Jíst zdravěji a přesto chutně? Ano! Testerky testují horkovzdušnou troubu, fritézu a sušičku 3v1 DOMO

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
71 %
Testováno v období
od 3. 11. 2021
do 26. 11. 2021

DOMO DO534FR - Horkovzdušná trouba, fritéza a sušička 3v1

Kompaktní mini trouba a horkovzdušná fritéza v jednom s funkcí sušičky potravin. Na přehledném ovládacím panelu si během okamžiku zvolíte jeden z 8 přednastavených programů. U všech programů si také jednoduše na dotykovém panelu můžete upravit teplotu i čas pečení, nebo sušení. Pro efektivní fritování horkým vzduchem a přípravu perfektních hranolek bez přidaného tuku naleznete v příslušenství fritézy i válcový fritovací koš o objemu 2,9 litru, který se během fritování neustále otáčí a zajistí tak rovnoměrné propečení.

Na grilovacích mřížkách pak připravíte například výborné špízy, kuře, plátky masa, nebo grilovanou zeleninu. Připravovat můžete pokrm na více mřížkách nad sebou najednou. To vše prakticky bez přidaného tuku, zdravě a rychle. Na maximální teplotu se fritéza rozehřeje za pouhé 3 minuty od zapnutí. Horkovzdušná fritéza tak šetří nejen váš čas, ale i peníze.

V sušičku potravin fritézu proměníte pouhým stiskem tlačítka. Můžete pak nastavit teplotu sušení již od 30 °C a dobu sušení až 24 hodin. Sušit tak můžete nejen ovoce, ale i bylinky, nebo maso.

 • 3v1: horkovzdušná trouba, fritéza a sušička potravin
 • Celkový vnitřní objem: 10 l
 • Příkon: 1800 W

Balení obsahuje: 

 • 3x nerezová mřížka na fritování, nebo sušení
 • 2x plech na pečení, zachycení výpeku nebo sušení
 • válcový fritovací koš o objemu 2,9 l
 • odnímatelná rukojeť pro pohodlnou manipulaci s fritovacím košem
 • Veškeré příslušenství lze mýt v myčce na nádobí
 • LED panel zobrazující nastavení, funkce a průběh programu

Funkce

 • volba teploty a času
 • samostatné ovládání vnitřního osvětlení
 • samostatné ovládání otáčení fritovacího koše
 • rychlý výběr přednastaveného programu přímým stiskem piktogramu
 • Během spuštěného programu lze měnit teplotu, čas i otáčení fritovacího koše
 • Zvuková signalizace při otevření dvířek
 • Zvukové potvrzení stisku dotykového panelu
 • Zvukový signál po skočení ohřevu
 • Pojistka proti zapnutí s otevřeným dvířky
 • Automatické osvětlení vnitřního prostoru při otevření dvířek
 • Automatické pozastavení spuštěných funkcí při otevření dvířek
 • Automatické vypnutí  a vyfoukání horkého vzduchu po skončení ohřevu
 • Povrch přístroje i průhled ve dvířkách zůstává stále chladný díky dvojité izolaci
 • Délka přívodního kabelu: 121 cm


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
7
avatar
Lenka Francová
Kombinace trouby, sušičky a fritézy je geniální, i když je spotřebič větší, ušetříte místo za další dva. Největší plus je určitě rychlost, oproti pečení v troubě ušetříte 20-30 minut přípravy jídla. Sušení je taky skvělé, za 5 hodin jsem měla usušená rajčata, chuťově výborná. Všechna jídla jde připravovat úplně bez oleje, aniž by se to nějak odrazilo na chuti. Jediné, co mi trochu vadí je nepraktický koš, zvlášť jeho otevírání, umývání a správné nasazení, aby se vůbec otáčel. Dále je spotřebič celkem hlasitý a dost hlasitě pípá. Funkčnost je ale skvělá a rozhodně se těším na všechny možné recepty, které vyzkouším, protože možností je určitě hromada a v podstatě teď vůbec nevařím na sporáku ani v troubě.
klad bohaté příslušenství, dostatek plechů i roštů
klad vše je lehce omyvatelné, až na koš
klad design
klad praktičnost
klad rychlost přípravy
klad nepraktičnost koše
klad hlasitost
příloha příloha
avatar
Michaela
První věc co jsem zkoušela byly domácí hranolky ....a super ?? poté ryba , kuřecí špalíčky a i mufiny a vše na 1️⃣. Pak jsme experimentovaly a zkoušely zapečené tousty ...a za mě vše super !Určitě doporučuji...stojí za to Kdybych neměla možnost vyzkoušet určitě bych si ho nekoupila . Přehledný a snadno ovladatelný displej, snadná údržba
klad Přijatelná cena,
klad Přehledný displej
klad Srozumitelný manuál
klad Snadná údržba
klad Na můj vkus moc hlučný
příloha
avatar
Lucie
Horkovzdušná trouba, fritéza a sušička DOMO Elektro DO534FR naprosto předčila moje očekávání. Žádné zdlouhavé rozehřívání, jak jsem zvyklá z “velké trouby”, luxusní hranolky, na ty jsem se nejvíce těšila a bylo to první co jsem zkusila, díky otočnému koši se 15minut nemusíte vůbec o nic starat a hranolky jsou rovnoměrně krásně do křupava opečené, dále jsem v otočném koši dělala obalovaný květák, dokonalost stejně jako hranolky a do třetice jsem zkusila sušený banán na třech podložkách zároveň. Díky intuitivnímu ovládání nemusíte ani číst návod, což oceňuji a jsem fakt nadšená z tohoto pomocníka.
klad Otočný koš na fritování
klad Intuitivní ovládání
klad Ihned rozehřáto
klad Suší tři plata ovoce zároveň
klad Dělá luxusní hranolky
klad Hlučnost
příloha příloha příloha příloha
avatar
Květa
Výborná na přípravu "smažených" jídel zdravěji. Fritování bez oleje se nám velice líbí, hranolky, nebo brambory z otočného koše jsou velice chutné a vzhledově vypadají jako smažené. Sušení ovoce je rychlejší než v sušičce. Fritéza zaujala svým vzhledem v jednoduché černé barvě s podsvíceným displejem pouze při zapnutí. Pronikavý tón hotového pokrmu vzbudí i mrtvolu :-)
klad vzhled a design
klad jednoduché ovládání
klad zdravější smažení
klad spuštění vypínacím tlačítkem (ale v návodu je popsáno)
avatar
Michaela
Příprava hranolek v koši byla delší, než je nastavený program=ručně jsem prodlužovala čas.Doporuč.množství hranolek stačí cca na 2 porce. Umístění koše do správné polohy je oříšek, chce to cvik. Plechy na fritování jsou příliš malé,při zasunutí několikrát vyjely z lišt.Horký vzduch vychází jen ze stropu,takže plátky masa na horním plechu byly poměrně rychle hotové,na spodním plechu byla zelenina studená a syrová=v průběhu fritování je nutno plechy přehazovat.Stejně tak při pečení muffinů-plechy bylo nutné v průběhu pečení několikrát prohodit,aby byly upečeny všechny muffiny. Ze spodní části trouby je vyfukován velmi horký vzduch, takže jsem troubu postavila raději na sklokeramickou desku sporáku. Dotykový displej je intuitivní, jednoduchý na volbu programu; 2 plechy jsou jak z dětské kuchyňky, navíc jejich umístění-zasunutí je nespolehlivé, jídlo není rovnoměrně fritované (krom pokrmů v otočném koši), takže připravit pokrmy na 2 plechách nad sebou=neustálé hlídání a přehazování plechů
klad dotykový displej je intuitivní, jednoduchý na volbu programu
klad otočný válec na hranolky umožňuje rovnoměrné proudění horkého vzduchu
klad nerovnoměrné rozšíření horkého vzduchu po celé troubě (fouká jen ze stropu) = na spodní plech se vzduch nedostane
klad příliš horký vzduch vycházející během vaření z pod hrnce
klad malé, do zásuvných lišt, nepasující plechy
klad nedostačující kapacitně pro 3 osoby
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Gabriela
Když mi trouba přišla překvapila svou velikostí - nahradí plně klasickou troubu:), pokud máte malou kuchyň bez možnosti mít tam klasickou troubu tak toto je ideální náhrada. V balení byla kuchařka, ale bohužel v angličtině. Zkoušela jsem domácí hranolky podle návodu, chuťově nejsou špatné jen trochu více gumové. Špatně se manipuluje s válcem pokud se nedá úplně doprava tak se neotáčí. Přišlo mi, že se dělají skoro stejně jako v troubě - program hranolky jsem dávala 2x + nějaký čas než jsem přišla nato, že se válec musí otáčet od začátku. Co se týká sušení jablek tak se mi na 3 pláty vešlo 1 a půl jablka a po 4 hodinách sušení bylo polosuché - musí se upravit čas, aby z toho křížaly. Už jsem znova nedělala, protože na takové množství jablek by to byla velká spotřeba elektřiny - tady vidím větší výhodu u klasické sušičky ovoce. Za mě celkem nic moc
klad design
klad osvětlení - možnost sledovat jídlo
klad hlučnost při sušení ovoce
klad manipulace s válcem
klad kuchařka v angličtině
klad manuál
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Daniela
Přístroj je designově moderní. Práce s fritézou je čistá a dá se říct intuitivní, i když některé drobnosti nebyly v návodu napsány úplně přesně. Bylo by dobré do návodu napsat, že otočný koš, je potřeba zasunout do levé strany aby se "chytila" otáčecí jednotka. Naopak nápis na koši "HOT" mi přijde u trouby zbytečný, ale budiš. Ovládání návodné obrázky. Zkoušeli jsme fritování, velmi kvalitní a chutné. Další na řadu přišla jablka. Křížaly byly za 2 hodiny hotové a velmi chutné.
klad design
klad zdravější smažení
klad spouštění programu je vypínacím tlačítkem
klad zapnutí trouby jen při zavřených dvířkách
klad velmi nepříjemný akustický signál
příloha příloha příloha příloha