Otestujte stylovou skleněnou láhev EQUA Stardust Infinity a dodržování pitného režimu vám půjde samo 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
14. 6. 2020


EQUA Stardust Infinity 550 ml

Kolekce EQUA STARDUST je jedinečná jako padající hvězda. Láhev INFINITY představuje rovnováhu. Balanc, který přinesl řádnou hydrataci a klid v našem těle.

Nová kolekce lahví EQUA STARDUST má atraktivnější design a zlepšenou ochranu a funkčnost. Lahev je vyrobena v Evropě z nejkvalitnějšího borosilikátového skla. Silikonové ochranné prvky poskytují zvýšenou ochranu před rozbitím.
Tvar lahve ideálně padne do ruky. Náustek má správnou velikost pro pohodlné pití, uzávěr
je vyroben z nerezové oceli a je konstruován tak, aby nedocházelo k únikům tekutiny.

Součástí dekorace láhve je tenký kroužek, který lze sejmou a nosit kolem zápěstí jako módní doplněk. Lahev EQUA Stardust můžete vzít s sebou do práce, na cvičení nebo jiné sportovní aktivity.

Lahev EQUA Stardust vám pomůže být aktivní v každodenním životě. Chcete-li dodržovat pitný režim, mějte u sebe tuto stylovou a praktickou lahev.

Vhodné na každý den

Přestože jsou nové EQUA lahve vyrobeny ze skla, jsou stále praktické a vhodné ke každodennímu používání v jakékoliv situaci. Drží si také ostatní kvality – jsou ekologické, spolehlivé a odolné. Jsou navíc chráněny barevnými silikonovými pásky. Skleněné lahve EQUA jsou více než jen lahve. Jde o zábavné a originální módní doplňky. Mimo to jsou také dokonalým dárkem pro všechny blízké vašemu srdci.

Více informací o produktu najdete TADY.