Objevte prvotřídní luxusní českou čokoládu na e-shopu Pražská čokoláda Steiner & Kovarik se slevou 200 Kč

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
500
Přihlásit se můžete do
9. 8.
23:59
konec testování
15. 8. 2021

Koho hledáme

Hledáme 500 testerů a testerek, kteří obdrží slevu 200 Kč na nákup na e-shopu www.prazskacokolada.cz. Své hodnocení celého nákupu poté budou sdílet s ostatními na tomto webu.

Minimální částka objednávky je 500 Kč.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, jak se vám líbí e-shop www.prazskacokolada.cz a co byste si do své objednávky vybrali.

Na e-shop se můžete podívat TADY.

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 500 testerů a testerek, kterým bude zaslána sleva 200 Kč na celý nákup formou slevového kódu. Minimální částka objednávky pro uplatnění slevy je 500 Kč.

Pražská čokoláda Steiner & Kovarik

Pražská čokoláda Steiner & Kovarik si už po několikáté obhájila své hvězdy na celosvětové soutěži Great Taste. Ač je to malá rodinná firma, která obnovuje prvorepublikovou tradici čokoládového průmyslu u nás, každoročně Česko reprezentuje svými čokoládovými výrobky. Ať už je to tím, že do svých čokolád vkládají lásku, úsměvy a radost, nevšední ingredience nebo snaha proměnit čokoládový hřích ve zdravou slast. Všechny tyto věci jim dopomohli k tomu, aby více než tři roky po sobě obdrželi ocenění v podobě Great Taste hvězd a tím se stali prozatím jediným Great Taste producer u nás.

Ať už to jsou mandle nebo ovoce v čokoláděčokoládové mandaly nebo bean to bar mléčná čokoláda s kokosovým mlékem a cukrem. Ve všech jejich výrobcích poznáte, že jsou vyrobeny rukou Silvie Steinerové a Petra Kovaříka.

Sleva se nevztahuje na kategorii Chocolate Therapy by Tatiana a Aluny Bean to Bar.


Více informací najdete TADY.