Zapojily jste se do testování a testujete kapsle do myčky nádobí Finish Quantum Ultimate, které si poradí i s tou nejodolnější mastnotou

image
otestováno
Počet recenzí
36
jak jste hodnotily
5
30x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 6. 7. 2021
do 25. 7. 2021

Finish Quantum Ultimate - kapsle do myčky nádobí 60 ks 

Finish Quantum Ultimate nabízí v rámci Finish portfolia nejlepší složení pro nepřekonatelnou čistotu a lesk, díky technologii ActivBlu, která poskytuje trojí sílu – Powerball dodá dokonalý lesk, gel si poradí s nejodolnější mastnotou a prášek zbaví nádobí zaschlých nečistot.

Díky složení tablet není nutné nádobí předmývat, čímž lze ušetřit až 12 litrů vody za jedno naplnění myčky.

Kapsle jsou zhotoveny z biologicky rozložitelného obalu 100% rozpustného ve vodě

Finish ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody podporuje projekty na zadržování vody v České krajině. Za každý nakoupený produkt v průběhu Srpna a Září odvede Finish 3 kč na tyto projekty. 


Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
36
avatar
Tomáš
Tablety Finish Quantum Ultimate mě rozhodně mile překvapily. Nádobí bylo krásně čisté a skleničky lesklé. V minulosti jsem zkoušel více produktů od jiných značek ale za mě jsou tyto tablety opravdu TOP a rozhodně budu kupovat dál a doporučím dceři. Doporučuji !
klad Lesklé sklo na skleničkách
klad čistá myčka
klad uzavíratelné balení
klad lesk
klad čisté nádobí
klad nic
avatar
Pavlína
Kapsle Finish Quantum Ultimate mě velmi mile překvapily svou čistící schopností. Dokázaly odstranit i na speed program veškerou mastnostu a zaschlé zbytky z nádobí. Skleničky jsou krásně čisté a lesklé. Po použití tablet Finish na navíc myčka krásně čistá a voňavá. Líbí se mi znovu uzavíratelný obal na zip.
klad odstranění zaschlých nečistot
klad lesk nádobí
klad čistota myčky
klad vůně
klad Vše v pořádku
avatar
Andrea
Pri testovani jsem zkousela dva programy, kratsi myti 30 min a take delsi myti 1 hod a 30 min. Nadobi bylo krasne umyte a sklenicky byly pri obou programech vylestene. Zadne mapy na skle nebyly. Velke plus je, ze nadobi neni nutne oplachovat pred vlozenim do mycky. Cistota mycky byla dobra a zadne zbytky jidla nikde nebyly. Kapsle maji rozpustitelny obal ve vode, takze nikde nenajdete zbytky kapsle. Jeste skvele plus je uzaviratelny obal.
klad biologicky rozložitelny obal= 100% rozpustny ve vodě
klad uzaviratelne baleni
klad cistota mycky po umyti nadobi
klad lesk nadobi
klad nic jsem nenasla
příloha příloha příloha
avatar
Tereza
Kapsle Finish Quantum účinně odstranily nečistoty z nádobí, není potřeba nic předmývat. Sklenice jsou lesklé, i přesto, že máme tvrdší vodu. Jediné, co mi vadí, je silná parface, je třeba tablety skladovat dál od potravin, ty by jinak rychle načichly. Vítám z tohoto důvodu, že balení je znovuuzavíratelné.
klad Účinné odstranění špíny
klad Lesklé sklo
klad Uzavíratelný sáček
klad Silná chemická parfemace
příloha
avatar
Eva
vyzkoušela jsem kaple do myčky Finish Quantum Ultimate po víkendovém vaření,kdy bylo nádobí dosti zašpiněné a musím uznat ,že veškeré nádobí bylo pěkně umyto bez nečistotů a zbytků,lesklo se také myčka byla po mycím cyklu čistá,nezapáchala ,rádu doporučím a budu používat nadále
klad kvalita
klad umytí
klad cena je vyšší
příloha
avatar
Michaela
Kapsle jsem chtěla vyzkoušet a porovnat je s levnější verzí Finish a tabletami z DM. Levnější Finish tablety myjí stejně, rozdíl nevidím. Oproti tabletám z DM je rozdíl markantní. Na skleněném nádobí nezůstávají mapy po vodě a všechno nádobí čisté a lesklé. Určitě doporučuji, pokud nehledíte na cenu!
klad Kompaktní balení.
klad Nádobí čisté a sklo lesklé
klad Vysoká cena v obchodě
avatar
Lucie
Při testování jsem se zaměřila na mastnotu a do myčky vkládala špinavější nádobí než obvykle, někdy jsem ho tam nechala několik hodin, než myčku naplním a špína tedy zaschla. Tablety Finish Quantum Ultimate si se vším poradila, použila jsem jeden z kratších programů (1,5h) a vše bylo dokonale čisté a lesklé.
klad cena
klad lesk
klad kvalita
klad nic
avatar
Adéla
Dobrý den,měla jsem možnost vyzkoušet kapsle Finish Quantum Ultimate a byla jsem maximálně spokojena.Nádobí bylo skvěle umyté a hlavně skleničky se krásně leskly. Takže určitě doporučuji a já si je moc ráda koupim,toto množství je super 60tablet. Hezký den. Adél
klad Lesklost
klad Nic
avatar
Michaela
Tyto tablety jsou mezi mými best of co se týče tablet do myčky. Dřív jsem používala gelové tablety konkurenční firmy, ale tyto teda předčily očekávání. Nádobí opravdu nemusím předmývat, ba ani odmáčet. A moje starší myčka si se špínou a jídlem s těmito tabletami poradila raz dva. Vše naprosto skvěle umyté. Navíc myčka nepáchne, tablety hezky voní. Vyhovuje mi jejich gelová struktura. Tablety si dokázaly poradit i se zapékací mísou od lasagní. Nebo se zaschlými fleky od čaje. Skleničky nepotřebovaly vyleštit. Prostě konečně tablety, které u nás zůstanou. A poslední výhoda byla v balení. Plastový zavírací pytlík je pro mě mnohem lepší, než neskladná papírová krabice.
klad Gelová konzistence
klad Vůně
klad Odstranění i připečeného jídla
klad Nemusí se nádobí odmáčet
klad Balení v uzavíratelném pytlíku
klad Nic
příloha příloha
avatar
Barbora
Kapsle do myčky Finish Quantum Ultimate, jsou za mě skvělé, krásně odstraní špínu i při nízké teplotě mytí, i při ekoprogramu. Nemusí se vybalovat z plastových obalů, jelikož jsou každá balená do rozpustného obalů a tím pádem nejsou další zbytečné plasty. Nádobí je umyté bez skvrn, a bez zbytku jídla, nemusí se predmývat, jako u některých konkurenčních výrobků. Za mě naprostá spokojenost.
klad Kapsle jsou balené v rozpusntém obalu.
klad Na nádobí nezůstávají zbytky jidla
klad Nenašla jsem žádné nedostatky
avatar
Lucie
Kapsle do myčky nádobí splnily moje očekávání - nádobí bylo perfektně čisté, i když jsem záměrně dala do myčky talíř se zaschlou omáčkou. Používání pytle i jednotlivých kapslí je jednoduché. Nevýhodou bude ve vlhkém prostředí to, že kapsle nejsou jednotlivě zabalené a mají obal, který se rozpouští ve vodě... takže může hrozit, že si neudrží stávající vlastnosti - ale to lze hodnotit až časem. Jinak fungovaly velmi dobře a myčka byla po skončení mytí také čistá! Doporučuji. :)
klad nádobí je perfektně čisté
klad tablety nejsou samostatně zabalené
příloha
avatar
Jana
Finish Quantum Ultimate kapsle do myčky nádobí splnily mé očekávání. Výborně odstraní zaschlé nečistoty, či připečené zbytky jídla. Odstraní krásně mastnotu z nádobí. Nádobí je po umytí krásně čisté a hezky se leskne. Můžu doporučit a já je budu kupovat i nadále.
klad Lesk
klad Čistota
klad NIC
avatar
Veronika
S prípravkom som spokojná. Vyčistil všetko presne tak ako sľuboval. Žiadne zaschnuté zbytky, super lesk. Ale musím priznať, že v porovnaní s konkurenciou to vyšlo plus mínus na rovnako. Čo ma naopak prekvapilo, bola čistota umývačky po ukončení programu. Naozaj to fungovalo, pri iných produktoch to tak nebolo a umývačku bolo ešte potrebné "dočistiť".
klad Po ukončení programu, čistá umývačka
klad Žiadne negatíva
avatar
Veronka
Finish Quantum Ultimate sú skvelé tableto-gely do myčky. Obal je kvalitný, netečie, netrhá sa, no napriek tomu sa v myčke celkom rozpustí. Myčka je po umytí čistá a neostáva v nej žiadny zápach z potravín. Nádobí sa leskne. Občas nezvládne úplne zaschlé poháre/taniere, ale to je tak, keď spolubývajúce ich nechajú napospas osudu aj týždeň. Mierne mínus majú u mňa za plastový obal, v ktorom sa predávajú. Lepšia by bola papierová krabica. Určite odporúčam a my ideme objednať ďalšiu várku.
klad Obal
klad Výkonnosť
klad Kvalita
klad Plastový obal
avatar
Kateřina
Kapsle jsou větší, malá myčka nemá tak velkou přihrádku na kapsle. Zaschlé nečistoty jsem musela po umytí v myčce domýt ručně, ale jinak si se špínou na nádobí poradily dobře. Při krátkém programu bez sušení byl výsledek obdobný. Lesk bych ohodnotila tak 6 z 10. Skleničky na víno nebyly vyleštěné. Ale na běžné mytí bez většího očekávání myslím obstály dobře. Myčka byla po mytí čistá, bez nečistot.
klad Uzavíratelné balení
klad Umytí běžných nečistot na nádobí
klad Čistota myčky po umytí nádobí.
klad Ruční dočištění hrnců po umytí
klad Čaj v hrnku pořádně neumyl
klad Lesk 6 z 10
příloha
avatar
Helena
Kapslemi Finish Quantum Ultimate jsem opravdu mile překvapena. Výrobek opravdu splňuje deklarované hodnoty. Skvěle odstraní z nádobí veškeré zbytky jídla, skleněné nádobí je nejen čisté, ale i viditelně lesklé. Nádobí není nutné předmývat, čímž šetřím vodu. Také myčka je bez mastnoty a zápachu. 1 kapsle umyje dokonale plně naloženou myčku, včetně mastných hrnců, talířů, příborů a přitom sklo bude kvalitně umyté a lesklé.
klad menší spotřeba vody
klad kvalitně umyté nádobí
klad čistá myčka bez zápachu
klad čistota a vysoký lesk
klad biologicky rozložitelný obal
klad atraktivní design obalu, který upoutá
klad 1 kapsle umyje velké množství nádobí
klad určitě doporučuji používat
klad možná jen vyšší cena
klad jinak nemám výhrady
avatar
Šárka
Tablety do myčky Finish Quantum Ultimate jsou skvělým pokrokem a pomocníkem pro každého, kdo má anebo používá myčku. Od chvíle kdy jsem poprvé použila tyto tablety od finish jsem byla velice mile překvapena. Starší kovový hrnec se najednou leskl, na nádobí nezůstávají ani stopy po kapkách vody, vše krásně voní čistotou a myčka je po otevření také krásně čistá a voňavá. Umyje mastnotu i běžné zbytky jídla na talíři jako mávnutím kouzelné hůlky. Velice se mi líbí, že se Finish snaží o ekologii a chránění vody. Při používání těchto tablet není potřeba pouštět myčku na předmáčecí program. Velikost balení je dostačující. Jen raději pozor na malé děti. Tablety jsou v bio "gelovém" obalu, který je docela tenký. Jedna praskla v rukou, ještě něž jsem ji strčila do myčky. Možná to byl jen vadný kousek, ostatní kusy v balení zatím drží bez problému. Poradí si se vším. Prášek v kapsli se postará o zaschlou špínu, červená kulička je pro zářivý lesk a gel se s mastnotou rozhodně nekamarádí.
klad Úžasná vůně
klad Kvalita
klad Skvěle odstraní mastnotu a zbytky jídla
klad Velikost kapsle
klad Možnost použití kratšího programu
klad Lesk nádobí
klad Design kapsle
klad Čistota myčky
klad Čistota nádobí
klad Šetrnost k vodě
klad Znovu uzavíratelné balení
klad jednoduše rozpustitelný obal kapsle
klad Na obrázku obalu vypadá kapsle trochu jinak než v reálu
klad Cena, za kterou si tento produkt nemůže dovolit každý, ale myslím si že to vyjde ve finále pomalu na stejno. Měsíčně v průměru pro domácnost o 2 členech myjeme 3-4x týdně a super.
avatar
Alice
Tablety mne mile překvapily. Nádobí bylo vždy dostatečně umyté, zářivé a tablety odstranily i zaschlé nečistoty a nezanechaly na příborech "rezavé" skvrny. Myčka byla po umytí vyleštěná a navoněná. Zavíratelné balení je skvělé a jednotlivé tablety jsou dobře zabaleny, nelepí se navzájem.
klad zavíratelné balení
klad balení jednotlivých tablet
klad voňavá myčka
klad síla mytí - odstranění i zaschlých nečistot
klad žádné skvrny na příborech
klad vyšší cena tablet, ale odpovídající jejich "síle"
příloha
avatar
Zuzana
Finish je overená značka, funguje perfektne, doteraz som s ním žiaden problém nemala a nie je tomu tak ani teraz. Špinu odstraňuje spoľahlivo vrátane mastnoty a zaschnutých zvyškov po jedle. Dokonca aj sklenené nádoby zanecháva lesklé a nevidno na nich šmuhy.
klad účinnosť
klad n/a
avatar
Lenka
Kapsle Finish Quantum Ultimate mě velice mile překvapily, bez jakéhokoliv předmývání je nádobí absolutně čisté. Dokonce i připálená pánev je téměř jako nová. Sklenice jsou lesklé a nemají žádný bílý potah. Myčka je čistá, ani v síťku není mastnota. Mohu jen doporučit.
klad Umyjí i zaschlé nádobí
klad Lesklé sklo
klad Příbory bez flíčků
klad 100% čistá myčka
klad Nemám co vytknout
Zobrazit více recenzí