Otestovali jsme nový elektrický sprejový mop Vileda LOOPER. A jak to dopadlo? 

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
4x
4
3x
3
3x
2
1
doporučuje
70 %
Testováno v období
od 5. 12. 2022
do 25. 12. 2022

Elektrický sprejový mop Vileda LOOPER

Vileda LOOPER je extrémně lehký, bezdrátový, elektrický sprejový mop, který vám kdykoli pomůže bez námahy udržet vaši podlahu čistou. Má nádržku na vodu pro rychlé a důkladné čištění bez kbelíku. Looper můžete použít i na citlivé podlahy, jako jsou parkety nebo laminát. Je vždy připraven k použití díky dodané nabíječce a odkapávacímu tácku. Baterie s dlouhou výdrží vám zajistí fungování mopu až na 35 minut.

Snadné čištění – díky dvěma proti sobě se otáčejícím hlavicím z mikrovláken, které pracují za vás, plus výhodě vody rozstřikované před mop dle potřeby, můžete z podlahy drhnout nečistoty bez námahy nebo tlaku.    

Síla mikrovláken – elektrický mop bez námahy odstraní až 99,9 % bakterií a virů* pouze vodou. Delším nebo kratším stisknutím tlačítka spreje můžete regulovat množství vody pro snadné a odolné znečištění.

Snadno ovladatelný — Vileda LOOPER je lehký a díky svému chytrému designu vám umožní bez námahy uklízet do rohů a pod nábytek.

Jeho rotující mycí hlavice se snadno a opakovaně navlhčí tak, že se stiskne tlačítko ovládání spreje a voda je tak sprejem dávkována před mop. Takto snadno odstraníte nečistoty z podlah všeho druhu.

Mycí návleky z mikrovláken se snadno vyměňují, lze je prát v pračce až na 60 °C a tak je tedy možné je používat znovu a znovu.

*odstraňuje E.Coli a S. Aureus a BCoV z keramických dlaždic, bylo testováno v laboratoři třetí strany.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Vratislav
Při rozbalování jsem se velice těšil až moc vyzkouším! Rozbalení a sestavení nebylo příliš těžké a následné nabíjení celkem rychlé. Mop po zapnuté lehce jezdí sám, takže není potřeba příliš tlačit a super je, že člověk se nemusí příliš namáhat. Nevýhoda ale je, že pokud se nevysaje dokonale, tak mop nebere nečistoty a jen je rozhodí do strany.
klad Nenáročnost
klad Lehce jezdí samo
klad Čistí dobře
klad Nebere nečistoty
klad Cena
příloha
avatar
Verča
Vileda LOOPER - elektrický mop, který mně na první dojem zaujal svou nízkou hmotností. Další velkým benefitem je nádobka na vodu, jež je pevnou součástí mopu, objem 450 ml se zdá být postačující na úklid podlah ve větším bytu. Překvapilo mně, že se do vody nemusí dávat přípravek na podlahy, i tak podlahu vyčistí. Jednoduché a praktické ovládání dvěma tlačítky představuje rovněž velkou výhodu. Nicméně hlavice mopu, jimiž se vytírá, nedisponují příliš velkou velikostí a úklid tak trvá delší dobu a je o to namáhavější. Rovněž nebylo možné vytřít některá zákoutí. Vzhledem k těmto vlastnostem mop mi přijde více vhodný pro děti, syn takto vysával a bavilo ho to. Osobně bych ho spíše využila je na menší plochy. Celkově jsem od mopu očekávala mnohem více.
klad Hmotnost
klad Jednoduchost použití
klad Nádobka na vodu
klad Velikost
klad Rozsah vytírání
klad Cena
klad Použitelnost
příloha
avatar
Jiřina
Ovládá se dobre. Vytre i “větší špínu”. Co je fajn, ze vezmete, zapnete a vytirate. Nedostane se ale všude, takže nečekejte, ze je to pomocník na “velký” úklid. Vadí mi zapnutí a zmacknuti na vodu. Neustále si mop vypinam. Vydrž má poměrně slušnou. Rozhodne to ale není na vytírání celého bytu.
klad Lehky
klad Ovladatelny
klad Vzhled
klad Velikost
příloha
avatar
Kateřina
Elektrický mop Vileda Looper mě překvapil svojí váhou.Je opravdu lehký a má hezký design.Složit ho zvládne každý.Nejdřív jsem moc nechápala v čem je tak dobrý.Přece jen špínu nevysává a teď v zimním období když nataháme z venku spoustu kamínků tak mi prišel zbytečný.Podlahu jsem tedy zametla a setřela klasickym mopem.Pak jsem si ale řekla že vyzkouším přejet celý byt Vileda looprem a překvapilo mě že návleky byly znečištěné.Vileda umyla podlahu víc do hloubky.Navíc musím ocenit že vlasy na podlaze pobrala a sežmolkovala a tak stačilo jen sebrat z návleků.Oceňuji že je stabilní když ho postavím kamkoliv a je stále připraven k použití.
klad Jednoduchost
klad Pratelné návleky
klad Nedokáže posbirat kamínky a drobné nečistoty
příloha
avatar
Jitka
Sprejový mop je skvělý pomocník pro všechny, kdo nemají rádi vytírání podlahy. Úklid je rychlý a pohodlný. Množství použité vody nutné pro mytí podlahy je minimální. Dostatečná kapacita baterie umožňuje umytí bytu (50m2) na jeden zátah. Doba nabíjení baterie je cca 3,5h do plného nabití. Rotující mycí návleky odstraní i přischlé skvrny bez větší námahy. Celková manipula s mopem je snadná-mop je lehký a kolečka umožňují plynulý klouzavý pohyb. Mop sám o sobě je celkem tichý největší hluk dělají kolečka,která se pohybují po podlaze. Mop slouží k vytírání,ve kterém je skvělý-pro odstranění hrubějších nečistot (kamínky, drobky...) je třeba použít vysavač. Celkově jsem s mopem moc spokojená. Nemusím při vytírání ždímat mop a tahat kbelík s vodou!
klad Skvělý doplněk k robotickému vysavači
klad Rychlý úklid
klad Minimální spotřeba vody
klad Nízká hlučnost
klad Snadná manipulace
klad Možnost prát návleky v pračce
klad Nabíjení trvá 3,5h
klad Větší nečistoty (kamínky, drobky...) jen rozšmrdlá-nutno před vytíráním vysát
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jaroslava
Elektrický mop Vileda Looper má jednoduché ovládání, takže úklid s ním zvládne rozhodně každý. Líbila se mi jeho pohotovost, kdy v těhle zimních plískanicích stačila minutka a v předsíni bylo zase sucho a čisto. Mycí návleky se jednoduše nasazují na suché zipy a po znečištění se dají prát v pračce. Baterie vydrží na jedno nabití cca 30 minut, takže úklid celého domu na jeden zátah nevydržela. Ocenila jsem, že díky odkládací podložce mohl stát připravený u vchodových dveří a být stále po ruce.
klad Jednoduchá obsluha
klad Úspora vody
klad Pohotově připravený k úklidu
klad Díky kulatému tvaru mycích návleků se nedostane do rohů
příloha příloha
avatar
Eliška
Elektrický mop Vileda Looper mě velice prekvapil, hlavně v pozitivním slova smyslu. Využívám ho doslova denně. Je to neskutečný pomocník, jelikož máme doma tři psy, tak uklízení po jejich naťapání když přijdou z venku, se teď pro mě stálo radostí s tímto mopem to jde úplně samo.
klad Lehkost
klad Světlo
klad Praktičnost
klad Skladnost
klad Nic
příloha
avatar
Kateřina
Jsem strašně ráda, že jsem mohla otestovat tento skvělý elektrický mop. Je velice lehoučký a je to skvělý pomocník do domácnosti.. Na jedno nabití vytřu celý byt. Hned jak mě přišel, tak ho chtěl vyzkoušet 7 letý kluk a nadšeně stíral.Takže doporučuji
klad Lehký
klad Snadně se ovládá
klad Rychlé nabíjení
klad Nemám nic co bych vytkla
příloha
avatar
Diana
Elektrický sprejový mop Vileda LOOPER mě velmi mile překvapil. Z prvu jsem měla strach, že nevydrží baterie, uklizecí plocha okolo 120 m. Dalším problémem je naše vinylová vroubkatá podlaha. Po zkušenostech s parním mopem nebo robotickým vysavačem zůstaly na podlaze fleky, musí se vytírat po směru vzoru podlahy. Tento mop obstál na jedničku.
klad Návleky
klad Osvětlení
klad Sestavování vyrobku
klad Cena
příloha příloha
avatar
Lucie
Jednoduché ovládání. Vždy připraven k úklidu a super že není potřeba kbelík...nastříkat a jedem. Na jedno nabití vytřu celý rodinný dům. Pak jen sundat návleky,vyperu a je uklizeno.Po vyzkoušení se do úklidu zapojila i dcera kterou to začalo konečně bavit
klad Vzhled
klad Jednoduchost ovládání
klad Lehký
klad Dlouhá výdrž
klad Šetrný-navleky se dají prát
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel