Přírodní čistič oken, skel a zrcadel – respekt k pokožce i planetě. Otestovaly jste, že i přírodní cestou to jde dočista!

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
37x
4
12x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 2. 2018
do 19. 3. 2018

ECO CLEAN, to je ekologická drogérie z Dánska. Přípravky jsou nositely renomované certifikace ECOCERT.

S čističem oken, skel a zrcadel se můžete pustit s chutí do úklidu, bez obav z agresivních látek a s vědomím respektu k přírodě.

Testování dopadlo na jedničku - 91% pro ekologické čističe

 
 
18.3.2018
Moc mě překvapilo, jak je balení velké - 750ml je nezvykle a neobyčejně velké. Nejdříve jsem se lekla, že je balení tak velké, neboť na jedno okno budu potřebovat minimálně půl lahve. Tak to se opravdu nepotvrdilo, což je dobře. Vůně eukalyptu krásně provoní a okna jsou čistá během chvilky. Rozhodně stojí za vyzkoušení, jsem moc ráda, že jsem vyzkoušela.

100 % ingrediencí je přírodního původu, obsahem je dokonce i bio květová voda a vůně, ta pochází pouze z éterických olejů.

Praktické balení s rozprašovačem podpoří komfort úklidu. A atraktivní moderní design v průhledných zelených lahvích dokáže být potěšením pro oko. Tento čistič možná ani nebudete mít potřebu schovávat, ale stane se přímo dekorací, např. vaší koupelny.

Pro rychlé a snadné čištění oken, zrcadel, skleněných povrchů, obrazovek a všech lesklých povrchů, aniž by škodil vaší pokožce a životnímu prostředí.

 

Bez syntetických vůní, barviv, enzymů, konzervantů, bez ropných derivátů.

A také bez testování na zvířatech.

ECO CLEAN – ÚČINNÝ, ČISTÝ, ZELENÝ má tedy své opodstatnění.

K dostání ve specializovaných, přírodně zaměřených obchodech, jako jsou prodejny zdravé výživy a bioprodejny.

Více na www.prirodniobchod.cz.

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 19. 3. 2018

Hodnocení
49
avatar
Pavlína
klad Zkoušela jsem variantu eukalyptus a rovnou ji vyzkoušela na zrcadla v celém bytě :) Velmi jemně voněla (což spíš vítám). Ruce jsem nijak podrážděné neměla, nemusela jsem si je pak ani namazat krémem. Co se týče samotných účinků - zrcadla byla normálně umytá, nemusela jsem je přelešťovat. Ekologické složení je další velký plus.
klad Jediná výtka je opravdu malá drobnost - obal není úplně lákavý. Nejsem si jistá, jestli by mě výrobek v obchodě zaujal - působí trochu "levně".
avatar
Katka
příloha
klad S výrobkem jsem moc spokojená! Hned jsem ho vyzkoušela - malé děti a kočka, stále je kde leštit :) okno i zrcadla září, šmouhy šly snadno dolů. Vůně (grapefruit) je velice jemná, člověk musí fakt nasát, aby ji ucítil. Je příjemná. Překvapila mě i velikost balení - 750ml. Je to dánský výrobek a vypadá moc pěkně!
klad Klidně bych snesla trochu intenzivnější vůni, ale to je detail.
avatar
Renata
klad Upřednostňuji výrobky na přírodní bázi, ekologicky šetrné. Proto jsem zkusila v internetové obchodě variantu eukalyptus. Vhodný na mnoho povrchů v domácnosti. Dobře se roztírá a leště né povrchy jsou skutečně čisté. Příjemná vůně, snadná aplikace a akorát velké balení. Cena přiměřená. Určitě se k podobným výrobkům budu vracet i nadále.
avatar
Petra
příloha
klad Tento sprej na okna mám s vůní grepu. Vůně by mohla být intenzivnější, není v podstatě téměř cítit, ale to je vedlejší. Rozprašovač se trochu hůře mačká a rozprášení je silné a efektivní. super je přírodní složení přípravku
klad po bližším zkoumání vyleštěné plochy prostě pořád vidím šmouhy a to i po dlouhém utírání hadříkem, tak nevím co dělám špatně, ale moc spokojená nejsem a vůně grepu není skoro vůbec cítit
avatar
Jana
klad Vzhledem k tomu, že máme domácí čističku vody, musím používat šetrné čistící a hygienické prostředky.
klad Takže i na okna jsem si musela zvolit přírodní prostředek. Vybrala jsem si tento a jsem s ním velice spokojená.
klad Je nejen šetrný k přírodě, což jsem potřebovala, ale i mimořádně účinný. Mohu ho všem doporučit!
avatar
Renata
klad také jsem už vyzkoušela mám čistič s vůní grepu je super a jinak čistí dobře a vše je po něm čisté i lesklé takže super a mohu jen doporučit stačí pár kapek a sklo je čisté i lesklé prostě paráda jsem ráda že jsem měla možnost přípravek vyzkoušet hodí se a je super
avatar
Jarmila
klad Vyzkoušela jsem čistič s vůní eucalyptu. Rozprašovač sice jde hůř ovládat, ale na zrcadle zůstává jemný nádech této vůně. Roztírá se lehce, je bez agresivních látek , bez konzervantů. Je na přírodní bázi. Výrobek mi nezanechával šmouhy, můžu jen doporučit, ráda jsem testovalas vědomím respektu k přírodě.
avatar
Eva
příloha
klad Příjemná jemná vůně grepu, praktické balení. Design výrobku se mi rovněž líbí. Vyzkoušela jsem zatím na zrcadla v bytě a na skleněný konferenční stolek a maximální spokojenost. Vyhovuje mi, že je ekologicky šetrný prostředek.... další zkouškou pro něj bude jarní generální úklid a mytí oken .... věřím však, že uspěje
klad spokojenost
avatar
Iva
klad ECO CLEAN jsem vyzkoušela a byla jsem s ním velice spokojena. Vyleští dokonale okna i zrcadla....a neměla jsem šmouhy jako s jinými přípravky. To, že je bez syntetických vůní, barviv, enzymů, konzervantů, bez ropných derivátů je naprosto skvělé, protože na še životní prostředí zatěžujeme dost jinými produkty.
avatar
Veronika
klad Eco Clean je bez syntetických vůní, barviv, enzymů, konzervantů, bez ropných derivátů, což je super kvůli vnoučatům i přírodě. Stačí ho na zrcadla trochu, dobře se roztírá. Voní jen jemně, což je též fajn, že se nekryje s jinými vůněmi v bytě. Šmouhy mám jen dle toho, jak jsem schopná roztírat přípravek.
klad A také bez testování na zvířatech.
klad ECO CLEAN – ÚČINNÝ, ČISTÝ, ZELENÝ má tedy své opodstatnění.
klad K dostání ve specializovaných, přírodně zaměřených obchodech, jako jsou prodejny zdravé výživy a bioprodejny.
klad Hůře se shání - jen v bioprodejnách a v prodejnách zdravé výživy.
avatar
Jarka
klad Měla jsem k testování je to přípravek bez konzervantů, barviv a enzymů, nezatěžuje tedy naši přírodu. Je to ekologické balení , Po nastříkání nedělá šmouhy, dobře se leští. Vůně je s jemným nádechem.
klad Hůř se shání v prodejnách, rozprašovač moc nefunguje jak má, výrobek vypadá dost lacině. Moc neupoutá.
avatar
Magdaléna
klad Měla jsem to štěstí a vyhrála přípravek na testování. Dokonce jsem se až těšila na víkendový úklid, abych ho vyzkoušela a musím hodnotit jen kladně :) Výborně čistí a leští zrcadlo, nezanechává fleky a příjemně voní. Navíc je EKO, takže další plus, jsem s ním moc spokojená.
klad Zatím jsem nenašla nic negativního a myslím, že ani nenajdu :)
avatar
Tereza
klad Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost tento výrobek testovat, protože jsem o něm dříve nevěděla a díky testování jsem si tuto značku okamžitě oblíbila. Grapefruitový krásně voní, perfektně leští, je šetrný k přírodě a také k pokožce. Design balení se mi moc líbí a velikost je super. V porovnání se značkou ekodrogerie, která je nejběžneji u nás k dostání je tato za příznivější cenu a balení je daleko nápaditější, kvalita obsahu stejná. Nemám co vytknout a už mám objednané další prostředky od této značky. Pro ty, co píší, že nejsou k dostání, tak jsou na www.prirodniobchod.cz :-D
avatar
Naděžda
příloha příloha
klad Děkuji za možnost otestovat přípravek Eco Clean. Jsem ráda, že je ekologický a šetří i pokožku rukou. Má jemnou eucalyptovou vůni a stačí opravdu trochu nastříkat na sklo a vyleští je dokonale. Vyčistila jsem takto všechna zrcadla v bytě, skleněné výplně dveří a vitrínky. Nedělá šmouhy a vše je krásně lesklé. Jsem s ním spokojená a každému ho vřele doporučuji. Určitě si ho budu nadále kupovat.
avatar
Zuzana
klad Jsem moc ráda, že můžu testovat tento přírodní čistič oken a zrcadel. Už při vyzvedávání přípravku v redakci mě překvapilo, jak je lahev velká. To je super, protože alespoň dlouho vydrží. :-) ECO CLEAN fakt čistí skvěle, zatím jsem se vrhla doma na zrcadla a počítače a musím říct, že je to paráda. Přípravek skvěle voní a výborně leští, zrcadla jsou krásná a beze šmouh. To, že je čistič přírodní, mu dodává takový pocitový punc výjimečnosti. Až bude venku teplo, chystám se konečně i na umytí oken a vyzkouším ECO CLEAN i na ně. Věřím, že budu také spokojená.
avatar
Olga
klad Děkuji za možnost otestovat výrobek ECO CLEAN od firmy Eco Clean Nordic LTD. Je účinný, perfektně vyčistil okna a zrcadlo. Pro mně je obrovskou výhodou jeho 100% přírodní složení. Je bezpečný pro přírodu a naše zdraví. Myslím, že takových výrobků mělo by být více. Můžu ECO CLEAN vřele doporučit.
avatar
Jana
klad Láhev se dobře drží, rozstřikovač výborně funguje a prostředek po sobě nezanechává žádné šmouhy a výborně myje a leští. Kde je nějaká větší, špína, stačí znovu nastříkat a setřít. Naprostá spokojenost.
klad Testovala jsem ten vůní grepu, protože tu mám moc ráda. Ale přišlo mi spíše, že trošku páchne. Co se týká vůně, tak opravdu obrovské zklamání. Ale to je asi dost individuální záležitost.
avatar
Alena
klad Čistič oken Eco Clean Eukalyptus je skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Jelikož máme v obývacím pokoji skleněný stůl každou chvíli na něm jsou vidět otisky prstů, kapky atd. Eco Clean, ale vše zvládne lehce a bez šmouh. Příjemně voní i když celkem slabě a je s ním lehká manipulace. Kladně hodnotím i bezpečnostní pumpičku, která se otočením vypíná. Už se těším na jarní úklid až přijdou na řadu okna.
avatar
Zuzana
příloha příloha
klad Čistič oken Clean efficient green je dobrým společníkem při mytí oken i zrcadel. Po jednom stříknutí zanechává poměrně hustou pěnu, která neteče, výhodou je také zavírání rozprašovače, což ocení zejména rodiče malých dětí. I když testuji vůni grepfruit tuto vůni není příliš cítit, spíše vůbec. V kombinaci s hadříkem Vileda actifibre není potřeba okna nějak zvláště rozlešťovat, zůstávají bez šmouh.
avatar
Jana
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testovat Eco Cléan Green s vůní eucalyptu.. Líbí se mi certifikace eco, Vyzkoušela jsem jej na televizní obrazovce, na okna se chystám až bude lepší počasí.Pro nás jako rodinu je důležitý respekt k přírodě, recyklovatelnost obalu a netestování na zvířatech. Určitě se podívám i na další výrobky této značky.Vůně je jiná než by člověk čekal od čističe oken, příjemná.
Zobrazit více recenzí