Co testerky říkají na přípravek DrainAge, který podporuje vylučování vody z organismu?

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
7x
4
3x
3
3x
2
2x
1
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 26. 9. 2019
do 30. 11. 2019


Přírodní doplněk stravy DranAge

DrainAge je přípravek, obsahující přírodní extrakty 4 rostlin, které podporují vylučování vody z těla, detoxikaci organizmu a přispívají normálnímu stavu kostí, vlasů a nehtů.

1.       Kopřiva dvoudomá podporuje vylučování vody z organismu, napomáhá přirozené činností ledvin, přispívá normálnímu stavu kostí, vlasů, nehtů.

2.       Přeslička napomáhá přirozené funkce močové soustavy, přispívají normálnímu stavu pokožky, vlasů, nehtů, kostí a podporuje činnost kardiovaskulárního systému.

3.       Jalovec přispívá k vylučování vody z organismu, napomáhá přirozené činností ledvin, normalizuje stavu pokožky, podporuje přirozenou obranyschopnost.

4.       Klikva velkoplodá jiným názvem též americká/kanadská brusinka.


Výrobek neobsahuje želatinu, přídatné látky, barviva a je vhodný pro vegany.

Upozornění: Není určený pro těhotné a kojící ženy.


DrainAge


Hodnocení
15
avatar
Veronika
Moc se mi líbí přírodní složení tohoto doplňku stravy. Určitě je vhodný i pro dlouhodobé užívání a neměl by mít žádné vedlejší účinky. Na své váze jsem bohužel asi žádný váhový úbytek nezaznamenala, nicméně určitý efekt se dostavil - neměla jsem tolik oteklé končetiny. Například prstýnky již večer nebylo vůbec obtížné sundat z prstů jako tomu bylo dříve. Celkově jsem se během užívání cítila lépe.
klad Přírodní složení
klad Bez vedlejších účinků
klad Zmizely otoky končetin
klad Váhový úbytek se nedostavil
avatar
Lada
Mám dobrý pocit z toho, že v přípravdku DrainAge dělají veškerou práci bylinky a přírodní látky. Užívání bylo snadné, otoky na nohou odezněly, je to příjemné. Mám pocit že se mi celkově zlepšil i stav pleti a nehtů.Nehty se tolik nelámou. Doporučím dál.
klad účinek
klad přírodní složení
klad 0
avatar
Marketa
Dobrý den s užíváním přípravku DrainAge jsem byla spokojená na hmotnosti jsem to nepocítila ale na spánku a energii ano kapsle se dobře polykala a necítila jsem žádnou pachut´v ústech určitě je to dobrý pomocník z řady zdravého přístupu k životnímu stylu , ráda doporučím...
klad balení
klad nenalezeno
avatar
Hana
Ze začátku jsem žádný účinek nepocítila, naopak, měla jsem pocit, že to funguje úplně opačně, na chvíli jsem užívání dokonce přerušila. Pak mi to nedalo a zkusila jsem to znovu, tentokráte ke své spokojenosti. Mám zkušenost s různými čajíky, které slouží podobnému účelu, kopřivový, lymfatický...a tento přípravek funguje u mne hodně podobně, zbavila jsem se otoků prstů na rukou a na krku, chodím častěji, ale nějaký prokazatelný úbytek na váze jsem nezaznamenala. Oceňuji přírodní složení a také, ve srovnání s čaji, jednodušší užívání - stačí spolknou kapsli a pořádně zapít.
klad přírodní složení
klad jednoduché užívání
klad veganské
klad nic
avatar
Jitka
Priznam se, chci zhubnout, tak jsem sla do DrainAge. A vysledek ? Mam vybrano vice jak pulku tobolek a na vaze porad stejne cislo ;( Pripadam si ale mene otekla, pocit tezkych nohou zmizel a urcite zacala detoxikace organismu. Doberu baleni a podle konecneho vysledku se rozhodnu o pokracovaci kure. Dalsi vec, co musim zminit je zlepseni kvality nehtu a vlasy se o hodne mene masti. To je pro mne velike plus.
klad prirodni slozeni, bez aditiv
klad zlepseni kvality nehtu, vlasu
klad vymizeni otoku koncetin
klad zadny ubytek na vaze
příloha
avatar
ALENA
Přípravek mě mile překvapil , protože je přírodní ,celkově mi vyhovuje , dávkování beru dle doporučení ,otok kotníku se zlepšil a celková chůze lehčí , váhu nemohu moc posoudit ,jelikož jsem zhubla 1 kg , ale měla jsem bolest zubů a méně jedla. Doporučuji jako pročištění organismu.
klad celkové zlepšení organismu
klad častější močení i v noci, což normálně nechodím
avatar
Baru
Vyzkoušela jsem již více produktů na odbourání vody z těla a tento produkt mě příliš neoslovil. Otoky se nijak zvlášť nezmenšily, potřeba chodit na toaletu se taktéž nijak výrazně nezvětšila. Dávkování vyhovující a se snášenlivostí nebyl problém. Ale vzhledem k tomu, že mám opravdu s čím porovnávat, tak konkurenční produkty shledávám jako účinnější, nemám tedy potřebu si DrainAge zakoupit opětovně.
klad Dávkování
klad Bez efektu
avatar
Ivanka
Po užívání tabletek jsem pocítila, že jsem častěji chodila na toaletu a tělo se pročistilo od škodlivých látek. Dávkování jsem užívala ráno a večer před jídlem, takže to mi vyhovovalo. Dříve jsem se cítila zavodněná, teď mi přijde, že tělo tolik vody nezadržuje.
klad Dávkování
klad Tělo nezadržuje vodu
klad Nic
příloha
avatar
Alena
Dnešním dnem jsem dobrala poslední pilule. Cítím se fajn a jsem o nějaký ten kilogram lehčí. Odvodňovací účinky fungují, že začátku častější navštěvování wc, po cca týdnu se vše srovnalo. Líbí se mi přírodní složení. Za sebe mohu určitě doporučit jako super doplněk stravy při zdravém stravovacím režimu hubnutí podpoří.
klad Přírodní složení
klad Odvodňovací účinky
klad Velikost pilulí se hůře polyká
příloha
avatar
Jana
Během testování přípravku DrainAge se mi zcela zmizely otoky na nohou, takže moje nožky jsou nyní o něco lehčí, což je super. Doporučené dávkování výrobcem bylo pro mě zcela vyhovující, tablety se dobře polykaly a přípravek jsem snášela velmi dobře a cítím se méně unavená. Ačkoliv by měl přípravek přispívat k vylučování vody z organismu, nepociťovala jsem zvýšenou potřebu močení a váha se mi nezměnila.
klad snížení otoku na nohou
klad snížení pocitu únavy
klad nemám co bych vytkla
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Na produkt mám docela neutrální názor. Užívám ho pravidelně podle obalu, ale že bych viděla nějaké výsledky, se říct nedá. Nemluvě o to, že vzhled tobolek je docela děsivý :) každopádně zřejmě funguje, protože na WC chodím častěji. Ale je to opravdu jediná změna, kterou jsem za dobu užívání zaznamenala.
klad Nevim
klad Vzhled tobolek
avatar
Libuše
Otoky se během užívání přípravku skutečně zmenšily. Cítím se opravdu celkově lépe. Frekvence potřeby močení se o něco zvýšila. Cítím i pocit lehkosti v nohách. K úbytku hmotnosti došlo. Užívala jsem pravidelně 2 tobolky denně. Snášenlivost přípravku byla naprosto vyhovující.
klad Obal
klad Tobolky
klad Účinnost
klad Snášenlivost
klad Nic
avatar
Irena
Kapsle mají ideální tvar - dobře se polykají, líbí se mi absence chuti, celkově se dobře užívají. Po užití nechodím na záchod tak často, jak bych očekávala, otoky se mírně zmenšily (zde ale musím uvést, že v průběhu užívání se objevily zdravotní problémy (bolesti bérců z běhání), které zapříčinily opětovné otoky dolních končetin, takže účinek doplňku na otékání zřejmě nejsem schopna objektivně posoudit. Celkově na mě doplněk stravy působí dobře, myslím, že se jedná o přírodní přípravek, kterým se toho nedá nic moc zkazit, naopak se dá získat. :)
klad Tvar kapslí
klad Absence chuti
klad Celkem pomáhají na otoky
klad Přírodní složení
klad Může se možná zpočátku zdát, že tolik nefunguje
avatar
Nikola
Uvedené dávkování 2x denně, pro mě ráno a večer, mi naprosto vyhovovalo. Tobolky jsem snadno polykala bez nějaké následné negativní reakce. Váhový úbytek jsem nezaznamenala, ale cítila jsem se příjemně, možná byla potřeba návštěvy WC častější než obvykle.
klad přírodní produkt
klad design krabičky, rozhodně nezaujme
avatar
Soňa
Testovala jsem nový přírodní produkt na odvodnění organismu Drain Age. Na první pohled mě zaujalo baleni, které obsahuje 60 kapslí, tedy vydrží až 2 měsíce. Kapsle se dobře polykají. Už v průběhu užívání se mi zlepšila pleť a vlasy. Opravdu mě odvodnily a já se cítím lehčí a jsem bez otoků. Mohu jen doporučit.
klad Účinky
klad Množství
klad Přírodní produkt
klad Nic
příloha
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel