Eudorex produkty na mytí oken

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
38x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 17. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 16. dubna mezi 16 a 16:30 hodin. Celkem je pro vás připraveno patnáct balíčků s třemi produkty na mytí oken.  [*] [*] [*]

VETRI, tak zvaný „zázračný“ ultra mikrovláknový hadřík na okna, zrcadla, skla, chrom a nábytek ve vysokém lesku. Je vhodný i na leštění sklokeramických a indukčních desek. Je schopen odstranit veškeré nečistoty a mastnoty jen pouhou vodou bez použití jakéhokoliv přípravku. Mikroskopické vlákna dokáží vstoupit do hloubky povrchů a odstranit veškeré nečistoty. Odstraní i lepenky ze dveří. Povrch zanechává lesklý bez jediné šmouhy.

MULTIRUNNER univerzální hadřík z polyaktivního vlákna na všechny povrchy. Ideální pro použití na mastnoty, na odstranění hrubé špíny např. parapety, venkovní okna atd. Zásluhou polyaktivních vláken odstraní 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí ve vláknech zahynou.
Údržba utěrek: Prát v pračce s běžným pracím práškem do 90°C bez bělících prostředků a aviváže.
 
Použití: Namočit hadřík v teplé vodě, dobře vyždímat a použít.
 
EUDOREX univerzální odmašťovač vůně marseillské mýdlo. Velmi koncentrovaný a účinný prostředek pro odmaštění a čistění okenních parapetů, kuchyňských linek, filtrů, sporáků, odsávače par, grilů, nerezových povrchů, automobilů včetně motorů, motocyklů, dokonce odstraní velmi účinně i fleky na textilu.

Příprava prostředku: Naplnit rozprašovací flakón 750 ml vodou a přidat obsah sáčku. Tímto se vyhnete pěnivosti.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
41
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Jana
klad Musím přiznat, že jsem se těšila až vyzkouším vytestované produkty a přesvědčím se sama o účinnosti produktů Eudorex. Jsem ráda, že jsem je mohla vyzkoušet. Výsledky pro mě byly překvapující, v tom dobrém slova smyslu. Hadřík Vetri jsem použila na umytí oken. Opravdu funguje tak, jak výrobce slibuje. Okna umyta bez použití mycích prostředků. Kvalita umytí vynikající. Stejným hadříkem jsem umyla i plastové rámy oken a výsledek opět bez chybičky. Hadřík Multirunner jsem použila na umytí kuchyňské linky a stěn v koupelně. Výsledek zase stoprocentní. Hadry jsem po použití vyprala v mýdlové lázni a jsou opět jako nové. Odmašťovací přípravek jsem namíchala podle návodu a použila na odmaštění starší digestoře. Výsledkem byl naprosto čistý a odmaštěný povrch. Navíc žádný chemický zápach, ale příjemná vůně. S produkty Eudorex jsem tedy velmi, ale opravdu velmi, spokojena a mohu je doporučit každé ženě. Jejich nákup se opravdu vyplatí. Vyzkoušejte a poznáte samy.
avatar
Věra
klad Musím opravdu pochválit produkty Eudorex, které jsem měla možnost testovat. Hadřík VETRI jsem použila na okna a na zrcadla a opravdu čistí krásně bez šmouh. Univerzální hadřík MULTIRUNNER jsem použila na parapety a EUDOREX univerzální odmašťovač je skvělý na čištění sporáku, trouby, kuchyňské linky to jsem vyzkoušela, má si poradit i s fleky na oblečení tak to určitě ještě vyzkouším. Doporučui s výrobky jsem velmi spokojená.
avatar
Lidka
avatar
Adéla
klad Dobrý den, tak výrobky dorazily a musím říct, že mile překvapily :) Jak odmašťovač, opravu odstranil velkou mastnotu, tak hadřík na okna, zrcadla...Žádné šmouhy nezanechává...Opravu skvělý pomocníci do domácnosti...Takže já určitě DOPORUČUJI!!! :)
avatar
renata
avatar
Jana
avatar
Markéta
klad S Hadříkem VETRI jsem byla moc spokojená. Myla jsem s ním různé skleněné povrchy od oken, zrcadla až po různá sklíčka. Hadřík jsem použila pouze s vodou a výsledkem byly krásně čisté, vyleštěné povrchy. MULTIRUNNER univerzální hadřík jsem použila na venkovní parapety. Parapety jsem s ním umyla velice snadno a bez námahy. S hadříkem jsem nadmíru spokojena. Oba hadříky jsem vyprala v pračce. Byly hezky čisté, bez viditelných změn. EUDOREX univerzální odmašťovač jsem použila na vyčištění sporáku. Velice mě oslovily jeho odmašťovací účinky. Z jeho vůně jsem byla nešťastná. Byla mi moc nepříjemná.
klad EUDOREX univerzální odmašťovač měl pronikavý zápach, který byl cítit i několik hodin po použití. Zápach byl tak silný, že jsem se snažila práci s tímto přípravkem co nejvíce urychlit. Na obalu je uvedeno: Používejte pouze v dobře větraném prostoru. Možné riziko nezvratných účinků. POZOR NEBEZPEČNÁ LÁTKA!!!! Podléhá zpřísněnému režimu použití!
avatar
Renáta
klad Se všemi produkty EURODEX jsem nadmíru spokojena, ale nejvíc mě nadchl univerzální odmašťovač, je opravdu velmi účinný. Zkoušela jsem na troubu a na dřez a výsledky byly hned viditelné. Po použití hadříku Vetri byla okna bez vynaložení námahy čistá a bez "kocourů". Hadřík Multirunner jsem použila na rámy a na vnitřní parapety - vynikající....
avatar
Marcela
klad Odmaštovač je opravdu super. Vyzkoušela jsem ho v kuchyni a poradil si i s opravdu velkou mastnotou. Odsavač par, trouba. Jen jeho vůně mi nesedí. ale to je věc každého, každému voní něco jiného. Jsem spíš na citrusovou vůni. Ale odmaštovač svůj účel splnil. Hadříky jsou taková klasika. Nemusí se ani namáčet do vody. Uvidím co udělají po oprání.
avatar
Alena
klad Za mě jen samá chvála. Odmaštovač je zatím nejlepší co jsem kdy vyzkoušela. Opravdu si hravě poradil s vysokou mastnotou. Vůně marseyského mýdla je nádherná. Taky s hadříky se dobře pracovalo. Skla, zrcadla, vše v pphodě.Žádné poškrábání.
avatar
Marika
avatar
Helena
klad Nejprve bych chtěla moc poděkovat za možnost testování.V sobotu jsme s dcerou dělali takzvaný generální úklid,a použili výrobky od Vás.Z eudorexem jsme umyli celou kuchyn,včetně spotřebičů.Vše se krásně odmastilo a vyčistilo.Moc mě to překvapilo jak to šlo lehce.Navíc v kuchyni to moc pěkně vonělo.Vetri hadřík jsem si výhradně nechala na okna.Je úžasné,že žádný saponát ani okena a okna se tak pěkně lesknou.Musím podotknout,že tuto práci dělal můj manžel a já dohlížela.Hadřík Multirunner jsem použila na koupelnu a wc.Zase jen z teplou vodou bez jakýchkoliv prostředků.Kachle se krásně lesknou i se zrcadlem.Vana a umyvadlo se taky jednoduše umývalo.Tyto výrobky vřele doporučuji všem.Úklid je rychlí a snadný.
avatar
Martina
klad Obdržené hadříky jsem vyzkoušela při mytí oken. Hadřík runner jsem použila na omytí okenních rámů a pomocí hadříku vetri jsem vyčistila okenní tabule. Vše bez problémů pustilo. Hadřík na mytí skel jsem vyzkoušela také na zrcadlo a skleněnou výplň dveří. Vše se pěkně vyčistilo a opět bez větší námahy. Musím říct, že je super vyčistit vše bez použití dalších čistících prostředků. Odmasťovač také funguje stoprocentně, zejména jsem ho prověřila na našem plynovém sporáku, ze kterého se spousta nečistot odstraňuje opravdu špatně. Výrobky mohu jen doporučit. Děkuji za možnost testování.
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Ondrej
Zobrazit více recenzí