Venušiny kuličky mají pozitivní vliv na sexuální život i na vaše zdraví. Krom toho je doslova zbožňujete!

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
6x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 2. 2018
do 18. 3. 2018

Venušiny kuličky nabízí mnoho vzrušujících zážitků i příznivých účinků na zdraví ženy. Jejich jedinečnost spočívá v tom, že pomáhají efektivně posilovat svalstvo pánevního dna.

Proč venušiny kuličky? Protože jsou naprosto boží!
Hodnocení 97% mluví za vše ;-)

Nošením venušiných kuliček dosáhnete účinných stahů svalů pánevního dna a zároveň vyvoláte příjemné záchvěvy kuliček. Kuličky stačí zavést a posilování se pak děje za pomocí běžných pohybů v každodenním životě.

Venušiny kuličky přináší

*enzo* více vzrušení při milování

*enzo* pozitivní vliv na kvalitu ženského orgasmu

*enzo* větší sexuální touhu

*enzo* zlepšení přirozené lubrikace

*enzo* správné držení těla

*enzo* pomoc s odstraněním bolestí zad

*enzo* prevence nebo součást léčby inkontinence

*enzo* zmírnění až úplné odstranění bolestivé menstruace

*enzo* pomoc při přirozeném otěhotnění

*enzo* posílení ochablých svalů po porodu

 

Více informací najdete na nových stránkách eroticity.cz *heart* 

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 18. 3. 2017. Děkujeme! *enzo*

Hodnocení
7
avatar
Marika
klad Zdravotní i intimní prostředek. Posiluje pánevní dno a navozuje příjemný vzrušivý pocit. Dostala jsem je od partnera k narozeninám a oblíbila jsem si je. Nyní už si to bez nich doma nedovedu představit, takže milé dámy, zahoďte stud a pořiďte si je také.
avatar
Lucie
klad Já si na venušiny kuličky rozhodně nemůžu stěžovat. Dostala jsme je na vánoce, ze začátku jsem se lekla, co jsem to dostala,a le jakmile jsem je zkusila, nelitovala jsem a byla jsem ráda že jsem dárek dostala. Je super i v páru :) ale nejlepší je to samostetně
avatar
Štěpánka
klad Jsou to mé první kuličky a jsem z nich nadšená! Mají hedvábně jemný povrch a bezvadně se zavádí. Jejich nošení je velice komfortní. Již po prvních dnech nošení bylo znát zlepšení v držení těla a posílení pánevního dna. Přiložený manuál je přehledný a tipy na způsoby cvičení příjdou vhod. Nyní po celém testování opravdu mohu říct, že ten efekt pravidelného nošení a cvičení je ohromující. Konečně můžu se synem na trampolínu bez obav. :-D P.S. zvýšení intenzity prožitků v intimní oblasti je také velice znatelné.
avatar
Simona
klad Předem bych chtěla poděkovat za možnost testovat. Venušiny kuličky jsem nikdy předem nepoužívala. Balíček přišel diskrétně zabalen. Kontaktovala mne zároveň e-mailem paní z Erotic City, že pro případné dotazy, je mi kdykoli v dispozici. Což velmi oceňuji. Kuličky jsou vizuálně krásné. Překvapila mne jejich váha, jsem měla představí, že jsou lehčí. Hned jsem si říkala, že přece chci pánevní dno zpevnit a ne vytahat :D Cítila jsem příjemný materiál a uvnitř jde poznat, že jsou menší ocelové kuličky. Zavádění bylo bez problémů. Nejdříve jsem nosila pouze 15 min. Je velmi příjemné při pohybu, když se vnitřní kuličky uvnitř mně rozpohybují. Ještě jsem si netroufla vzít kuličky na delší dobu nebo mimo domov. Mých prvních obav, že mi vypadnou nebo mě ,,vytahají,, jsem se bát vůbec nemusela. Spíše naopak, cítím se stále jistější. Slyšela jsem, že některé ženy si berou kuličky i na aerobik. Tak třeba jednou. ..
klad Ostatním bych kuličky vřele doporučila.
avatar
Mária
klad Kuličky byly zabalené diskrétně, v hezké krabičce. Oceňuji přiložený návod na použití, který obsahoval i typy na cviky. Materiál kuliček je velice jemný a příjemný. Zavádění a manipulace je naprosto jednoduchá. Údržba je také snadná. Jsem půl roku po porodu, tak od kuliček očekávám především posílení pánevního dna. Co také po několika použitích pozoruji.
avatar
Andrea
klad Děkuji za příležitost testovat. Zásilka přišla diskrétně balená, což velmi oceňuji:-) Už na dotek jsou kuličky velmi příjemné. Jinak jsem je zatím použila párkrát a na kratší dobu, než je uvedeno v návodu, musím si na ten pocit zvyknout. Určitě ale budu trénovat dále, věřím, že mají spoustu výhod pro mé zdraví:-)
avatar
Marie
klad Moc děkuji za možnost otestovat tuto úžasnou pomůcku. Kuličky mají moc příjemný a jemný povrch. Měla jsem trochu strach, jak s takovou věcí můžu fungovat, třeba uklízet a aby nevypadly. Ale vše bylo naprosto v pořádku a pocit jsem z toho měla více než dobrý. Četla jsem spoustu článků, že to pomáhá na zpevňování pánevního dna a podobně, takže jsem moc ráda a určitě to doporučuji všem ženám, které se starají o své tělo. :)