Testerky si zpříjemňují cestu do práce a vychutnávají si ranní kávu v Eko kelímku G21 beECO Americano

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
40
konec testování
31. 10. 2020

Jak si z každodenní cesty do práce udělat příjemný zážitek?

Provoňte si ranní ruch v metru či čekání v koloně čerstvou voňavou kávou. Z nového cestovního kelímku beECO Americano chutná báječně, ale nejen to!

Pitím z ekologického šálku totiž také pomáháte přírodě. Nádobí beECO od G21 Vitality je spojeno se zralými pšeničnými klasy – z jejich zbytků se vyrábí. Wheat Straw neboli pšeničná sláma je základní složkou materiálu, který dalším zpracováním získal odolnost a pevnost. Může se tedy používat opakovaně a vy už si nemusíte při každém objednání kávy To Go cítit provinile kvůli dalšímu jednorázovému kelímku.

Šálek beECO má objem 450 ml, takže žízní nebo kávovým „absťákem” rozhodně trpět nebudete. A protože jsou eko kelímky beECO Americano i odolné vůči ulpívání pachů, připravte si do nich klidně i čaj, studenou ovocnou šťávu nebo je dejte dětem do školy s mlékem ke svačině. 

beECO Americano se při chůzi i pití dobře drží a díky dvojitému dnu a stěnám dobře izoluje a udržuje nápoje delší dobu v požadované teplotě. Víčko skvěle těsní, takže se nemusíte bát o další obsah své kabelky, batůžku ani školní brašny. 

Nealergenní a bezlepkové beECO hrníčky v krásných jemných pastelových barvách vám budou slušet a potěší vás při každém napití. 


Vybranné testerky jako bonus získají také slevu 20% na vše od G21 Vitalitywww.g21-vitality.czVíce informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Weric
avatar
Alena K.
avatar
Karolína M.
avatar
Oxana C.
avatar
vondr.v
avatar
Michaela H.
avatar
Eliii
avatar
Andrea H.
avatar
Luse
avatar
Lucie Š.
zobrazit všechny přihlášené