Zdravé sezení bez bolesti zad? Zkuste dynamicko-směrovou podložku Dvectis Single

image
otestováno
Počet recenzí
39
jak jste hodnotily
5
23x
4
14x
3
2
2x
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 26. 8. 2016
do 10. 10. 2016

Máte sedavé zaměstnání, trpíte bolesti zad, krku či páteře? Hledáme třicet testerek, které vyzkouší dynamicko-směrovou podložku Dvestic Single a podělí se s námi o své zkušenosti a postřehy.

Zdravé sezení bez bolesti zad

Dynamicko-směrová podložka Dvectis Single je základním modelem řady Dvectis, která poskytuje plnohodnotnou funkčnost vycházející z principu dynamicko - směrového sezení.

Dvectis single je konstruován tak, aby směroval svalové napětí počase sezení do hloubkových zádových svalů.

  • odstraňuje bolesti zad, krku a páteře
  • posiluje zádové, sedací, hýžďové a břišní svalstvo
  • aktivuje krevní oběh a lymfatický systém a tím podporuje mozkovou činnost
  • zvyšuje spalování kalorií během sezení

          

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
39
avatar
Dagmar
klad Tato podložka je opravdu velký pomocník který ulevuje od bolesti,napomáhá ke správnému držení těla,správnému sezení-Podložka je velice pohodlná,kvalitní,jsem z ní velice nadšená,a jsem s ní velice spokojená,navíc prokrvuje pokožku a aktivuje lymgfatický systém
avatar
Olga
klad oceňuji rychlost, jakou mi byla podložka dodána. fakt super. ale jinak nevím, co bych hodnotila jako kladné, moc kladů jsem nenalezla :( možná tak to, že při nákupu lze vybrat z mnoha barevných variant. ač jsem našla spíše více negativ, na sezení mi to moc nesedlo, tak jako polštářek pod hlavu super :D ještě zkusím podložku půjčit rodičům, třeba ti ji ocení více..ale jsem ráda, že jsem ji mohla vyzkoušet, a nemusela jsem si ji kupovat za ty peníze..
klad zklamalo mě, že mi přišla podložka v černé barvě, je to takové smutné, čekala jsem barvičky :( ale tak barva nehraje vlastně na testování roli.. po nafouknutí (dost těžko se odhaduje výška 5-6cm pro začátek), jsem na podložce seděla, bolely mě z toho záda, dost mi podjížděl z podložky zadek :D a to jsem ji měla na pěkně rovné židli.. no aspoň ji využiji jako polštářek ..:D
klad další negativum je cena
avatar
Jaroslava
klad Tuto podložku mám minimálně dva roky. I když měla jiný obchodní název - Dynasit. Jsem s ní nevýsostně spokojená. Olíí píše, že jí na sezení moc nesedla, ale jak již jsem psala do komentáře, je třeba si ji pořádně vyzkoušet. Já ji mám nafouknutou maličko. Také mi chvíli trvalo, než jsem si ji nafoukla na mně vyhovující velikost. Musíte si na ni zvyknout! Teď na ni v práci sedím celý den a super! Mám problémy hlavně s bederní páteří a tak jsem vždycky protrpěla dlouhé cesty hlavně v autobuse. Když jsem posledně jela autobusem do Maďarska, vzala jsem si podložku s sebou a tak příjemnou cestu bez bolesti v zádech jsem ještě nezažila!
klad Za sebe mohu všem jenom doporučit.:-D
avatar
Martina
klad Podlozku jsme mela tu cest vyzkouset u znamych ktery trpi velkymi bolestmi zad, vadilo mi jak mi pdokluzovala a celkove jsme z ni nebyla moc nadsena- ja trpim jen bolesti vkrcni pateri, mym znamym ale velmi vyhovuje zbavila je bederni bolesti a rikali ze zprvu si clovek na tu pdolozku musi nejakou dobu zvyknout, skdoa ze sjme testovani nevyhrala amela moznost tetsovat jen chvili u znamych..
avatar
Naděžda
klad Jsem opravdu ráda, že jsem měla možnost testovat dynamicko-směrovou podložku Dvectis Single. Trpím již dlouho bolestmi zad v bederní části a někdy i v hrudní oblasti. Sedím na podložce každý den dost často a sedí se mi na ní velmi dobře a pohodlně. Je velice kvalitní a pohodlná. Záda mě již bolí méně a doufám, že bolesti brzy zcela ustanou. Pomáhá mi ke správnému držení těla a k posílení zádového i břišního svalstva. Všem proto podložku vřele doporučuji.
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testování. Podložka přišla v krásném barevném designu. Musím říct, že sedět na ní je velice příjemné. Mám pocit, že mi podložka pomáha sedět rovně. Cítím, že díky balanci se prokrvuje i zadní partie :). Paradní je také přiručka se cviky, které mohu jednoduše provádět v kanceláři. Velké plus je, že podložka pomáhá posilovat hloubkové svalstvo! Je znatelné, že se sezením na podložce aktivují zádové svaly! Jsem moc spokojená a rozhodně musím říct, že je to dobrá investice - hlavně pro osoby co trpí se zády u sedavého zaměstnání.
avatar
René
klad Byla jsem ráda, že jsem byla vybrána k testování podložky Dvectis Single, protože po porodu mě trápila bolesti zad. A po vyzkoušení jsem mile překvapena. Sedí se mi na ni dobře, záda pěkně rovně, sezení je příjemné. Nedělá mi teď problém vstát ze židle a záda nebolí. Doporučuji vyzkoušet těm, co záda bolí.
avatar
Iveta
klad Děkuji za možnost testovat. Podložka dorazila neuvěřitelně rychle a v pěkném barevném provedení. Sedím každý den v práci osm hodin a tato podložka mi to začala zpříjemňovat. Podložka je pohodlná, ulevuje od bolesti zad, nutí mě sedět rovně a nedávat nohu přes nohu. Pracuji na recepci a myslím, že zaujala více kolegů. Jsem nadšená.
klad možná cena
avatar
Veronika
klad Děkuji za možnost testování krásné barevné podložky. Ihned jsem si ji odnesla do kanceláře, kde na ni nedám dopustit. Sice byl ze začátku trošku oříšek přijít na to ten optimální nafouklý stav, který mi vyhovuje, ale podařilo se. Podložka mě nutí sedět rovně a rozhodně nemám tak zkroucená a bolestivá záda, přestože zvyknout si na to samozřejmě nebylo hned. :) Všem naprosto doporučuji, je to super vychytávka a pomocník. Také se mi líbilo, že součástí balení byl také příbalový leták s návody na cviky na záda. To mě mile potěšilo a určitě budu zkoušet i to. :)
klad Reálně mi cena přijde vysoká, myslím si že kolem pětistovky by to bylo vhodnější a cenově dostupnější.
avatar
Miroslava
klad Děkuji za možnost testování dynamicko -směrové zdravotní podložky Dvectis Single. Podložka dorazila v pořádku a rychle. Chvilku ale trvalo, než jsem si na ni zvykla. Vyhovuje mi, když je nafouknutá jen trošku. V opačném případě není sezení stabilní. Bolestmi
klad zad netrpím, a tak nepoužívám každý den. Líbí se mi oboustranný materiál i design. Vyzkoušela celá rodina, ale nakonec využívám jen já. Ideální na dlouhé cesty do autobusu (letadla). Žádná negativa neshledávám.
avatar
Věra
klad Jsem ráda, že jsem byla vybrána na otestování podložky Dvectis Single. Podložka dorazila v hezkém barevném provedení a s uživatelským manuálem. Na podložce se mi sedí dobře, záda mě už tolik nebolí. Postupně se chystám vyzkoušet všechny cviky, které jsou popsané v manuálu. Zatím jsem trénovala sezení pro zesílení svalů na mírně nafouklé podložce tak jak je uvedeno v návodu.
avatar
Iva
klad Podložka Dvectis Single se už stala mji velkou pomocnicí v boji s bolestí páteře. Mám sedavé zaměstnání, takže jsem moc ráda, že tato podložka zamířila i ke mně. První dva dny jsem moc nadšená nebyla, záda v bedrech mně bolela skoro více než předtím. Ale na podložku už si zvykám a moje záda si libují. Jsem s podložkou naprosto spokojena i moje kolegyně už po ní pokukují, když vidí, jak si na ni hovím.
avatar
Ivanka
klad Děkuji za vybrání k mému vůbec prvnímu testování. S podložkou jsem nadmíru spokojena. Mám ji mírně nafouklou a připadá mi, jako bych seděla na gymnastickém míči. Doma na ni nedám dopustit. Sedím na ní jak v kuchyni u stolu nebo u šicího stroje, tak i v obýváku na gauči. Opravdu všem doporučuji, velmi užitečná věc na bolavá záda, jelikož vás to přinutí sedět správně.
klad Trošku delší doba dodání, ale na druhou stranu kdo si počká, ten se dočká :)
avatar
Martina
klad Podložka má moc pěkný design, jeví se jako kvalitní. Líbí se mi, že se dá lehce přemísťovat, takže není problém vzít podložku s sebou. Je to pro mne vítaná alternativa velkého míče, který se opravdu moc transportovat nedá. Snadno se používá, je znát, že při sezení zapojují svaly. Vše o podložce je velice dobře popsané, nic už není třeba dohledávat na internetu, velké plus je také brožurka se cviky pro zdravé sezení. Mohu říci, že během doby, kdy jsem podložku používala, se bolesti zad zmírnily.
avatar
Kateřina
klad podložka je tak akorát na židli, na každou židli, hodí se prostě všude, přišla mi barevná fialovooranžová, nic řvavého, tak akorát. Po prvním sednutí jsem se cítila jak na obláčku,ale jak jsem stoupla,tak se mi třepotaly nohy, takže je vidět, že se svaly opravdu zapojují
avatar
Lenka
klad Dlouho jsem po takovéto podložce pokukovala a měla jsem nesmírnou radost, když jsem byla vybrána k otestování. Mám problémy se zády a od té doby, co každý den po večerech sedím na této podložce, musím říci, že cítím značnou úlevu. Určitě tuto podložku doporučuji.Velmi i oceňuji její skladnost a barevné provedení:-D
avatar
Veronika
klad Moc děkuji za možnost testování. Na podložku jsem se hodně těšila, protože po porodu mám velké problémy se zády. Také téměř rok chodím s zády po doktorech a bohužel žádné zlepšen zlepšení ani po rehabilitacích se nedostavilo. Podložku zkouším již několik dní a musím říct, že je to dobré. Líbí se mi, že sezením na podložce mě nutí se pěkně narovnat a balancováním si tak zapojuji svaly, které potřebuji obzvláště probudit a rozhýbat. Je skvělé, že k podložce byl i přibalen návod na cviky. Jen jsem podložku musela nafouknout cca na 3 cm. Více nafouknutá mi bohužel nedělala dobře, ale časem se to třeba vychytá. Oceňuji skladnost a design podložky. Kdyby se mi měly bolesti díky podložce alespoň zmírnit, jsem moc ráda, že jsem byla vybraná. Za mě určitě doporučuji.
avatar
Lucie
klad Lepší než sezení na velkém gymbalonu
klad Menší bolest zad z dlouhého sezení při práci
klad Na podložce se sedí velmi pohodlně a díky použitému materiálu se člověk nepotí
klad Horší manipulace s židlí na kolečkáchpři přisouvání ke stolu - nutno přidržet židlí rukama a potom se prisunout
avatar
Andrea
klad Měla jsem velkou radost, když jsem byla vybrána k testování, protože mám problémy s krční páteří. Dobře se na podložce sedí a je na zádech cítit, že svaly pracují. Jen jsem zatím nepocítila vliv na mé problémy s krční páteří. Věřím, že to potřebuje více času. :-) Líbí se mi, že podložka je vhodná i pro cestování a je skladná.
klad Vysoká cena. Podložka se hrabe při posouvání na kolečkové židli.
avatar
Tereza
klad Podložka je příjemná, dobře se na ní sedí, klidně i celý den. Když si na to myslím a sednu si "pořádně", tak pak cítím, že záda (hlavně bedra) opravdu pracují.
klad Trošku hůř se mi s ní manipulovalo co se nafukování a vyfukování týče. Ale to bude o zvyku. Na kolečkové židli se nedá posouvat.
avatar
Jitka
klad Děkuji za možnost testování této podložky. Ze začátku jsem měla problém s mírou nafouknutí, ale i to se časem vychytá. A teď si užívám krásného, zdravého sezení. Při sezení opravdu cítím různé svaly, o kterých jsem dříve snad ani neměla ponětí. Stejně tak se už na židli různě nekroutím, protože toto podložka nepovoluje. Sedí se na ní krásně rovně a celkově příjemně. Určitě má co do sebe. Stejně tak kladně hodnotím příručky s cviky, která byla přibalena. Líbí se mi i vzhled, což je taková příjemná třešnička na dortu. Za mě určitě doporučuji.
avatar
Martina
klad Mám problémy s krční páteří a tak jsem možnost testovat Dvestis Single velmi uvítala. Na pevné židli byl efekt posilování a vyvažování opravdu znatelný. Na polstrované kancelářské židli se na podložce sedělo spíše nepohodlně a neustále se posouvala. Cviky v brožuře jsem také vyzkoušela a spolu s dalšími cviky na posílení krční páteře jsem se opravdu během několika dní zbavila úporné bolesti hlavy. Takže děkuji a doporučuji ;)
klad Použitelná jen na pevné ( tvrdé) židli. Na běžné kancelářské židli nepohodlné a řekla bych i mnohem méně účinné.
avatar
Ladislav
klad Děkuji za možnost vyzkoušet dynamicko-směrovou podložku Dvectis Single. Už jsem se s ní dříve setkal a přemýšlel, že ji pořídím, ale odradila mě tenkrát cena. Sedávám na ní u počítače. Je pravdou, že tato podložka nutí člověka sedět rovně a nehrbit se, i když na to nemyslí. Také je hned poznat že svaly pracují. Zatím na ní ale sedám krátce, tělo na to není zvyklé a stalo se mi, že po delším sezení mě naopak záda v oblasti beder začaly bolet. Věřím ale, že si na to postupně budu zvykat a časem na ní sedat déle.
klad Krátká doba na vyzkoušení, abych mohl hodnotit, její účinky na zdraví a bolavá záda. Zatím si na ni zvykám.
avatar
Bohunka
klad Tak k testování bych potřebovala více času, abych mohla říct, zda mi pomáhá na bolesti zad. Jinak se mi nápad líbí, podložka mu nutí hezky balancovat a opravdu sedím pěkně rovně.
klad Zápach plastu po vybalení byl ohromný, čístečně už vyčichla. Cena se mi zdá poměrně vysoká, myslím že reálně bych byla ochotna zaplatit tak polovinu :)
avatar
Renáta
klad Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet Dvectis single. Moc se mi líbí design, přišla mi fialová. Díky podložce sedím opravdu rovně a nehrbím se jako dřív a zapojuji svaly, které jsem dříve nezapojovala. Ze začátku trochu nepříjemné, ale už si tělo zvyklo :-) Večer už mě záda nebolívají tolik jako dřív, tak uvidím do budoucna, zda se bolesti zcela odbourají.
avatar
Michaela
klad Dvectis Single směrová podložka je super. Příjemně se mi na ní sedí. Přenáším si ji do mamky auta a zpět domů, kde ji pečlivě schovávám před mým kocourkem Kroužkem :o). Podložka je totiž nafukovací a kocourek má ostré drápky. Používám Dvectis Single při sezení před počítačem, nebo u mobilu nebo v autě, a ještě si tvaruji svalstvo a spaluji kalorie, luxus. Čtu tady že ženy vytýkají cenu, ale myslím si, že kvalita odpovídá ceně. Probděla jsem na Dvectis Single i noc ze 13. na 14. září, kdy jsem šla ke státnicím a snažila se na poslední chvíli něco nabouchat do hlavy a ráno, ačkoli jsem nespala ani minutu, jsem ani nebyla unavená, naopak jsem v sobě měla elán a odhodlání, nabíjí to energií. :o)
avatar
Jana
klad Pracuji v kanceláři a proto jsem testování podložky velm přivítala. Na podložce nesedím celý den, ale různě to střídám, protože je mi to vždy po delší době nepříjemné. Nejsem schopna posoudit, zda to na mě má nějaký efekt. Možná jen, že nesedím jen jako pecka, ale podložka mě nutí se více pohybovat a balancovat
klad Rozhodně cena
avatar
Maky
klad Nejdříve jsem tomu nevěřila ale opak byl pravdou. Přestala mě bolet záda ze špatného a dlouhého sezení. Polštářek má hezký fialový design, který dobře zapadnul do mé domácnosti, je velmi pohodlný a dá se snadno přenášet.Určitě bych ho doporučila všem, kteří mají problémy se zády a dlouhodobě sedí.
avatar
Martina
klad Páči sa mi, že podložka prišla v peknom farebnom prevedení, takto oživila čiernu kancelársku stoličku. Chvíľu mi trvalo, kým som prišla na to, ako veľmi má byť nafúkaná, aby mi vyhovovala. Ako sa uvádza už v návode, zo začiatku sa na nej nedá sedieť celý deň, telo si musí na to zvyknúť. Je to iný pocit, ako sedieť priamo na stoličke, čo je pre mňa pozitívum, pri dlhšom sedení ma nebolí zadok :-) Mám ju ešte len krátku dobu, takže nemôžem na 100% povedať, že zázračne vylieči bolesť chrbta, ale za seba môžem potvrdiť, že večer už nechodím domov taká polámaná.
klad Ako negatívum vidím jednoznačne cenu, a druhým je materiál, z ktorého je podložka vyrobená, na dotyk aj pohľad pôsobí dosť lacno.
avatar
Oľga
klad Tento vankúšik je úplne super. Zamilovala som sa hneď do jeho farby, je prekrásny. S manželom som mala super zážitok, keď som ho dostala a skúšala som, aká výška bude pre mňa ideálna, on mi ho nafúkol ako balón :-D v každom prípade za mňa palec hore, používam ho na stoličke v kuchyni ale aj na sedačke v obývačke, keď štrikujem ;-) veľmi dobre sa na ňom sedí, a podstatné, nebolí ma chrbátik ;-)
klad Za tú cenu by som si ho nekúpila, ak keď som mala možnosť skúšať, ale uvítala bh som ho ako darček. Doba dodania bola strašná, takmer mesiac... dúfam, že eshop má dobu dodania podstatne kratšiu
avatar
Patrika
klad chtělo by to delší dobu na vyzkoušení, ale každopádně člověka nutí sedět ve správné pozici a nebolí ho zadek, když náhodou přijde někam kde jsou na sezení jen dřevěné a tvrdé židle, výhodou je jeho skladnost- dá se vyfouknout, takže beru všude s sebou:)
klad dost drahý, ale pokud má opravdu všechny inzerované pozitivní dopady na zdraví a krásu (asi se projeví v delším horizontu:) tak je to dobrá investice
avatar
Jaroslava
klad 3/4 dny sedím u PC a pak třeba ještě u šicího stroje, s touto podložkou je celodenní sezení snesitelnější. Původně zaslaná podložka, údajně omylem zaslaný vadný model, mi byla vyměněna, nejdříve jsem si myslela, že sezení je stejné, ale nyní mám pocit, že na správném modelu mi více zabírají břišní, zádové a hýžďové svaly, což je, dle mě, jasný znak toho, že začínají správně fungovat.
klad Možná jen, že díky tomu, že je nafukovací a tím pádem neprodyšná a bylo horké léto, se na ní, při delším sezení, člověk potí...
avatar
Michaela
klad Podložka Dvectis-Single ma naozaj potešila. Využívam ju zatiaľ len týždeň, no som sňou spokojná. Mávam často bolesti kostrče a tak ju využívam vždy keď sa dá. Sedenie na nej je super :-D Taktiež skúšam aj cviky, ktoré boli k podložke... Jediné mínus je cena. :-)
avatar
Alena
klad Podložka mě mile překvapila. Byla jsem sice zařazena, když přišla druhá, jelikož první byla označena za vadný kus. Za dobu používání můžu konstatovat zlepšení u mě hlavně v oblasti krční páteře, se kterou mivam časté a bolestivé potíže. Zmeny pozoruji i v rámci zpevnění poševních svěračů. Takže za sebe můžu doporučit.
klad Trochu hůře se nafukuje.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jana
klad Podložka mě mile překvapila. Byla jsem sice zařazena, když přišla druhá, jelikož první byla označena za vadný kus. Za dobu používání můžu konstatovat zlepšení u mě hlavně v oblasti krční páteře, se kterou mivam časté a bolestivé potíže. Zmeny pozoruji i v rámci zpevnění poševních svěračů. Takže za sebe můžu doporučit.
avatar
Petra
klad Tuto podložku jsem si pořídila do práce, jelikož mě ze sezení často bolela bederní páteř. Můžu říct, že se to výrazně zlepšilo! Sedím na ní už stále a nedělá mi to problém. Mám ji nafouknutou spíše méně, což mi vyhovuje. Zvažuji koupit si další da židli doma.
avatar
Zuzana
klad Dvectis je speciální dynamicko-směrová podložka vyvinutá ve spolupráci s lékaři. Má chráněnou specifickou konstrukci, která zajišťuje během sezení vytvoření svalové aktivity a směrování vytvořené svalové aktivity do konkrétních častí hlubokých svalů v lidském těle
avatar
Kamila
klad Dynamicko-směrovou podložku Dvectis Single mám a musím uznat je funkční. Její chráněná konstrukce aktivuje při sezení svaly, které nejsou vidět. Takže zapojíte i hluboké svaly - něco jako při józe. Zpevní se. Podložku můžu s klidem na duši doporučit všem.