S třásňovým mopem Easy Wring & Clean Turbo od Viledy jste se zbavily špíny jedna dvě. Čtěte hodnocení a přidejte vaši zkušenost

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
26x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 9. 2016
do 19. 10. 2016

Jak víte, tak podlahy jsou nejvíce zatěžovaným a zároveň znečišťovaným místem domácnosti. Je proto nezbytné jim věnovat častou péči. Neustálé ohýbání a máchání rukou v kýblu se špinavou vodou však od vytírání odradí snad každou hospodyňku. Tuto nepříjemnou práci dokáže skvěle ulehčit použití mopu.

Vileda teď přišla s novinkou a to s třásňovým mopem Easy Wring & Clean Turbo. Hledáme pět žen z Česka a pět žen ze Slovenska, který ho s námi otestují.

Dokonale vyždímaný mop zanechá podlahu rychle suchou

Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Má jedinečnou náhradu, která kombinuje dva druhy třásní:

  • bílé třásně, které jsou 100% Microfibre a díky nim je snadný úklid každodenní špíny hračka - mají skvělé absorpční schopnosti
  • červené třásně jsou vyrobeny ze speciálního abrazivního materiálů, který nepoškrábe podlahu.

Třásně umožňují vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích!

Součástí třásňového mopu je kbelík se šlapacím pedálem, který je lehký pro lepší přenos v domácnosti. Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
29
avatar
Petra
klad Skvělý mop, se kterým ja úklid hračka a zábava a ne jen nepříjemná povinnost. Je kvalitně vyrobený, moc pohodlně se s ním vytírá podlaha a vytře opravdu všechno, v každém koutě a škvírce. V kýbli se pak dokonale vyždímá. Navíc i pěkně vypadá, ne jak nějaký obyčejný mop.
avatar
Eva
klad musím říct že jako první mě překvapilo jak rychle jsem měla celý dům umytý:-) díky větší ploše než má klasický mop bylo umyto raz dva. druhá věc se kterou jsem spokojená je rozmístění třásní. díky tomu prostě nelze škrtnout plastem o podlahu. u klasického mopu se mi to stávalo mockrát. hlavně když jsem umývala v ložnici pod postelí a tím sem si často vzbudila dítě. dnes jsem umyla a malá se ani nepohla. Další věc je, že podlaha je dřív suchá díky ždímání. a navíc jsem spotřebovala méně vody než když sem si napouštěla klasický kýbl a voda se z něj i dobře vylévá. takže za mě naprostá spokojenost:-)
avatar
Monika
příloha příloha
klad Musím říct, že jsem byla hodně zvědavá na nový třásňový mop od Viledy, protože nejsem moc velký fanda třásňových mopů. Kbelík není potřeba nijak montovat, smontovat je třeba jen teleskopickou tyč na mop, kterou si každý nastaví dle sebe, v mém případě na výšku mého synka, který se na vytírání moc těšil :-D Rukojeť kbelíku je podélná, což oceňuji při přenášení kýblu s vodou, lepší stabilita. Kbelík je sám o sobě dost stabilní, není třeba se bát převrácení při šlapání do pedálu-ždímání :-) Po smontování stačilo napustit vodu se saponátem po vyznačenou rysku a mohlo se začít s testováním :-) Jako vůdce testovací smečky jsem se první ujala ždímání, šlápla jsem řádně do pedálu a...už jsem byla dětmi vyhnána a nastal boj o pedál :-) Nebránila jsem se moc... :-D Musím říct, že ovládání je opravdu snadné a lehké, zvládne jej každé dítě :-) Mop stačí namočit do vody, přendat do ždímací části a už jen šlapat. Na plovoucí podlahu jsme volili "více otáček" aby byla podlaha za chvíli suchá a opravdu byla! Ocení hlavně maminky, které mají doma neposedy jako já, co nevydrží čekat až podlaha uschne a nechtějí riskovat, že dítě uklouzne na mokré podlaze či nadělá ťápoty... Doma máme plovoučku i dlažbu a obojí se vytíralo skvěle. Vysávala jsem den před tím, než došel balík s mopem, tak jsme vytírali rovnou a mop vše krásně pobral, podlaha krásně čistá. Mop se dostal všude, do každého rohu. Sice trošku nezvyk (v porovnání s plochým mopem) při manipulaci s tyčí u vytírání, ale to se poddá :-) Super je boční otvor na vylévání vody z kbelíku. Třásně se dají i prát, ale to jsem nezkoušela, není zatím potřeba. Měla jsem možnost vyzkoušet i Easy Wring & Clean Ultramat- plochý mop a musím říct, že Turbo je mnohem lehčí na ovládání, co se týče ždímání. U plochého mopu je potřeba se trefit do ždímací části (rozložit plochu spodní části mopu a vložit), musela jsem si pomoci rukou aby to zapadlo jak mělo. To u Easy Wring & Clean Turbo nehrozí, vytírání jde opravdu celou dobu se suchýma a čistýma rukama :-) S čistým svědomím můžu mop Vileda Easy Wring & Clean Turbo doporučit, u nás obstál na 1* :-)
klad Nenašla jsem nic zásadního co by mi vadilo. Snad jen to, že jsem jednou zkusila před vytíráním nevysát, což byla chyba, mop všechny vlasy v koupelně nepobral. Takže za sebe doporučuji vysát si před vytíráním ;-)
avatar
Petra
klad Tento mop je takovým mým pokladem, byl to dárek od manžela,aby mi ulehčil práci a vlastně i nutnost,protože trpím stále více atopickým ekzémem a denní máčení rukou v kýbly s vodou s čistícím prostředkem mi ubližovalo. S mopem jsem moc spokojená, vytře opravdu krásně a to i v rozích, právě díky trojúhelníkovému tvaru. Je skladný a hezky vypadající.
avatar
Jana
příloha
klad Já jsem velice nadšená! Nejprve musím ocenit rychlost dodání - v úterý byly vyhlášeny výsledky a v pátek o půl osmé ráno volá pošťák, že stojí před domem. Ihned mne překvapila váha balíčku. Trošku jsem se lekla, že krabice bude prázdná. Celý komplet (bez vody :) ) je opravdu velice lehký. Díky teleskopické tyči se vejde celý do naší úklidové skříně (což je pro mě další bomba, protože doposud jsem měla starý mop zastrčený v koupelně za pračkou). Po prvním sešlápnutí pedálu mě Vileda naprosto přesvědčila o svých kvalitách. Na tomto výrobku je jasně znát, že za své peníze dostanete opravdu kvalitní záležitost. Není to prostě žádný vachrlatý plastový bazmek, ale pořádný kýbl s poctivě provedeným ždímacím systémem. Třásně samotné jsou tak bohaté, že okamžitě spadly obavy s vytíráním rohů a těžko dostupných míst. Návod uvádí jak mokrý/suchý mop si vytvořit k vytírání. Jedno sešlápnutí - 3 kapičky, dvě sešlápnutí - 2 kapičky, tři sešlápnutí - 1 kapička. Nejvíc mi vyhovují sešlápnutí 2. Nerazím pravidlo "co je mokrý, to je čistý" a na tři sešlápnutí už mi přišel velmi suchý. Přejela jsem celý byt. Pod postelí, za stříněmi, každý roh a každý kout. Musím říct, že pedál mě dost baví :D A to ho ještě neviděly děti! Po úklidu jsem se chystala vhodit třásně do pračky (tahle možnost je pro mne dalši naprostá bomba), ale kupodivu i ty bílé třásně jsou stále bílé ;) Šlápla jsem si 6× do pedálu a téměř suchý mop s klidem schovala do úklidové skříně. Na závěr musím říct, že jsem měla 5 let plochý mop na který jsem nedala dopustit. Z doby před ním si pamatuji třásňové mopy, které jen rozšudlávaly špínu po baráku. Po dnešku mám pocit, že je náše podlaha opravdu umytá. V porovnání s plochým mopem, který mi teď připomíná spíše takovou stěrku prachu. Jak jsem bez tohoto mopu mohla doteď žít? :D
avatar
Marika
klad Top produkt. Byla jsem zastáncem mopů s plochou hlavou. Tento mop má ale výhody obou typů. Třásně si poradí se špínou a současně jen nerozmazávají nečistoty po ploše, ale třásně je zachytí a podlaha je následně dokonale čistá. Robustní konstrukce, skladnost, pohodlně použití.
avatar
Jana
klad Dnes jsem poprvé použila vytestovaný mop od Viledy a velice příjemně mě překvapil. Přesto, že jsme dosud používala plochá a ze střapcových jsme měla strach, byla jsme překvapená jak snadno se s ním vytíralo. Hlavně jsme byla ráda, že s ním mohu zajet do různých rohů a skulinek pod stolkem, postelí apod. Samotné sestavování mopu je velice snadné a není třeba ani návodu. Dále mě překvapila nízká hmotnost ( též jsem si myslela, že krabice je prázdná) . Jsem ráda i za držák na kyblíku, kde si tyčku můžu pohodlně zacvaknout. Ždímání je taky v pohodě, sama si můžu regulovat jak moc toho chci vyždímat. Po první použití jsem maximálně spokojená a pokud vydrží hlavně tyč ( ty se mi vždy zničily), tak nebudu mít důvod hledat jiný. Děkuji
avatar
hana
klad Děkuji za možnost testovat. když mě dovezl pošták balíček s mopem překvapilo mě jak je krabice lehká. po vybalení a zkompletování a napuštění vody jsem bojovala se synem o to kdo bude šlapat na pedál, to se mu strašně moc líbilo. dřív jsem používala mop s plochou hlavou a před mytím vždycky zametala a stejne tam nechával co nesebral. myslela jsem si že to bude lepší s tímto mopem ale něco málo mi tam téz zůstalo i po zametání, ale zase na rohy to je perfektní. já ho doporučuji
avatar
Zuzana
příloha příloha
klad balenie je ľahké, dokonca sa javila krabica prázdna:)
klad veľmi jednoduché prvotné zloženie mopu
klad javí sa pevný a kvalitný materiál - takže by mohlo dlhšie vydržať
klad vedierko je ľahké a komfortne sa prenáša
klad vylievanie vody je vďaka otvoru bez rozliatia mimo
klad s mopom sa dobre manipuluje, zmestí sa aj pod nábytok
klad na moju výšku 170 cm sa dal pohodlne nastaviť
klad pri žmýkaní pedálom voda neprská na dlážku
klad na to, že je to "třásňový" mop sa dá relatívne v pohode regulovať jeho vlhkosť - len si na to treba zvyknúť (prvýkrát som mala dosť mokrú dlážku, na druhýkrát som si to už lepšie zregulovala)
klad mop je vhodnejší na dlažbu ako na plávajúcu podlahu alebo drevené parkety (tie máme my vo väčšine bytu, preto som musela žmýkanie intenzívnejšie stláčať)
klad (posledná foto bolo po cca 3-5 žmýkaniach z prvého použitia, potom som sa lepšie naučila a už tieklo z mopu málo)
klad musí byť povysávané a hlavne ak máte doma mačku/psíka alebo padavé vlasy ako ja (keď som skúšala na nepovysávanom, moje vlasy ostávali prilepené na zemi )
klad pri druhom raze už po lepšom vyžmýkaní a na povzsávanom bol výsledok ok
klad ja som zvyknutá najprv povysávať (mop, ktorý by zvládol moje vlasy a mačkine chlpy ešte nevyrobili:)), takže pre mňa to negatívom až tak nie je :)
avatar
Dagmar
klad Tato značka je velice kvalitní,líbí se mi že mop vysoce saje,dobře vytírá,je šetrný k podlaze,a třásně dosahnou všude.Třásně jsou měkké,hebké a také mop poměrně rychle schne,jsem spokojená,třásně se netřepí a dlouho vydrží,dobře se ždímá,je skvělý,velice kvalitní
avatar
Martina
klad Vyhovuje mi nastavitelná délka rukojeti, hlavice se dostane do rohů v pohodě, pod nábytek také. Kbelík je lehký, vylévací otvor také super. Vytřeno je rychle, hlavne s cistyma rukama-je uzasne ze si enmusim ruce macet ve spoine vode k kyblu,velmi se mi libi take moc povedeny design
avatar
Lenka
klad Velmi děkuji za možnost otestovat třásňový mop a musím říci, že jsem nadmíru spokojená. Velmi mě překvapila lehkost celého balení. Oceňuji možnost nastavení délky tyče, třásně podlahu krásně stírají a dostanou se i do rohů. Jelikož mám problémy s ekzémy, tak jsem nadšená z toho, že se nemusím vůbec máchat ve vodě. Tento výrobek doporučuji všem.
avatar
Blanka
příloha příloha
klad Velmi děkuji za možnost testovat třásňový mop Easy Wring & Clean Turbo od Viledy. Jsem velmi nadšená. Mop uklízí " téměř " sám. Je poměrně lehký a přitom pevně stabilní, má velmi hezky propracovaný deisain a výrazné barvy. Nastavitelná možnost tyče je velkou výhodou nejen při uklízení, ale i velmi praktické pro skladování. Trojúhelníkový tvar umožňuje velmi dobře úklid v rozích. Ždímání mopu je super. Velká spokojenost a radost z usnadněné práce. Děkuji.
avatar
Monika
klad Práve som vyskúšala mop a som s nim nadmieru spokojná. Je ľahký, jednoducho sa zmontuje a umývanie s nim je hračka. Hravo som umyla podlahu aj pod sedačkou, či pod skrinkami. Je potrebné ho viac vyžmýkať, keď umývate parkety, ale to je len otázka zvyku. Pri žmýkaní voda nestrieka von z vedra a vedro, vďaka pogumovaniu, pevne stojí na mieste. Výhoda je, že ak sa Vám niektorá časť mopu poškodí, môžete si cez eshop objednať novú a nemusíte kupovať nový mop... Uvidime ako dlho vydrzi teleskopicka tyc mopu, moj manzel je expert na ich lamanie, doteraz zlomil na kazdom mope...
klad Eshop ma vysoke ceny postovneho, cize ak sa Vam pokazi suciatka v hodnote 5€, tak za postovne date dalsich 6€, cize viac ako za pokazenu suciastku...
avatar
Michaela
klad Od značky Vileda mám již několikátý mop a opět nezklamal! Je lehký, snadno se s ním manipuluje a nejlepší je, že bez jakéhokoliv namočení. Skvěle se dostane do všech prostorů včetně rohů, používám jen na dlažbu ale snad je v pohodě i na ostatní druhy podlah. Rozhodně doporučuji!
klad snad jen ta cena
avatar
Viera
klad Je to moja uplne prva akákoľvek výhra. Skúsila som uz aj mojo. A veruže som nadmieru spokojná. Uplne jednoduchá manipulácia. Neostáva mokrá podlaha. Ruky sú čisté. Naozaj som spokojná. Môžem len odporúčať. SPOKOJNÁ SOM NA 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
klad Nemám žiadne negatíva. Tak nemam ani co napisat do tejto časti.
avatar
Martina
příloha příloha
klad Na tento mop som sa veľmi tešila, nakoľko Vileda je moja obľúbená značka, používam ju od špongií na riad, cez mopy až k sušiaku na bielizeň. Krabica bola veľmi ľahká, žiadne bremeno. Toto je 3.generácia mopu, ktorý mám doma. Prvý bol taktiež ""třásňavý", potom som ho vymenila za plochý a teraz som späť. Rozhodla som sa ho porovnať s plochým mopom. Teleskopická rúčka ostala, čo je super, aj keď, je rozložená na toľko častí, že pripomína nábytok z Ikea. Čo sa mi obzvlášť páči, že vylepšili vedro. Pogumované nožičky, rúčka, do ktorej sa dá uchytiť mop, otvor na vylievanie vody. Šlapací mechanizmus ostal viac menej rovnaký, na rozdiel od plochého moou, tento sa dá šlapaním takmer vysušiť. Áno, je super, že sa dostane úplne do každého rohu, dá sa aj pod nábytok, no na veľké plochy by som zostala pri rovnom mope. Čo je ďalšie plus, nezanecháva na podlahe šmuhy.
klad Určite cena mopu, pokiaľ by som ho mala kupovať za plnú sumu, nakoľko je ale väčšinou v akcii, je to akceptovateľné. Rozhodne nepozbiera všetky smeti na zemi, takže vysávať treba aj naďalej.
avatar
Jaroslava
klad mop je naprosto perfektní. žádná dřina a námaha. ušetí spoustu času. doporučuji jen předtím aspon nahrubo zamest ci vysat jinak je naprosto genialni a ja jej mohu jedine a rada doporucit :) ani zada neboli je to radost s timto mopem vytirat :) super, doporučujo :)
avatar
Jana
klad tento mop je velice kvalitní,moc se mi líbí že je šetrný ke všem druhům podlahám,líbí se mi že se sním velice snadno uklizí,snadno se udržuje,líbí se mi že se dobře ždímá,a rychle usychá,za sebe doporučuji,ušetří spoustu času,a je skladný,je s ním radost uklízet
avatar
Zuzana
klad S mopem jsem velmi spokojená. Při úklidu jsem se musela neustále ohýbat. Poslední dobou mě bolely záda, ale teď jsem už v pohodě. Pomocí šlapky se mop vyždímá tolik, kolik chci - méně nebo více. Díky trojúhelníkovému tvaru se dostane i do rohů a dá se prát v pračce. Zatím jsem na něm nenašla chybu. Když jsem se rozhodovala, který mop koupit, tak mi hodně pomohlo hodnocení zákaznic a proto ráda přidávám i to svoje
Zobrazit více recenzí