Vybraní testeři právě testují interaktivní online kurzu od Santia X Learning. Těšíme se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 3. 2023
do 31. 3. 2023

Staňte se mistrem písemné komunikace

Naučte se psát jednoznačně a bez chyb s jediným interaktivním e-learningem na trhu a vzdělávejte se svým vlastním zážitkem.

V tomto kurzu se v 14 kapitolách naučíte psát bez chyb a tak, aby vaše texty měly hlavu a patu. Naučíme vás, aby vaše komunikace měla pozitivní náboj.

Zvolíte si, zda vás kurzem bude provázet:

  • nadšený muž
  • akurátní blondýna
  • trhlá bruneta

Na konci každé kapitoly najdete:

  • video popisující teorii
  • přehledný materiál ke stažení
  • ukázky z praxe – fotky toho, jak se to nemá dělat


Více informací o kurzu najdete TADY.


Hodnocení
10
avatar
Aneta
Zajímavý kurz pro všechny, kteří si chtějí procvičit nebo zdokonalit svůj pravopis a zlepšit písemnou komunikaci. Kurz je členěný do několika částí zaměřených, jak na zlepšení psaní v mluvnické oblasti, tak na stylistiku a obchodní korespondenci. Doporučuji také pro procvičování gramatiky s dětmi.
klad Možnost trénování pravidel pravopisu
klad Zlepšování v psané korespondenci
klad Zajímavá cvičení
klad Rychlá zpětná vazba a oprava
klad Možnost zlepšování se a opakování cvičení
klad delší načítání kurzu
příloha
avatar
Natalie
Na kurzu bych vyzdvihla praktické věci typu, možnost si vybrat "školitele", to, že u špatných odpovědí je objasnění. Grafická a vizuální stránka příjemná a doplnění o poslechové části velký benefit (člověk není tak "vykoukaný" z toho všeho textu). Pro mne to bylo milé zopakování si základů české gramatiky a objasnění si občas špatných návyků, které člověk používá.
klad mluvené slovo
klad možnost PDF výsledků
klad délka lekce
klad design
klad občas nějaké chyby po technické stránce (to je však asi dáno vývojem a obratem se řeší)
příloha příloha příloha
avatar
Miroslav
Kurz se mi velmi líbil, a to již od možnosti vybrat si na začátku to, kdo mě jím bude provázet, přičemž jak je uvedeno hned v úvodu kurzu, každý z chatbotů má trochu jiný přístup a je na každém, kdo mu vyhovuje nejvíc. Kurz mi pomohl zejména v tom, abych i v práci, kde písemnou komunikaci využívám na denní bázi, psal jasněji, stručněji a dokázal lépe vyjádřit své myšlenkové pochody. Líbila se mi taktéž forma (videa, zajímavosti, zpětná vazba, ale zejména i vysvětlení případných chyb, kterých se člověk dopustil. Děkuji za možnost se zdokonalit v písemné komunikaci touto zábavnou formou. Velká spokojenost :)
klad forma
klad množství zajímavostí
klad zpětná vazba
klad možnost volby "průvodce"
klad celkový obsah a konečný přínos
klad grafická podoba kurzu by mohla být propracovanější
klad ne vždy akurátní zobrazení a ovládání na mobilním telefonu
příloha
avatar
Andrea
Prostředí školení je vtipné s nastavením, kdo Vás bude v daném kurzu provádět. Nadšený muž mě doprovázel celou dobu a bylo to opravdu obohacující školení. Spoustu věcí jsem si oživila a dozvěděla jsem se i mnoho dalších důležitých informací. V průběhu školení jsou i různé menší testy. Velmi doporučuji všem, kteří se živí třeba psaním textů a nebo marketingovým lidem. A nebo jen tak pro každého, český jazyk je velmi bohatý a komplexní.
klad nastavení hlasu
klad testy a mini cvičení
klad hned clovek vidi kde je chyba a proc
klad hezky propojene cviceni
klad jednoducha obsluha
příloha
avatar
Vlasta
Celkově je kurz skvěle zpracovaný. Oceňuji možnost opakování lekcí. Všechny lekce jsou srozumitelné, ale pozor nejsou zas tak jednoduché. Proto všem co si myslí, že umí česky!? nebo Česky?, kurz doporučuji. Skvěle se pobavíte. Zjistíte jako já, že v písemné komunikaci je co zlepšovat. Kurz za 888 Kč bych si koupila.
klad opakování lekcí
klad komentář
klad možnost vybrat si lekci, kterou chci vypracovat
klad barevnost
klad celkové zpracování
příloha
avatar
Bohumila
Kurz se mi celkově líbil a za cenu, za kterou je nabízen, bych si ho spíše zakoupila. Bylo tam několik věcí, které by určitě šly zlepšit a to jsem také na jejich podporu napsala, tak doufám, že se kurz ještě vylepší. Jsou tam skvělé materiály, krásně obsáhnutá témata a příklady témat. Ale není to dotažené v některých “detailech”. Kurz ukáže spousty zásadních věcí, které jsou pro komunikaci důležité. Určitě mě přiměl nad mou písemnou komunikací ještě více přemýšlet a přehodnotit některé obraty, které používám já nebo kolegové apod.... Doporučuji ho.
klad témata
klad zpracování
klad příklady
klad shrnující materiály
klad čas načítání kapitoly
klad některé detaily kurzu
příloha
avatar
Jana
Kurz písemné komunikace se určitě hodí pro skoro všechny. Mě to pomohlo si zopakovat pár věcí atd. Je snadný, srozumitelný a zábavný. Při prvním přihlášení jsem měla problém, který se však během pár dní opravil, je dobrý mít kvalitní signál Wi-Fi. Co jediné bych vytkla, že i když jsem udělala asi 5 kurzů za sebou a stiskla tlačítko vrátit zpět. Kurz se mi uložil pouze na úvodní kapitole a u všeho ostatního jsem měla 0%, ač jsem měla polovinu hotovou.
klad Zpracování
klad Srozumitelnost
klad Dostupnost
klad Neuložení kapitol
příloha
avatar
Kateřina
E-learningový kurz mě naprosto uchvátil. Jelikož se ve volném čase věnuji korekturám textů a velmi ráda čtu knížky, je pro mě vskutku koníčkem zabývat se krásou našeho českého jazyka, proto jsem do kurzu šla opravdu s nadšením, jaké oblasti mě překvapí. A že jich nebylo málo. Nejvíce jsem se naučila v kapitole psaní velkých a malých písmen a dost nových informací mi přinesla i kapitola psaní čárek. Kurz byl udělán opravdu poutavě, krátce a výstižně. Na konci každé kapitoly bylo možné stáhnout si výpisky, které lze mít uložené a v případě potřeby do nich nakouknout, což jistě všichni účastníci kurzu ocení. Pokud bych to měla shrnout, určitě bych kurz doporučila všem, kdo se chtějí naučit něco nového i těm, kdo chtějí své znalosti jenom oprášit.
klad poutavost výkladu
klad materiál na konci každé kapitoly
klad zajímavé kapitoly
klad výklad byl výstižný
klad nemožnost stopnout průvodce během cvičení
příloha
avatar
Jarka
Kurzem provází 3 avataři, které si vybíráte v každém modulu. Občas se vyskytly technické potíže, ale celkově je kurz velice povedený a skvělý na zopakování věcí i zjištění "novinek" .Jediné, co bych vytkla je neintuitivní ukočování jednotlivých modulů, které se automaticky neuloží, pokud nedám pokračovat až k hodnocení. Kurz mohu doporučit.
klad systém jednotlivých modulů
klad příjemný mužský hlas avataru
klad občasné technické problémy
klad neintuitivní ukončení modulů
klad nevyplní se jméno na cerifikát
příloha
avatar
Lenka
Kurz se mi velmi líbil. Bylo to super, bylo to velmi přehledné. Vše jsem chápala a bylo to velmi užitečné a zábavné. Určitě bych kurz doporučila. Dozvěděla jsem se věci, které jsem nevěděla nebo už zapomněla. Rozhodně můžu tuto formu doporučit. Velmi mě to bavilo a určitě bych ráda absolvovala i další kurz.
klad Prehlednost
klad Srozumitelnost
klad Vtipnost
klad Nebylo možné absolvovat na telefonu
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel