Naše testerky se svými čtyřnohými kamarády otestovaly tablety na odčervení Drontal Dog Flavour XL s masovou příchutí. Jak tablety hodnotí?

image
otestováno
Počet recenzí
43
jak jste hodnotily
5
31x
4
11x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 8. 2. 2021
do 28. 2. 2021

Tablety na odčervení Drontal Dog Flavour

Drontal Dog Flavour jsou ochucené tablety na odčervení, po kterých Váš pes skočí! Působí proti nejčastějším střevním parazitům psů: oblým a plochým červům (tj. škrkavkám, tenkohlavcům, měchovcům, tasemnicím). Odčervení psů je doporučeno provádět pravidelně, minimálně každé 3 měsíce / 4x za rok. Tableta má tvar kostičky a je rozdělena rýhou pro snadné rozpůlení.

Hlavní vlastnosti:

  • účinné proti nejčastějším střevním parazitům u psů
  • snadné podávání, mají masovou příchuť
  • snadná manipulace - dělicí rýha pro rozpůlení tablety
  • snadná dostupnost – lze zakoupit v lékárně bez předpisu

Dávkování:

Drontal Dog Flavour XL - 1 tableta na 35 kg živé hmotnosti zvířete jednorázově.

Nepodceňujte dávkování – v případě hraniční váhy zvířete raději přidejte! Doporučuje se jednorázová léčba v poslední třetině březosti feny, zabrání se tak přenosu střevních červů na novorozená štěňata. Při infekci prvoky rodu Giardia podávejte tři až pět po sobě jdoucích dní.

Složení:

Kombinace 3 účinných látek: febantel, pyrantel, prazikvantel.

Upozornění:

Odčervujte minimálně každé 3 měsíce, v případě loveckých psů a pro prevenci přenosu parazitů na malé děti 1x za měsíc. Při zablešení se doporučuje zvíře zároveň odčervit – blecha může být mezihostitelem tasemnice.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, PŘED POUŽITÍM ČTĚTE PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Více informací o produktu najdete TADY.


Máte doma menšího pejska? Pak máme testování i pro vás, najdete ho TADY.Hodnocení
43
avatar
Stanislava
Ano, byli jsme spokojeni. I náš pejsek vypadal spokojeně, resp. nepoznali jsme na něm žádné změny v chování po užití. Drontal zbaštil jako pamlsek a očekával další. Návod byl srozumitelný a určitě zakoupíme Drontal i pro další podání. Doporučuji všem.
příloha příloha
klad spokojenost
klad nemáme co vytknout
avatar
Lucie
Výrobek má jednoduchý a srozumitelný návod. Snadná aplikace, snadné dávkování. Tabletka ve tvaru kostičky s příjemným masovým aroma naší fence Lemmy chutnala. Po požití nezměnila své chování, ani neměla žádné jiné problémy. Tablety si koupím i příště a určitě doporučím svým známým.
příloha
klad Snadné použití
klad Srozumitelný návod
klad Snadné dávkování
klad Vše v pořádku
avatar
Dana
Naší Pegynce tabletka na odčervení s příchutí moc chutnala. Ani jsme ji nemuseli přidávat do krmení, slupka ji jako malinu. Použití je velice snadné a návod srozumitelný. Naší zlaté retrívřici vydrží tedy jedno balení na půl rok, tím je zajištěno kontinuální odčervení. Následující dny po odčervení měla naše straší fena lesklejší srst, byla vitálnější a aktivnější.
příloha
klad snadné použití, psovi chutná
klad zlepšení fyzické a psychické kondice psa
klad nic
avatar
Markéta
Náš pejsek normálně odčervovací tabletky nesní. Vždy je vyplivne ať je zamaskujeme jak koli. Tentokrát tomu bylo jinak. Po rozbalení Drontal se hned sápal a chtěl si dát. Avšak pořád tam byla nějaká výrazná látka která mu nejela. Stačilo však zbytek tabletky hodit mezi granule při krmení a jen se po ní zaprášilo. Za nás určitě překvapení a doporučujeme.
příloha
klad Tvar tabletky
klad Vůně pro pejska
klad Jednoduchost podání
klad Nic
avatar
Jitka
Drontal Dog Flavour XL je první odčervovací tableta, která psovi chutná a nemusím ji balit do masa a kontrolovat, zda ji nevyplivnul. Přitom, i když je ve tvaru kostí, chutná jako lék. Já, člověk cítím chemickou chuť, pes mi ji ovšem vytrhl z prstů, schroupal a spolknul. Rozhodně na Drontal přejdeme, jsem velmi spokojená.
příloha
klad Tvar
klad Chut
klad Dobrě popsané dávkování
klad Nic
avatar
Štěpánka
Drontal DOg Flavour XL na 35 kg je přípravek, který se velice snadno používá. Jeho kostičky pejskovi chutnají. Pes byl po podání aktivní, neprojevily se žádné vedlejší účinky. Návod k podání je jednoduchý a proto doporučuji tyto tablety všem chovatelům, kterým opravdu záleží na kvalitním životě psího kamaráda.
příloha
klad snadné podání ve formě kostičky, která se dobře dělí
klad dobré balení výrobku
klad množství tablet v dávce je malé
avatar
Renata
Tabletu ve tvaru kosti jsem zabalila do slámu a pejsek slupnul bez zaváhání. Jeho chování se nijak nezměnilo. Návod je velice srozumitelný, mohu doporučit všem chovatelům. Předtím jsem tablety na odčervení kupovala od svého veterináře, ale byla to celkem drahá záležitost. Tohle je dobrá varianta. Budu v tom pokračovat.
příloha
klad tvar
klad jednoduchost
klad zatím žádné
avatar
Milena
Drontal Dog Flavour XL,bylo uplně jednoduché fence Lauře podat.Slupla ho jak malinu a ja jí nemusela cpát ruku až do krku jako dříve.Návod byl plně srozumitelný a lehce pochopitelný.Žádná změna v chování,ani ničem jiném nebyla.Určitě koupím i pro dalších šest psů,které mám doma a známým určitě doporučím.Výhoda,že se prodává i pro jiné velikosti psů,tak mi odpadne propocitavani a rozdělování tablet.
příloha příloha
klad jednoduché podání
klad nic
avatar
Martina
Použití této "kostičky" je extrémně snadné. Sindy změnila své chování po užití - vrtěla ocasem a chtěla další. :-) bylo to pro ní jak malina. Vše bylo dostatečně srozumitelně napsané už na krabičce. A určitě tento produkt znovu koupím. Vyhovuje mi, že jí nemusím cpát tablety, u toho se dost pereme. :-) Rozhodně doporučuji!
příloha příloha
klad Tvar
klad Chut
klad Info na krabičce
klad Nic
avatar
Marie
Psům Drontal dog Flavour velmi chutnal nebyla potřeba maskovat prášek aby ho snědli. Bulina je velmi mlsna a jen tak si něco nevezme. Chování nezměnil ani jeden oba dva stále stejný. Návod byl stručný a srozumitelný. Do budoucna určitě budeme kupovat znovu oboum. Velmi rádi doporučíme.
příloha příloha
klad Vzhled
klad Velikost
klad Stručný návod
klad Psům chutná
klad Nenašla jsem negativa
avatar
Hana
Velice snadné použití i návod k použití. Jediný problém byl, že Drontal psovi vůbec nechutnal, měl jen tendenci se v tom vyválet. Rozdrobili jsme jí to tedy do masa a i tam všechno maso spořádala a jen ty drobné tabletky zůstaly nedotčeny. Dalším tedy nedoporučím a sama nekoupím.
příloha
klad jednoduché otevření
klad nechutná
avatar
Zuzanna
S výrobkem jsem celkově spokojená. No, ani masová příchuť nedonutila mého mlsnouna, aby tabletu snědl dobrovolně. Musela jsem přepůlit (jde to opravdu snadno, v dlani) a obě půlku propašovat do konzervy. Naštěstí se nekonalo žádné nalezení a vyplivávání jako u jiných tabletek. I když psa odčervuji pravidelně konkurenčními tablety, a jsem zvyklá, že občas něco ze psa vyjde, tentokrát z něho "něco lezlo" následující 3 dny! Ještě mám v plánu se zeptat svého veterináře na názor, ovšem výrobek určitě v budoucnu zkusím znovu, protože jsem s ním byla nadmíru spokojená.
příloha
klad Snadné půlení
klad Účinnost
klad Příjemná vůně
klad Nedostatek nenalezen :)
avatar
Lucie
S těmito tabletami na odčervení jsme byli velmi spokojení. Naší fence Amy chutnaly, ihned je slupla. Nemuseli jsme je balit ani do šunky. Jejich podávání bylo velmi snadné, po užití u pejska nebyla žádná změna chování. Návod byl psán srozumitelně. Určitě do budoucna opakovaně koupím a doporučím dál!
příloha
klad snadné použití
klad vůně
klad nic
avatar
Denisa
Drontal dog flavour xL jsem na doporučení vyzkoušela u své fenky Irského vlkodava a nemůžeme být spokojenější. Já s jednoduchostí podání, a ona s chutí. Použití je jednoduché, a fence chutná. Moc doporučujeme všem, pejsek je po užití veselý, bez změny chování. My u Drontalu zůstaneme a zakoupíme i v budoucnu.
příloha příloha
klad Jednoduchost podání
klad Žádné vedlejší účinky
klad Pejskům chutná
klad Žádná změna chování
klad Majitelé velkých psů by jistě uvítali balení po více tabletách
avatar
Jitka
Skvělé odčervovací tablety ve tvaru kostičky, pes je dostal jako pamlsek aniž by si uvědomil, že místo odměny dostává léky - nepoznal to. Pes neměl žádné změny v chování a to máme s podáváním léků problémy ( balíme do másla). Návod je srozumitelný. Určitě doporučuji a příště zakoupím.
příloha příloha
klad snadné podání
klad pes neměl žádné změny v chování
klad vhodné pro všechny rasy psa
klad žádné
avatar
Zuzana
Drontal dog Flavour naší fence Nagy moc chutnal. Nemusela jsem ho maskovat v žádném jiném jídle. Žádnou změnu v chování jsme nezaregistroval a návod je velice srozumitelný a dobře pochopitelný. Určitě si ho pořídíme znovu a doporučím ho i svým kamarádkám a známým.
příloha
klad Snadná aplikace bez maskování
klad Hezké balení
klad Nic
avatar
Nikola
Doporučuji maximálne nikdy jsem neměla lepší prášek na odčervení bez problémů snědla..vždy trápení a nuceni snist prášek, s Drontal Dog Flavour XL na 35 kg nebyl žádný problém snědla jako dobrotu.. Spokojenost maximalně zmena chování žádne pořad aktivní pes
příloha
klad Vše super
klad žadny problem
klad Žádný nebyl
avatar
Jana
Nasemu pejskovy Drontal moc chutnal. Jindy musime balit do sunky, ale ted sam zblajzl.. Po podani se citil myslim uplne stejne jako pred podanim. Je to velmi klidn pejsem. Urcite zase koupime, a doporucime dale... Pribalovy letak je velmy srozumitelny.
příloha
klad vse super
klad jednoduche podavani
klad 0
klad cena
avatar
renata
Tyto tablety používáme pro oba naše psy. Má je naše veterinářka. Jeden tabletu spolkne bez problémů a tableta funguje jak má. Druhý – pro kterého jsem se přihlásila do testování – ji odmítl, jak ty před tím. Zkoušela jsem maskování: omazat taveným sýrem, zabalit do šunky. Výsledek: vyplivnutá olízaná tableta! Druhý pokus: silou otevřít tlamu, narvat do chřtánu, držet čumák až polkne. Výsledek: po půl hodině vyzvracel i to co nesežral. Takže některý pes se chce zbavit parazitů a jiný ne!
příloha
klad vše
klad nic
avatar
Lucie
V balení se nacházejí dvě tablety, každá na 35 kg váhy psa. Mají tvar kostičky, což umocní pocit, že je jedná o pamlsek. Takže u nás pejsek snědl bez problémů, klidně by si dala i další z čehož odvozuji, že chuť byla pravděpodobně výborná. Změny v chování jsme žádné nepozorovali. Určitě mohu doporučit i ostatním a za nás koupíme příště znovu.
příloha
klad snadné dávkování
klad ideální velikost a tvar
klad chuť
klad stručný návod
klad nic
Zobrazit více recenzí