Energetické tyčinky Lifebar

image
otestováno
Počet recenzí
70
jak jste hodnotily
5
47x
4
17x
3
6x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 3. 11. 2015
do 25. 11. 2015

Lifebar bio energetické tyčinky jsou skladné, rychlé a zdravé svačinky ať už do kanceláře, v tělocvičně nebo na cestách. Lifebar tyčinky poskytují škálu důležitých látek, vitamínů a minerálů, které potřebujete pro dobrodružství každodenního života.

Pro ještě intenzivnější výkon je tu pro vás Lifebar Plus! Obohacená pečlivě vybranými superfoods neboli superpotravinami. Tyčinky, které uspokojí ty nejnáročenější požadavky.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo testování zdravých tyčinek Lifebar, se podívejte ZDE.

Hodnocení
70
avatar
Anna
klad Toto jsou moje zamilované tryčinky. Kupuji si je vždy, když mám chuť na něco malého. Mám radost, že mi moc chutnají, zaženou "absťák" na sladkost a mám dobrý pocit, že dávám svému tělu zdravé suroviny - enzymy, vitamíny a bílkoviny. Žádny lepek, žádný rafinovaný cukr.
klad Některé příchutě mi moc nechutnali.
avatar
Kateřina
klad Tyto tyčinky jsou moc dobré. Ráda je doporučuji i všem ostatním. Vozím je v autě jako poslední pomoc v nouzi. Nejlepší je skořicová příchuť. Kupuji je ve zdravých výživách. Čas od času je přidám na svačinu synovi jako dobrotu. I on je mám moc rád. Zkuste sami a uvidíte.
avatar
Martina
klad Kokosová a skořicová příchuť jsou mě oblíbené, tyčinky se hodí jako školní svacina do školy dětem nebo na zakousnutí něčeho malého během dne, kdyz člověk neví co by si dal a pochopitelně třeba místo nezdravých věci k televizi večer nebo o víkendu....
avatar
Barunka
klad Zdá se že na trhu se snaží výrobci prorazit s něčím novým, zdravějším. Tyčinky vypadají dobře záleží na tom jak budou chutnat.:-)
klad Na trhu spotřebitelů je těchto druhů tyčinek nepřeberné množství, otázkou je, čím jsou tyto odlišné od již stávajících.
avatar
Kateřina
klad Dnes tyčinky dorazily. Zatím jsem vyzkoušela pouze kokosovou, ale musím říct, že je opravdu hrozně dobrá. Myslím si, že je to naprosto ideální pochoutka, když má člověk chuť na sladké a nechce aby ho "hryzalo" svědomí. :-D Opravdu chutná, zdravá svačinka bez špetky chemie. :-)
avatar
Ema
klad Tyčinky dorazily včera.Podělili jsme se o ně s manželem a dcerou.Já si vybrala kokosovou.Byla skutečně vynikající.O tyčinkách jsem si dost přečetla a naprosto mě nadchly.Pochutnal si i manžel,který aktivně sportuje a tak byl moc rád za tyčinku s guaranou.
klad Jen dceři moc tyčinka nechutnala,ale to bude asi tím,že je určená dospělý a ne dětem.
avatar
Olga
klad Tyčinky přišly včera a samozřejmě jsme museli hned všichni ochutnat. Pravda je, že 10 lidí, 10 chutí. Jsme tři a každému nejvíc chutnala jiná. Já osobně se přimlouvám za třešňovou s macou a baobabem - je mírně nakyslá a to mi chutná, synovi chutnala brazilská s guaranou a vnučce kokosová. Na mně byla brazilská a kokosová moc sladká. Ale tyčinek se vyrábí více druhů, takže každý si najde tu svou příchuť. Předností tyčinek je, že jsou bez rafinovaného cukru, ztužených tuků, éček.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost otestovat tyto energetické tyčinky Lifebar. Nejvíce mně zaujala ta s guaranou, nejméně kokosová, ale to jen proto, že kokos nemám příliš ráda. Tyčinky jsou sladké tak akorát, oceňuji jejich složení. Zařadím je do svého jídelníčku - ideální svačina na cesty.
avatar
Verka
klad Děkuji za možnost testování. Obal se mi líbil, velikost balení tak bezvadná. Tyčinka mi chutnala nejvíce kokosová. Energetické tyčinky pravidelně kupuji a využívám při sportu nebo pokud se chystáme na nějakou turu. Velice rychlý a kvalitní příjem energie :-)
avatar
Tereza
klad Děkuji za možnost testovat,protože tyto tyčinky jsem zatím nikde neviděla.Ač nemám moc ráda sladké a nesladím,tak tyto tyčinky mě velmi zaujaly.Nejvíc kladně hodnotím kokosovou,protože kokos zbožňuji-ač se mi tato tyčinka zdála nejsladší.Velmi oceňuji,že tyčinky opravdu zasytí a energii mám celé dopoledne-nic jiného k svačině jsem nepotřebovala.Myslím si,že na cesty a túry jsou ideální.Za sebe určitě doporučuji.
avatar
Jana
klad Jsem ráda, že jsem měla možnost otestovat, protože tyto energetické tyčinky jsem neznala. Protože mám ráda kokos tak mě i tato tyčinka moc chutnala. Jako druhá mě chutnala ta v červeném obalu, brazilská s guaranou. Poslední s chutí berry maca baobab, kde se ve složení vyskytují datle, mandle a další, mě moc neoslovila. Balení tyčinek je kvalitní a velikost tyčinky 47 g dostačující. Je to hodně o netradičních chutích, každý musí vyzkoušet individuálně a vybrat si tu svoji. Tyčinky bych volila jako variantu místo nezdravých energetických nápojů.
avatar
Dita
klad Výrobce si opravdu vyhrál s kombinací chutí, tyčinky zasytí a jsou velmi dobré. Mne nejvíce oslovila maca baobab. Jsou přiměřeně velké a při zjištění ceny jsou velmi přijatelné. Je to zdravá varianta mlsání. Učitě se hodí i pro děti, neboť malému chutnala:-)
avatar
Jana
klad Tyčinky Lifebar mě velmi překvapily svou chutí. Jsou opravdu lahodné, nejvíce mi chutnala příchuť Coconut. Velmi mile mě překvapilo složení tyčinek, kterému nemám co vytknout. je to opravdu zdravé varianta mlsání. Doporučuji. Cena vzhledem ke kvalitně je přijatelná.
avatar
Věra
klad Tyčinky jsou úžasná věc, když člověk potřebuje doplnit energii nebo ho honí mlsná. Neobsahují žádný bílý cukr. Jsou plné přírodních látek. Jsou v podstatě tvořeny jen ze semínek, ořechů a ovoce, které nejsou tepelně upravené, mají tedy RAW kvalitu. Tyčinky si zachovávají veškeré vitamíny a enzymy, které se tepelným zpracovním ničí. Chuť tyčinek je vynikající a mezi širokou škálou si každý vybere tu svou favoritku :-)
avatar
Věra
klad Opět moc zajímavé testování! Tyčinky mě zaujaly už svými obaly. Složení je takové, že nemám, co vytknout. Spousta věcí, které se tváří zdravě, ve skutečnosti moc dobré složení nemá, ale to není případ těchto tyčinek. Trochu mě překvapila konzistence. Tyčinky nejsou "slepené u jednotlivých zrníček, jak to bývá u cereálních tyčinek, ani jednolitá sladká masa, jako je to u tyčinek ovocných. Moje první myšlenka po ochutnání byla, že tahle novinka se asi moc neujme, ale než jsem se dokousala do poloviny tyčinky, už jsem byla na chuti závislá. Chutnaly mi všechny tři příchutě. Nejvíce asi tyčinka s macou a baobabem. Chuť je velmi sladká a uspokojí i největší mlsaly. Základem jsou datle a k nim vždycky něco pro oživení. Každopádně se zkusím v místním bio obchůdku podívat i po ostatních příchutích. Tyčinky Lifebar mohu doporučit úplně každému, kdo rád zdravě mlsá. A jsou vhodné i při bezlepkové dietě.
avatar
Martin
klad Moc rád jsem ochutnal tyčinky Lifebar. nejsou přeslazené a mají skvělou chuť. Nejvíce mi zachutnala kokosová a pak ta červená brazil guarana. Nejspíš si je začnu kupovat po sportu to bude sladká tečka nakonec a nebo když mě bude honit mlsná. Doporučuji, tyčinky určitě stojí za vyzkoušení.
avatar
Božena
klad Sušenky mi opravdu moc chutnali a dodaly energii,kterou tolik potřebuju.Nejvíce mi chutnala kokosová a energie zase nejvíce dodala s guaranou.Určitě si budu tyčinky kupovat jen mě mrzí,že nejsou v dostání v běžné síti obchodů.Bude si je muset kupovat v internetových obchodech.
avatar
Hana
klad Tyčinky jsou všechny moc dobré, nejvíc mi chutnala kokosová, pak brazilská s guaranou, třešňová byla celkem kyselá, což pro mě bylo nezvyklé, protože mám nejradši čokoládové raw tyčinky, ale aspoň to pro mě byla změna. Tyčinky jsou geniální jako svačinka v práci, po tréninku nebo kdykoli, kdy mě přepadne hlad - naučila jsem se vždy mít jednu v kabelce pro tyto případy :) Trochu nevýhodou je cena, ale samozřejmě kvalita něco stojí.
avatar
Taťána
klad Tyčinky Lifebar mají velmi pěkné balení. Konzistence je jiná, než bývá zvykem u tohoto druhu tyčinek, je celistvá, což mne překvapilo a byla jsem zvědavá na jejich chuť. Mně osobně nejvíce chutnala Coconut, výborná, slaďoučká s výraznou kokosovou chutí . Ale i ostatní příchutě jsou velmi chutné. Složení je opravdu bio a vyhovuje zdravému mlsání. Za mně jednoznačně za jedna, doporučuji.
avatar
Stanislava
klad Tyčinky Lifebar jsou výbornou rychlou a hlavně zdravou svačinkou. Chutnaly mi všechny tři testované příchutě a hlavně oceňuji složení tyčinek, obsahují jen přírodní látky, což je předpoklad zdravého životního stylu. Balení je pěkné, akorát do kabelky jako první pomoc, když mám na něco sladkého chuť. Doporučuji.
avatar
Věra
příloha
klad Měla jsem možnost ochutnat tyčinky Lifebar. Co se týče obalu tyčinek určitě zaujmou svým designem na první pohled. Co se týče chutě je vidět že jsou vyrobeny dle moderních trendů tzn. zdravě, což se bohužel podepsalo na chuti. Musím přiznat, že mně z těchto tyčinek zaujala jen kokosová. Myslím si, že testovaný výrobek má vedle sebe silnou konkurenci na trhu zdravé výživy. Děkuji za možnost testovat.
klad neoslovila mě příliš chuť , snad jen kokosová byla pro mě více zajímavá.
avatar
Jana
klad Z tyčinek jsem doslova nadšená. Moc mi chutnají, je to varianta zdravé svačinky, která dostatečně zasytí. Nejvíce mi chutnala kokosová varianta. Určitě zakoupím i další příchutě. Firma nabízí nepřeberné množství chutí, takže si zcela jistě vybere i ten největší gurmán. Líbí se mi, že je tyčinka bez konzervantů, barviv...Cena je také přijatelná.
avatar
Jitka
klad Děkuji za možnost testování tyčinek Lifebar. Design obalu je přitažlivý, jedná se o zdravou variantu mlsání nebo rychlého nasycení. Je velmi přínosné, jakým způsobem jsou tyčinky vyrobeny. Pro lidí s bezlepkovou stravou jsou velmi vhodné. Sice je vyšší cena produktu, ale to při takovém postupu výroby ani nejde. Oceňuji, že tyčinky neobsahují barviva a jiná ochucovadla, kterých je v jiných potravinách více než dost. Jako první jsem ochutnala tyčinku s guaranou = byla moc dobrá, osvěžující. Kokos mám ráda, tyčinka nebyla moc sladká a to mi vyhovuje, rovněž tak u tyčinky s berry maca. Je to i zdravá svačinka pro děti.
klad Doporučuji vyzkoušet.
avatar
Helena
příloha příloha
klad Jsem velice ráda, že jsem mohla testovat výrobky zdravé výživy, které upřednostňuji v mém jídelníčku. Jedná se o výrobky, které neobsahují přírodní ani rafinovaný cukr, který přes 20 let nejím.
klad První tyčinka byla Berry Maca Baobab, která je velmi příjemné navinulé chuti, kde převládá brusinka, pak i třešeň a hlavně oříšky, které byly krásně chřupavé.
klad Druhou tyčinkou byla Brazil Guarana, která mi chutnala nejvíce, kde je výborná chuť datlí, kokosu, mandlí a hlavně výborné kousky para ořechů, které mám moc ráda.
klad Třetí tyčinkou byla kokosová, která mě trochu překvapila, protože jsem předpokládala, že bude převládat chuť kokosu, ale velice mi opět vyhovovaly v tomto výrobku kešu oříšky a mandle.
klad Tyčinky byly pro mě jako zákusky ke kávičce, na kterých jsem si moc pochutnala, protože RAW tyčinky si kupuji a tyto jsou cenové velmi dostupné, podle ostatních. Vřele tyto výrobky doporučuji při vyváženém jídelníčku a pokud nechceme používat přírodní cukry, které nám na váze neubírají.
klad Moc mě potěšilo, že jsem mohla testovat tyto tyčinky, protože patří do mého jídelníčku. Velice doporučuji.:-D:-D:-D
avatar
Renáta
klad Tyčinky mají moc pěkné obaly, které zaujmou na první pohled. Neobsahují cukr, což jsem velmi ocenila, jelikož mám cukrovku, takže jsem si mohla dopřát zdravou a chutnou svačinku, která mě dostatečně zasytila. Nejvíce mi chutnala kokosová. Určitě si pořídím i další tyčinky.
avatar
Veronika
klad Tyčinky majú pútavý obal, ktorý každého zaujme. Konzistenciou sú tuhšie ale je to len zdanie. Po zahryznutí sú mäkučké.
klad Musím však priznať, že mňa tieto tyčinky neoslovili. Chutila mi len kokosová, Žltá tyčinka sami zdala veľmi kyslá.
klad V rodine zvíťazila u každého iná. Kto je zdravo ten si pochutná.
avatar
Eva
klad Protože se snažím zdravě žít a stravovat, jsem velmi rada za možnost testovat tyčinky Lifebar a zkusit něco nového. RAW stravu mám ráda, preferuji tepelnou úpravu do 40st. a tyto tyčinky mi naprosto vyhovují
klad Absence bílého cukru a složení tyčinek je ideální. Mně osobně chutnaly včechny příchutě, nedokážu říct, která víc. Mají výbornou, výraznou chuť. Budu kupovat a doporučuji.
avatar
Lucie
příloha příloha
klad Tyčinky od Lifefood mě zaujaly. Líbí se mi, že neobsahují žádný přidaný cukr, jsou bez laktózy, bezlepkové. Navíc jsou i 100% raw. Oceňuji, že obsahují různé druhy oříšků. Sladké jsou jenom díky obsaženému ovoci. Tyčinky mají slušnou gramáž 42g, ale v kabelce nezaberou moc místa. Jsou skvělé jako rychlá svačinka, pokud vás honí mlsná, nebo chcete zahnat malý hlad. Chuťově mě nejvíce sedla kokosová příchuť. Byla jemně sladká, kokos byl cítit, ale nedominoval. Tyčinka s guaranou skutečně obsahuje kofein, podařilo se mi překonat malou únavu. Tyčinka Berry maca baobab (žlutá) je sladká jako müsli tyčinky, na mě je to už moc.
avatar
Milan
klad Děkuji za možnost testovat,tyčinky-byly opravdu velmi chutné,jen se po nich zaprášilo.škoda že jich nepříšlo víc:-).Nejvíc se mi líbí,že jsou sladké a přitom neobsahují bílý cukr.U mě by vyhrála Brazil Guarana,zajímavá chuť a ne příliš přeslazená,trošku mi připomínala syrové vánoční těsto.To vždy s chutí uždibuji...Pak mi chutnala kokosová-opět vánoce :-D a asi nejmíń mi chutnala Berry Maca Baobab-taková zvláštní nakyslá chu´t-ta jediná mě příliš neoslovila.Jinak můžu říct,že tyčinky jsou opravdu syté-skvěle zasytí a celé dopoledne jsem neměl hlad.Rád bych si je kupoval i nadále-zvláště ty první dvě příchutě.bohužel nevím kde.Moc jsem si pochutnal-s vědomím že zdravě a za sebe určitě doporučuji.
avatar
Lída
klad Tyto tyčinky si mě získali a i kamarádky, kterým jsem dávala ochutnávat. Stoprocentně zdravé složení, a to vše raw. Nedrobí se, zasytí. Oříšky, které to obsahuje jsou namleté tak akorát, aby byly cítit a zároveň nepřehlušily chuť Za mě nejlepší kokosová.
avatar
Anna
klad LifeBar jsou naprosto dokonalé. Zdravé, mají dobrou konzistenci (nejsou tvrdé) a i poměr cena /chuť a zdraví mi přijde dobrá. Žlutá tyčinka obsahuje brusinky, a je chutí o mnoho více výraznější, což mě nevadilo, protože mám brusinky moc ráda, ale ty, kteří to tak nemají, to může být moc výrazné. Určitě plánuji si je kupovat jako výbornou svačinku do práce.
avatar
Jana
klad Skvělé je, že se tyčinka ani v teplém počasí neroztéká. Je to skvělý zdroj energie při jakékoliv činnosti, ať už je to jízda na kole, treking nebo jen výlet s dětmi, kde spotřebujete víc energie vy než vaše ratolesti. I přesto vše báječně chutná, nejvíce mi chutnala kokosová.
avatar
Ivana
klad Tyčinky jsem ochutnala hned druhý den, co mě přišly. Přiznávám, že chuť mě překvapila. Začala jsem guaranou, ta mě bohužel nechutnala, chuť mě přišla taková umělá a dost sladká, jedla jsem ji na 2x. Druhý dne jsem si spravila chuť žlutou tyčinkou. Chuť byla osvěžující po ovoci, které obsahuje. A na konec jsem ochutnala kokosovou příchuť. Přišla mě také dost sladká. TAkže kdybych to měla shrnout, nejvíce mě chutnala tyčinka žlutá, pak bílá a nejmíň červená. Ale asi znovu bych je chutnat nemusela.
avatar
Lída
klad Výborné tyčinky, pro mě zejména kokosová. Líbí se mi, že se nedrobí. Vyzkoušela jsme i s manželem na výletě, každému stačila polovina, sladká chuť dodala rychle energii. Manžel zvolil brusinkovou, taky skvělá! Určitě se podívám, zda je nabízí v místní "zdravé výživě".
avatar
Mirka
klad Tyčinky od Lifefood mám ráda, už jsem se s nimi jednou setkala. Nicméně tyto příchutě (kokos, guarana, berry maca baobab) jsem ochutnala poprvé. Nejvíce mi chutnala kokosová, ale ani ty zbylé nebyly špatné. Líbí se mi složení těchto výrobků, jen "opravdové" suroviny bez chemie a ostatních zbytečných a nepotřebných dochucovadel. Lépe tak vynikne přirozená chuť použitých surovin a i zpracování je šetrné. Určitě doporučuji.
avatar
Adam
klad Prvně ochutnaná tyčinka ( Guarana ) mi moc nechutnala - byla příliš hutná a postrádala navinulou, osvěžující chuť. Byla ale opravdu hodně sytá, proto jsem si zbývající dvě ponechal na dobu, kdy jsem měl hlad. A možná proto mi obě moc chutnaly, zvláště kokosová voněla i chutnala po kokosu. Mám zkušenost s raw stravou, která mě vždy i v malém množství rychle a na dlouho zasytí, proto tyto tyčinky doporučuji spíše při větším výdeji energie ( horská tura ve špatném počasí např.), než jako mlsku. Fandím bezvadnému, čistému složení.
avatar
Jana
příloha
klad U tyčinek moc oceňuji jejich přírodní složení a způsob výroby při teplotách do 42 °C. Skvělé je i to, že neobsahují lepek, laktózu a přidaný cukr. K testovaným příchutím: Nejvíce mi chutnala Berry maca baobab (tedy žlutá), má chuť po třešních a je velmi chutná. Přítel chutnal se mnou a také mu chutnala tato nejvíce. Určitě bych doporučila jako zdravou svačinku, jen si každý musí vybrat příchutě, které mu vyhovují, stejně jako u většiny pokrmů :)
klad Kokosová tyčinka mi nechutnala, neměla pro mne moc výraznou chuť a díky tomu jsem ji ani najednou nesnědla, musela jsem si ji rozdělit na více pokusů :-D
avatar
Miroslava
klad Tyčinky Lifebar jsou výbornou svačinkou. Neobsahují cukr, lepek, ztužené tuky. Jsou bio, navíc připravované sušením do teploty 42 °C. Doma jsme je testovali celá rodina, třešňová a kokosová byly výborné, tyčinka s guaranou (obsahuje kofein, takže není vhodná pro děti) mi nechutnala, cítila jsem z ní nějakou pachuť. Ale každý si mezi tyčinkami určitě vybere své favority, my už je máme a budeme si je i nadále kupovat :-)
avatar
Barbora
příloha
klad Měla jsem možnost testovat bio energetické tyčinky Lifebar ve třech příchutích. Balení je pěkné, mrkavé, určitě zaujme na první pohled. Příchutě dvou variant byly extravagantnější, jedna klasická- kokosová. Samotná chuť je silná, specifická a výrazná u každého typu. Pro mě byla vynikající kokosová, o to méně příchuť brazilské guarany, která mi přišla až pikantní, ale je to asi o zvyku a chuti každé z nás. Doporučuji jako rychlou a zdravou svačinku do auta i do kabelky. Děkuji, doporučuji
avatar
jitka
příloha
klad Měla jsem možnost testovat Lifebar bio energetické tyčinky ve 3 variantách. Jedna brazilská s guaranou RAW & BIO, druhá třešňová s macou a baobabem RAW & BIO a třetí kokosová RAW & BIO. Dle tohoto pořadí jsem i testovala a postupovala náhodně od těch méně chutných až k té nejlepší, mně tedy nejvíce chutnala kokosová varianta, plná různých druhů ořechů a lahodné chuti. Tyčinky se řadí mezi superpotraviny a zdravou variantu mlsaní, kterou jsem dala ochutnat i dceři, ale té raději dokoupím jiné příchutě. Děkujeme
avatar
Hela
příloha
klad Tak tomuhle říkám perfektní testování! Jsem sportovně založená a ráda se zabývám zdravou stravou a dalšími doplňky a tohle testování mi perfektně sedlo. Vyzkoušela jsem všechny tři druhy a všechny mají podobný základ, který je hutný, šťavnatý a lehce stravitelný. Asi nejvíce mě zaujala třešňová příchuť, kterou jsem již několikrát zakoupila:)
avatar
Věra
klad Jsem moc ráda za možnost otestovat energetické tyčinky Lifebar. Musím říct, že mi všechny varianty moc chutnají a nejvíc kokosová. Je to zdravá forma mlsání a skvělá svačinka. Oceňuji, že jsou tyčinky bezlepkové. A v neposlední řadě chválím za pěkný obal.
avatar
Eva
klad Tento druh tyčinek mám velice ráda. Vyhovuje mi, že jsou bez cukru, přírodní složení v raw zpracování.
klad Tyčinky nejčastěji využívám v práci jako rychlou, ale vydatnou svačinku a nikdy u mě nesmí chybět v autě na cestách.
klad I moje děti mají tyto tyčinky rády.
klad Ze zaslaných příchutí mě nejvíce chutnala kokosová.
klad Ač byly tyčinky dobré, chuťově mě až tolik nepřesvědčily a zůstanu i nadále věrná konkurenční značce.
avatar
Marcela
klad Děkuji za možnost ochutnat tyčinky Lifebar. Jejich chutě jsou výrazné. V každé je dobře cítit její složení. Nejvíc mně nadchlo, že tyčinky jsou sladké jen díky ovoci. Je výborná na vydatnou svačinu. Není to tyčinka, která se jen tak rozplyne na jazyku a nezasytí. Mě osobně nejvíc chutnala tyčinka Lifebar Plus. Mám ráda sladkokyselé a třešně této tyčince takovou chuť dodaly.
avatar
Petra
klad Děkuji, že jsme měli možnost otestovat tyčinky Lifebar. Tyčinky poskytují důležité látky, vitamíny a minerály a předností je slazení výhradně sušeným ovocem, takže neobsahují rafinovaný cukr. Pro mně je důležité, že tyčinka poskytne rychlou, výživnou a chutnou svačinku.
klad Nejvíce mi chutnala tyčinka kokosová. Děti mají nejradši tyčinku Lifebar Plus s třešněmi. Nevýhodou je trochu vyšší cena.
avatar
Monika
klad Děkuji za možnost testovat tyto přírodní tyčinky. Velmi mě zajímala jejich chuť. Určitě oceňuji pěkný barevný obal a hlavně pevný aby se nemohl poškodit tyčinky si tak zanechali svoji chuť. Testovali jsme tři a všichni jsme se shodli na tom že nám nejvíc chutná kokosová. Mě osobně nejmíň chutnala s guaranou. Ale každý si určitě nějakou chuť vybere. Hlavně je to přírodní zdroj energie. Bez chemie. Doporučuju.
avatar
Lenka
klad Všechny tři tyčinky byly chuťově dobré. Nejvíce mě zaujala kokosová příchuť. Tyčinky dostatečně zasytí, hodí se tedy jako svačinka na cestách. Také oceňuji, že jsou vyrobeny v BIO kvalitě. Testoval se mnou i syn, tomu chutnala jen kokosová, ostatní dvě mi s díky přenechal :)
avatar
Zuzana
klad Děkuji za možnost ochutnat energetické tyčinky Lifebar. Testovala jsem poprvé a podařilo se mi vytestovat právě tyto tyčinky. Ochutnal je se mnou i můj přítel a shodli jsme se na tom, že nám nejvíce chutná tyčinka LIFEBAR PLUS BRAZIL GUARANA. Dále jsme si podobně jako na té první pochutnali na tyčince LIFEBAR COCONUT a nejméně nám chutnala tyčinka LIFEBAR PLUS CHERRY MACA BAOBAB. Shodou okolností si tyto tyčinky vytestovala i má kamarádka, která má ale jiné chutě, neboť její hodnocení, jak jsem se s ní o tom bavila, bylo právě opačné, ta tyčinka, která mně a mému příteli chutnala nejvíce, jí nechutnala skoro vůbec, a naopak ta, která nám chutnala nejméně, jí chutnala nejvíce:-) Nezkoušeli jsme tyto tyčinky při sportu nebo jiné větší fyzické aktivitě, ale je pravdou, že jsme si je dali jako sváču na delší cestě autem, kdy jsme začínali mít hlad, a musím říci, že nás opravdu na delší dobu zasytily, takže jako svačinku je rozhodně doporučuji.
avatar
Daniela
příloha příloha
klad Energetické tyčinky Lifebar mě příjemně překvapily svou intenzivní chutí a sladkou příchutí, která byla v případě Lifebar Plus Berry Maca Baobab doplněna ještě o atraktivní kyselé třešně. Velmi pozitivně hodnotím, že tyčinky neobsahují rafinovaný cukr a umělá sladidla. Dvě tyčinky jsem měla možnost vyzkoušet před sportovním výkonem a i jen půlka tyčinky stačila na zahnání hladu a doplnění energie. Cenově se pohybují na úrovni klasických energetických tyčinek a z důvodu jejich složení bych spíše očekávala vyšší cenu - což je příjemné, že tomu tak není. Rozhodně mohu tyto raw tyčinky dále doporučit; sama je totiž plánuji využívat právě před/mezi sportovními aktivitami.
avatar
Martina
klad Ze všech tří tyčinek mi nejvíce chutnala kokosová a brazilská. Tyčince s baobabem jsem nepřišla na chuť. Pozitivně hodnotím složení a konzistenci tyčinek. Dalším plus je fakt, že opravdu okamžitě zaženou pocit hladu. Rozhodně doporučuji těm, kteří chtějí zdravě a rychle zahnat pocit hladu.
avatar
Svatoslava
klad Děkuji za super tři lifebar tyčinky. Nejvíce mi chutnala kokosová a brazilská. Ta třešňová měla takovou divnou pachuť. Svačinka super, a ikdyž jsem si říkala, že takto malá tyčinka mě nemůže zasytit - opak se stal pravdou. Opravdu na několik hodin zasytila a pochutnala jsem si. Bio kvalita a vitamíny a minerály, které tyčinky obsahují - mám pocit, že jsem mé tělo tímto obohatila. Ještě jednou děkuji, pochutnala jsem si :-)
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost testování. Chuť tyčinek mě mile překvapila, všechny mnou testované mi chutnaly, ale nejvíce tyčinka kokosová. Oceňuji BIO kvalitu a to, že tam tedy nejsou umělá sladidla. Jsem ráda i za pevný obal, neboť jiné tyčinky se mi občas v kabelce trochu zmáčknou. A tyhle i opravdu zasytí.
avatar
Pavlína
klad Děkuji za možnost otestovat tyčinky Lifebar. Nejvíce ze všech tří tyčinek mi zachutnala kokosová. Další dvě mě bohužel moc neoslovily. Určitě bych kladně hodnotila konzistenci tyčinek, která poměrně dost zasytí. Pro vyznavače zdravé výživy jsou určitě tyto tyčinky dobrou volbou.
klad Příliš mě neoslovila chuť těchto tyčinek. Jediná ze tří testovaných tyčinek mě zaujala příchuť kokosová. Z toho důvodu bych nákup těchto tyčinek velmi zvažovala.
avatar
Věra
klad Tycinky jsou velmi sympaticke svym slozenim, kde neni nic navic, co v potravinach nechceme videt. Navic jsou bio. Chutove jsou take vyborne, zvlaste s kokosem mi chutnala. Kdyz jsem poprve ochutnala, pote jsem si precetla slozeni, bylo mi to velmi povedome. A ano, velmi se slozenim podobaji nepecenemu vanocnimu cukrovi, ktere delame doma.:-)
klad Temto tycinkam nelze v celku nic vytknout.
avatar
Anna
klad Tyčinku jsem si nedávno koupila v kokosové příchuti a moc mi chutnala..i složení je zdravé a tak si člověk může takovou tyčinku s klidným svědomím dopřát..i když moc nesportuju,někdy nemám na jídlo moc času a tak si ráda dám takovou tyčinku,která mě rychle zasytí..
avatar
Daniela
klad Z tyčinek Lifebar kokosová, Lifebar Plus třešňová s macou a baobabem a Lifebar Plus brazilská s guaranou mi také nejvíce zachutnala ta kokosová. I když ostatní byly také dobré, tak kokosová je mým favoritem. Tu si ráda znovu koupím a pochutnám si na ní. Takže nejvíc bych doporučila kokosovou.
avatar
Renata
klad Báječný výrobek na okamžité doplnění energie. Superpotraviny jsou v módě a tady je možnost ochutnat a otestovat jich hned několik najednou., Všechny varianty tyčinky jsou moc dobré. Přírodní, nepřeslazené. Díky ideálnímu balení mohou být po ruce kdykoliv a okamžitě dodají energii, pokud je to zrovna potřeba. Doporučil mi i odborník na výživu.
avatar
Jaroslava
klad jsou výborné, zasytí, doplní energii, dá se vzít kamkoliv, vleze se všude. rozhodně doporučuji :)
klad
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jana
klad Tyhle tyčinky naprosto miluju! Jsou chutné, zasití a mám vždy pocit, že jsem udělala něco dobrého pro sebe. Kdyby to šlo, jedla bych jen tyto tyčinky :) Dnes už se vyrábí ve více příchutích a výborné jsou úplně všechny! Škoda že se neprodávají v každém obchodě
avatar
Jana
klad Tyto tyčinky mám moc ráda - hlavně brazilskou a kokosovou příchuť. Krásně mi dobijí a vím, že svému tělu dodávám opravdu kvalitní věci. :-) Na rozdíl od ostatních tyčinek běžně prodávaných v obchodech... Přála bych, aby byly tyto tyčinky dostupnější. V současné době je mohu objednávat jen přes internet.
avatar
Martina
klad Na tyto tyčinky i přes jejich vyšší cenu nedám dopustit. Vždycky mě skvělé zasytí, uspokojí mou chuť na sladké a dodají mi energii, jako bych vypila šálek kávy. A hlavně mě uspokojí i pychicky, protože vím, že mlsám zdravě a tím pádem i s menšími výčitkami.
avatar
Petra
klad Výborné, zdravé a chuťově vyvážené zdravé tyčinky mi nikdy nechybí v kabelce. Kdykoliv dostanu chuť na něco dobrého, nebo mám malý hlad, tak pak mám po čem sáhnout. Mají je ve skvělých příchutích, takže si každý vybere a zároveň udělá něco i pro své zdraví.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Kamila
klad :-DEnergetické tyčinky Lifebar jsou chutěvě dobré, zdravé tyčinky. Budete-li je mít neustále v kabelce, tak přepadne-li vás hlad - dopřejete tělu vyvážené a zdravé jídlo. Skvěle zasytí a dodají energii. Jsou vysoce kvalitní. I vy si je zamilujete. Vy a vaše celá rodina.
avatar
Jaroslav
klad Energetické tyčinky lifebar jsou ideální na cesty. Nekazí se a jsou chuťově moc dobré. Plné oříšků. Bez konzervantů a cukru. Tyčinky mají zajímavé složení. Jsou plné vitamínů a minerálů. Ideální svačinka na výlet nebo do auta :) Pro nás jasná volba.
avatar
Tereza
příloha příloha
klad Musím říci, že mi chutnají, musela jsem najít nějakou alternativu k klasickým sušenkám kvůli lepku. Máme je vždy sebou na různé výlety, dodají energii. Jsou bohaté na vitaminy a mineráli díky jejijch složení . velký výrobek.nejoblíběnější jsou tyto dvě spodní příchutě.
klad vyšší cena - vím pro je ale nákupy pro celou rodinu jsou pak težší
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)