Běháte a s vámi i celá rodina? Testujte DM rodinný běh. Získáte startovné a balíček dárků zdarma

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
16x
4
3x
3
2
1x
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 27. 4. 2017
do 21. 5. 2017

Máte sportovního ducha a vedete ke sportu i vaše děti? Tak jste tu správně, můžete si s námi totiž zaběhat. Hledáme 20 žen, které mají jedno nebo dvě děti, které také běhají a otestují spolu startovné na DM rodinném běhu. Běh se koná 6. května od 15 hodin v parku Stromovka v Holešovicích.

Výhrou v testování získáte startovné pro 1 dospělého + 1-2 děti. Dále balíček, který bude obsahovat sportovní batůžek, tričko, švihadlo, reflexní pásek, tyčinky, tkaničky.

Tentokrát v novém kabátu!

Nesoutěžní běh se v rámci Maratonského víkendu exkluzivně přesunuje z neděle na sobotu. Více účastníků, více prostoru, více doprovodného
programu a minimaratonský koncert pro všechny malé i velké běžce jako vyvrcholení celého dne. Přijďte si užít celodenní zábavu na Výstaviště Praha Holešovice a vyběhněte se svými nejbližšími do parku Stromovka. K tomu mnoho zábavných atrakcí pro děti i dospělé včetně trička a medaile pro každého malého i velkého účastníka!

Více informací naleznete ZDE.

Milé testerky, jsou vás tady už tisíce a za to moc děkujeme! :-) A protože nám záleží na tom, abyste každá dostala odpověď na svůj dotaz, pište nám prosím na email testovani@zenysro.cz, kde na maily pravidelně reagujeme a nic nám tak neuteče. Děkujeme za pochopení.

Vaše Markéta, Pavlína, Jana a celý náš tým, který se i díky vám stále rozrůstá *heart*

Hodnocení
20
avatar
Marika
klad Běhání je čím dál populárnější. Však ano, když se jedná o jeden z nejpřirozenějších lidských pohybů vůbec. Také ráda běhám a vždy je fajn prověřit kondici v davu a vyhecovat se ještě k lepšímu výkonu. Tento běh je super v tom, že se může zapojit celá rodina. Skvělý počin. Snad i příští rok.
avatar
Kamila
klad Velice pozitivně hodnotím takovou akci a jí podobné. Tak DM maraton se vyvedl a zúčastnění si ho skvěle užily. Atmosféra se vyvedla a celý den byl moc hezký. Jedná se o skvělou akci a je to pro dobrou věc. Je to akce pro zdraví a pro utužení kolektivu!!!!!
avatar
Věra
klad DM rodinný běh je skvělá akce, která zapojuje celou rodinu. Každý si zde může ověřit svou výdrž a změřit své síly. Doprovodný program je taky bezva, protože si zde přijdou na své dospělí i děti. :) Myslím, že v dnešní době by měl mít každý nějaké sportovního koníčka, protože to prokazatelně zvyšuje sebevědomí a blahodárně působí na zdraví každého z nás :-)
avatar
Martinka
klad Hodnoceni sem nenapsala z duvodu toho ze nemam žádnou zkusenost. Omlouvala jsem se jeste pred vyhlášením testovani, ze se nemohu zucastnit. A ejhle mesice nesmim testovat. Takze sem zjistila, ze nema cenu se omlouvat je to k nicemu.
avatar
Tereza
klad Neuvěřitelná atmosféra
klad velký zážitek odměna
klad mrzrla nás ta špatně delkarovaná trasa
klad odměny - bohužel naše něobsahovali vše což mě mrzí, ale jsou i horčí věci
klad doprovodný program
klad moc jsme si to společně užili a děti byli naděené :) příští rok s námi můžete počítat zas :)
klad nebylo hlídané místo kam odložit své věci ( blbě se pak s těmi věcmi běhá - když tam nemáme zrovna něběžce co by to hlídal)
avatar
Zuzana
klad Rozhodně doporučuji! :-D věřím, že příští ročníky budou stejně dobře organizované. Na trati i v cíli vládla pohodová, rodinná atmosféra, myslím, že většina účastníků si to užila, a brala to spíš "sportovně" ;-)
klad Cena startovného je myslím celkem přijatelná vzhledem ke všem dárečkům (triko, švihadlo, samolepka, voda, medaile) a náročné organizaci. Příští rok si to určitě zvopáknem 8-)
avatar
Renata
klad Tak DM maraton byl určitě skvělý pro všechny a i my jsme si to skvěle užily a myslím že všichni co tam byly prostě skvělá atmosféra a i celý den máme rádi takové akce a je to pro dobrou věc a určitě se příště moc rádi zase nějaké akce zůčastníme a myslím že nás bude víc co mají rádi takovéto akce kde se člověk odreaguje od stresu a starostí a užje si to na plno tak hurá na další akce pro všechny :-):-D*enzo*
avatar
Hana
klad DM rodinný maraton byl skvělý zážitek :) ... Na konec jsme se účastnili ve více lidech a opravdu to stojí i za startovné 200 Kč,-. Každý účastník obdrží tričko, nějaké drobnosti a v cíli ,,cenný,, kov na mašli, nějaké drobnosti. Skvělé bylo i že se mohl človek občerstvit jako opravdový závodník neperlivou vodou. Jen děti teď chtějí běhat a zase běhat :D ... určitě půjdeme i příště.
avatar
Katty
klad Prima rodinná akce, kterou jsme si s dětmi moc užili. Běželi jsme letos už podruhé a přestože chyběla loňská maratonská atmosféra, nakonec měla akce zase svůj vlastní náboj a byla fajn :) Příjemně překvapila občerstvovačka, protože bylo vedro. Medaile opět krásné, už visí společně na věšáčku ;)
klad Deklarovaná 5km trať měla sotva 4,3km. Trochu zklamání pro mého synka, který měl v cíli radost, že si zaběhl osobák. Do chvíle než zjistil, že to nebylo 5 km.
avatar
Ivana
klad DM RODINNÝ BĚH byla skvěle zorganizovaná akce. Ráno jsme si vyzvedli startovní balíčky, prošli jsme si SportExpo, opoledne jsme si zazávodili a po běhu ještě zatančili s naší oblíbenou skupinou Pískomil se vrací :-) Příští rok chceme jet určitě znovu.
avatar
Hana
klad my jsme také byli s rodinou a byl to superden, organizace báječná, všude spousty programu pro děti a samotný závod byl pro děti také velký zážitek, medaile na konci - třešnička na dortu :-) Více takových akcí :-) ocěnuji vodu na každém x tém metru, počasí přálo a bylo opravdu vedro :-)
avatar
Michaela
klad Dm běh byl super. Všichni jsme se odreagovali a zabavili. Prostředí, počasí, vše bylo moc moc fajn. Dětem se též moc líbilo. Máme fajn zážitky a na další rok se už těšíme. Bylo tam opravdu hodně lidí, ale na takové akci se to dá asi předpokládat, jinak vše perfektní a pěkně vydařené.
avatar
Jarmila
klad Naprosto úžasná akce, jsem ráda ,že jsme mohli absolvovat rodinný minimaratom , krásné prostředí pod širým nebem, na vzduchu. Hodně jsme si to užili, krásně jsme se odreagovali,dlouho nezažila akci s tolika lidmi, trošku byl chaos, ale to k tomu asi patří.
klad Jako negativum můžu vyzdvihnout , že při vyzvednutí čísla, jsem byla docela zklamaná, jen tričko, švihadlo a hromada letáků, reklam....Dále nebyl žádný prostor na odložené věci , nějaký kontrolovaný, dále jen při startu bylo nahromaděno hodně lidí, takový docela chaos a bez kontroly.
avatar
Michaela
klad Minimaraton byla skvela akce,kterou jsme si moc užili. Vybrali jsme trasu 3 km,mamka běžela s kočárkem se synem a já měla dceru 2,5 roku,atmosfera jo nabudila,ze uběhla bez řečí pul kilometru a zbytek jsem běžela s ni na ramenou.moc se nam libilo,ze jsme meli všichni stejna trička a hlavně dcera velice ocenila medaili v cili. Na trase byla obcerstvovacka,ktera prisla velice vhod, jelikož bylo krasne pocasi. Pro balicek jsem byla v sobotu v runningmallu a dostali jsme ho v pohode,nejlepsi je reflexni privesek bezec!
klad Hodne lidi ve startovacim koridoru,ale to k atmosfere patri,takze to vlastne neni jako stížnost :)
příloha
avatar
Marie
klad Dm rodinný minimaraton byl naprosto úžasný! Všichni jsme si moc užili skvělou sportovní atmosféru. Děti byli nadšené!! Zabehli jsme si závod ( deti 3km a ja 5km) a ziskali jsme medajli ;) opravdu velmi podařena akce. Uz teď se moc těšíme na příští rok
příloha
avatar
Jana
klad Jsem velice ráda, že jsme mohli být součástí tak úžasného dne jako je DM rodinný běh. Holky - 5letá dvojčátka si celý den v Holešovicích moc užila, velice dobře reprezentovaly rodinu v 3 km minimaratonu, závod je moc bavil (navíc je fajn, že ho může běžet, jít i třeba maminka s kočárkem) a po konci závodu jsme strávili ještě hodně času u doprovodného programu. Velice oceňuji závodní trička a medaily, které každý účastník běhu dostal. Program dne byl veselý a zaujal - Pískomil se vrací super a stánky s malovaním měly také svůj efekt :-) Za mě superakce a rádi se zúčastníme i té příští. Počasí také vyšlo :-)
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucie
klad Byl to příjemně strávený den, děti byli nadšené, užili si si doprovodný program. Samotný maraton byl taky moc fajn, určitě se zúčastníme i příští rok!
klad pro děti tam byly skákací hrady, malování na obličej, soutěže o sušenky, ledová tříšt... pro dospělé ochutnávky nealkoholického piva... :)
klad nebyl tam prostor pro odložení věcí - z domu jsme odcházeli v bundách a apak se vyjasnilo počasí a běhalo se jen v tričku...
avatar
Radka
klad Byl to bezva stravený den s rodinou. Všem moc doporučuji. Buť se zůčasnit jako běžec nebo jako dobrovolník. To je také pěkné. Byl tam program pro děti. Měly tam různé věci co si mohly vyzkoušet. Trať pěkná i občerstvení se hodilo. A medajle jim udělala velkou radost.
klad Jen, když jsme si šly vyzvednout čísla a batůžek s dárky. O ničem nikdo nevěděl ani na informacích. Dostali jsme jen tašku s tričkem a švihadlem a letakama nic jineho.
avatar
Ivana
klad Rodinný běh je naprosto úžasná akce, kterou mohu jen a jen doporučit! Účastnila jsem se ho s dvouletým synem a oba jsme byli nadšení. Na výběr byla tří nebo pětikilometrová trasa, na níž byla umístěna i jedna občerstvovací stanice s pitím. V cíli dostal každý závodník krásnou medaili s lvíčkem, kterého jsme též měli vyobrazeného na účastnických tričkách. Moc jsme si to užili, určitě vyrazíme zas ;-).
klad Najít jakékoliv negativum na aktivně stráveném dni na čerstvém vzduchu ve společnosti rodiny a přátel asi není moc možné :-). Nicméně někomu by mohlo vadit čekání ve startovním koridoru, kde se všichni účastníci trošku tísní před startem, ale jinak mě opravdu nic nenapadá.
příloha
avatar
Michaela
klad Bohužel jsme se s dcerou nemohly zúčastnit - vrátila se mi ze školního zájezdu do Anglie s rýmou, kašlem, bolestí v krku a zvýšenou teplotou. Moc nás mrzelo, že jsme si v tak krásný den nemohly závod zaběhnout, na výlet do Prahy jsme se obě těšily. Volala jsem do runningmall kvůli omluvě a domluvě ohledně vyhraného batůžku - snad bude možné nám ho poslat poštou.