať
klad Veľký výber
klad Moderné prevedenie
klad Vkusné obrúčky
klad Kvalitné
klad Nič
avatar
Jana
Právě nedávno jsem si pořídila nové brýle kvůli zhoršujícím se dioptriím a dost jsem na nich finančně vykrvácela. Slevový kupon a možnost otestovat brýle Crullé jsem tak nabídla svému otci. Vybral si kovové brýle 9026 C3 a celkové náklady se vyšplhaly na cca 3 500,- Kč.Měření a samotné zkoušení bylo jednoduché a dost jsme se u toho spolu nasmáli :) Otec je s brýlemi spokojený a to je hlavní.
klad rychlost dodání
klad velký výběr
klad nic
avatar
Dagmara
Měla jsem tu čest a získala jsem slevový voucher na brýlové obroučky od značky Crullé. Na jejich internetových stránkách je opravdu velký výběr. Brýle si můžete zkoušet online pomocí online kamery, kterou máte zabudovanou ve vašem počítači. Opravdu je to skvělé! Nikam nemusíte chodit a své nové brýle si vyberete z pohodlí Vašeho domova.
klad online zkoušení
klad velký výběr
klad rychlost dodání
klad nic
avatar
Helena
Voucher jsem nevyužila. Brýle si potřebuji vyzkoušet, jestli mi budou sedět. Mám nestandardní tvar obličeje a ne každé obroučky mi sluší. Všechny nabízené brýle jsou velké a na můj úzký obličej nevhodné. Žádné brýle jsem si nevybrala. Navíc mám pocit, že bych koupila zajíce v pytli. Virtuální zrcadlo je užitečné a docela jedinečné. Zatím jsem se s ním na žádném jiném webu nesetkala. Web se mi celkově líbí.
klad jednoduchost
klad příliš široké brýle
klad nemožnost si je vyzkoušet
avatar
Erika
Služba jako taková velice chvalihodná, přijatelné ceny, akorát typ brýlí, které nesluší každému. Tudíž trochu omezený výběr ohledně typu obličeje. Stránky velice přehledné, snadno se hledá. Doporučuji.
klad Slevový kupón
klad Omezený výběr
avatar
Petra
Velmi sem ocenila možnost toho, ze sem nemusela nikam do optiky a brýle sem si mohla vybrat v klidu domova, postupně si je díky fotoaparátu vyzkoušet a pak se v klidu rozhodnout. Cena je také více než příznivá. ?
klad Pohodlí
klad Styly bryli
klad Ceny
klad Nic
avatar
Alena
Brýlové obroučky Crullé mě zaujaly na první pohled. Poměrně dlouhou dobu jsem hledala obroučky za rozumné ceny a u Crullé jsem našla, co js m potřebovala. Bytelné a hezké retro obroučky. Jsem spokojena a vřele doporučuji.
klad Kvalita
klad Design
klad Přijatelná cena
klad Nepřišla jsem na nic
avatar
Kateřina
I když se jedná jen o slevový voucher a ne konkrétní brýle, tak hodnotím velmi pozitivně, jelikož každá sleva před Vánocemi se hodí a dá se využít. Příště bych ocenila ještě větší slevu...třeba 50%.
klad vše
klad nic
avatar
Hana
Stránky jsou přehledné, vše je dobře vysvětleno. Velký výběr z různých druhů obroučků. Bohužel nefunguje virtuální zkoušení (Mac OS) takže nemohu hodnotit zda je tato funkce přínosem.
příloha
klad přehlednost
klad velký výběr
klad členění dle kategorií
klad nefunkčnost virtuálního zkoušení
avatar
Lucie
S výběrem jsem byla naprosto spokojená, během 15ti minut jsem měla vybráno i virtuálně odzkoušené. Za mě super služba. Teď bohužel pro mě velký průšvih, za který si můžu sama. Tím, že jsem zadala špatnou hodnotu mi místo na dálku byly zhotoveny na blízko. Ale možná to byla jen má chyba, že jsem špatně přečetla návod jak parametry zadávat. Možná by bylo lepší služba nascanování předpisu od oční lékařky. Přišlo by mi to lepší vůči zákazníkům, že nemusí luštit návody. Byla mi nabídnuta možnost výměny skel za správné, ale vzhledem k poštovním nákladům by se částka vyšplhala na cenu brýlí, takže mám doma brýle, které nikdy nosit nebudu. A jak se říká.... zkušenost, taky zkušenost.
klad cena
klad možnost virtuálního zkoušení
klad doba dodání
klad zadávání parametrů
avatar
Ivana
Super k vyzkoušení a každá sleva či poukázka se vždy hodí a kor na tak drahou záležitost kterou jsou diopricke brýle .mohu jediné doporučit .jsou stylove a vypadají moderně
klad Ok
klad Nic
avatar
Ivona
Brýlové obroučky značky Crullé jsem si ráda pořídila.Je v nich velmi velký výběr jak ve tvarech tak i velmi velká škála barev.Obroučky jsou lehké a pokud si dobře vyberete tak opravdu dobře pasují.
klad velký výběr
klad nic
avatar
Miroslava
Výběr brýlí na Alensa.cz je snadný, stránky jsou přehledné, ceny přijatelné. Snadno se zde orientuji. Brýle, které se mně zalíbí, si mohu vyzkoušet pomocí virtuálního zrcadla. Líbí se mně možnost vybrat si brýle z pohodlí domova a vyzvednout v široké síti zásilkoven.
klad velký výběr brýlí
klad dobré ceny
klad dobrá orientace v e-shopu
klad výběr z domova
klad vyzkoušení pomocí virtuálního zrcadla
klad není nic
avatar
Ivana
Na webu alensa.cz se mi nejvíce líbí virtuální zrcadlo, kde si můžete vyzkoušet jakékoliv brýle v pohodlí domova. Na výběr je opravdu mnoho krásných obroucek, ze kterych si určitě každý vybere. Ty si pak jednoduše objednáte a v krátké době jsou brýle dodány.
klad Virtuální zrcadlo
klad Velký výběr
klad Nic
avatar
Zuzana
Oceňuji to, že je stránka přehledná a mají zde opravdu velký výběr. Líbí se mi také možnost, že si vše objednám přímo z pohodlí domova a brýle si vyzkouším ve virtuálním pohledu. Dále se mi také líbí, že nabízí jak dražší modely, tak i levnější a dají se zde zakoupit také kontaktní čočky.
klad pohodlné objednání a doručení až domů
klad velký výběr
klad nic jsem nenašla
avatar
Lenka
Obroučky Crullé jsem si oblíbila. Nosím je denně a jsou pohodlné a velice módní. Vyzdvihla bych cenovou dostupnost ? a už si je pořizuje další příslušník mé rodiny?
klad Cena,styl, rychlé dodání
klad Nemůžu nic vytknout
avatar
Lucie
Obručky Crullé se mi líbí nejenom svým designem,a le taky svou kvalitou. Nožičky nejsou tak tvrdé, takže se jen tak nezlomí, jsou příjmeně ohebné. Navíc mají široký výběr, takže si vybere určitě každý člověk.
klad design
klad kvalta
klad nic
avatar
Lada
Rychlý a jednoduchý způsob jak si pořídit slušivé brýle. Přes virtuální zrcadlo si vyzkouším desítky modelů a koupím ty co nejlíp padnou. Výborný nápad jak neztatit ani minutu při nákupu brýlí.
klad rychlost
klad přehlednost obchodu
klad 0
avatar
Daniela
Eshop se mi líbí, oceňuji virtuální vyzkoušení brýlí, protože to, je při nakupování na prodejně to nejhorší a celé nakupování to prodlužuje. Za mne eshop super.
klad Virtuální vyzkoušení brýlí
klad Cena s zvyšujícím dioptriemi stoupá
avatar
Miluše
Moc se mi líbila přehlednost webu Alensa. Mají velmi příznivé ceny a zdá se, že i kvalitní zboží. Jsem ráda, že jsem dostala možnost testovat a získala poukaz.
klad Pehlednost webu
klad Nic
avatar
Martina
slevový voucher na brýlové obroučky značky Crullé jsem testovala moc ráda, velmi se mi líbily webové stránky,kde byla možnost vyzkoušet brýle online na obličeji, grafika i program je perfektně zpracovaný, doporucuji
klad super
klad nic
avatar
Irena
Brýle mi bohužel zatím nedorazily, ale byla jsem moc spokojená s prostředím e-shopu, virtuální zkoušení fungovalo skvěle (snad budou takto brýle sedět i v reálu), celý nákupní proces proběhl velmi rychle a z pohodlí domova. :)
klad Virtuální zkoušení
klad Rychlý proces nákupu
klad Přehlednost e-shopu
klad Zkoušení mi nefungovalo na Macbooku, jen na jiném notebooku
klad Není možná platba na dobírku
avatar
Laduš
Obrovský výběr. Pro mě se širokým obličejem horší vybírání. Ale našla jsem si své favority, a už psala Ježíškovi. Ještě doplním informace od doktora a hurá na objednávku.
klad Velký výběr, tvaru, barev a velikostí.
klad Nedali se do filtru při vyhledávání zadat velikost.
avatar
Petr
Vse bylo v pořádku, mají velmi přehledný web a jednoduše jsem si vybral vhodné brýle, objednal a byl jsem moc spokojeny,mohu jen doporučit, profesionální přístup.
klad profesionalita
klad nic
avatar
Žanet
Objednat si nové brýle z tepla domova, aby vám slušely a byly dle předpisu očního lékaře? Přesvědčila jsem se, že to nyní lze. Výběr obrouček proběhl pomocí kamery na ntb ve virtuálním zrcadle, které vám vybrané obroučky nasadilo na nos. Vyzkoušeli jsme několik typů, ale pomocí rozměrů uvedených u všech obrouček lze vybrat podobný typ obrouček, které už máte. Samotná objednávka byla jednoduchá - u vybraných obrouček vybrat skla a vyplnit dioptrie a další údaje z poukazu na brýle od očního lékaře. Brýle jsme objednali ve středu večer a v pondělí je manželovi dovezl kurýr perfektně zabalené.
příloha
klad Virtuální zrcadlo
klad Velký výběr obrouček v různých stylech
klad Jednoduchost objednávání
klad Skla se vybírají pouze dle počtu dioptrií
klad Nic
avatar
Klára
Krásné rozložení webové stránky. Lze dobře vyhledat konkrétní značka a dobře filtrovat parametry. Velmi oceňuji možnost digitálně si vyzkoušet brýlové obroučky, abych i z pohodlí domova zjistila, zda mi sedí či nikoli. Obroučky Crullé jsou opravdu moc pěkné a je velký výběr z jejich tvarů i barev.
klad digitální vyzkoušení
klad velký výběr
klad rychlá služba
klad brýle nejsou vidět z boku
avatar
Barbora
Bohužel jsem nakonec nevyužila. Darovala jsem ho moji milované kolegyni,ta si vybrala a je velice spokojená. Nejlepsi je online zrcadlo, kde si všechny brýle můžete vyzkoušet přímo na vás??
klad Ochota na online chatu
klad Online zrcadlo
klad Za mě malý výběr
avatar
Týna
Super služba, velký výběr. Levné obroučky a skla dle výběru. Doručení do několika dní. Oproti jiným optickám rozhodně příznivější ceny a podobná kvalita.
klad Příznivé ceny
klad Velký výběr
klad Nemůžete si je zkusit
avatar
Lenka
Po přihlášení do testování jsem získala slevu na obroučky ve výši 400 Kč. Nemám ale webkameru a nedovedu si představit, jak bych v brýlích vypadala, dále pro mne bylo docela složité "čtení" v předpisu na brýle, který mám od svého lékaře a dost se lišil v názvech oproti obchodu na internetu. Nakonec jsem poskytnutou slevu neriskovala využít :-( a raději zajdu do kamenného obchodu.
klad velká nabídka obrouček
klad přijatelná cena
klad složité vypňování požadavků dle předpisu lékaře
klad barvy na monitoru jiné proti realitě
avatar
Blanka
Internetové stránky pro online nákup jsou velmi praktické, líbila se mi přehlednost a velký výběr. Velmi snadno se mi v nabídkách orientovalo. Byla jsem nadšena z virtuálního zrcadla, což hodnotím pozitivně jako velmi dobrý nápad pro možnost "vyzkoušení" brýlí online. Celkově mne značka Crullé velmi potěšila a doporučuji.
klad přehlednost stránek
klad velký výběr
klad neni nic
avatar
Hana
Aplikace se mi líbí - široká nabídka obrouček, různé síly a druhy skel, hodně informací a rad. Je dobré, že za pomoci někoho druhého lze " brýle ve virtuálním zrcadle nasadit" a pak si foto už za pomocí skutečných dioptrických brýlí prohlédnout. I když jsme se snažili, úplně reálně ta fotka nevypadala. Navíc je potřeba si ty brýle vyzkoušet i jinak - jak sedí, , zahnout držáky za ušima. Prostě se mi tato aplikace líbí z hlediska úspory financí a jako pomoc při předvýběru možných brýlí, ale definitivně rozhodovat bych se chtěla v realitě - už jen proto, že si chci i brýle osahat, přesvědčit se o jejich kvalitě, přizpůsobit i v detailech skutečnému obličeji a očím, zkusit si celkový pocit z nich.
klad je to zábavné
klad lze si zkusit různé tvary brýlí
klad lepší cena než v optice
klad hodně zajímavých doplňkových informací
klad pohodlí
klad přece jen je lepší vyzkoušení v reálu
klad kupuji zajíce v pytli
avatar
Jitka
Na webových stránkách je široký výběr cenově dostupných obrouček a to i v rozličných barvách i tvarech. Vybere si každý. Velmi jsem pak ocenila online zrcadlo, díky němuž je možné poznat, jak dané obroučky sedí.
klad široký výběr tvarů a barev
klad cenově dostupné
klad online zrcadlo
klad nic
avatar
Martina
Brýle značky Crullé mají opravdu velký výběr co se týče barvy i tvaru. Velice mě zaujal kulatý tvar, přesto, že to není můj vkus. Virtuální kameru jsem bohužel nevyzkoušela, protože ji nemám a přes mobil nefunguje i přes veškerou snahu i spojení mobilu s počítačem.
klad zajímavý design
klad nefunkční kamera na mobil
avatar
Marie
Spojení velkého množství obrouček v nabídce a možnosti virtuální zkoušky (virtuální zrcadlo), to je jedinečná kombinace, jak řešit problém se zrakem jednoduše, efektivně a hlavně v pohodlí domova. Příjemně překvapil výběr více barevných variant a různých typů zakončení nožek u jedněch obrouček. Nabídka je přehledně uspořádána, nechybí možnost snadné filtrace a seřazení dle osobních preferencí, což usnadňuje a značně zrychluje výběr finálního produktu.
klad Virtuální zrcadlo
klad Příznivá cena
klad Velký výběr obrouček
klad Přehledné uspořádání nabídky
klad Vše v pořádku
avatar
Růžena
Maji velky vyber pro vsechny. Na sve si tam prijdou jak damy, pani, tak i detske vyberete. Virtualni zrcadlo je super ale doporucuji hozkouset na notebooku. Na mobilu se mi dost sekalo ale muze to byt telefonem
klad Prijde si tam kazdy na sve
klad ZŽádné jine zapory jsem nenasla
avatar
Petra
Slevový kupón jsem využila pro maminku jako darek k vanocum, jelikož ho dostane pod stromeček určitě ji udělá radost a využije ho po vánocích na nové brýlové obroucky
klad Skvela sleva
klad Nic
avatar
Adéla
Mooc se mi brýle Crullé na e-shopu zalíbily Zajímavé tvary brýlí a také barvy. Mají přehledný a srozumitelný e-shop, takže se nemůže stát, že by jste se v něm ztratila.
klad Tvary Brýlí
klad NIC
avatar
Valentina
Slevový voucher jsem darovala rodičům, jelikož mám sama teď nové brýle. Ale zkoušela jsem si virtuální zrcadlo i celé fungování stránek a musím pochválit tento systém v dnešní době. Každopádně brýle jsou kvalitní a perfektně sedí.
klad Většina
klad Nic
avatar
Michaela
E-shop jsem navštívila několikrát, měla jsem dokonce vybrané brýle. Virtuální zrcadlo je super, ale přece jen mě postihla obava, že mi brýle nebudou, protože mám atypicky umístěné uši a ne všechny obroučky mi sedí a musí se speciálně upravovat, navíc jsem tupozraká a každé měření zraku mi vykáže trochu jiné hodnoty. Na e-shopu oceňuji velký výběr obrouček, možnost výběru skel a i slevu 400 Kč, při jejímž použití by mne brýle vyšly doslova na pár korun.
klad Virtuální zrcadlo
klad Velký výběr obrouček i skel
klad Intuitivní objednávání
klad Obava, že brýle nemusí sedět
avatar
Alena
obroučky značky Crullé se mi moc líbily, hlavně jejich moznost si je vyzkouset v pohodli domova pres webovou kameru a i videt jak mi asi budou sluset a jak mi budou na obliceji vypadat, je to jednoduche
klad online verze
klad nic
avatar
Pavlína
Velmi mile jsem byla překvapena možností vybrat si online brýle. Stránky jsou dle mého názoru velmi přehledné, obrouček je opravdu velký výběr, dobře se použíají filtry. Vyzdvihla bych funkci online zrcadla. Vše jsem si v pohodlí fomova vyzkoušela a přes to, že jsem si tentokrát nevybrala, mohu tento web jen a jen doporučit.
klad Velký výběr
klad Online zrcadlo
klad Na nic jsem nepřišla
avatar
Monika
Super testování, pestrý výběr obroucku a výborný nápad, jak si v pohodlí domova vyzkoušet a koupit nové brýle online.Jednoduchý návod. Určitě všem doporučuji.
klad Možnost vyzkoušení online
klad Nic
avatar
Richard
Skvělé dioptrické brýle jsem z nich moc nadšený, moc vám děkuji za testovánívyrotestování výrobku, doporučuji všem vyzkoušet. Kde jinde bych našel tak kvalitní brylobrylove obroučky jakoujako u vás. Dokonce je spokojená i moje babička ktera je z brylobryloychobroucku také nadšena
klad VVscchno
klad Nic
avatar
Zdenka
Tuto značku brýlí jsem doposud moc neznala. Hnd, jak jsem se odívala na jejich e-shop, tak jsem viděla krásné, zajímavé, designové brýl. Cena mně nepřišla až tak vysoká, takže ideální brýle. A ještě se mi moc líbily webové stránky, které jsou veelice přehledné.
klad WB.STRÁNKY
klad BRÝLE
klad NIC