Trpíte inkontinencí nebo jste po porodu? Vyzkoušejte dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
37x
4
2x
3
2
1
1x
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 16. 9. 2016
do 13. 10. 2016

Jste těhotná, zrovna po porodu nebo trpíte inkontinencí? Pokud ano, tak hledáme právě vás. Již jste měly možnost získat k vyzkoušení dynamicko-směrové podložky Dvectis Single a Dvectis Double. Teď tu pro vás máme další model a to dynamicko-směrovou podložku Dvestic GYN.

Model Dvectis GYN je konstruován tak, aby vytvářel a směroval svalové napětí dynamicko-směrového sezení do pánevního dna a zpevňoval ho. Dvectis GYN výrazně urychluje proces hojení reprodukčních orgánů v době po porodu a zároveň:

  • posiluje hloubkové břišní svalstvo
  • posiluje hýžďové a sedavé svalstvo
  • posiluje pánevní dno (samovolně)
  • zvyšuje spalování kalorií během sezení
  • aktivuje a podporuje mozkovkou činnost
  • aktivuje krevní oběh a lymfatický systém

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
40
avatar
Petra
klad Tento polštář jsem dostala jako dárek po druhém porodu, vlastně jsem na něm seděla už po cestě v autě domů z porodnice. Opravdu ho doporučuji, je úžasný, moc mi pomohl v prvních dnech po porodu a tak jsem si na něj zvykla, že na něm sedím stále. Je velmi účinný i při problémech s hemoroidy. Opravdu doporučuji si pořídit, investice není tak vysoká a efekt mnohonásobný.
avatar
Adéla
klad Polštářek jsem si velice hned oblíbila. Je perfektně tvarovaný a velikostně také odpovídá každé židli. Dá se snadno dofouknout velikost ústy. Oceňuji "ventilek" na dofouknutí. Posezení je příjemné Mohu jen doporučit ostatním ženám. Děkuji a ostatním přeji příjemné testování.
klad nemám nic
avatar
Daniela
klad Děkuji za možnost testovat dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN . Jelikož mám ráda pestré barvy jsem moc ráda, že mi přišla ta barevná. Za vteřinu byla nafouknutá a dala jsem si ji na židli k PC, kde trávím hodně času. Díky ní mám při sezení správné držení zad, co mi pomohlo od bolesti, jelikož mám tendence k různým polosedům a pololehům a záda tak dostávají zabrat. Cítím i jak mi posiluje pánevní dno, hýžďové i sedavé svalstvo. Co se týká dalších pozitivních účinků na organizmus, uvidím časem při pravidelném, každodenním používání. Zatím super. Rozhodně doporučuji.
avatar
Drahomíra
klad jsme rada ze mam moznost smerovou pdolozku testovat ma hezky design,ale jinak bohuzel nic necitim,je tedy rychle nafoukla-rychla obsluha, coz ej fajn
klad bohuzel nic necitim, zadne zmeny, sedim na ni,zkousim cvicit, spise mi rpijde ze me nuti naklanet s ena jednu stranu-coz se spravnym sezenim nema nic spolecneho :( pro em bohuzel zatim zklamani, jeste zejsme si ji nekoupila za plne penize :( pouzivam denne nekolik hodin ale opravdu zadne vysledky zadne zmeny....
avatar
Michaela
klad Děkuji za možnost testovat podložku. Oceňuji skladnost,rychlé nafouknutí. Mam po dvou porodech problémy s inkontinenci,snažím se cvičit, ale bez většího efektu.Zkouším sedat zatím par dní,a libi se mi to.Snad po delší době přinese i pozitivní účinek.
avatar
Lucije
klad Byla jsem štastná že ji mohu vyzkoušet. Od prvního dne se na ni snažim v pravidelných intervalech sedat a občas i trochu pocvičit. Cvičení jde čím dál lépe,na podložce se sedí pohodlně a je skladná,takže si ji sebou mohu brát do kabelky. Na dlouhé cesty autem nebo vlakem je to úžasné. Věřim že po porodu a nástřihu to bude můj nejlepší kamarád :-D
klad Dost dlouho mi trvalo, než jsem ji nafoukla. Pořád mi ucházela,ale to je asi moji nešikovností.
avatar
Iveta
klad Jsem nadšená že se mi naskytla možnost vyzkoušet tuto úžasnou dynamickou podložku. Nafouknutí je rychlé a i vzhled je krásný to jsem nečekala. Moc příjemně se mi na Ní nedí a vzala jsem si jí do práce na kancelářskou židli. Doufám, že efekt se brzy dostaví .-)
avatar
Silvie
klad Děkuji za možnost testovat. Na podložce se skvěle sedí. Po porodu je perfektní. Snadno se nafoukne a také vyfoukne. Nezabere vůbec žádné místo a neváží vůbec nic, takže ji nosím s sebou všude. Má moc hezký vzor. Ještě jednou děkuji. Rozhodně doporučuji. Super věc po porodu. :)
avatar
Eva
příloha
klad Velmi děkuji za možnost vyzkoušet a testovat dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN. Podložka je krásně barevná s jemným vzorem. Velmi dobře se na ní sedí, připadá mi velmi pohodlná. je lehká a dobře se dá přenést , mohu ji mít kdykoliv u sebe. Polštářek Devectis Gyn používám k sezení pravidelně a jsem opravdu velmi spokojená. Za mě ano, rozhodně doporučuji i ostatním dámám , které ji u mě viděly. Děkuji, dle mého názoru zjišťuji, že je to velmi praktická věc.
avatar
Růžena
klad Dobrý den. Moc děkuji za možnost vyzkoušet podložku a musím říct, že se již těším až ji vyzkouším také po porodu. Velmi dobře mi na ní sedí, jen začátky byly dost bolestivé a krušné. Jinak jsem moc a moc spokojená a vřele doporučuji ostatním ženám :-)
avatar
Andrea
příloha

Přílohy

KIh4L08PDq.html
klad Předem děkuji za vyzkoušení podložky Dvestic Gyn. Moc se mi líbí barva a hlavně jsem si říkala, zda to k něčemu bude. Po prvním použití jsem nic necítila a nyní používám každý den a musím říci,že nejen že nebolí záda, ale taká se zapojují hýžďové svaly,které zpočátku i bolely a co se týče inkotinence,tak na to je příliš brzy posoudit,zda se zlepšuje. Jinak se mnou podložka pojede i do porodnice a určitě bude vhodnější než nafukovací kruh,který jsem používala předtím :-) Krásně se na ní sedí a a ta bolavá místa po porodu budou pěkně ve vzduchu a bude se dobře sedět na čemkoli ;)
avatar
Gabriela
příloha příloha
klad Předem děkuji za možnost testovat dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN . Oceňuji její rychlé "užití do chodu" ,jen se nafoukne během vteřinky. Je dobře otíratelná. A v neposlední řadě lehká, v případě, že ji někdo bude přenášet, což je možno díky její skladnosti klidně i v kabelce. Na židli drží dobře, nikam nesjíždí. Aby se mi sedělo na podložce dobře, musela jsem ji trochu upustit, jinak jsem se na ní moc houpala a měla pocit, že spadnu. Každopádně, myslím, že mi pomáhá od bolesti zad a inkontinence po porodu. Takže jen a jen doporučuji.
klad Podložka je na můj vkus hodně barevná a do mého interiéru se moc nehodí. Uvítala bych spíše jednobarevnou a hlavně neutrální barvu, např. šedou, černou, béžovou atd.
avatar
Zuzana
příloha příloha
klad Jsem ráda, že mohu testovat dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN . Rychlé nafouknutí, rychlé vyfouknutí, nízká váha, dobrá údržba to jsou všechno klady podložky. A že mne při sezení na ní polevila bolest zad a ještě posiluji pánevní dno, hýžďové i sedavé svalstvo, to je bomba!
klad Ocenila bych jednobarevnost.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost získat tak super užitečnou věc.Tento polštář jsem si vyzkoušela u kamarádky a od té doby jsem ho chtěla mít doma.Je pravda,že sezení na něm jsem se musela nejprve jako naučit,abych udržela balanc rovnováhu.Cítím,jak pracuje svalstvo,bolest ustupuje a po pár dnech cítím zlepšení.Za mě určitě ano-doporučuji.:-)
avatar
hela
klad U Model Dvectis GYN oceňuji , že posiluje hýžďové a sedavé svalstvo . Při mém sedavém zaměstnání společně s inkontinencí směrová podložka stala mým neocenitelným pomocníkem při práci,ale i při běžném sezení. Všem mohu určitě podložku doporučit. *heart*
avatar
Vendulka
klad Děkuji za možnost testovat tuto podložku. Ačkoliv nejsem po porodu, nicméně inkontinence je věčný problém, měla jsem opravdu radost a mám stále! Na podložce již nyní sedím celý den. U mne je to přeci jen trochu jiná zkušenost, než co zažijete vy ostatní, protože jsem na vozíku a mám tudíž nohy z bočních stran stabilně podepřeny bočnicemi vozíku, ale přesto od prvního dne jsou znát podstatné rozdíly - hned ten první a neskutečný je fakt, že mi sezení na této podložce pomáhá držet záda ve správné poloze (což už zaregistrovala i moje fyzioterapeutka). Otestovala jsem i cviky, k čemuž se ale musím posadit na gauč (na vozíku to jde také, ale jen v omezené míře) a skutečně díky podložce dokáži zapojovat svalstvo, které delší dobu "lenivělo", proto jsem cvičení přidala k sériím cviků, které dělám denně. Vliv na inkontinenci určitě mít bude, ale to je na trochu dlouhodobější cvičení. V každém případě za mne jedině mohu doporučit.
klad Osobně mi barva nevadí (mám podložku pod zadkem :)), ale určitě by mnoho žen uvítalo více neutrální barvu.
avatar
Miloslava
klad Moc děkuji za možnost vyzkoušení dynamicko-směrové podložky Dvectis GYN. S podložkou jsem moc spokojena. Sezení na podložce je příjemné, nutí mě sedět rovně. Problémy s inkontinencí také ustupují. Dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN všem vřele doporučuji:-)
avatar
Hana
klad Děkuji za možnost otestovat podložku Dvectis GYN. Používám ji každý den a jsem s ní velmi spokojena. Manipulace s ní je opravdu jednoduchá - nafoukne se a je to. Pravda je, že chvilku trvalo než jsem se naučila držet rovnováhu a neměla pocit, že bych mohla třeba i spadnout. To ale rychle přešlo a teď vidím, že účinky, které uvádí prodejce, opravdu podložka má. Navíc posezení je příjemné. Každému mohu jen doporučit.
avatar
Olga
klad Děkuji, že jsem mohla otestovat dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN . Rychle se nafoukne i vyfoukne, má nízkou váhu a velmi dobře se udržuje, což hodnotím kladně. Při sezení na podložce mě ustává bolest zad, hlavně kostrče, na kterou trpím, dále na ní posiluji pánevní dno, hýžďové i sedavé svalstvo, což je další bonus podložky. Jsem těsně před porodem, takže jistě ocením podložku i po porodu, na což se velmi těším. Cviky jsou jednoduché a mě osobně se líbí její design a barvy, takže za mě doporučuji a nemám co bych vytkla.
avatar
Věra
klad Moc děkuji za možnost vyzkoušet podložku Divectis GYN. Při mém sedavém zaměstnání a s lehkým problémem inkontinence jsem ráda, že jsem jej vytestovala. Nutí držet rovnováhu a správně zapojovat svaly. Jsem s ním moc spokojena. Barevné provedení mi vyhovuje.
avatar
Adéla
klad Vytestování podložky mi udělalo opravdu obrovskou radost. Byla jsem zrovna 14 dní po porodu, když podložka dorazila. Porod jsem měla pohodový bez poranění, ale i tak jsem cítila, že je pánevní dno ještě namožené a dost oslabené, takže jsem ihned začala polštář zkoušet. Tak jak je uvedeno v návodu, první den mi stačilo pár minut a cítila jsem záda, každým dnem se ovšem interval prodlužoval. A protože mimčo často nosím i v šátku, mám i více zatížená záda, vysledovala jsem, že v den kdy více sedím na polštáři mě záda bolí méně nebo vůbec, i když jsou zatížena stejně. V posílení pánevního dna cítím určitě pozitivní posun, inkontinencí naštěstí po porodu netrpím, tak nemohu posoudit změnu. Barva polštáře se mi moc líbí, je krásný, je super, že se dá vyfouknout a vzít do práce nebo kamkoliv na cestu. Všem moc doporučuji a uvažuji o pořízení polštáře na posílení zad pro manžela. A ještě jednou děkuji moc za možnost tento skvělý produkt testovat.
avatar
Martina
klad :-) Dynamicko-směrová podložka Dvestic GYN je naprosto skvělá. Jsem těhotná a trávím hodně času za šicím strojem a díky této podložce vydržím daleko déle pracovat.Mám problémy s bederní páteří a díky sezení na této podložce jsou bolesti menší a snesitelnější. A doufám že mi bude velkým přínosem hlavně po porodu.Všem moc doporučuji. :-)
avatar
MARCELA
klad Tato podložka je opravdu výborná, jsem moc ráda, že jsem jí mohla testovat, jsem totiž dva měsíce po porodu a mé pánevní dno potřebuje dost zpevnit. Sedím na ní pravidelně a začínám pocitovat rozdíl, hlavně člověk nesedí zkrouceně, ale snaží se sedět rovně, což je také důležité. Za mě ted musím jedině doporučit.
klad Nevýhody nejsou dle mě žádné, jen asi bych to opravdu nedoporučovala lidem se závratí, při vstávání se může pak motat trochu hlava, ale to je i v manuálu uvedené, že se to nedoporučuje při závrati.
avatar
Markéta
klad Nejprve bych chtěla poděkovat za dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN.Testování mi udělalo opravdu velikou radost a jsem ráda že zrovna já mohu vložit jen kladný komentář.
klad S podložkou jsem velice spokojená.
klad Při mém sedavém zaměstnání jsem ráda,že mi pomohlo něco,co mě nutí sedět a držet záda tak jak se má.
klad Cviky na podložce jsou jednoduché.
klad Podložka je krásně barevná.
klad Dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN mohu jen doporučit.
avatar
Jana
klad Jsem velmi rda, že jsem měla možnost testovat Dvestic GYN. Při praviledném a častém používání jsem cítila svaly, které normálně nepoužívám. Mám vcelku sedavé zaměstnání a byla to velmi příjemná změny sezení. Můžu všem doporučit!!!
klad mínusy jsem žádné nenašla. Ze začátku, jsem měla trochu obavu z materiálu, jestli vydrží váhu a tlak při sezení, ale úplně zbytečně.
avatar
Michaela
příloha
klad Děkuji za možnost testovat podložku Dvectis GYN. Jelikož jsem po zlomenině páteře a zároveň pracuji z 90% v sedě, moc jsem se na testování těšila. Docela mě překvapila pevnost podložky, nejdřív jsem měla strach, aby se nezničila, protože dost prudce dosedám, ale vypadá, že vydrží téměř vše. :) Nafouknutí je rychlé, chce to trošku šikovnosti, aby se podložka nevyfoukla ještě před zaděláním, ale tréning dělá mistra. :) K účinkům - z počátku jsem na podložce nevydržela sedět déle než hodinu, bolela mě záda i nohy - to jak si svalstvo zvykalo na zdravější sezení. Nyní ale už bez podložky prakticky nesedím, zvykla jsem si rychle a je mi to pohodlné. Balanc se mi drží snadno a cítím, jak se formují svaly okolo páteře v pase (přesně tam, kde jsem měla zlomeninu, takže super!). Zatím mě podložka tedy nedonutila sedět úplně vzpřímeně, jsem "starý hrbáč", takže na to musím ještě stále myslet a rovnat se, když se přistihnu. Co se týká mé lehké inkontinence, tak začínám vidět výsledky, pánevní dno se opravdu posiluje a já se tím cítím mnohem lépe a jistěji. Zároveň musím potvrdit i posílení hýžďového svalstva, to opravdu dost pociťuji už od prvního "posazení". Za mě podložku můžu vřele doporučit a těším se, až s ní "prožiji" i těhotenství a dny po porodu. Věřím, že mi bude věrným společníkem. V pondělí nastupuji do nové práce, takže jsem za podložku opravdu ráda, protože do kanceláře jistojistě poputuje se mnou. :)
klad Je to pouze věc vkusu, ale moc mě nezaujalo barevné provedení. Preferovala bych šedou podložku jako výše na obrázku, ať už z osobního či praktického hlediska (na černé by zase byly moc vidět chlupy našeho pejska). Tento "nedostatek" ale plánuji vyřešit ušitím povlaku na podložku, čímž se bude i lépe udržovat v čistotě. :)
avatar
Kamila
klad Jsem již sedm měsíců po porodu, ale mám stále potíže s únikem moči, proto jsem velmi ráda, že jsem dostala možnost testovat podložku Dvectis GYN. Po pravidelném používání cítím, že na podložce zapojuji svaly, které jsem dříve necítila a samovolně posiluji pánevní dno. Jako velké plus vidím i použití, jen se nafoukne a je to :-) Je mi líto, že jsem o této vychytávce nevěděla dříve, jsem přesvědčená, že mé problémy by byly už dávno pryč. Rozhodně doporučuji ;-)
klad Nenašla jsem žádná negativa.
avatar
Hana
klad I já se připojuji ke spokojeným testerkám. Na hodnocení ozdravného účinku při diagnoze inkontinence je ještě brzy, ale co se týče komfortu sezení, údržby, odolnosti, barevného provedení, tak tam jsem naprosto spokojena. Navíc podložka i tepelně izoluje. Potěšily mě přiložené doporučené cviky i s návodem, k procvičení čeho slouží. Považuji podložku za dobrého a zdravého, příjemného, univerzálního pomocníka, s nikým doma se o ni nehodlám dělit - mohu jim jen doporučit, ať si ji pořídí také.
avatar
Lucie
klad Děkuji za možnost otestovat tuto dynamicko směrovou podložku. Dostala jsem ji v mojí oblíbené fialové barvě. Materiál mi přijde dostatečně pevný - neobávám se, že by nedržela tvar a díky tomu nefungovala. Díky podložce jsem si uvědomila, že jsem si navykla špatně sedět. Podložka můj zlozvyk dosti omezuje. Pokud sedíte správně, okamžitě cítíte napětí v těch správných svalech. Což je skvělé. Víte, co posilujete a hlídáte si správnou polohu. Dokončila jsem úvodní zvykací režim, kdy je doporučené sedět 5 -10 minut několikrát za den. Výsledek je výborný. Hlídám si, jak sedím. To má pozitivní vliv i na záda. V posilování pánevního dna jsem na dobré cestě. Teď už to bude jenom lepší a lepší. Doporučuji všem s ochablým pánevním dnem. Je to jednoduchý způsob, jak se zbavit problémů. Stačí jenom sedět.
avatar
Michaela
klad Také mohu vřele doporučit, po poradu trpím mírnou inkontinencí ale také i hemeroidy a mohu říct, že díky této pomůcce se můj problém v mnohém zlepšil. Sezení na něm je příjemné a pohodlné, nevyfukuje se a drží tvar. Mohu všem vřele doporučit, ženy které trpí problémy budou jistě spokojeny
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Sylva
klad Podložku dvectis gyn mám již nějakou tu dobu a musím rict, že je to naprosto geniální věc. Postupně jsem prifukovala (ne naplno že začátku), chvíli trvalo si na podložku zvyknout, ale musím říct, že se mi na ni po porodu sedělo perfektně a teď když už jsem na ni zvyklá, tak vyhledávač zásadně jen podložku. :) doporučuji určitě všem, po porodu je to perfektní :)
avatar
Jana
klad Také mohu vřele doporučit, po poradu trpím mírnou inkontinencí ale také i hemeroidy a mohu říct, že díky této pomůcce se můj problém v mnohém zlepšil. Sezení na něm je příjemné a pohodlné, nevyfukuje se a drží tvar. Mohu všem vřele doporučit, ženy které trpí problémy budou jistě spokojeny
avatar
Jana
klad Také mohu vřele doporučit, po poradu trpím mírnou inkontinencí ale také i hemeroidy a mohu říct, že díky této pomůcce se můj problém v mnohém zlepšil. Sezení na něm je příjemné a pohodlné, nevyfukuje se a drží tvar. Mohu všem vřele doporučit, ženy které trpí problémy budou jistě spokojeny
avatar
Zuzana
klad Dvectis je speciální dynamicko-směrová podložka vyvinutá ve spolupráci s lékaři. Má chráněnou specifickou konstrukci, která zajišťuje během sezení vytvoření svalové aktivity a směrování vytvořené svalové aktivity do konkrétních častí hlubokých svalů v lidském těle
avatar
Stanislav
klad Mohl jsem vyzkoušet tento vyrobek co jsem jsi koupil dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN.a musim řict že mě hodně překvapil ja sedim u počitače a moc my pomohl na zada protože trpim skoliozou pateře mohu jen doporučit :-):-) :-D :-)
avatar
Věra
klad Bezvadná věc kterou používám v práci. Nutí mě sedět rovně a také oceňuji, že se na ní dají dělat i jednoduché cviky. Je to docela makačka si zvyknout sedět rovně a tak jak mám. Ale učím se a k tomu je tato podložka velkým pomocníkem. Není to jen o sedění, ale také o posílení svalů. Paráda!
avatar
Marika
klad Výborná stabilizační a balanční podložka. Je relativně velká, ale myslím, že se vejde na většinu židlí. Podobně jako u malého jemně nafouknutého powerballu vytvoří tento polštář bubliny a nutí tělo a páteř ve vzpřímené poloze. Tělo si ze začátku zvyká pomalu. Přeci jen dlouho zajeté návyky jsou znát. Ale s odstupem času pomůže.
avatar
Jaroslav
klad Bezvadná pomůcka i pro muže. Donutí člověk sedět opravdu rovne. Cimz se zaroven i posili potrebne svalstvo. Chce to ze zacatku trochu tréninku, ale pri opakovani a poctivem pouzivani, si clovek zvykne a podložka muze pomahat, tam kde ma. Mohu doporucit.
avatar
Lucie
klad dynamicko-směrovou podložku Dvectis GYN jsem zkoušela po porodu a pak když jsem už podložku nepotřebovala, tak sjem ji dala babičce, která trpí inkontinencí. Podle jejích slov jí moc pomáhá a pomohl a je ráda, že ho má. Už si ho pořídila i její sousedka.