Testovaly jste fitness náramek Beurer AS 97 od Electro World

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
4x
4
5x
3
2x
2
1
1x
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 29. 5. 2019
do 30. 6. 2019

 

Fitness náramek Beurer AS 97

 

Buďte tohle léto v kondici. Stačí mít správného parťáka, díky kterému budete mít skvělý přehled o tom, co všechno jste během dne zvládla!

Okamžitě budete vědět, kolik jste ušla kroků, ujela kilometrů a kolik kalorií jste přitom spálila. Náramek vás upozorní i na příchozí hovor nebo zprávu a pomocí funkce Selfie navíc umožní rychlou a snadnou obsluhu fotoaparátu ve vašem telefonu. Vhod vám přijde také budík, který vás po nastavení probudí jemnými vibracemi.              

                               

 Hlavní výhody fitness náramku:

  • Umožní sledovat počet kroků, ušlou vzdálenost i srdeční rytmus.
  • Ihned zobrazí, kolik kalorií jste při aktivitě spálila.
  • Nabízí analýzu spánku v bezplatné aplikaci HealthManager.
  • Na jedno nabití vydrží až 15 dní a 15 nocí.
  • Přizpůsobí se vašemu zápěstí, příjemně se nosí.

 

Hodnocení
12
avatar
Dana
Náramek se mi skvěle hodí hlavně na běhání. Dobře se mi propojil s aplikací v telefonu. Funguje rychle a bez problému. Nabitý vydrží na několik běhání (sportování), nenosím ho celé dny, jen opravdu na fyzickou aktivitu. Na ruce je příjemný, neškrábe, netlačí.
příloha
klad Funkce
klad Rychlost
klad Přesnost
klad Pohodlí
klad Výdrž baterie
klad Design
avatar
Kateřina
Měla jsem možnost otestovat hodinky a doporučila bych je všem začínajícím sportovcům, co jim stačí hrubý odhad. Jelikož mám sama Garmin, měla jsem porovnání. Co se týče kroků, docela tam nebyl velký rozdíl. Ten byl spíše hlavně v počtu spálených kalorii, ale nejde se tím řídit. Jelikož k nim není hrudní pás, čísla jsou jen orientační. Na základní info ale slušně vystačí.
klad vzhled
klad lehké hodinky
klad nepřesnost v porovnání s jinými hodinkami
avatar
Jana
Pro ty,kteří začínaji se sportem a myslí to vážně je tento náramek naprosto dostačující! Velmi hezky se nosí, materiál je příjemný, design elegatní. Náramek nabízí základní přehled o tom, kolik jste ušli kroků, spálili kalogií, jak moc tluče vaše srdíčko a při propojení a s apkou HealthManager mlžete sledovat i váš odpočinek,tj. spánek. Velmi jsem ocenila výdrž baterie a upozornění na příchozí hovory. Hodinky mají pouze jedno tlačítko, ťuknete a hend vidíte kolik je hodin, kolikáteho je. Při další stisknutí se dostanete na pohyb atd.Díky omyvatelnému materiálu hodinky snadno udržujete čisté a pokud běháte a zpotí se vám ruka, otřete je.Vodotěstnost je 3 ATM.
příloha
klad Všechny základní funkce pro ty, kteří vítají zdraví životní styl
klad Jednoduché ovládání
klad Výdrž baterie až dva týdny
klad Super cena
klad Příjemný a snadno udržitelný materiál
klad Nenápadný hezký design- hodí se ke sport.outfitům i do práce
klad Jediné conedoporučuji si kontrolovat výsledky v apce,když se sejde parta běžců, pak je těžší najít si ten svůj přístroj :)
avatar
Lenka
U hodinek mi v první řadě chyběl čeký návod. Musela jsem vyhledat vše v překladu. A celkově v jakémkoli jazyce je návod ve velmi malých písmenkách. Hodinky jsou jinak na ruce velmi příjemné a používám je hlavně jako krokoměr a měření tepu. co je ale super, že se dá párovat s programem Beurer App-Welt v mém telefonu a mohu porovnávat hodnoty z jiného dne.
klad jejich lehkost
klad Docela krátký kabel na nabíjení hodinek
avatar
Tereza
Hezký dobrý den, V rámci testování produktů s Ženy s. r. o. jsem měla možnost vyzkoušet fitness náramek Beurer AS 97, který s radostí doporučím dál. Nejsem hodinkový ani náramkový typ a přiznám se, že mi chvíli trvalo, než jsem si na něj zvykla. Po chvíli jsem už nošení náramku ani nevnímala a užívala si benefitů této chytré vychytávky. Nejlépe jsem náramek otestovala při výšlapu na Sněžku, kde mě doslova motivoval k lepším výkonům. Náramek Vám spočítá kroky, kalorie, vzdálenost, aktivitu, denní cíl, který by jste měli při své tělesné konstituci splnit, a také monitoruje kvalitu spánku. Beurer HealthManager je aplikace, která pomocí Bluetooth propojí Váš telefon s hodinkami, takže ve svém telefonu máte neustálý přehled o tom, jaký výkon jste daný den podali, jaká byla kvalita Vašeho spánku aj. Ocenila jsem především výdrž baterie až 15 dní a nocí. Funkci selfie, která Vám povolí se na dálku vyfotit z Vašeho telefonu a příjemný budík v podobě jemných vibrací. Děkuji a doporučuji. Tereza
klad Rychlost
klad Motivace
klad Měření
klad Funkce
klad Baterie
klad Výdrž
klad Balení
avatar
Lucie
Hodinky propojíte s telefonem jednoduše přes aplikaci, nemusíte nikde složitě připojovat v nastavení mobilu. Hodinky mají spoustu funkcí, včetně měření tepu nebo spánkového módu. Já jsem nejvíce využívala funkci krokoměru , nastavila jsem se denní cíl 10000 kroků a musím říct, že mě docela motivovalo k delším procházkám. Také Vás hodinky nenechají dlouho sedět, pokud člověk neudělá za hodinu alespoň 40 kroků, tak Vám připomenou vibrací a obrázkem, že se máte zvednout a projít.
příloha příloha
klad Jednoduchý design
klad Lehké ovládání
klad Měření kvality spánku
klad nemám co vytknout
avatar
Erika
Zariadenie je pohodlné a štýlové odosiela výsledky cez bluetooth do telefónu dlhá zivotnost baterie popohodlnee sa nosí jednoducho sa ovlada zobrazuje čas akože sa dajú nosiť aj ako hodinky meria spalene kalórie a prejdení vzdialenosť vybracny alarm veľké cislice
klad Dizajn výdrž batérie
klad Pomale nabijanie
avatar
Anna
Od hodinek jsem opravdu hodně očekávala. Na první pohled jsou hodně pěkné, mají jednoduché a příjemné zapínání. Dobře se nosí na zápěstí. Ovládání hodinek je ale naprosto neintuitivní, pro mě hodně těžké na ovládání, především proto, že v balení nebyl český návod. Vše se ovládá pouze jedním "tlačítkem", což bylo pro mě hodně matoucí. Dlouho mi trvalo, něž jsem hodinky nastavila a naučila se je ovládat. Avšak úplně všechny funkce jsem určitě nenašla. Složitý je i proces připojení hodinek s telefonem a následné užívání aplikace. Po pár dnech jsem zjistila, že hodinky ukazují nepřesná data. Především v počtu nachozených kroků a kilometrů za den. Za jeden den, kdy jsem pracovala z domu, jsem měla nachozeno přes 8000 kroků. Proto jsem k dalším měřeným datům ztratila důvěru.
klad kvalitní zapínání
klad odolnost materiálů
klad voděodolné
klad Neintuitivní ovládání hodinek
klad absence českého návodu v balení i na internetu
klad složitost aplikace
klad nepřesná data měření
avatar
Iva
Fitness náramek vypadá velice pěkně na ruce i při běžném nošení, nepotí se pod ním ruka a má velice jednoduché ovládání. Doporučila bych ho všem aktivním ženám i maminkám. Co se týče nabití je rychlé, kabel je malý a skladný a pasuje do všech dostupných nabíječek. Jinak celkem výborný pomocník k udržení denní aktivity a její kontroly v průběhu dne.
klad desing
klad funkčnost
klad jednoduchost
klad délka nabití
klad žádný
avatar
Irena
Elegantní, spolehlivý a přesný to je náramek Beurer AS 97! Hned prozradí kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a také kolik jste u toho spálili kalorií. Díky optickému senzoru můžete měřit puls na zápěstí. Navíc pomocí funkce Self umožňuje snadnou a rychlou obsluhu fotoaparátu. Je možné jej spárovat s telefonem pomocí bezplatné aplikace HealtManager. V aplikaci si sami nastavíte své cíle, např.denní počet kroků, optimální dobu spánku atd. Následně si porovnáte a zjistíte, zda své cíle plníte či nikoli. Aplikace totiž dokáže udělat analýzu spánku, tedy jakou dobu jste spali zotavujícím spánkem, jak dlouho neklidným či bdělým. Navíc díky tichému budíku vás náramek budí jemnými vibracemi. Při propojení s telefonem pomocí Bluetooth, můžete na jeho displeji sledovat příchozí hovory či číst příchozí zprávy. Pyšní vodotěsností 3 ATM = prachotěsný a vlhkotěsný - může však již přijít do styku s vodou, ale náhodou např.omytí rukou. Náramek s touto vodotěsností se nesmí ponořit kompletně celý.
příloha příloha
klad elegantní a přesný
klad měří kroky
klad měří spálené kalorie
klad měří vzdálenost
klad měří tep
klad propojení s bezplatnou aplikací Healt Manager
klad vodotěsnost 3 ATM
klad vibrační budík
klad Co mě osobně u hodinek zklamalo je jejich výdrž. Bohužel slibovaných 15 dní a 15 nocí nevydrží ani náhodou! Fitness náramek používám měsíc a zkoušela jsem různé varianty, bohužel nejdéle vydržel 3 dny a 3 noci. To bylo v případě, že jsem neměla náramek propojený pomocí Bluetooth celý den s telefonem, ale pouze jsem 1x denně telefon s náramkem spárovala a nahrála data z náramku do aplikace. Pokud jsem měla náramek s telefonem propojený celý den přes Bluetooth, abych mohla využívat funkcí jako příchozí hovory nebo zprávy (či čtení zpráv přímo na náramku) vydržel pouze necelé 2 dny a 1 noc, což je hodně málo, jelikož takto časté nabíjení mě obtěžuje, protože na to musím neustále myslet, aby byly hodinky funkční jak chci a zaznamenávaly mé aktivity.
avatar
Daniela
Fitness náramek Beurer AS 97 je za mě úplně úžasný. Má spoustu různých funkcí. Nejvíce prozatím využívám aktivity, sledování každodenního pohybu. Program na sledování spánku, sledování tepu. Budík. Je vodotěsný. Možnost propojení s mobilní aplikací přes Bluetooth.
příloha
klad Propojení s aplikací.
klad Měla jsem problém s připojením k telefonu
avatar
Petra
Skvělý fitness náramek, díky kterému získáte přehled o vašich sportovních aktivitách, ušlých krocích, uběhnutých kilometrech a spálených kaloriích. Má funkce, které mi stačí a maximálně vyhovují, někomu by možná nějaké funkce mohli chybět. Také by mohla o něco déle vydržet baterie, tak jako u jiných značek.
klad design
klad funkce
klad výdrž baterie