Je vaření s multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem Tefal Turbo Cuisine CY754830 black zábavné a snadné? Otestujte ho

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
26. 5. 2022

Elektrický tlakový hrnec Tefal Turbo Cuisine CY754830 black 

Vaše nové značkové řešení pro velmi rychlou přípravu lahodných pokrmů: S multifunkčním hrncem Tefal TURBO CUISINE Fast nebyla příprava lahodných pokrmů nikdy snazší. Připravujte lahodné a zdravé pokrmy pro celou rodinu díky nenáročným automatickým programům pro předkrmy až po moučníky a využívejte režim tlakového hrnce pro až 3krát rychlejší výsledky*. Exkluzivní technologie sférické vnitřní nádoby Tefal zajišťuje, aby byly pokrmy měkké a šťavnaté. Díky jedinému ovládacímu knoflíku je ovládání hrnce pro uživatele intuitivní a snadné.

  • LAHODNÉ POKRMY: Jedinečná sférická nádoba Tefal má větší topnou plochu, lepší rozptyl tepla a optimální cirkulaci tepla, aby byly pokrmy měkké, šťavnaté a plné chuti.
  • INTUITIVNÍ ROZHRANÍ: Jedinečné ovládání s displejem z něj činí uživatelsky praktický spotřebič, jehož ovládání je naprosto snadné.
  • RYCHLÁ TEPELNÁ ÚPRAVA: Vysokorychlostní nastavení tlakového hrnce Tefal Turbo Cuisine umožňuje dosáhnout dokonalých výsledků až 3x rychleji (ve srovnání s tradičními plynovými nebo elektrickými plotýnkami).
  • FLEXIBILITA: Snadná příprava snídaně, oběda i večeře, od předkrmů po moučníky, díky 10 automatickým programům: Tlakový hrnec, hrnec pro pomalé vaření, restování, vaření na páře, pečení, sous-vide a další možnosti včetně přípravy vlastních receptů.
  • OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Záruka dostupnosti servisních oprav po dobu 10 let, s nízkými náklady a rychlým dodáním ze 6500 servisních středisek po celém světě v rámci našeho úsilí přispívat k ochraně životního prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.
  • PRAKTICKÉ NASTAVENÍ: 12hodinový opožděný start, časovač, 24hodinová automatická funkce udržení teploty, která se spustí na konci cyklu vaření.
  • SNADNO OMYVATELNÝ NEPŘILNAVÝ POVRCH: Nepřilnavý povrch poskytuje mimořádnou kluznost a usnadňuje vaření. S prvotřídním řemeslným zpracování přináší mimořádnou životnost.
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ VHODNÉ DO MYČKY: Čtyři součásti příslušenství – napařovací koš, odměrka, lžíce na rýži a naběračka – jsou velmi praktické a vyrobené z materiálů vhodných do myčky na nádobí.
  • POKROČILÉ BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE: 12 bezpečnostních mechanismů včetně systému bezpečného uvolnění tlaku, bez kontaktu s párou a bez rizika popálení pro bezstarostné vaření.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Vladík T.
avatar
Kristina P.
avatar
Jitka Z.
avatar
Klara L.
avatar
Eva Pakošová P.
avatar
Zuzík K.
avatar
Michaela S.
avatar
Iveta P.
avatar
ravenka
avatar
Nikola V.
zobrazit všechny přihlášené