Testerky, které trápil stres nebo poruchy spánku, otestovaly doplněk stravy MigStress. Pomohl jim?

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
9x
4
5x
3
2
1x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 13. 12. 2021
do 8. 1. 2022

MigStress Evalar - stres pod kontrolou  

Přírodní doplněk stravy, obdařen silou dvou antistresových složek - Mučenka pletní a Griffonia. Obě složky pomáhají tělu odolávat stresu, vyrovnávat se s emočním přetížením a také pomáhají při udržování zdravého spánku.

Proč MigStress Evalar?

  • Přírodní prostředek MigStress Evalar je obdařen silou dvou antistresových složek - Mučenka pletní a Griffonia.
  • Obě složky pomáhají tělu odolávat stresu, vyrovnávat se s emočním přetížením bez zbytečných pocitů a také pomáhají při udržování zdravého spánku. 
  • Mučenka pletní má uklidňující, mírně sedativní a spasmolytický účinek. Používá se při zvýšené nervozitě a nespavosti. Odstraňuje neurotické poruchy, zlepšuje spánek, zvyšuje výkonnost.
  • Griffonia obsahuje deriváty tryptofanu. Podporuje produkci hormonu serotonin, který hraje důležitou roli v organismu - zklidňuje nervový systém, zlepšuje náladu, reguluje chuť k jídlu a zlepšuje spánek.
  • Glycin je nenahraditelná aminokyselina. Je nezbytný pro centrální nervový systém. Normalizuje proces aktivace a inhibice centrálního nervového systému, zvyšuje duševní výkonnost, eliminuje depresivní poruchy, zvýšenou podrážděnost a normalizuje spánek.

Nedochází ke snížení koncentrace.

Dávkování: 3x denně 1 tableta

Důležité upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt je určen pro dospělé. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky.

Doplněk stravy


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
15
avatar
Petra
V poslední době jsem ve velkém pracovním stresu, tak jsem se na testování tohoto doplňku stravy moc těšila a byla plná očekávání. A musím uznat, že je opravdu super a jsem s jeho účinky moc spokojená. Cítila jsem se opravdu klidnější a řekla bych i více soustředěnější. Večer jsem usnula téměř do pár minut, v noci jsem měla klidné spaní, vůbec jsem se nepřevalovala jako tomu normálně bývá. Ráno jsem vstala plná energie a odpočatá. Velice kladně kvituji i složení produktu, které je přírodní. Tabletky jsou dobré a i se dobře polykají, nemají žádnou pachuť. Za mě super a mohu jen doporučit k vyzkoušení, ráda se k němu opět vrátím.
klad Účinky - funguje!
klad Méně stresu
klad Lepší spánek
klad Přírodní složení
klad Chuť
klad Velikost tabletek
klad Chybí informace o tom, jestli cucat nebo polykat, dá se ale obojí
avatar
Soňa
Zdravím všechny. S tímto pruduktem jsem naproto spokojená. Líbí se mi vzhled krabičky, ale to je maličkost. Po několika dnech užívání jsem si všimla, že jsem klidnější, poněkud veselejší, měla jsem více energie a hlavně, pomohlo mi to lépe usnout. Mám problémy se spánkem a po vyzkoušení jsem naprosto spokojená. Mohu doporučit všem.
klad Boží
příloha
avatar
Martina
Produkt MigStress mě zaujal již svým obalem a designem-hezká fialová barva, obrázek ženy a mučenky..Tablety jsou přiměřeně velké, dobře se polykají, mají příjemnou vůni i chuť. Byla jsem zvědavá na účinky, protože již dlouho mám problémy jako je nespavost, nesoustředěnost, bez nálady. Musím uznat, že asi po 14.dnech jsem lépe spala a měla jsem lepší náladu- i kolegyně v praci si toho všimly. Určitě budu užívat dál. Líbí se mi i 100% přírodní složení a absence cukru.
klad 100 % natural
klad Bez cukru
klad Příjemná chuť i vůně
klad Dobrá cena
příloha
avatar
Eva
Balíček přišel krásně zabalený s ručním přáním, což mě velmi potěšilo. Chuť je za mne jen lehce čokoládová, protože nebyl napsaný způsob užití, tak první jsem vycucala, ale pro mně lepší je ho spolknout. Prášek není velký, takže to jde bez problému. Účinek, který byl slibovaný se dostavil. Byla jsem klidnější, držela jsem si odstup od některých situací, které by mě více rozčilovaly/stresovaly. Zpět si uvědomuji i rychlejší usínání a to, že jsem se během noci nebudila. Nyní již neužívám, ale pořád asi "dobíhá" účinek - spánek stále kvalitní, snažím se držet nadhled - ona i ta mysl si potřebovala přes svátky odpočinout :-)
klad přírodní
klad rychlá účinnost
klad splnilo, co bylo deklarováno
klad praktické balení
klad není popsáno užití (cucat, spolknout)
klad není specifikováno jak užívat ohledně jídla (před, při, po)
avatar
Míša
Po necelém měsíci užívání mohu říci, že se mi spánek rozhodně zlepšil. Dříve jsem se budila několikrát za noc, nyní spím klidněji, ráno se probouzím odpočinutá a plná energie. Od toho se samozřejmě odvíjí i méně stresu, takže tento produkt mohu jen doporučit. Zajímavé je, že si změny všimla i rodina, což je pro mě opravdu důležité.
klad Kvalitnější spanek
klad Méně stresu
klad Nic jsem nenašla
avatar
Jana
Výživový doplněk MigStress je v krásném obalu. Je malý, skladný - vhodný do kabelky a design má velmi hezký. Při přihlašování do testování mě zaujalo, že je to přírodní produkt - složen ze dvou antistresových složek - Mučenky pletní a Griffonie. Upřednostňuji přírodní produkty. Pastilky jsou hnědé, což má předpokládám navodit atmosféru přírody. Pastilky mají dle mě příjemnou ovocnou příchuť. A spí se mně úžasně.
klad barevnost obalu
klad skladnost, vhodné do kabelky
klad příjemná ovocná chuť
klad výborný spánek
příloha příloha příloha
avatar
Nikola
příjemná chuť tabletek, lehce nasládlé. Složení je přírodní a není tedy důvod obávat se kombinovat s jinými léky. Cítila jsem se odpočatější a spánek začal být postupně bez přerušení. Jediné co je nevýhoda, že není k dostání v běžných lékárnách. Snad dočasné.
klad chuť
klad přírodní složení
klad nic
avatar
Marta
Vzhled obalu je příjemný,nápadný,zaujme na první pohled. Vzhledem k tomu že já sama trpím na deprese s čistým svědomím můžu říct že účinky mají velice rychlý a učinný nástup což mě příjemně překvapilo. Chuť a barva je neutrální,je poznat že je to opravdu přírodni produkt. Na obalu je velice přesně popsané složení,použití,dávkování,důležitá upozornění všechno jak má být a srozumitelně napsané. Děkuji za MigStress
klad Obal
klad Kvalita
klad Chuť
klad Pozitivní účinky
příloha
avatar
Šárka
MigStress mi byl doručen těsně před Vánocemi v krásném balení a s vánočním přáním ručně psaným, což mě potěšilo a překvapilo.A tak jsem ho hned vyzkoušela. Znáte to, všechno chceme stihnout. Takže denně 3x1 pastilku z bylin jsem zapila a jelikož jsem hodně nervozni a sama sebe vystresuji,tak musím říct,že zabraly rychle a cítila jsem se klidnější ,ale nejvíce mi pomohly na spaní. Vyzkoušela jsem hodně doplňků stravy na spaní z bylin, ale musím říct, že Migstress po pár dnech zabral a já spala aspoň do 4,30 až 5hod. Jinak jsem vzhůru denně ve 3 hod .
klad obsahuje byliny
klad jednoduché užití
klad účinný
klad nikde není napsané, zda zapít nebo cucat
avatar
Maryla
Protože mám delší dobu problém s usínáním a v noci s častým buzením, vybrala jsem si tento výrobek pro testování.Zaujal mě i pekny barevný obal. Tabletky jsou celkem malé a dobře se polykaji. Uzivam 3x denně jak je doporučené,ale bohužel u me žádná změna co se usínání nebo nočního buzení týká nenastala.
klad dobře se polykaji
klad bez efektu
avatar
Erika
S produktem MigStress jsem velmi spokojená. Užívala jsem jej ve velmi hektickém období-stěhovani, náročné dny v práci a předvánoční období. Myslím si, že mi moc pomohl k překonání náročných dnů. Chuť tabletek byla super. Účinek tabletek jsem poznala zhruba do hodiny :)
klad Chuť
klad Dávkování
klad Složení
avatar
Daniela
Balíček s přírodním doplňkem stravy MigStress Evalar, který slibuje mít různé stresové situace pod kontrolou, pomáhat vyrovnat se s emočním přetížením a udržovat kvalitní zdravý spánek. Je svého hlediska úspěšný. Pomohl mi lépe přežít vánoční schon a lépe večer usínat. Za mě jsou tabletky účinné. Nejsou ani moc drahé. Příjemné balení a od společnosti jsem dostala ručně psané přání k vánocům a do Nového roku a lízátko. Moc mě to potěšilo. MigStress Evalar bych doporučila všem které trápí nějaký strest a nechcou hned letět k lékaři.
klad Baleni
klad Nic
příloha
avatar
Michaela
Před Vánocemi dorazil balíček s přírodním doplňkem stravy MigStress Evalar, který proklamoval mít stresové situace pod kontrolou, pomáhat vyrovnat se s emočním přetížením a udržovat kvalitní zdravý spánek. Potěšil mě i milý vzkaz, který byl k balíčku přiložen. Líbí se mi osobní přístup společnosti k zákazníkům. Chuť doplňku hodnotím jako neutrální, načasování na užívání jako prospěšné. Vždyť před vánočními svátky je to většinou samý shon a stres, nyní jsem se ale cítila lépe, i spánek se mi zdál kvalitnější.
klad kvalita spánku
klad osobní přístup společnosti
klad nic
příloha
avatar
Jan
Výrobek MigStress mě mile překvapil. Pomáhá zejména při napětí, podráždění a je velmi účinný při nespavosti. Také velmi dobře chutná. Obal výrobku je přehledný a velmi lákavý. Na obalu je uvedeno kompletní složení výrobku a zároveň doporučené dávkování.
klad chuť
klad funguje při nespavosti
klad nic
příloha
avatar
Markéta
Skvělý pomocník pro redukci stresu a podporu v lepším usínání. Usínání mi trvalo mnohem kratší dobu, výhodou je , že je výrobek bezlepkový a nemusí se polykat, stačí jen vycucat pastilku. Již samotný obal produktu působí uklidňujícím dojmem. Určitě produkt zařadím do své "lékárničky" a budu používat při náročnějších období.
klad příjemná čokoláová chuť
klad efekt na zklidnění
klad rychlejší usínání
klad sladidlo sorbitol
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel