Dovolenkáři - kniha z nakladatelství Grada

image
otestováno
Počet recenzí
33
jak jste hodnotily
5
26x
4
4x
3
3x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 25. 6. 2015
do 30. 7. 2015

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě a nevytestovala si knihu Od zítřka budu sexy třicítka od společnosti Grada. Testování proběhne ve středu 24. června mezi 20 a 20:30 hodin. Máme pro vás připraveno 10 knížek.  [*] [*] [*]

Americký bestseller Dovolenkáři je mimořádně čtivý román plný ironie – o tajemství a žárlivosti, které vyplavou na povrch během jedné idylické dovolené.
Autorka čtenářům představuje rodinu Postových, kteří se i s přáteli vypraví z Manhattanu na nám blízkou Mallorku, aby tam zažili nejlepší dovolenou svého života. Velmi živým jazykem a s nadhledem líčí zvraty, jež z dovolené udělají peklo na zemi…
Manželé Postovi se s rodinou a přáteli vypraví na Mallorku. Slunný ostrov, příroda, pláže a výborné jídlo slibují perfektní únik z hektického Manhattanu. Ale ne vždy jde všechno podle plánu: vytržení ze stereotypu, až příliš mnoho společného času a prostoru k přemýšlení rozvíří polozapomenuté lži, nevyřčené křivdy a drobná ponížení, které v koncentrované podobě nabývají až absurdních rozměrů.
Z idylické dovolené se tak může stát peklo pro všechny zúčastněné, kdy se nemůžete dočkat, až se vrátíte domů…
Kniha Emmy Straubové se již mnoho měsíců drží na čelních příčkách zahraničních žebříčků a uvažuje se o jejím filmovém zpracování.

Prodejní cena: 299 Kč

Vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Hodnocení
33
avatar
Věra
klad Dovolenkáři je další báječnou knihou z nakladatelství Grada. Od tohoto nakladatelství jsem již přečetla mnoho knih. Přinášejí na trh zajímavé knihy. Nejvíce mě zajímají ty naučné a motivační a zde jich můžete vybírat z širokého množství! Dovolenkáři je pro mě odpočinková kniha, která se mi moc líbila.
avatar
Kamila
klad Knihu Dovolenkáři od nakladatelství Grada jsme si se sestrou koupily tak nějak napůl. Zajímal nás příběh. Obě rády čteme. Kniha nás bavila. Líbila se nám. Moc zajímavý příběh o společné rodinné dovolené a jedním přátelským párem. Pěkně popsané postavy a zajímavý i úsměvný děj odehrávající se v prostředí španělského ostrova.
avatar
Markéta
klad Knihu Dovolenkáři jsem kdysi kupovala kamardáce k narozeninám. Vím, že mi pak říkala, že se jí moc líbil příběh a po dlouhé době se do knihy pořádně začetla. Sama jsem ji nečetla. Vydavatelství Grada je pro mě zárukou vysoké kvality, ráda si jejich knihy kupuji.
klad Jednoduchá zápletka.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Dovolenkáři - kniha z nakladatelství Grada mě velice bavila. Moc ráda jsem jí četla. Byl to zajímavý příběh o společné rodinné dovolené a jedním přátelským párem. Dobře vykreslené postavy a zajímavý i úsměvný děj odehrávající se v prostředí španělského ostrova. Tuto knihu vřele doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
eva
avatar
Ivana
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Hana
klad Dovolenkáři nejsou první knihou, kterou testuji, ale každá kniha kterou testuji je naprosto úžasná a o Dovolenkářích to platí dvojnásob!!! Tuto poutavou, ale i odpočinkovou knihu jsem četla jedním dechem, sice až po dovolené, ale i tak ji hodnotím jako odpočinkovou, fajn napsanou knihu na dovolenou. Doporučuji spíše pro ženy, manžel přečetl kousek a moc ho kniha nezaujala.
avatar
Markéta
klad Moje první kniha, kterou testuji :) Udělala mi velikou radost. Knihu jsem přečetla jedním dechem během dvou dní u vody. Ze začátku teda nic moc, ale pak se to rozjelo! Kniha je velmi čtivá a byla to pro mě taková "oddechovka". Určitě ji doporučím svým známým!
klad Začátek knihy "nic moc". Potom se to ale rozjelo. Takže je to pro mě takové malé mínus. Jinak knihu hodnotím velmi kladně. Do negativ se ani tolik znaků napsat nedá :D Tak snad se nebudete zlobit, že to tak obkecávám :D
avatar
Michaela
klad Kniha Dovolenkáři byla velmi poutavou a odpočinkovou knihou, kterou bych všem vřele doporučila. Knihu jsem přečetla během pár dní na mé dovolené a musím říci, že mě opravdu moc bavila. Jak již napovídá její název, je opravdu knihou dovolenkovou :)
avatar
Vítek
klad Dovolenkáři je kniha na dovolenou. Řekl bych,že spíše pro ženy. Je čtivá a nenáročná, líčí rozdílné povahy lidí v rámci jedné dovolené a události,které se dějí. Knihu pošlu ke čtení dál, protože jednou přečíst mi určitě stačí.
avatar
Michaela
klad Toto je moje první kniha, kterou jsem měla možnost testovat a jsem ráda, že se jím stal právě titul Dovolenkáři. V příběhu je popsáno složité lidské chování i situace, které člověk musí řešit takřka naráz. Čtení bylo zábavné, vždy jsem se těšila na chvíli klidu, která mi přinese možnost opět se začíst do příběhu rodiny Postových. Pro čtenářské typy mohu doporučit.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel