Ulehčete si cestu za vysněnou postavou doplňkem stravy FitMe Burn

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
9x
4
5x
3
2
1
2x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 13. 1. 2017
do 23. 3. 2017

Po prohýřených svátcích, kdy se málokdo dokáže ubránit zvýšené konzumaci dobrůtek a alkoholu, je ten pravý čas na naplnění novoročního předsevzetí.

Začít můžete hubnutím, které je velkým tématem u většiny žen. K testování vám tedy nabízíme doplněk stravy FitMe Burn od Natural Medicaments, který je určený k podpoře regenerace organismu a odbourávání – spalování tuků.

FitMe Burn je váš parťák během hubnutí

Získejte zpět ztracenou fyzičku. Nastavte si pravidelný aktivní pohyb a doplňte jej doplňkem FitMe Burn. Přispívá k redukci tuku a snižování hmotnosti, zlepšuje kvalitu pokožky, příznivě působí na hladinu cholesterolu a podporuje činnost jater a žlučníku. Obsahuje cholin, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů, esenciální aminokyseliny a vitamín B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a regulaci normální hormonální aktivity.

Otestujte FitMe Burn a zkuste, jaké to je hubnout snadněji.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
16
avatar
Zuzana
klad FitMe Slim&Burn je výborný pomocník při redukční dietě. Udržuje aktivitu a snižuje pocit hladu. Za dobu jeho užívání, mám větší výdrž při cvičení a celkově dobře působí na můj organismus. Necítím žádné negativní vedlejší účinky. S výrobkem FitMe Slim&Burn jsem velmi spokojená a určitě po vybrání budu objednávat další balení
avatar
Renata
klad Zkoušela jsem po předloňských vánocích. Všimla jsem si, že mám na cvičení i po cvičení stále dostatek energie. Nehonila mě žádná nežádoucí "mlsná", cítila jsem se dobře po všech stránkách. Pocítila jsem účinky po dvou týdnech. Neshledala jsem žádné nežádoucí vedlejší účinky. Mohu doporučit.
avatar
Helena
klad Přeji všem pěkný den, děkuji za možnost testování doplňku stravy FitMe Slim&Burn od Natural Medicaments.
klad Vyzvedla jsem si vzorek na poště ve čtvrtek minulý týden, takže užívám krátce, ale i přesto jsem spokojená. Vnímám, že mám na cvičení i po cvičení stále dostatek energie.
klad Doporučuji také vyzkoušet dalším i proto, že doplněk slibuje zlepšení kvality pokožky.
klad Za mně vítám - příznivě působí na hladinu cholesterolu a podporuje činnost jater a žlučníku.
avatar
Milena
klad Ja moc dekuji za moznost testovani. 2 Dny jsem brala 2 rano 2 odpoledne pred cvicenim a bylo mi strasne tezko a rano pul hodiny skoro na zvraceni... asi na me velka davka ted beru jeden a je to lepsi. Baleni je pekne. Po prvnim otevreni me malem odradila vune pripravku. Poznat to asi hned tak nepujde ale uz vim ze se musim najist a vzit pouze jednu tabletku. Take baleni 200 tablet je dobre kdyby melo baleni jen 60 jak byva v lekarnach tak je hned pryc. Ja tedy muzu doporucit zatim jsem spokojena.
avatar
Alena
klad byla jsem vybraná na restování, za což moc děkuji. Beru poctivě 2x 2 tabletky denně, určitě se cítím o hodně líp, jsem nabitá energií, že bych ji mohla rozdávat. Jen jsem si myslela, že zhubnu, ale při stejném stravován i fyzické zátěži mám kilo navíc, tak nevím. Přípravek přesto doporučuji.
avatar
Věra
klad Dostala jsem možnost testovat doplňek stravy FitMe Burn. Užívám ho přesně podle návodu dvě tabletky ráno a dvě večer. Cítím se dobře nejsem tak unavená a stačí mi i méně spát a jsem fit. Bohužel jsem zatím nezhubla a jsem na stejné váze. Také vůně tabletek není moc příjemná, ale už jsem si zvykla :-).
avatar
Šárka
klad Přeji všem pěkný den, děkuji za možnost testování doplňku stravy FitMe Slim&Burn od Natural Medicaments.Ale brala jsem podle navodu hned při otevření mě překvapila vůně ktera mě odradila ale vyzkoušela jsem je a pachut my zůstala v ustech dlouho bylo my špatně od žaludku a bylo my na zvraceni taky jsem nezhodila ani kilo bylajsem spiš unavena tento vyrobek mě vůbec nezaujal tak ho nemohu doporučit
avatar
Šárka
klad Moc děkuji za možnost testování.Veliká výhoda balení 200tablet.Beru podle návodu,cítím se dobře,žádné negativní účinky nepociťuji,mám dokonce více energie,což při 3mých"čertech" je paráda :-) Cvičím,sice né denně,ale 3xtýdně hodinku a obden dlouhé procházky,pokud dovolí počasí :-) Za14dní mám 3kg dole a pokračuji,určitě přípravek doporučuji kombinovat s pohybem a zdravou stravou.
klad vůně(zápach)tablet
avatar
Lucie
klad Bohužel musím hodnotit negativně. Moc jsem se těšila a měla jsem radost, že jsem byla vybrána právě k testování těchto tablet. Když přišlo balení FitMe Burn a já "zahrkala" balením, tak jsem se spokojeně usmála, že mám na měsíc a půl vystaráno :-) ale chyba lávky :-( hned po otevření jsem málem "umřela" - neskutečný, ale opravdu neskutečný smrad!!! Nejsem přecitlivělá, ale toto??!! Něco mezi krmivem pro rybičky, zkaženým vejcem a něčím prostě hrozně odporným...ihned jsem balení uzavřela a po chvíli znovu otevřela...no zápach nezmizel :-( balení jsem si vzala do práce s tím, že to budu jíst v práci...ALE to jsem se spletla - holky, i když mi fandí při mém rozhodnutí zhubnout, tak i pro ně to byl neskutečný smrad. Vždy jsem tabletky musela jíst u otevřeného okna a pak jsme vždy musely větrat několik minut, abychom zápach z kanceláře dostaly ven. Pár dní to se mnou vydržely, ale pak jsem si tabletky odnesla zase domů, protože jsem se cítila trapně :-/ doma jsem pokračovala, ale vydržela jsem to celkově 10 dní...žádné změny jsem nepocítila, jen opravdu velikou nechuť k braní těchto tablet a vždy při polykání jsem vypila skoro litr vody, abych tu pachuť dostala z úst pryč - takže jediné kladné bylo to, že díky polykání těchto tablet jsem pila o hodně více než obvykle...ale jinak bohužel za mě 0 bodů :-( tablety dál neužívám...zkusila jsem nabídnout kamarádkám, ale zápach z tablet je odrazuje, že ani zkusit nechtějí...
avatar
Daniela
klad Doplňkem stravy FitMe BurnZa voní celkem nevábně ani chuť nemá valnou, ale po celou dobu jeho užívání, mám větší výdrž při cvičení a celkově dobře působí i na můj organismus. Necítím ani žádné negativní vedlejší účinky. Těm co rádi dělají něco pro své zdraví ho určitě doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad Byla jsem ráda, že jsem mezi vybranými, ale pak přišlo zklamání. Po otevření to byl šok, opravdu šílený zápach, hnus. Člověk se překoná, tablety jsou ale obrovské a jdou polikat těžko, byl to problém. Užívala jsem je každý den, no nic se nezměnilo, nedoporučila by jsem je nikomu.
avatar
Jana
příloha
klad Děkuji za možnost otestovat doplněk stravy FitMe Burn, oceňuji, že po něm mám více energie a díky svému složení i přispívá k mému zdraví. Cítím, že regenerace po námaze je o něco rychlejší, splňuje pro mne tedy svůj účel. Dobré je i velké balení - není potřeba hned běžet koupit další...
klad Co mi na doplňku stravy FitMe Burn trochu vadí je jeho zápach a velikost tablet, které se mi velmi špatně polykají.
avatar
Lenka
klad Děkuji moc za možnost otestovat výrobek. Tablety jsem si brala před cvičením a cítila jsem že o něco déle vydržím a že jsem více zpocená. Úbytek na váze byl, ale těžko říct, jestli to bylo tabletami, nebo zvýšenou aktivitou. :)
klad Na tabletách mi hodně vadil jejich zápach, který jsem cítila i když jsem dózu dala do několika sáčků a zavřela do skříňky. Bylo mi trochu těžko nějakou dobu po cvičení od žaludku a cítila jsem nepříjemný zápach i v ústech.
avatar
Kamila
klad Na doplňku stravy FitMe Burn oceňuji jeho pozitiva - dává chuť cvičit a makat na svém těle. Líbí se mi to, že po prohýřených svátcích, kdy se málokdo dokáže ubránit zvýšené konzumaci dobrůtek a alkoholu, je ten pravý čas na naplnění novoročního předsevzetí. Je jakousi pomocnou berličkou jít s chutí a energií dál. Asi bych se nebála tento doplněk stravy vyzkoušet.
avatar
Marika
klad Pokud to s novoročním předsevzetím zhubnout myslíte vážně, sáhněte po tomto preparátu. Mám ozkoušeno, že dodává energii po vyčerpávajícím cvičením a výsledky se dostavují mnohem rychleji. Tablety mají trochu nepříjemný zápach, který by snad mohl někomu vadit, ale nevidím to jako velké negativum.
avatar
Lucie
příloha
klad Já jsem naprosto spokojená a nemám opravdu nic vytknout. Krásně a lehce se užívají a výsledky jsou opravdu rychle vidět. Jsem ráda, že je něco na našem trhu, co opravdu funge a hlavně že nedráždí žaludek. Testovala jsem opět s kamarádkou, viz foto. Děkuji za tento doplněk :)