Fitness studio FITINN - 14 DENNÍ PERMANENTKA

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
33x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 16. 1. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 15. ledna mezi 13 a 14 hodin. Připraveno je 5 voucherů, které umožní po dobu 14 dnů vstup zdarma do fitness studia Fitinn (nevztahuje se na hodiny s trenérem či jiné doplňkové služby). Nutné je pouze zaplatit vratnou kauci 500 Kč za členskou kartu. [*] [*] [*]

...

FITINN - úspěšný koncept z Rakouska v oblasti fitness, který již více než deset let nabízí kvalitní tréninkové podmínky za velmi přijatelnou cenu je nyní i v Praze! (Praha 7 - Holešovice)

Ve studiu Fitinn vás na velkém a světlém prostoru čekají nejlepší tréninkové možnosti a nejmodernější kardio a posilovací stroje. Součástí je i skvěle vybavená funkční zóna s trx, bosu aj. Dále „Fitinn Power Circle“ pro 15min. cvičení na celé tělo.
Kromě toho nabízíme ženám nerušený a zároveň maximálně efektivní trénink v odděleném tréninkovém prostoru pro dámy.

Studio dále nabízí možnost využít solária, a to i pro nečleny.

Studia Fitinn jsou zcela jistě i výjimečná dlouhou otevírací dobou – denně od 06:00 do 24:00 a také dobrou dostupností městskou hromadnou dopravou. Studio se nachází v blízkosti stanice metra C „Nádraží Holešovice“

Přijďte i vy vyzkoušet skvělý trénink v moderním a přátelském prostředí nového studia v Holešovicích! (Argentinská 38, Praha 7)

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
37
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad vřele doporučuji, za mě maximální spokojenost a radost, příjemně překvapená!!8-)8-)
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Anna
klad Solarium jsem nevyužila jelikož mám docela obavy obecně z působení záření v soláriích,ale jinak tohle studium můžu doporučit..cena je příznivá i otevírací doba i dopravní dostupnost do studia..i personál se chová ochotně,což je taky jedna z důležitých věcí..
avatar
Monika
avatar
Eva
klad Moc děkuji za možnost testovaní. Jsem opravdu nadšená z tohoto konceptu Fitness centra. Je blízko metra,což určitě všichni ocení. Parkování je zde také bez problémů. Musím předně pochválit obsluhu, která mě důkladně provedla a vše vysvětlila. Oceňuji zde především dámskou zónu. Je zde i spousta pomůcek na cvičení, ať už je to bosu, TRX, balanční pomůcky a dalším. Za mě opravdu doporučuji a myslím, že si zde zakoupím členství!
avatar
Jaroslav
avatar
Šárka
klad FitInn je výborný svou dostupností a příjemným prostředím. Recepční jsou super, vše moderně vybavené, jsem moc ráda za tu možnost testovat! Byla jsem se vším velice spokojená. Přemýšlím i o zaplacení osobního trenéra ;)
klad Jediný problém jsem měla ze začátku s parkováním, ale to je moje chyba, že mě nenapadlo hned využití metro :) a také jsem fitness navštěvovala asi v tu nejvíce navštěvovanou hodinu, kdy tam nebylo úplně prázdno, ale to je také moje chyba :) více nedostatků jsem nenašla.
avatar
Ludmila
avatar
Denisa
avatar
Lucie
klad Toto fitness je skutečně skvělé. Na recepci byli na mě vždy velmi milí a ochotní poradit. Prostory jsou poměrně rozlehlé a vzdušné. Velmi oceňuji zónu jen pro ženy, do které se dá vejít přímo z dámských šaten. Fitness centrum je čisté a nabízí možnost předplatit si energetické nápoje/vodu, které si lze natáčet přímo ve fitness v množství, jaké každému vyhovuje. Do šaten si člověk nosí buď vlastní zámek na skříňku, nebo ho lze zapůjčit na recepci. Sprchování je za 10 Kč; otevírací doba je od 6 hodin do půlnoci, což se může hodit. Osobně jsem velmi ráda, žejsem měla možnost se s tímto fitness centrem blíže seznámit, protože jeho koncept je mi sympatický a mohu ho dále jen doporučit.
avatar
Monik
klad Shodou okolností jsem pár dní po získání testování od ženy s.r.o. získala možnost vyzkoušet Fitinn ještě uplně z jiné strany, což mě zaujalo ihned 2x :-) Fitko je sympatické, čisté s milou obsluhou. Vše Vám ochotně vysvětlí, pomůžou. Zóna pro ženy je skvělá, protože zrovna já se svým tělem se nerada nakrucuju před chlapama :D Zvažuju si zřízení vstupu, protože cena 499Kč není vůbec špatná :) !
avatar
Helena
klad Studio Fitinn je v pěší vzdálenosti od stanice metra Nádraží Holešovice. Nešlo přehlédnout. Hned u vstupu se mě ujal recepční, který mi ukázal a vysvětlil, kde co najdu. Vyzkoušela jsem ženskou zónu, tam se mě ujala trenérka a ochotně vysvětlila, na co všechny ty stroje jsou. Bohužel jsem byla cvičit jen dvakrát, přepadla mě viróza, ale i za tu dobu jsem byla velmi spokojená. Za sebe vřele doporučuji!
avatar
Eliška
klad Do Fitinn hodím od konce prosince a nemůžu si tuhle posilovnu vynachválit. Cena 499 Kč za měsíc je naprosto bezkonkurenční vzhledem k tomu, jak kvalitní to studio je. Líbí se mi jejich oddělená zóna pro ženy (byť jsem ještě neměla potřebu jí navštívit) i Power Circle zóna, kterou využívám, pokud zrovna nejdu cvičit s trenérem. Obsluha je velmi příjemná, prostředí také a motivační plakáty na zdech mi pomáhají pořádně zabrat. Jsem nadšená.
avatar
Renata
avatar
Marika
avatar
Věra
Zobrazit více recenzí