Testujete s námi tablety do myčky Quantum Ultimate od značky Finish, které chrání nádobí a sklenice a přináší oslnivou čistotu a lesk

image
otestováno
Počet recenzí
33
jak jste hodnotily
5
24x
4
8x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 6. 7. 2021
do 25. 7. 2021

Finish Quantum Ultimate - kapsle do myčky nádobí 50 ks    

Finish Quantum Ultimate nabízí v rámci Finish portfolia nejlepší složení pro nepřekonatelnou čistotu a lesk, díky technologii ActivBlu, která poskytuje trojí sílu – Powerball dodá dokonalý lesk, gel si poradí s nejodolnější mastnotou a prášek zbaví nádobí zaschlých nečistot.

Finish ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody podporuje projekty na zadržování vody v České krajině. Za každý nakoupený produkt v průběhu Srpna a Září odvede Finish 3 kč na tyto projekty.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
33
avatar
Milena
U tablet Finish jsem na první pohled ocenila praktický obal, který lze následně dále využít. Tablety krásně voní a provoní celou myčku, dobře se rozpouští a odstranily i větší nečistoty aniž by bylo nádobí předtím nějak opláchnuto. Nádobí včetně skleniček bylo krásně lesklé.
klad balení
klad vůně
klad dobře se rozpouští
klad nádobí krásně čisté
klad žádná negativa
avatar
amr
Testoval jsem tablety do myčky značky Finish Quantum Ultimate. Velmi praktické balení s uzávěrem. Přájemná vůně tablet. Tablety v myčce krásně umyjí i zaschlé 2dny staré talíře. skleničky jsou krásně lesklé. Jsem velmi spokojený s tablety a vřele rád doporučím.
klad balení
klad vůně
klad lesk
klad nevím
avatar
Dita
Tablety jsou na pohled pěkné a krásně voní. Obal mě překvapil svým vzhledem a tím, že je měkký. Nicméně se rozpustil snadno a nádobí se po umytí leklo, nebyly na něm žádné šmouhy ani nečistoty. Značku Finish používám dlouhodobě a tyhle tablety bych s klidem doporučila.
klad vůně
klad obal
klad nic
příloha
avatar
Soňa
Finish tablety do myčky mohu vřele doporučit. Zatím jsou nejlepší, které jsem vyzkoušela. Nádobí, hlavně skleněné je dokonale čisté a vyleštěné. Stoprocentní je i odstranění jakýchkoliv zaschlých nečistot. Příjemná vůně čistoty vše jen podtrhuje…………..
klad Funkčnost
klad Lesk
klad Síla
klad Nic
avatar
Pavla
Tablety do myčky Finish Quantum Ultimate jsou dle mých zkušeností zatím nejlepší, a to i v konkurenci s porovnáním jiných značek. Pro testování jsem zkoušela umýt všechny možné druhy nečistot a tableta si s nimi hravě poradila. Zvládne i připečené zbytky jídla, které bývají pro většinu tablet problémem.
klad Čisté nádobí bez předmývání
klad Kapsle bez obalu
klad Lesklé skleničky bez povlaku
klad Nádobí se nemusí předmývat
klad Na trhu jsem zatím nenarazila na větší balení než 50 ks
avatar
Dita
Kapsle jsou měkké a mají příjemnou citronovou vůni. Rozpustily se celé, dobře myjí a na nádobí nezanechávají šmouhy. Myjí srovnatelně jako jiné produkty od značky Finish. Kapsle vyzkoušeli i rodinní příslušníci ve svých myčkácha všichni byli spokojení. Tento produkt bych doporučila.
klad obal
klad vůně
klad Dobře myje
klad nic
příloha
avatar
Alena Stibůrková
Já jsem s kapslemi byla hodně spokojená .Nádobí bylo čisté a lesklé. Myčka krásně voněla. Nikde nebyly žádné zaschlé zbytky. Na kapslích mne zaujal i obal. Po vypotřebování kapslí ho mohu použít na něco jiného .Kapsle bych doporučila všem přátelům a i všem ,co si přečtou tuto recenzi.
klad obal
klad Vůně
klad Čistota myčky
klad Bohužel jsem žádný zápor nenašla
avatar
Kristyna
Tento nový produkt od Finish Powerball Quantum Ultimate - kapsle do myčky nádobí mě překvapil, protože oproti starým tabletám od Jar Platinum Plus All in One odstranili více zaschlé špíny než Jar díky jedné ze 3 složek (prášku), který zaručuje předávatelnost a odstranění veškeré zaschlé nečistoty( bohužel v mém případě nedošlo ke kompletnímu odstranění). Co mě mile překvapilo bylo odstranění veškeré mastnoty z pánviček. Po otevření myčky jsem nalezla zcela čistou myčku bez zbytku tablet( 100% rozpustnost). Sklenice od vína či vody byli lesklé ( díky další složce gelu v tabletách) a ne matné jak sem byla doposud zvyklá. Nejvíce mě uchvátil design balení, které obsahuje krabičku s klipsem pro zachování vůně a trvanlivosti tablet. Celkově mě tato novinka od Finish zaujala a přecházím z Jar platinum na Finish tablety.
klad design
klad balení ( krásně uzavíratelná krabička)
klad vůně
klad 100% rozpustnost obalu ve vodě
klad tři oddělené složky (gel( modrá), prášek(bílá) a Powerball(červená kulička)
klad neodstranil kompletně zaschlou špínu
příloha příloha příloha
avatar
Barbora
Výběr kapslí pro nás byl celkem dlouhou cestou. Dost často jsme se setkali se zklamáním, když jsme po umytí našli v myčce špinavé nádobí a museli ji pustit znovu nebo znovu umýt nádobí v ruce. Nic otravnějšího než otevřít myčku s tím, že jdu uklidit umyté nádobí a zjistit, že je stále špinavé snad není. Potom co jsme vyzkoušeli značku finish už v žádném případě nechceme nic jiného. Fungují nejlépe ze všech, nádobí perfektně umyjí bez ohledu na to, zdali myjeme sklenice nebo hrnce. Finish powerball quantum jsou velmi pohodlné, protože není potřeba kapslí vydávat z žádného sáčku nebo měřit množství prášku, který má do myčky přijít. Stačí vzít jednu kapsli, vložit ji do myčky je to. Z kapslí jsme zkrátka nadšení.
klad Skvela funkcnost
klad Žádný zápor
avatar
Lucie
Kapsle Quantum Ultimate splnili mé očekávání. Nádobí do myšky nepředmývám, proto je někdy opravdu špinavé. po použití kapslí bylo perfektně čisté, lesklo se, sklo nemělo žádné skvrny. Nákup kapslí doporučuji. Navíc bývají často v akci a jsou příznivé i cenově.
klad desing
klad lesk
klad odstranění zaschlé špíny
klad nic
avatar
Michaela
Tablety jsem zkoušela úplně poprvé. Hned na začátku jsem ocenila velmi praktické balení, které mi u jiných tablet chybí a musím je přesypávat. Kvalita mytí je za mě standardní. Nemám pocit, že by nějak výrazně vybočovaly. S čím si neporadily tablety, které jsem používala do té doby, s tím si neporadily ani tyto.
klad Praktické balení
klad Hezky umyté a lesklé sklenice
klad Tablety nezanechávají na nádobí pachuť
klad Horší mytí např. zaschlých vajíček nebo připečené misky; to je nutné nejdřív odmočit
avatar
Martina
Skvělé gelové kapsle. Dobře a zcela se rozpouští, skleničky jsou pěkně lesklé. Zkusila jsem i velmi mastný hrnec po silném vývaru a umyl se krásně, to jiné kapsle nedokázaly. Všechna masnosta je pryč, žádné zatvrdlé zbytky na talířích, příbory také dobře umyté. Umylo se i zašednutí na hrncích, které nešlo dříve dolů.
klad Praktické balení
klad Umyje i velkou mastnotu
klad Dobře se rozpouští
klad Nádobí se pěkně leskne
klad Nejsou
avatar
Barbora
Tablety do myčky Quantum Ultimate od značky Finish jsou uloženy v praktické dóze, ve které se dobře skladují, nejsou jednotlivě balené, což určitě vítám. Tato varianta tablet rozhodně více odstraňuje různé zbytky potravin na nádobí než základní řada Finish. Nádobí bylo čisté, myčka po otevření voněla.
klad obal
klad síla čištění
klad niv
avatar
Dita
Kapsle se rozpustily celé a nádobí umyly dobře. Zbytky kapslí ani špíny nezůstaly na nádobí ani na myčce jako takové. Plusem je, že tablety hezky voní a balení je praktické. Celkově mám značku Finish ráda a tento produkt bych s klidem doporučila. Ozkoušeno i dalšími rodinnými příslušníky s myčkou :)
klad Vůně
klad Nedělá šmouhy
klad Hezky umyje
klad nic
příloha
avatar
Vladislava
S kapslemi do myčky Finish Quantum Ultimate jsem velmi spokojená, poradily si i s nejodolnější mastnotou, nádobí je po umytí krásně čisté a lesklé, poradily si i se zaschlým a připáleným jídlem. Jako plus vidím, že chrání myčku před vodním kamenem a dá se mýt i při nízkých teplotách.
klad krásně se umylo zaschlé a připálené jídlo
klad nic
avatar
Vojta
Nejdříve vypíchnu moc pěkné balení. Dobře se otevírá a je praktické při skladování. Samotné kapsle, tak k nim nemám žádnou výhradu. Nádobí je skvěle umyté. Žádné čmouhy, žádné zbytky jídla. Sklenice jsou čiré, bez matného nádechu. Takže u nás spokojenost a mohu jen doporučit
klad nádobí je dobře umyté
klad lesk nádobí
klad celková spokojenost
klad nejsou
avatar
Michaela
Finish Quantum Ultimate myji opravdu dobre, cena je sice vyšší, ale oproti ostatním tabletam nezůstávají cmouhy ani pachut na nadobi, coz velice ocenuji. Nadobi nemusim predmyvat ve drezu a na vse staci mycka, která po umyti zustane cista. Celkove jsem spokojena
klad Nezustala pachut ani cmouhy na nadobi
klad Vyssi cena pri nakupu
avatar
Pavla
Získala jsem možnost testovat kapsle do myčky Finssh Quantum Ultimate a byla jsem velmi překvapena. Již první dojem udělalo balení - praktická plastová zavírací krabička v elegantních barvách. Tableta je gelová, nemusí se vybalovat z obalu. Takže rychlá manipulace. Čistotu nádobí po umytí hodnotím velmi kladně, pomohla si s připeklým pekáčem, mastnnotou skvěle. Dokonale čistá myčka po umytí. Taktez skleničky byly krásně vylesteny
klad Praktická doza
klad Bezobalova tableta
klad Čistá myčka po umytí
klad Vylestene skleničky
klad Poradil si s mastnnotou
klad Umyl se dost připeklý pekáč
klad Nenapadá me
avatar
Markéta
Finish Quantum Ultimate jsou velice funkční tablety. Odstraní špínui zaschlé nečistoty. Nádobí se krásně leskne a celá myčka nejen, že voní, ale je i čistá, což se mi nestávalo tak často. Obal kapslí je praktický, nemusíte roznbalovat pouze vhodíte do myčky. A líbí se mi i provedení kapslí. Výrobek bych doporučila i dalším lidem.
klad vůně
klad čistota
klad efektivita
klad nemám
příloha příloha
avatar
Kristýna
Musím Finish Quantum Ultimate - kapsle do myčky opravdu pochválit. Skvělá věc je uzavíratelný box , který lze opakovaně používat. Kapsle hezky voní. Nádobí je opravdu čisté a lesklé. Není potřeba ho předmývat . Odstraní mastné nečistoty i zaschlé zbytky . Starý hrnec byl rázem jako nový. Navíc po umytí nádobí je myčka zase krásně čistá. Už jiné kapsle nechci. U jiné značky se mi několikrát stalo, že se tableta nerozpustila celá u Finish Quantum se mi to nestalo.
klad Hezky voní
klad Uzavíratelný box
klad kapsle se celá rozpustí
klad Čisté a lesklé nádobí
klad Čistá myčka
klad Vzhled
klad Odstraní zaschlé zbytky
klad Nevyleští korozi skla
příloha příloha příloha příloha

Přílohy

IMG_6066.MOV
Zobrazit více recenzí