Přírodní čistič oken, skel a zrcadel – respekt k pokožce i planetě. Otestovaly jste, že i přírodní cestou to jde dočista!

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
37x
4
12x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 2. 2018
do 19. 3. 2018

ECO CLEAN, to je ekologická drogérie z Dánska. Přípravky jsou nositely renomované certifikace ECOCERT.

S čističem oken, skel a zrcadel se můžete pustit s chutí do úklidu, bez obav z agresivních látek a s vědomím respektu k přírodě.

Testování dopadlo na jedničku - 91% pro ekologické čističe

 
 
18.3.2018
Moc mě překvapilo, jak je balení velké - 750ml je nezvykle a neobyčejně velké. Nejdříve jsem se lekla, že je balení tak velké, neboť na jedno okno budu potřebovat minimálně půl lahve. Tak to se opravdu nepotvrdilo, což je dobře. Vůně eukalyptu krásně provoní a okna jsou čistá během chvilky. Rozhodně stojí za vyzkoušení, jsem moc ráda, že jsem vyzkoušela.

100 % ingrediencí je přírodního původu, obsahem je dokonce i bio květová voda a vůně, ta pochází pouze z éterických olejů.

Praktické balení s rozprašovačem podpoří komfort úklidu. A atraktivní moderní design v průhledných zelených lahvích dokáže být potěšením pro oko. Tento čistič možná ani nebudete mít potřebu schovávat, ale stane se přímo dekorací, např. vaší koupelny.

Pro rychlé a snadné čištění oken, zrcadel, skleněných povrchů, obrazovek a všech lesklých povrchů, aniž by škodil vaší pokožce a životnímu prostředí.

 

Bez syntetických vůní, barviv, enzymů, konzervantů, bez ropných derivátů.

A také bez testování na zvířatech.

ECO CLEAN – ÚČINNÝ, ČISTÝ, ZELENÝ má tedy své opodstatnění.

K dostání ve specializovaných, přírodně zaměřených obchodech, jako jsou prodejny zdravé výživy a bioprodejny.

Více na www.prirodniobchod.cz.

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 19. 3. 2018

Hodnocení
49
avatar
Zuzka
klad Dlho vydrží, je účinný a príjemne vonia. Odporúčam vyskúšať
klad
klad :-D
avatar
Marika
klad Přírodní kosmetiku vyloženě vyhledávám, takže když se objeví na trhu i šikovná drogerie včetně čistících prostředků, ráda ji vyzkouším u sebe doma. Jsem nadšená, z účinku, i vůně, snadno se nanáší a splňuje, co má. Předčil moje očekávání. Doporučuji všem. :-)
avatar
Vendula
klad Leštidlo je perfektní, mám doma eukalyptové a je cítit velice jemně. Také balení je opravdu maxi, pomalinku mizí, myslím, že mi ještě půl roku určitě vydrží. Sklo se po vyleštění jen blýská. . . .
příloha
avatar
Lucie
klad Eco clean mě mile překvapil. Nejenže je šetrný k přírodě, což hodně oceňuji,ale hlavně taky je účinný a má příjemnou přírodní vůni. S klidem výrobky mohu doporučit dále, mám je vyzkoušené a opravdu fungují. Navíc mají i krásny obal,a el to je jen detail :)
avatar
Petra
klad S tímto přípravkem jsem byla moc spokojená :-) Preferuji eko výrobky,ale ne všechny jsou dobré. Tento můžu doporučit. Vydrží dlouho, staší ho stříknout opravdu málo. . .
avatar
Petra
klad Tento prostředek používá doma moje kamarádka. Jednou jsem ho u ní vyzkoušela a hodnotím jej dobře. Oceňuji, že je bez chemie a přesto dobře vyčistí skla (zkoušela jsem na zrcadlech). Balení je velké a dlouho vydrží - stačí na čištění použít malé množství.
avatar
Hana
klad Bylo to zajímavé. Tak, jak jsem zvyklá, nastříkala jsem po ploše čistící prostředek a začala čistit papírovou utěrkou- všude jsem měla bílou pěnu, ale po chvíli zmizela a zůstalo krásně čisté sklo i zrcadla. Příště budu opatrnější, je pravda, že po zmáčknutí dávkovače je ten " špric" hodně vydatný, a tak jsem toho roztoku měla na ploše zbytečně moc. Vůně spíše obecně citrusová, než grepová, ale i tak příjemná. Ekosložení je bonusem navíc. Zvláštní tvar lahve se mi líbí, je moc zajímavý, jiný. Za mne spokojenost, zkusím i to ostatní.
avatar
Lucia
klad V krásném (poměrně) velkém balení se skrýva skutečná čistící síla. Testovala jsem grepovou verzi, vůně je dost neutrální, ale to nijak nevadí, právě naopak, protože alespoň nezanechává v ovzduší takový ten typický pach čistících prostředků. Používala jsem ho hlavně na skleněné plochy a zrcadla a s výsledkem jsem byla vždycky spokojená. A navíc hodně oceňuji, že je produkt bez různých chemických příměsí.
klad Kvůli velkému rozptylu rozprašovače se úplně nehodí na malé plochy. Stříká totiž hodně směsi najednou.
avatar
Marie
klad Moc mě překvapilo, jak je balení velké - 750ml je nezvykle a neobyčejně velké. Nejdříve jsem se lekla, že je balení tak velké, neboť na jedno okno budu potřebovat minimálně půl lahve. Tak to se opravdu nepotvrdilo, což je dobře. Vůně eukalyptu krásně provoní a okna jsou čistá během chvilky.
klad
klad Rozhodně stojí za vyzkoušení, jsem moc ráda, že jsem vyzkoušela.
avatar
Marie
klad Testování šlo vysloveně samo, čistící prostředek se dobře drží v ruce, aplikace je velmi jednoduchá a intuitivní. Krasne voni a mytí oken se stává zábavou.
klad
klad Čištění a myti oken me dokonce začalo bavit! Všem doporučuji!
příloha
avatar
Veronika
klad Toto je první testování, kde jsem spokojena na 100 %. Velice oceňuji přírodní složení, mé eko-srdce plesá :) Výsledek vynikající, okna čistá, zrcadla čistá. Velice lehce se nanáší, snadno se roztírá a rozlešťuje, nevytváří šmouhy. Vůně jemná, příjemná. Doporučuji!
avatar
Michaela
klad Testovala jsem ECO CLEAN čistič oken, skel a zrcadel s vůní grapefruitu. Byla jsem mile překvapena velikostí balení 750ml,čekala jsem daleko menší. Vyzkoušela jsem jej hned na zrcadlo v koupelně, použití je velmi jednoduché, stačí nastříkat na čištěný povrch a vyleštit suchým hadříkem. Dobře mi šly takto čistit zrcadla, skleněné výplně dveří a vnitřní strana oken. Vnější stranu oken jsem vyzkoušela zatím jen v kuchyni, kde máme balkon a nejsou tak špinavé, ale i tak šly čistit špatně, myslím, že ostatní okna bude potřeba nejdříve umýt vodou a pak teprve vyleštit. Vůně grapefruitu je velice příjemná.
klad Podle mě je tento čistič spíše na leštění méně špinavých povrchů, zaprášených a ochytaných, větší nečistoty je potřeba nejdříve umýt.
příloha
avatar
Martina
klad Eco clean má velmi jemnou vůni,já si pro testování vybrala vůni grepu.
klad Hned jsem s tím doma vyzkoušela obrazovku,jelikož je dost často opatlaná od dětí a šlo to krásně vyčistit i zrcadla v koupelně a chodbě.
klad Děkuji za možnost testování,je super,že to je přírodního původu.
klad Škoda,že není víc cítit.
avatar
Jitka
klad Děkuji za možnost testování Eco Clean s vůní grepu. K mému překvapení jsem si obdržela větší balení než jsem čekala tak udělalo hned radost. Doma jsem hned musela vyzkoušet otřít si aspoň monitor. Vůně je velmi jemná... mohla by být více cítit. Každopádně čištění dopadlo na jedničku. Pak jsem hned zkusila zrcadlo a odvedl také dobrou práci. Je skvělé, že je 100 % ingrediencí přírodního původu a tak neškodí kde a komu může. Doporučuji.
klad Obal by skutečně mohl být hezčí :-)
avatar
Petra
klad Krásně voní. Jeho svěží vůně evokuje vůni čistoty. Okna čistí výborně beze šmouh. Používala jsem nejen na sklo, ale i na jiné povrchy. I s těmi si dobře poradil. Rozprašovač je rychle po ruce a snadno se používá. Jsem spokojená a mohu jen doporučit.
avatar
Irena
klad Dobrý den, tento ekologický čistič hodnotím s malilinkou výhradou velmi kladně. Testovala jsem vůni eukalyptu, která je jemná a pro mě příjemná. Slabší vůně mi k ekologickému výrobku víc sedí, než silná. Původně jsem měla záměr vyzkoušet výrobek spolu s vysavačem na okna, ale nakonec nebyl třeba a to z toho důvodu, že spotřeba je opravdu velice malá. Také se u vysavačů oken doporučuje nepoužívat přípravky s alkoholem, ale Eco Clean jej obsahuje. Pracovala jsem tedy ručně. Na zrcadla v bytě a koupelně, skleněné části koupelny je vynikající, naprosto bez výhrad. Trocha přípravku a suchý hadřík. Nikdy to nebylo tak snadné. Zkusila jsem i plastové části koupelny (sprcháč), ale ten nejde, není to pro něj určené.
klad Starší okno nebo více zanešená je třeba přeleštit víckrát, já jsem kuchyňskou ventilačku leštila teď po zimě 3x a je nakonec perfektní. Takže drobná výhrada je jen ta, že je někdy potřeba postup pakovat.
avatar
Blanka
klad Jsem nadšená za super testování ! Mam radost ,že jsem vyhrála boj se zamlženými a znečištěnými zrdcadly do slova a do písmene . Čištění je opravdu velmi rychlé a hlavně snadné . Velmi oceňuji , ze Eco Clean neškodí pokožce .Doporučuji vyzkoušet a už jiný přípravek shánět nebudete .
příloha
avatar
Petra
klad Testuji čistič eco clean s vůní eukalyptu. Vyzkoušela jsem na skleněnou galerku v koupelně a na skleněnou část šatní skříně. Překvapila mě velikost balení a praktické řešení uzávěru (tlačítko on/off). Jsem zvyklá na ekologické ´voňavé´čističe, takže jsem čekala intenzivnější vůni, ale tato je opravdu velmi jemná. Na vyleštění plochy navíc stačí poměrně malé množství přípravku. Navíc mám dobrý pocit, že zbytečně nezatěžuju životní prostředí:).
avatar
Eva
klad Čistič je k mání v pěkně velkém balení, které se i přesto velmi komfortně drží při práci. Přípravek se rozstřikuje hezky silně, bohatě a přesně, neteče. Testovala jsem vůni grep, která mi nepřišla nijak intenzivní, na můj vkus byla příliš slabá, mám ráda tuto vůni. Přípravek jsem použila i na velkoplošnou televizi, žaluzie - vše umyl na jedničku. I velmi silně znečištěná okna pro něj nebyl problém - stačilo čištění jednou opakovat. Nadšená jsem byla z mytí všech zrcadel v bytě - hlavně velké vestavěné skříně - to mi dělalo vždy problém a s tímto výrobkem byl výsledek přímo skvělý.
avatar
Alexis
klad EcoClean mě příjemně překvapil. Mohla jsem s ním mýt zrcadla, aniž bych si musela brát gumové rukavice, a to i když mám teď kůži na rukou hodně popraskanou. EcoClean není vůči pokožce agresivní. Zavoní jen ve chvíli, kdy ho aplikujete, což považuji za další plus. I když mi vůně grapefruitu byla celkem příjemná, přece jen nestojím o to, aby vůně čistícího prostředku během chvíle zaplavila celý byt. I z tohoto důvodu ho mohu doporučit klidně k častému používání v domácnosti s malými dětmi. (Ovšem nepodceňovala bych upozornění na obalu - kapka přípravku se mi dostala do oka a fakt to nebylo nic příjemného. Takže děti stačí držet jen v bezpečné vzdálenosti, aby se jim nic takového nestalo. ) Výsledky EcoCleanu v čištění jsou srovnatelné s neekologickými čističi oken, skel a zrcadel, což z ní dělá jejich rovnocennou ekologickou alternativu, kterou má smysl používat.
klad Zatím jsem žádná negativa nenašla, kdybych přece jen nějaká objevila později, svou recenzi doplním. (K provedení zátěžové testu na chalupě zatím nebyla příležitost.)
příloha
Zobrazit více recenzí