Energetické tyčinky Lifebar

image
otestováno
Počet recenzí
70
jak jste hodnotily
5
47x
4
17x
3
6x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 3. 11. 2015
do 25. 11. 2015

Lifebar bio energetické tyčinky jsou skladné, rychlé a zdravé svačinky ať už do kanceláře, v tělocvičně nebo na cestách. Lifebar tyčinky poskytují škálu důležitých látek, vitamínů a minerálů, které potřebujete pro dobrodružství každodenního života.

Pro ještě intenzivnější výkon je tu pro vás Lifebar Plus! Obohacená pečlivě vybranými superfoods neboli superpotravinami. Tyčinky, které uspokojí ty nejnáročenější požadavky.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo testování zdravých tyčinek Lifebar, se podívejte ZDE.

Hodnocení
70
avatar
Anna
klad Toto jsou moje zamilované tryčinky. Kupuji si je vždy, když mám chuť na něco malého. Mám radost, že mi moc chutnají, zaženou "absťák" na sladkost a mám dobrý pocit, že dávám svému tělu zdravé suroviny - enzymy, vitamíny a bílkoviny. Žádny lepek, žádný rafinovaný cukr.
klad Některé příchutě mi moc nechutnali.
avatar
Kateřina
klad Tyto tyčinky jsou moc dobré. Ráda je doporučuji i všem ostatním. Vozím je v autě jako poslední pomoc v nouzi. Nejlepší je skořicová příchuť. Kupuji je ve zdravých výživách. Čas od času je přidám na svačinu synovi jako dobrotu. I on je mám moc rád. Zkuste sami a uvidíte.
avatar
Martina
klad Kokosová a skořicová příchuť jsou mě oblíbené, tyčinky se hodí jako školní svacina do školy dětem nebo na zakousnutí něčeho malého během dne, kdyz člověk neví co by si dal a pochopitelně třeba místo nezdravých věci k televizi večer nebo o víkendu....
avatar
Barunka
klad Zdá se že na trhu se snaží výrobci prorazit s něčím novým, zdravějším. Tyčinky vypadají dobře záleží na tom jak budou chutnat.:-)
klad Na trhu spotřebitelů je těchto druhů tyčinek nepřeberné množství, otázkou je, čím jsou tyto odlišné od již stávajících.
avatar
Kateřina
klad Dnes tyčinky dorazily. Zatím jsem vyzkoušela pouze kokosovou, ale musím říct, že je opravdu hrozně dobrá. Myslím si, že je to naprosto ideální pochoutka, když má člověk chuť na sladké a nechce aby ho "hryzalo" svědomí. :-D Opravdu chutná, zdravá svačinka bez špetky chemie. :-)
avatar
Ema
klad Tyčinky dorazily včera.Podělili jsme se o ně s manželem a dcerou.Já si vybrala kokosovou.Byla skutečně vynikající.O tyčinkách jsem si dost přečetla a naprosto mě nadchly.Pochutnal si i manžel,který aktivně sportuje a tak byl moc rád za tyčinku s guaranou.
klad Jen dceři moc tyčinka nechutnala,ale to bude asi tím,že je určená dospělý a ne dětem.
avatar
Olga
klad Tyčinky přišly včera a samozřejmě jsme museli hned všichni ochutnat. Pravda je, že 10 lidí, 10 chutí. Jsme tři a každému nejvíc chutnala jiná. Já osobně se přimlouvám za třešňovou s macou a baobabem - je mírně nakyslá a to mi chutná, synovi chutnala brazilská s guaranou a vnučce kokosová. Na mně byla brazilská a kokosová moc sladká. Ale tyčinek se vyrábí více druhů, takže každý si najde tu svou příchuť. Předností tyčinek je, že jsou bez rafinovaného cukru, ztužených tuků, éček.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost otestovat tyto energetické tyčinky Lifebar. Nejvíce mně zaujala ta s guaranou, nejméně kokosová, ale to jen proto, že kokos nemám příliš ráda. Tyčinky jsou sladké tak akorát, oceňuji jejich složení. Zařadím je do svého jídelníčku - ideální svačina na cesty.
avatar
Verka
klad Děkuji za možnost testování. Obal se mi líbil, velikost balení tak bezvadná. Tyčinka mi chutnala nejvíce kokosová. Energetické tyčinky pravidelně kupuji a využívám při sportu nebo pokud se chystáme na nějakou turu. Velice rychlý a kvalitní příjem energie :-)
avatar
Tereza
klad Děkuji za možnost testovat,protože tyto tyčinky jsem zatím nikde neviděla.Ač nemám moc ráda sladké a nesladím,tak tyto tyčinky mě velmi zaujaly.Nejvíc kladně hodnotím kokosovou,protože kokos zbožňuji-ač se mi tato tyčinka zdála nejsladší.Velmi oceňuji,že tyčinky opravdu zasytí a energii mám celé dopoledne-nic jiného k svačině jsem nepotřebovala.Myslím si,že na cesty a túry jsou ideální.Za sebe určitě doporučuji.
avatar
Jana
klad Jsem ráda, že jsem měla možnost otestovat, protože tyto energetické tyčinky jsem neznala. Protože mám ráda kokos tak mě i tato tyčinka moc chutnala. Jako druhá mě chutnala ta v červeném obalu, brazilská s guaranou. Poslední s chutí berry maca baobab, kde se ve složení vyskytují datle, mandle a další, mě moc neoslovila. Balení tyčinek je kvalitní a velikost tyčinky 47 g dostačující. Je to hodně o netradičních chutích, každý musí vyzkoušet individuálně a vybrat si tu svoji. Tyčinky bych volila jako variantu místo nezdravých energetických nápojů.
avatar
Dita
klad Výrobce si opravdu vyhrál s kombinací chutí, tyčinky zasytí a jsou velmi dobré. Mne nejvíce oslovila maca baobab. Jsou přiměřeně velké a při zjištění ceny jsou velmi přijatelné. Je to zdravá varianta mlsání. Učitě se hodí i pro děti, neboť malému chutnala:-)
avatar
Jana
klad Tyčinky Lifebar mě velmi překvapily svou chutí. Jsou opravdu lahodné, nejvíce mi chutnala příchuť Coconut. Velmi mile mě překvapilo složení tyčinek, kterému nemám co vytknout. je to opravdu zdravé varianta mlsání. Doporučuji. Cena vzhledem ke kvalitně je přijatelná.
avatar
Věra
klad Tyčinky jsou úžasná věc, když člověk potřebuje doplnit energii nebo ho honí mlsná. Neobsahují žádný bílý cukr. Jsou plné přírodních látek. Jsou v podstatě tvořeny jen ze semínek, ořechů a ovoce, které nejsou tepelně upravené, mají tedy RAW kvalitu. Tyčinky si zachovávají veškeré vitamíny a enzymy, které se tepelným zpracovním ničí. Chuť tyčinek je vynikající a mezi širokou škálou si každý vybere tu svou favoritku :-)
avatar
Věra
klad Opět moc zajímavé testování! Tyčinky mě zaujaly už svými obaly. Složení je takové, že nemám, co vytknout. Spousta věcí, které se tváří zdravě, ve skutečnosti moc dobré složení nemá, ale to není případ těchto tyčinek. Trochu mě překvapila konzistence. Tyčinky nejsou "slepené u jednotlivých zrníček, jak to bývá u cereálních tyčinek, ani jednolitá sladká masa, jako je to u tyčinek ovocných. Moje první myšlenka po ochutnání byla, že tahle novinka se asi moc neujme, ale než jsem se dokousala do poloviny tyčinky, už jsem byla na chuti závislá. Chutnaly mi všechny tři příchutě. Nejvíce asi tyčinka s macou a baobabem. Chuť je velmi sladká a uspokojí i největší mlsaly. Základem jsou datle a k nim vždycky něco pro oživení. Každopádně se zkusím v místním bio obchůdku podívat i po ostatních příchutích. Tyčinky Lifebar mohu doporučit úplně každému, kdo rád zdravě mlsá. A jsou vhodné i při bezlepkové dietě.
avatar
Martin
klad Moc rád jsem ochutnal tyčinky Lifebar. nejsou přeslazené a mají skvělou chuť. Nejvíce mi zachutnala kokosová a pak ta červená brazil guarana. Nejspíš si je začnu kupovat po sportu to bude sladká tečka nakonec a nebo když mě bude honit mlsná. Doporučuji, tyčinky určitě stojí za vyzkoušení.
avatar
Božena
klad Sušenky mi opravdu moc chutnali a dodaly energii,kterou tolik potřebuju.Nejvíce mi chutnala kokosová a energie zase nejvíce dodala s guaranou.Určitě si budu tyčinky kupovat jen mě mrzí,že nejsou v dostání v běžné síti obchodů.Bude si je muset kupovat v internetových obchodech.
avatar
Hana
klad Tyčinky jsou všechny moc dobré, nejvíc mi chutnala kokosová, pak brazilská s guaranou, třešňová byla celkem kyselá, což pro mě bylo nezvyklé, protože mám nejradši čokoládové raw tyčinky, ale aspoň to pro mě byla změna. Tyčinky jsou geniální jako svačinka v práci, po tréninku nebo kdykoli, kdy mě přepadne hlad - naučila jsem se vždy mít jednu v kabelce pro tyto případy :) Trochu nevýhodou je cena, ale samozřejmě kvalita něco stojí.
avatar
Taťána
klad Tyčinky Lifebar mají velmi pěkné balení. Konzistence je jiná, než bývá zvykem u tohoto druhu tyčinek, je celistvá, což mne překvapilo a byla jsem zvědavá na jejich chuť. Mně osobně nejvíce chutnala Coconut, výborná, slaďoučká s výraznou kokosovou chutí . Ale i ostatní příchutě jsou velmi chutné. Složení je opravdu bio a vyhovuje zdravému mlsání. Za mně jednoznačně za jedna, doporučuji.
avatar
Stanislava
klad Tyčinky Lifebar jsou výbornou rychlou a hlavně zdravou svačinkou. Chutnaly mi všechny tři testované příchutě a hlavně oceňuji složení tyčinek, obsahují jen přírodní látky, což je předpoklad zdravého životního stylu. Balení je pěkné, akorát do kabelky jako první pomoc, když mám na něco sladkého chuť. Doporučuji.
Zobrazit více recenzí