Testujete mycí sílu tablet do myčky Finish Quantum! Vaše sklenice se budou lesknout a navíc budou chráněné proti korozi skla

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
17x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 7. 2021
do 25. 7. 2021

Finish Quantum - tablety do myčky nádobí 100 ks 

Finish Quantum účinně odstraňuje skvrny napoprvé pro úžasnou čistotu a lesk. Tyto tablety nabízí silné čištění, odstranění mastnoty připáleného jídla a odolných skvrn a zároveň chrání myčku před vodním kamenem.

Díky složení tablet není nutné nádobí předmývat, čímž lze ušetřit až 12 litrů vody za jedno naplnění myčky.

Finish ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody podporuje projekty na zadržování vody v České krajině. Za každý nakoupený produkt v průběhu Srpna a Září odvede Finish 3 kč na tyto projekty. Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
21
avatar
Radek Černý
Zkoušel jsem vícero značek tablet do myčky - pevné i gelové. S pevnou tabletou člověk umyje nádobí tak na půl. Proto už jen pouze gelové a přes zkoušení různých značek jsem se vždy vrátil k Finish, kdy Quantum je pro mě neprosto TOP. Myčka po mycím cyklu vypadá skoro jako nová. :) A nádobí je bez fleků a jen září! Doporučuji i přesto, že člověk za kvalitu trochu připlatí.
klad vůně
klad čisté nádobí
klad čistá myčka
klad malý rozměr tablety
klad rychlé ubývá
avatar
Petra
Když jsem poprve vložila tabletu Finish Quantum do myčky, neměla jsem velké očekávání, spíše průměrné, vzhledem k předchozím zkušenostem s jinými produkty, jiných výrobců. Ale při otevření myčky po doběhnutí cyklu jsem byla velice mile překvapena. Zaprvé ihned po otevření myčka krásně voněla, a byla opravdu čistá, lesklá, bez známek jakých koli nečistot. Myčku jsem naplnila skleničkami, hrnečky od kávy (bez logru), talíři, hrnecem od odmastného jídla, příbory. Vše bylo naschlé. Nádobí: skleničky nádherně lesklé, jako když je vyleštíte, beze známek stop po zaschlé vodě. Všechno nádobí beze známek mastnoty, lesklé, čisté, nic jsem nemusela přetírat. I filtr myčky a vše ostatní čisté, byla jsem velice spokojena a míním tablety začít kupovat a používat dále.
klad čistota
klad vůně
klad lesk
klad nemám nic co bych vytkla
avatar
Zdeňka
Děkuji za možnost testovat nové tablety do myčky, když jsem používala různé levné tablety tvořil se mi na nádobí i na smyčce bílý plak pozvala jsem opravář a ten mi řekl, že mám používat tablety Somat vše se zlepšilo. Ale po těchto tabletech mám nádobí krásně čisté. Čistá je i myčka.
klad Čisté lesklé nádobí
klad Balení tablet
klad Neznám cenu
příloha
avatar
Ivana
Tyto tablety jsem zkusila poprvé a opravdu odstranily veškerou špínu, připáleniny i mastnotu. Nádobí je krásně umyté, lesklé a bez šmouh. Tablety se pěkně rozpustí i při nižších teplotách, příjemně voní (i nádobí a celá myčka), jsou vše v jednom a nemusí se jednotlivě vybalovat. I myčka zůstane čistá, tablety zamezují i usazování vodního kamene.. Oceňuji velké balení, pěkný znovuuzavíratelný obal. S čistým svědomím vřele doporučuji.
klad skvělé odstranění špíny a mastnoty
klad účinně m yjí
klad nádobí lesklé a beze šmouh
klad rozpustí se i při nižších teplotách
klad příjemná vůně
klad velké balení
klad zabraňují usazování vodníhokamene
klad myčka zůstává čistá
klad nic takového nebylo
avatar
Andrea
Na tabletách Finish Quantum se mi líbí, že se v jedné tabletě nachází vše co k mytí nádobí potřebuji. Skleničky jsou lesklé a nádobí dobře umyté, co se týče tablet nezanechávaji skvrny a dobře se rozpouští. Co se týče myčky i ta je perfektně umytá a moc hezky voní. Není potřeba předmývat nádobí což považuji za velké plus,když je dnes voda tak drahá.
klad Čistota
klad Lesk
klad Nezanechává skvrny
klad Vše v jednom
klad Nic
příloha
avatar
Veronika
Finish Quantum tablety mě mile překvapily především leskem umytého nádobí, který byl znatelný hned na první pohled po otevření myčky. Oceňuji, že se jedná o produkt vše v jednom. Výhodou je, že se tablety nemusí vybalovat z jednotlivých sáčků, obal je uzavíratelný, takže celkově zabalení a použití produktu super. Nádobí bylo čisté a bez skvrn (kromě dvou talířů, které nebyly úplně čisté na zadní straně, ale jednalo se o krátký program). Celkově jsem s produktem spokojená :)
klad výrazný lesk
klad vše v jednom
klad tablety se nevybalují ze sáčků
klad velké balení
klad uzavíratelný obal
klad vyšší cena, pokud není produkt ve slevě
příloha
avatar
Lucie
Tablety finish jsem zkoušela poprvé. Myčku máme už přes půl roku a stále jsme hledali nějaké tablety které zastanou úplně vše. Od odstranění špíny, zaschlých zbytků po čistou a voňavou myčku. A to přesně tyhle tablety finish splnili. U této značky už zůstaneme, předčila naše očekávání.
klad Čistota nádobí
klad Poradí si se zaschlou špinou
klad Odstranění mastnoty
klad Nádobí je lesklé bez šmouh
klad Nemám nic proti
avatar
Michaela
Tablety do myčky Finish Quantum jsem si velice oblíbila. Moje zkušenost s nimi je skvělá a vřele je doporučuji všem. Krásné balení, myčka je po umytí čistá a voňavá, nádobí i skleničky jsou krásně čisté. I zaschlé nádobí bylo velice dobře umyté. Za mě prostě super.
klad balení
klad vune
klad čistota nádobí
klad nic jsem nenašla
avatar
Marek
Měl jsem možnost vyzkoušet tablety do myčky Finish Quantum, k samotným tabletám není co dodat, nádobí bylo vždy super čisté a lesklé. Vytkl bych snad jen balení, které nemá úplně praktické zavírání a tudíž bezpečnost před dětmi je minimální. Na to jediné bych se asi zaměřil, ale jinak doporučuji.
klad funkčnost
klad bezpečnost balení
avatar
Hana
Na první pohled mě zaujalo pěkné balení s praktickým uzávěrem. Po otevření mě okouzlila vůně tablet a stejně tak pěkně voní celá myčka i nádobí po umytí. Není vůbec potřeba žádná doplňková vůně proti zápachu, opravdu voní krásně. Účinnost mytí je výborná i při krátkém programu na málo stupňů. Nádobí je čisté a lesklé. Tablety se celé rozpouští a nejsou jednotlivě balené, což urychlí práci. Já jsem nadšena a ráda doporučuji.
klad design obalu
klad vůně tablet
klad učinnost mytí
klad vyšší cena
příloha
avatar
Stepanka
Z tablet Finish Quantum jsem nadšená. Nejen že krásně voní, ale jsou i velice účinné na odstranění nečistot na nádobí, které nebylo předem předmyté. Velice dobře působily i na připalený pekač a sklo se krasně lesklo. Určitě si je zakoupím a doporučím přátelům.
klad Vůně
klad Nádobí je krásně čisté
klad Sklo se krasně leskne
klad Čekala jsem každou tabletu zabalenou zvlášť
avatar
Jana
Tablety perfektně myjí a to i zaschlé zbytky jídel, zbytky mastnot a nečistot i hrnečky od kávy a čaje. Nádobí se leskne , voní a září čistotou. V myčce se neusazuje vodní kámen a je stále čistá. Tablety jsou dodávány v uzavíratelném plastovém obalu. Tablety bych i přes vyšší pořizovací cenu všem doporučila.
klad lesk nádobí
klad platový obal na tabletě
klad vůně
klad nemám co vytknout
avatar
Lenka
Tablety hodnotím velmi kladně. Nádobí bylo čisté, leskle bez zbytků nečistot. Myčka po použití tablet byla také čistá bez zápachu. Velmi kladně hodnotím texturu a kompaktnost tablet - nic se nedrobí, tablety se velmi dobře rozpouští a neulpívají na povrchu myčky ani nádobí. Velmi dobře také hodnotím balení tablet s možností opakovatelně uzavíratelného systému. Zcela určitě zakoupím znovu.
klad Kompaktnost tablet
klad Uzavíratelný obal
klad Cena x výkon
klad Zatím nemám co vytknout
příloha
avatar
Veronika
Tyto tablety Finish Quantum jsem měla poprvé a jsem s nimi naprosto spokojená. Dobře odstraňují odolnou a zaschlou špínu - schválně jsem je vyzkoušela na hodně špinavém nádobí a byla jsem příjemně překvapena. Nerez, porcelán perfektně čisté a lesklé, sklo bylo bez zaschlých kapek a lesklé, vnitřek myčky taktéž čistý. Mají super obal který se nezačne rozpouštět hned jak vezmu tabletu do ruky.
klad Čisté nádobí, odstranění i odolné špíny
klad Zatím asi nejlépe umyté sklo z myčky
klad Balení jednotlivých kapslí
klad Vyšší cena
klad Balení by bylo praktičtější v krabičce
příloha příloha
avatar
Aneta
Již od začátku, co máme doma myčku, používám různé produkty od Finish. Tyto gelové tablety mě velice překvapily. Nádobí se krásně leskne a řekla bych, že je i lépe umyté. Jen jednou se mi stalo, že jsem našla v myčce půlku tablety nerozpuštěné, ale nádobí bylo umyté, takže v pohodě.
klad nádobí se leskne
klad nádobí je umyté i od nečisto, které musím jinak přemývat
klad myčka je též čistá a lesklá
klad v balení jsou tablety úsporně poskládané
klad gelové tablety
klad nebylo nic, co by se mi nelíbilo
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Věra
Tablety do myčky Finish Quantum mají ideální rodinné balení po 100 kusech. Perfektně umyté nádobí i lesklé sklenice i při kratším programu, není co vytknout. Hlavně co oceňuji je, že nádobí pak nesmrdí po chemii. Jedině co mi vadilo, že není na obalu bezpečnostní uzávěr.
klad velké balení
klad účinnost tablet
klad lesk
klad čistota
klad zavírání sáčku
příloha
avatar
Sanny
Finish QUANTUM 100ks je dobrým pomocníkem v odstraňování nečistot z nádobí. Sklenice jsou lesklé a talíře bez mastnoty. Trochu mě zamrzelo, že musím lehce připálálený pekáč, dát na dvě minuty odmočit, aby byl čistý. Viz foto. Co balení? Já osobně jsem nadšená, že jsou tablety vzorně vyskládané. Vypadá to pěkně.
klad Balení
klad Vskládané
klad Lesk sklenic
klad Brání usazování vodního kamene
klad Připálené pekáče bez pomoci nezvládne
příloha příloha
avatar
Jana
Tablety do myčky Finish Quantum dokonale splnily mé očekávání. Velmi dobře se rozpouští, takže v myčce nezůstávají nalepené zaschlé zbytkový tablet. Špinavé a mastné hrnce dokonale umyje, skleničky se po vyndání z myčky krásně lesknou. Tyto tablety budu používat i nadále a určitě bych je doporučila i ostatním.
klad Rozpustnost tablety
klad Lesk nádobí
klad Silná vůně
avatar
Michaela
Tablety Finish Quantum mě velmi mile překvapily. Mají opravdu silný účinek a konečně nemám na příborech a na skle fleky. Nedělají totiž takzvanou "mléčnou" korozi. Je super, že se nemusí nádobí předmývat a tím tak ušetřím spousty vody. Zvládnou i silně znečištěný pekáč. Bohužel obal, ve kterém jsou tablety uchovávany je sice znovuzavíratelný, ale nerecyklovatelný. Což je malé mínus.
klad opravdu fungují
klad nedělají bílé fleky na skleničkách
klad bez předmývání
klad nádobí září
klad v myčce nezůstavají zbytky tablety
klad obal
klad bez aroma
příloha
avatar
Tereza
Tablety do myčky Finish Quantum 100 ks mě mile překvapily. Sklo je po umytí krásně lesklé a i myčka samotná je po mytí čistá a příjemně voní. Tablety jsou spolehlivě účinné dokonce i na připečené zbytky. Do myčky se dávají tak jak jsou, není potřeba je rozbalovat a zbytečně produkovat další odpad. Velice mi vyhovuje i velikost balení, protože vždy preferuji větší balení. Zkrátka s čistým svědomím mohu doporučit :)
klad perfektní lesk
klad nic
příloha
Zobrazit více recenzí