Je vaření s multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem Tefal Turbo Cuisine CY754830 opravdu tak snadné a zábavné, jak slibuje? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotily
5
7x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 5. 2022
do 26. 5. 2022

Elektrický tlakový hrnec Tefal Turbo Cuisine CY754830 black 

Vaše nové značkové řešení pro velmi rychlou přípravu lahodných pokrmů: S multifunkčním hrncem Tefal TURBO CUISINE Fast nebyla příprava lahodných pokrmů nikdy snazší. Připravujte lahodné a zdravé pokrmy pro celou rodinu díky nenáročným automatickým programům pro předkrmy až po moučníky a využívejte režim tlakového hrnce pro až 3krát rychlejší výsledky*. Exkluzivní technologie sférické vnitřní nádoby Tefal zajišťuje, aby byly pokrmy měkké a šťavnaté. Díky jedinému ovládacímu knoflíku je ovládání hrnce pro uživatele intuitivní a snadné.

  • LAHODNÉ POKRMY: Jedinečná sférická nádoba Tefal má větší topnou plochu, lepší rozptyl tepla a optimální cirkulaci tepla, aby byly pokrmy měkké, šťavnaté a plné chuti.
  • INTUITIVNÍ ROZHRANÍ: Jedinečné ovládání s displejem z něj činí uživatelsky praktický spotřebič, jehož ovládání je naprosto snadné.
  • RYCHLÁ TEPELNÁ ÚPRAVA: Vysokorychlostní nastavení tlakového hrnce Tefal Turbo Cuisine umožňuje dosáhnout dokonalých výsledků až 3x rychleji (ve srovnání s tradičními plynovými nebo elektrickými plotýnkami).
  • FLEXIBILITA: Snadná příprava snídaně, oběda i večeře, od předkrmů po moučníky, díky 10 automatickým programům: Tlakový hrnec, hrnec pro pomalé vaření, restování, vaření na páře, pečení, sous-vide a další možnosti včetně přípravy vlastních receptů.
  • OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Záruka dostupnosti servisních oprav po dobu 10 let, s nízkými náklady a rychlým dodáním ze 6500 servisních středisek po celém světě v rámci našeho úsilí přispívat k ochraně životního prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.
  • PRAKTICKÉ NASTAVENÍ: 12hodinový opožděný start, časovač, 24hodinová automatická funkce udržení teploty, která se spustí na konci cyklu vaření.
  • SNADNO OMYVATELNÝ NEPŘILNAVÝ POVRCH: Nepřilnavý povrch poskytuje mimořádnou kluznost a usnadňuje vaření. S prvotřídním řemeslným zpracování přináší mimořádnou životnost.
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ VHODNÉ DO MYČKY: Čtyři součásti příslušenství – napařovací koš, odměrka, lžíce na rýži a naběračka – jsou velmi praktické a vyrobené z materiálů vhodných do myčky na nádobí.
  • POKROČILÉ BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE: 12 bezpečnostních mechanismů včetně systému bezpečného uvolnění tlaku, bez kontaktu s párou a bez rizika popálení pro bezstarostné vaření.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
11
avatar
Iveta
Měla jsem možnost vyzjoušet vaření v tlakovém hrnci Tefal Turbo Cuisine CY754830 black. Musím říct, že přes počáteční nedůvěru velice mile překvapil. Sice bych uvítala ještě o trochu větší obsah varné nádoby, ale i přes menší rozměr jsem spokojená. Maso bylo udušeno asi o třetinu rychleji než v obyčejném hrnci, brambory jsem vyzkoušela uvařit v páře a byly výtečné. Rýže byla hotová za 10 minut. Co víc říct - bude to náš každodenní pomocník. Doporučuji.
klad rychlost vaření, jedoduchost ovládání
klad uvítala bych větší obsah varného hrnce
příloha
avatar
Vladík
Hrnec vypadá moc hezky a má velmi snadné ovládání. Příprava pokrmů je velmi rychlá a pohodlná. Velikost nádoby je dostačující. Vzhledem k tomu, že je hrnec multifunkční, nepotřebujeme k vaření dalších pánví a hrnců. Díky tlakovému vaření je vaření velmi rychlé, i když pokud máme času dost můžeme zvolit program pomalého vaření, kterým hrnec také disponuje. Co oceňuji při užití nejvíce je to, že u každého přednastaveného programu je možnost nastavení vlastního času. Doporučuji všem, kteří chtějí mít rychle a chutně uvařeno.
klad Elegantní vzhled
klad Snadné ovládání
klad Rychlost vaření
klad Zatím nic
příloha
avatar
Zuzík
Tento multifunkční tlakový hrnec zaručuje rychlou a jednoduchou přípravu Vašich jídel. Jvybaven vnitřní nádobou se sférickou technologií pro lepší rozptyl tepla. Rychlost je 3 x vyšší než u běžného vaření na plotně. To usnadní práci všem kuchařkám a mají pak více času pro rodinu a děti. Design hrnce působí moderně a inovativně. Ovládání je snadné, také díky přednastavitelným programům. Zmáčknete tlačítko a můžete nechat hrnec, aby udělal práci za Vás.
klad jednoduché použití
klad předvolené programy
klad rychlá tepelná úprava
klad odložitelný start
klad jídlo se nepřipálí
klad velikost, raději menší
klad nelze používat kovové nádobí
příloha
avatar
Robert
Počáteční způsob vaření byl malinko jiný, než jsme zvyklí, ale vzhledem k tomu, že jsme chtěli využít možností, těšili jsme se a nakonec jsme se naučili po "novu" upravovat jak maso, tak i vařit polévku. Vše je intuitivní, jasně v návodu napsané a tím i o hodně jednodušší. Díky tomu, že tento hrnec dokáže nahradit dost nádobí, uvolnil i místo po málo používaných hrnců. Jsme rádi, že se v tomto hrnci dá vařit i na páře. Rozdíl chuti proti "starému" způsobu není. Jídla chutnají stejně, jen to chce hlavně ze začátku cvik, ale jak píši, vše je intuitivní. Velice dobrá koupě.
klad jednoduchost vaření
klad celková kvalita
klad vzhled
klad nic
příloha příloha
avatar
Kristina
Chvilku trvalo, než jsem pochopila a začala aplikovat to, co se píše v návodu k obsluze Elektrického tlakového hrnce Tefal Turbo Cuisine. Uvítala bych také seznam chyb. Hlásilo mě to při prvním použití chybu, kterou jsem v manuálu nenašla, ale z logiky věci pochopila, o co se jedná. Prví výrobek - domácí chléb, se ale vydařil :-) Těším se, až využiji funkci jogurtovače a přípravu steaky. Vřele všem doporučuji Tefal Turbo Cuisine. Kristina
klad Líbí se mi design, který je protikladem k mé chalupě, kam jsem jej pořizovala, abych si usnadnila práci.
klad Snadná údržba
klad Seznámení se s produktem dle dodaného návodu
avatar
Michaela
Vareni s hrncem je parada, rozhodne me ve vareni posunul o level vys. Nejcasteji pouzivam restovani a duseni, ovsem sous vide krkovice a brambory, ktere jsem pak na par minut dopekla v horkovzdusne friteze Tefal, to nemelo podle manzela chybu. Veprove rizoto je hotove za cca 25 minut i s pripravou. Dcera a manzel si vychvaluji maso, ktere je mekoucke a porad drzi tvar. Ja jako vegetarian si pochvaluji vareni lustenin pod tlakem. Uz se tesim, az vyzkousim nejaky moucnik.
klad Velky objem
klad Vareni vice jidel najednou
klad Uspora v case
klad Hotove jidlo behem chvilky
klad Je tichy, nesyci
klad Dele se nahriva
příloha příloha
avatar
sona
Multifunkční hrnec má elegantní design: celočerný, jednoduché tvary, velký displej. Plastové provedení působí levně. Hrnec nabízí 10 programů; za nejužitečnější považuji dušení, restování, polévka, pára. Obsluha hrnce je jednoduchá, vše jedním tlačítkem. Vnitřní nádoba je malá, 3 l. Vaření je pohodlné a jednoduché, vše v jedné nádobě a téměř bezobsluhově. Po naložení všech surovin a zaklapnutí víka není potřeba nic dělat, jenom čekat. Po uplynutí nastaveného času hrnec pípnutím signalizuje, že jídlo je hotové. Automaticky se zapne stálý ohřev a jídlo nevystydne. K otevření hrnce je potřeba vypustit páru - jednoduše tlačítkem na víku. Výhodou je i fakt, že při vaření z hrnce neunikají žádné pachy. Příprava jídla je velmi rychlá, kotlíkový guláš za 30 min, polévky za cca 15 minut (bez nutnosti např. luštěniny předem namáčet), vývar za 30 min. Vyhovuje mi možnost vaření na páře - skvělý k přípravě zeleniny nebo brambor. Jídlo je chutné, protože se v jedné nádobě všechny chutě propojí.
klad množství přednastavených programů
klad elegantní design
klad nepřilnavá vnitřní nádoba
klad jednoduchá obsluha
klad rychlá příprava
klad odložený start
klad malá vnitřní nádoba (3 l)
klad plast působí levně
klad návod k použití/recepty - nepřehledné
avatar
Eva Pakošová
Elektrický tlakový hrnec Tefal Turbo Cuisine CY754830 black mě opravdu ohromil. Má skvělý desing, který se hodí do každé moderní kuchyně. Mohu potvrdit, že s nabízeným množstvím programů uvaříte každý den pro vaši rodinu nové zajímavé jídlo. A navíc opravdu chutné. Vaření vám zabere denně jen pár minut, hrnec totiž opravdu vaří za vás. Tohoto nového pomocníka naši domácnosti ocenil i můj přítel, kterému se hned na poprvé povedlo vykouzlit skvělé rizoto. Celkově oceňuji rychlost a jednoduchost přípravy pokrmů, moderní design a množství nabízených programů.
klad 10 automatických nabízených programů
klad Multifunkčnost výrobku - nahradí 7 spotřebičů v domácnosti
klad Moderní vzhled
klad Rychlé a snadné vaření, které zvládne i začátečník
klad Ovládání jedním otočným tlačítkem
klad Odložený start
klad Udržování teploty jídla
klad Snadné čištění, lze dát do myčky
klad Zatím žádné
příloha příloha
avatar
Nikola
Naprostá spokojenost s touto novinkou. Líbí se mi design, kvalitní použité materiály i to, že je na elektřinu a nikoliv plyn (mám pocit většího bezpečí). Když už jsme u bezpečí, tak oceňuji celkovou manipulaci s hrncem - víko se zaklapne pro tlakování, jen v určitém procesu, jinak mě hlukem hrnec upozorní, že nedělám dobře. Je k tomu přehledný manuál s tabulkou pro začátečníky, co znamená, který program, jaké stupně jsou vhodné a jaký čas + informace jak pracovat s výkem. Nadchla mě mísa, která se dá vyndat a tak je jednoduché hrnec umýt.
klad kvalitní materiály
klad nadčasový design
klad snadná manipulace
klad pocit bezpečné práce
klad přiložená kuchařka
klad návod jako pro nováčky
klad marně hledám nevýhody, vše super :)
příloha příloha
avatar
Jitka
Již dva měsíce jsem na mateřské dovolené s dvojčaty, a tak není moc prostoru zdlouhavé vyvařovat. Tento hrnec je pro mě nyní největší pomocník. Tím že má možnost odloženého startu, vše do hrnce připravím večer a ráno mám uvařeno. Pomalu vařený hovězí vývar je prostě nejlepší který jsem kdy dokázala vyvařit. Zkoušela jsem již i ovesnou kaši, a je to kaše za 15 minut hotová ve výborné konzistenci. Pomalu vařené vepřové maso na výbornou. Za pár týdnů budu hodně používat vaření v páře na příkrmy, a věřím že mě hrnec nezklame.
klad Velký počet programů
klad Jednoduchost ovládání
klad Funkce ohřívání, dokud hrnec úplně nevypnete
klad Nevejde se mi do žádné z kuchyňských skříněk, což je jen moje mínus
příloha
avatar
Klara
Mám 3 malé děti, hrnec se mi vzhledově moc líbí, a ta rychlost vaření je naprosto neuvěřitelná, je tichý což velice oceňuji vůbec ho neslyším “syčet”. Hovězí zadní hotové za 15 minut ? To je sen každé hospodyňky. Vyzkoušené zatím 4 programy vše funguje jak má lehce se ovládá a ani ho neuklízím z linky :)
klad Vzhled
klad Tichost
klad Rychlost
klad Nemám co vytknout
příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel