Vybrané testerky ochutnaly a zhodnotily Filé od NOWACA! Podívejte se na recenze a fotky jejich pokrmů

image
otestováno
Počet recenzí
106
jak jste hodnotily
5
72x
4
23x
3
9x
2
2x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 24. 3. 2021
do 30. 4. 2021

MSC Filé NOWACO    Filé Nowaco

Nová řada Filé z Aljašky je dalším potvrzením správného směru rostoucí kvality značkových výrobků NOWACO je vyrobeno pouze z čistých rybích filet. Najdete v něm tedy pouze 100 % masa a nic víc.

Díky tomu, že ryba je od výlovu do dvou hodin zpracována a na moři šokově zamrazena, je maso stále plné chuti a stejně šťavnaté, jako u čerstvé ryby.

Nejmodernější technika zpracování zaručuje v 95 % nepřítomnost kostí.

Jedině filé NOWACO přináší na trh filé, které je z Mořské štiky, jejíž maso je šťavnatější než u Aljašské tresky. 

Vyhledávaný produkt kvality si nyní můžete dopřát i Vy. Přejeme dobrou chuť

Filé Nowaco

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
106
avatar
Anna
Při testování výrobku filé Nowaco, po rozmrazení byla ztráta vody 1dl, která měla vliv na chuť rybího filete. Při úpravě se rybí filé nerozpadlo nebyla žádná kost. Použilo se dochucování kmín,sůl a citron podávané s bramborem. Hodně planá chuť, běžně nekupuji.
příloha
klad Nerozpadala se
klad Chuť
avatar
Barbora
Filé jsem udělala přírodním způsobem,oceňuji bez přidání vody,po tepelné úpravě se ryba nezmenšila jako ostatní značky, které mají přidanou vodu,chuť výborná,maso bez kostí,což oceníme celá rodina, budu kupovat nadále,balení 400g je dostačující pro rodinu
příloha
klad chuť
klad kvalita
klad balení
klad vůně
klad bez přidání vody
klad není co
avatar
Dana
Rybu jsem připravovala jednoduše na pánvi a podávala ji s bramborovou kaší a salátem. Chutnala skvěle jen s minimem soli, žádná mdlá hmota, ale skutečná rybí chuť. Po rozmrazení se nezmenší a má poměrně všestranné využití, dala by se i obalit nebo zapéct v troubě. Za stanovenou cenu rybu občas ráda koupím a vyzkouším zase přípravu na jiný způsob.
příloha
klad Chuť
klad Cena
klad Všestranné využití
klad Jednoduchá příprava
klad Malé balení
avatar
Jana
Milujeme ryby a snažíme se je jíst pravidelně. Chvíli jsme váhali, zda chceme testovat pouze filé, ale nakonec jsme se rozhodli NOWACO 400 g vyzkoušet. Rozhodli jsme se filé obalit v sýrovém těstíčku a osmažit na ghí. S kostkami se dobře pracovalo, nebyly plné vody, obalení proběhlo rychle. Hotové jídlo bylo vynikající, chutnalo opravdu téměř jako klasické pokrmy z celých ryb. Pochutnali jsme si s manželem oba a rozhodli jsme se, že filé NOWACO zařadíme do našeho jídelníčku pravidelně. Všem, kdo váhají, rozhodně doporučujeme, neboť jde o velmi kvalitní výrobek výborné chuti.
příloha příloha
klad opravdová chuť rybího masa
klad vynikající chuť
klad kvalita rozmraženého filé
klad snadná práce v kuchyni
klad nic
avatar
Katharina
Filé Nowaco kupuji pravidelně. Nejlepší na přípravu pečené na maslicku. Při pečení vždy poznám zda je dobré zpracované. Voda žádná. Masíčko se krásně odděluje. Chuťově je velice dobre. Má chuť. Některé konkurenční jsou totálně bez chuti. Určitě zase koupím.
příloha
klad Zadna voda
klad Chut
klad Cele kousky masa
klad Nic
avatar
Pavlína
Ryba byla skvělá a příprava jednoduchá. Nebyla nijak vodová a po tepelné úpravě zůstala ve 100% velikosti. Chuťově byla moc dobrá a v žádné porci jsme nenašli žádnou kost. Rozhodně opět koupím. 300 gramové balení vystačí na oběd pro menší rodinku. Doporučuji 100%
příloha
klad Chuť
klad Bez kostí
klad Lehká úprava
klad Bez přidané vody
klad Vše ok
avatar
Adéla
Dobrý den,měla jsem možnost ochutnat toto filé od Nowaco a musím říct,že mne velmi mile překvapila chuť,opravdu jak čerstvá ryba. Takže určitě znovu koupíme!:) Kdo chce vyzkoušet,určitě doporučuji,velmi si pochutnáte. Já už se těším na další vaření s ní!:)
příloha
klad Chuť
klad Nic
avatar
Lucie
Filé Nowaco - Při rozmrazení minimální ubytek vody. File bylo výborné, nevysusené stavnaté. Zádné kosticky. S filém maximální spokojenost a už ted víme, že po odzkouseni teto znacky ji zustaneme verné. Dá se dělat na mnoho zpusobu a hlavne zustavá velikostí stale stejně velke kousky. Dětem file moc chutnalo a o víkendu bude znovu opácko. Filé rádi budem doporucovat i dále
příloha příloha
klad stavnaté
klad bez ztrýty velikosti
klad -
avatar
Petr
Dobrý den posílám recenzi. Produkt mohu vřele doporučit i pochválit super vůně jemná chuť minimální množství vody v mase ,velice rád si ho koupím lehké, zdravé a celkově ryby milujeme celá rodina ryby . Protože jsou velice zdravé.Dekuji vám že jsem mohl být u vašeho testování.Pekny den přeji Klusáček.
příloha
klad Spokojenost
klad Kvalita
klad Dobra cena
klad Za mě nebylo nic záporného
avatar
Lenka
File Novaco mě mile překpvapilo tím, že neobsahuje snad témeř žádnou vodu. Bylo připraveno klasicky v trojobalu po lehkém rozmražení. Kostky se daly lehce oddělit. Chuť byla příjemná, ale ne výrazná. Není potřeba jinak dále ochucovat. Určitě doporučím přátelům.
příloha
klad držení tvaru
klad Chuť
klad práce s ním
klad balení by mohlo být po 6-ti kuses
avatar
Tereza
Filé tresky Nowaco mi chutná, připravuji ho nejčastěji buď na pánvi se zeleninou nebo jako rybí karbanátky pečené v troubě. Oproti jiným filé nepustí moc vody (obsahuje 100 % masa), chuťově je příjemné, moje roční dcera ho zbožňuje. V balení jsem neobjevila žádnou kost, je tedy vhodné i pro děti. Cena je přijatelná.
příloha
klad Bez kostí
klad Bez přidané vody
klad Oproti filetám déle rozmrzá
avatar
Veronika
File Nowaco má výbornou chuť. Využitelnost je v nespočtu receptů. Připravit se může v troubě nebo podusit na pánvi, chutnalo nám v obou případech. Ztráta po tepelné úpravě je minimální, protože neobsahuje přidanou vodu. Balení je praktické a obsahuje více porcí.
příloha
klad Chuť
klad Balení
klad Vyšší cena
avatar
Bohumila
Filé Nowaco 400g mě potěšilo svou kompaktností. Je poznat, že neobsahuje zbytečně zamraženou vodu. Při zpracování, bez trojobalu, se porce málo zmenšila. Skutečně je zde minimum kostí. Nowaco je pro mě synomum kvality. Filé je skutečně "řízek" z ryby, žádné slisování něčeho.
příloha
klad kvalita
klad minimum vody
klad minimum kostí
klad nic
avatar
Andrea
File Nowaco patri k tem nejlepsim, ktere jsme ochutnali. Ma skvelou chut a je stavnate a detem moc chutna. Je videt, ze i po tepelnem zpracovani maso zustalo a skoro zadna voda neodesla. Zpracovani zarucuje 95 % bez kosti, mi jsme meli smulu a byli jsme v tech 5 % a kost se nasla ve dvou kusech. Nicmene jeho chut je jedinecna. Upravujeme bud na panvi nebo v troube a pri obou zpusobech je stavnate a moc chutne. Skvely a rychli obed nebo vecere jak pro deti tak i pro dospele. Doporucujeme.
příloha příloha
klad obsah masa
klad skvele baleni
klad chut masa
klad da se sehnat ve vsech obchodech
klad nasli jsme kosti
avatar
Karolína
Rybí filé nowaco připravovat k večeři je jedna báseň. V každém kousku je 100% masa, žádná přidaná voda, ale co hlavně, žádné chemické přísady. Filé je hotové ve chvilce právě díky křehkému masu. Stačí přidat troška koření, citrónku a na skvělé večeři si pochutnají malý i velcí.
příloha
klad chuť
klad křehkost
klad Nic
avatar
Blanka
Toto filé bych na českém (avšak ne úplně ideálním) trhu s mraženými filé považovala za jedno z těch lepších, ačkoli jsem nebyla nějak výrazně okouzlena. Po rozmražení filé pustí trochu vody, při tepelné úpravě taktéž, ovšem za největší problém bych považovala to, že kousky má pachuť rybího tuku a jinak je chuťově mdlá i po dochucení. Celkově hodnotím tak průměrně.
příloha
klad Jednoduchost přípravy
klad Dostupnost
klad Velikost porcí
klad Pachuť rybího tuku
avatar
Mgr. Kateřina
Musím říci, že toto filé jsem měla poprvé a mile mě překvapilo. Množství vody je po rozmrazení malé, proto i po tepelné úpravě je porce ryby velikostně slušná tak, že vám balení v pohodě vystačí na dva plnohodnotné pokrmy. Neobsahuje kosti, což je skvělé i pro děti. Chuť je dobrá, je potřeba nepřehnat to s kořením, abyste chuť nepřebili, což by byla škoda. Produkt doporučuji ke koupi a konzumaci. :-)
příloha
klad lahodná chuť
klad málo vody
klad absence kostí
klad solidní porce
klad balení na 2 obědy
klad vše OK
avatar
Alena
Rybí file Nowaco má slabou rybí chuť slaného oceánu. Maso je jemné konzistence, bílé na řezu a lehce oddělitelné od sebe. Lehce stravitelné a obsah vody je vyvážený s gramáží masa. Po tepelné úpravě se všechna voda krásně odpaří, takže si maso zachová svůj tvar. Nepřipéká se a je lehká manipulace při opékání z obou stran. File je vhodné jako lehký dietní pokrm pro seniory, nebo při zdravotních potížích. Doporučuji ho i pro malé děti, protože je bez kostí a pro svůj obsah jodu, který je důležitý při vývinu.
příloha
klad Barva a chuť
klad Desing balení
avatar
Jarmila
Produkt je z mořské štiky , obsahuje čisté rybí filety a 100% masa. Na chuť je lahodný, šťavnatý a jako z čerstvé ryby. Neobsahuje z 95% kosti. Působí kvalitou značkových výrobků. Snadná a rychlá úprava. Doporučila bych. Produkt si můžete dopřát i vy ! Přeji Vám dobrou chuť ! Bez výrazných změn při rozmrazování nebo tepelné úpravě. Malé množství vody.
příloha příloha
klad 100% masa
klad z Aljašky
klad bez vody
klad chuťově šťavnaté a lahodné
klad jako z čerstvé vody
klad rychlá úprava
klad kvalita výrobků
klad mořská štika
klad dostupnost
avatar
Jarka
Produkt je z Aljašky, obsahuje čisté rybí filety a 100% masa. Na chuť je lahodný, šťavnatý a jako z čerstvé ryby. Neobsahuje z 95% kosti. Působí kvalitou značkových výrobků. Snadná a rychlá úprava. Doporučila bych. Přeji dobrou chuť ! Produkt si můžete dopřát i vy !
příloha příloha
klad 100% masa
klad 95% bez kostí
klad šťavnatý
klad lahodná a jemná chuť
klad bez vetšího přídavku vody
klad neměnný po tepelné úpravy
klad z Aljašky
klad dietní
klad dostupnost
klad asi cena
Zobrazit více recenzí