Už jste vyzkoušela nové rostlinné produkty Joya? A jak vám chutnaly? Podělte se s námi o svůj názor

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
2000
konec testování
31. 3. 2020


Záleží vám na tom, co sobě či své rodině dáváte na talíř? Snažíte se jíst zdravě a máte rádi nové (a hlavně zdravé) či neotřelé chutě? Pak s námi otestujte úžasné novinky Joya. Jsou přírodní a vhodné i pro vegetariány či vegany.


Joya organický čokoládovo kokosový dezert

100 % organický dezert s perfektní exotickou kombinací čokolády a kokosu. Produkt je bez laktózy, sóji a je vhodný pro vegetariány a vegany. Skvělý jako svačinka nebo součást dezertů.

Joya BIO kokosový nápoj 

100 % organický nápoj s lahodnou kokosovou příchutí, bez přidaného cukru a dochucovadel. Neobsahuje laktózu ani sóju. Je perfektní jako svačinka na cesty, do cereálií nebo do kávy / čaje. Také je skvělým pomocníkem při vaření či pečení.

Joya BIO rýžový nápoj 

100 % organický rýžový nápoj bez přidaného cukru a dochucovadel. Bez laktózy a sóji. Díky snadné konzumaci pomocí brčka je perfektní jako svačina na cesty. Vhodný i do cereálií nebo do kávy / čaje. Také je skvělým pomocníkem při vaření či pečení.

Joya BIO mandlový nápoj

100 % organický nápoj s mandlovou příchutí a nízkým obsahem cukru. Mandle dodávají nápoji lahodnou chuť a jsou navíc prospěšné našemu zdraví. Nápoj neobsahuje laktózu ani sóju. Je perfektní jako svačinka na cesty, do cereálií nebo do kávy / čaje. Také je skvělým pomocníkem při vaření či pečení.


Vybrané testerky

avatar
Natalja M.
avatar
Lenka Z.
avatar
drzovice
avatar
Andrea Š.
avatar
Lenka F.
avatar
Lucie J.
avatar
Anet C.
avatar
Noemi R.
avatar
Vlaďka N.
avatar
Zuza B.
zobrazit všechny přihlášené