Otestovaly jsme dioptrické brýle na míru a slevový voucher na brýlové obroučky značky Crullé a jsme nadšené!

image
otestováno
Počet recenzí
146
jak jste hodnotily
5
78x
4
49x
3
15x
2
3x
1
1x
doporučuje
87 %
Testováno v období
od 16. 10. 2019
do 30. 11. 2019

Potřebujete nové dioptrické brýle, ale nechce se vám chodit do optika nebo se vám nepodařilo najít obroučky podle vašich představ? A co si pořídit brýle on-line? Že nevíte jak na to?

V e-shopu Alensa.cz si můžete vyzkoušet stovky brýlí v takzvanému virtuálním zrcadle a nemusíte nikam chodit. Pokud máte recept od lékaře nebo změřený zrak od svého optometristy, stačí si vybrat obroučky, pak zadat správné hodnoty a vybrat si skla, která vám budou vyhovovat.

Všechna skla mají už v základu UV filtr, tvrzení, antireflexní úpravu, samočisticí nebo superhydrofóbní vrstvu a na rozdíl od optiky bez dalších příplatků. Kompletní dioptrické brýle na míru vám pak dojdou domu do 5 až 7 pracovních dnů.

Pokud si vyberete obroučky značky Crullé, můžete mít kvalitní brýle včetně dioptrických skel už od 997 Kč. Nyní je můžete díky ŽENÁM s.r.o. otestovat nebo získat slevový voucher 400 Kč na nákup brýlí on-line. 

 Crullé    Crullé


Odpověď na přihlašovací otázku najdete TADY.

Hodnocení
146
avatar
Marie
Moc děkuji za slevový voucher, předala jsem ho známým jako předčasný vánoční dáreček. Sama jsem si ze zvědavosti prošla dané stránky a mile mě překvapilo, jak interaktivní může být výběr nových brýlí. Jakmile budu potřebovat nové, určitě jejich služeb využiji.
klad interaktivnost
klad nic
avatar
Janina
Slevový voucher ve výši 400,- Kč je příjemným počinem při výběru obrouček Crullé. Výběr v e shopu je pestrý a tak možnost uplatnění voucheru je poměrně široká. Voucher tak umožní získat kompletní brýle za velmi přijatelnou cenu.
klad výše slevy
klad jednoduché uplatnění
klad nic
avatar
Alena
Objednávka na e-shopu včetně uplatnění voucheru byla snadná, vše je popsáno, webové stránky navádějí jak postupovat. "Zrcadlo" ulehčí výběr obrouček, které nejvíc padnou. Objednávka byla vyřízena rychle, k objednávce byla možnost výběru dárku. Zboží už mám doma a funguje dobře. Vnímám to jako príma službu. .
klad velký výběr
klad návod, jak postupovat
klad možnost dárku
klad rychlost dodání
klad na obrázcích je horší rozeznat barvu, je nutné opravdu pečlivě číst popis
avatar
Natálie
Super nabídka, když chcete tyto brýle vyzkoušet, ale váháte nad částkou za brýle. Voucher vás rozhýbe do toho jít a objednat si tyto brýle. Doporučuji těm, co ještě váhají. Fajn je mít dopředu přeměřený aktuálně zrak.
klad možnost objednávky online
klad online zrcadlo
klad bohatý výběr
klad in obroučky
klad velká nabídka
klad příslušenství
klad jasný návod
klad nemožnost si brýle "ošahat"
klad jestli bude skutečnost stejná jako online
avatar
Martina
Musím říct, že jsem byla výběru brýlí online poměrně skeptická, o to více mě překvapilo, jak reálné to vlastně je. Z pohodlí domova virtuálně zkoušet brýlové obroučky je prostě něco! Funguje to skvěle, webové stránky jsou přehledné a intuitivní, nebyl s tím žádný problém. Výběr obrouček je opravdu široký!
klad praktičnost
klad široký výběr
klad nic
avatar
Petra
Díky slevovému kupónu, který jsem obdržela jsem nakoukal do úžasného online obchodu brýlí značky Crulle. Internetový obchod je velice přehledný i pro uživatele, který si není hned jist výběrem, nabízí obrovské množství krásných obrouček, moc mě bavilo online zdrcadlo, díky kterému si vybírám a prohlížím brýle z evšech stran. Joo, je těžké vybrat si jen jedny...
klad interaktivnost stránek
klad vyšší ceny
avatar
Martina
Virtuální online zrcadlo je velmi dobrá věc a slouží k tomu, abyste i bez možnosti fyzického vyzkoušení a přítomnosti na místě získali velmi dobrou představu o tom, jak příslušný styl, tvar a barva brýlí, které se vám líbí sedí vašemu obličeji. Zkoušíte online doma jakékoli brýle pomocí zrcadla a webkamery a bez nutnosti někam chodit. V eshopu je mnoho druhů brýlí dle vkusu jaký kdo má.
klad Možnost zrcadla
klad nabidka
klad pohodlné
klad musite byt online
avatar
Jitka
Na službě se mně líbí rozšířená možnost filtrování. A co ještě více, tak funkce tzv. virtuálního zrcadla. S touto možností jsem se setkala vůbec poprvé a je skvělé moci si udělat představu, jak budou brýle sedět. Oceňuji i spoustu šikovných vlastností, které čočky mají (superhydrofobní úprava a další).
klad rozšířené filtrování
klad virtuální zrcadlo
klad příznivá cena
klad Přeci jen dávám přednost osobnímu vyzkoušení přímo na prodejně
avatar
Barbora
Brýle nosím 10 let, takže se staly nedílnou součástí mých módních doplňků. Někdy je časově náročné zkloubit návštěvu optiky s nabitým diářem a proto je řešení virtuálního zrcadla na tomto eshopu naprosto boží. Obroučky Cruelle nabízejí výběr ze širokého spektra tvarů a barev, proto si myslím, že si vyberou všichni i náročnější "brýlaři" jako jsem já.
klad Virtuální zrcadlo!!!
klad Nic
avatar
Eva
Dioptrické brýle Crullé mají velmi širokou nabídku, takže jsem přesvědčena, že si vybere úplně každý. Navíc tohle vše v pohodlí domova, takže odpadá "stres" s výběrem na prodejně, což oceňuji hlavně z pozice maminky dvou malých dětí. Jsem s touto "domácí optikou" maximálně spokojená.
klad výběr z pohodlí domova
klad velký výběr
klad doprava zdarma
klad nic
avatar
Eva
Voucher byl fajn. Jakékoliv finanční zvýhodnění je super. Neznám nikoho, kdo by rád neušetřil. Navíc brýle bývají často velmi nákladnou investicí, kterou si pořizujeme na pár let. Systém a uplatnitelnost vouchru je velmi jednoduchá, bez dalších komplikací.
klad příjemná sleva
klad nic
avatar
Anita
Musím říct, že tento prodejce dioptrických brílí se mi velmi líbí. Na stránkách jsou perfektně vidět ceny (za obroučky, čočky). Můžete si zde zadat dioptrie, cylindry, osu a vzdálenost zornic. Pro ty, kteří rádi nakupují přes e-shopy je to perfektní. Na stránkách je možnost vyzkoušet si brýle virtuálně. Ale já přeci jen preferuji brýle si vyzkoušet "na živo", aby mi opravdu seděli. Jinak jsou stránky, hezky přehledné.
příloha
klad možnost výběru barvy, typu brýlí, materiálu
klad přehlednost
klad u všeho uvedení cen
klad virtuální zkouška brýlí dobrá, ale preferuji vyzkoušet brýle přímo na pobočkách
avatar
Daniela
I keď som sa nedostala priamo k okuliarom k testovaniu. Tak i využitie 400,- slevu na brýle je super vec. Nakoniec ma kompletne brýle vyšli ndo 900,- čo je super.
příloha
klad Vyrtuálna skušobňa
klad Rýchle dodanie
klad Super ceny
klad Velký výber typov
klad Zatial nič
avatar
Jana
Nejprve jsem se bála objednat si brýle po internetu, ale tento obchod je super. Rychlá a jednoduchá obsluha, a virtuální prohlídka, kdy se vám ukáže, jak vypadáte v brýlích je skvělá služba. Brýle mi přišly za 6dní od objednání a k nim i pěkné pouzdro a hadřík zdarma, takže se nákup opravdu vyplatil. Celkově jsem moc spokojená, brýle jsou lehoučké a krásně padnou. Takže v budoucnu určitě opět vyzkouším a doporučuji.
klad virtuální zkouška brýlí
klad velký výběr oblouček i skel
klad rychlé dodání
klad kvalitní zpracování
klad nic
avatar
Tereza
Nejdříve jsem se docela obávala objednat brýle přes internet. Webová kamera na vyzkoušení obroučků online je ale skvělá. Jen jsem měla obavy jestli dobře sedí velikost. Zbytečně, sedí dobře a ve skutečnosti jsou brýle mnohem hezčí. Trochu déle se kamera načítala ale možná to bylo i naším počítačem. Navíc jsme si u zkoušení online brýlí užili hromadu legrace. Výběr je velký, ceny jsou přijatelné. Velmi jsem uvítala i možnost vytisknout měřítko pro vzdálenost čoček. V ceně zákazník obdrží i hadřík na čištění brýlí s logem Crullé i pevné pouzdro. Je to velmi milý dárek. Možná může být trochu odstrašující že si člověk prostě ty brýle nejdřív nevyzkouší. Třeba by stálo za to umožnit například u zásilkovny možnost předběžně zakoupit rámečky, vyzkoušet je a pak zaslat zpět z výdejny pro dodělání skel. Myslím že by mi to např. za poštovné cca 100-150 Kč za to stálo.
příloha příloha
klad webová online kamera
klad měřítko k vytištění
klad návody jak vyplnit hodnoty od lékaře
klad přijatelné ceny
klad přehledný a přívětivý web
klad milý dárek ve formě hadříku a pouzdra
klad doprava od 800 Kč zdarma
klad zásilkovna
klad výborně popsané velikosti obrouček
klad kamera někdy zkreslovala při změně vzdálenosti od monitoru
klad uvítala bych i možnost přidat do objednávky snímek předpisu od lékaře, protože i přes dobrý popis by si někdo mohl být nejistý
klad uvítala bych více příslušenství - pouzdra, čistící hadříky....
avatar
Hana
Zaujala mě značka Crullé kvůli nízkým cenám. Cena obrouček se pohybuje od neuvěřitelných 499Kč do 799Kč, což je cena na kterou jsem se v jiných kamenných prodejnách nikdy nedostala, voucher jsem využila jako vánoční dárek a jsem moc spokojená. Cena celkových brýlí je samozřejmě vyšší, jelikož skla tvoří nejdražší položku. Děkuji moc za voucher.
klad ceny
klad velký výběr
klad nic jsem nenašla jako zápor
avatar
Valentina
Brýle dorazily v pořádku. Doručení trvalo pár dní. Brýle jsou kvalitní a odpovídají obrázku i informacím na stránkách. Dioptrie také odpovídají. Věřím, že brýle poslouží dlouhá léta a všem doporučuji tyto stránky. Jsem velmi spokojená :)
příloha
klad Vzhled
klad Materiál
klad Rychlé doručení
klad Nic
avatar
Alena
Brýle jsem objednávala pro manžela.Postup objednávání v eshopu je velmi jednoduchý a lehce pochopitelný.Zadají se jen údaje z očního a vyberou se brýle a je to. Je zde možnost kamery, kde vidíte, jak vám brýle sednou.Moc chválím rychlost dodání, dárek k nákupu moc potěšil.Velkou radost jsem měla i z neočekávaného překvapení a to pouzdra na brýle, které vypadá elegantně a je moc hezké.
příloha příloha
klad jednoduché objednání
klad daný produkt
klad kvalita brýlí
klad dárek k objednávce
klad překvapení - pouzdro
klad žádné nejsou
avatar
Alena
Slevový voucher byl moc fajn. Jeho použití bylo velmi jednoduché.Najela jsem na stánky eshopu a sleva se mi tam automaticky ukázala a odečetla z konečné ceny.
klad jednoduchost
klad vše bylo v pořádku
avatar
Anna
Právě jsem obdržela dioptrické brýle dle vlastního výběru a jsem s nimi spokojená.Objednala jsem si ztenčená skla a brýle částečně bez obroucek.Bryle jsou obdelnikoveho tvaru a měli by mít i UV filtr a úpravu skel proti poskrabani a proti oslneni.. což se hodí
příloha
klad Tvar skel
klad Nic
Zobrazit více recenzí