Testerky zařadily správné cvičení do běžného dne díky ZDRAVÝM MINILEKCÍM FitPainFree® Jak se cítí?

image
otestováno
Počet recenzí
254
jak jste hodnotily
5
142x
4
86x
3
21x
2
4x
1
1x
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 29. 5. 2020
do 12. 7. 2020


ZDRAVÉ MINILEKCE FitPainFree®

Online lekce pro odstranění chronických bolestí pohybového aparátu (ramen, kolen, záda, kyčle apod.). Cviky pro všechny, kteří chtějí správně cvičit a získat důležité znalosti a souvislosti o těle, bolesti a pohybu.

Bolest svalového aparátu velice často vzniká jeho přetížením. Dnes trávíme spoustu času sezením
v nesprávných pozicích, a právě proto vznikají různé svalové dysbalance. Když totiž nějaký sval nepracuje, jeho funkci převezme jiný, ale ten se časem přetíží a přestává pracovat tak, jak by měl. Vzniká řetězová reakce, až naše tělo řekne dost a my začneme pociťovat bolest.

Unikátní metoda cvičení, která k nám přišla z USA, si s bolestí dokáže lehce a rychle poradit. Cviky metody Fit Pain Free jsou velmi jednoduché a účinné - cvičí je dospělí, děti i senioři, začátečníci
i vrcholoví sportovci.

Podstatou metody Fit Pain Free je znovu naučit pracovat každý sval správně tak, aby nedocházelo
k přetěžování některých svalových skupin.

Co v testování získáte?

  • 2x video s cviky.
  • Návod, jak správně cvičit.
  • Pracovní sešit, kam si budete moci zapisovat poznámky o cvičení.


Více informací o FitPainFree® se dozvíte TADY.


Hodnocení
254
avatar
Michaela
Zdravé minilekce jsem si oblíbila a budu podle nich cvičit i nadále. Líbí se mi jednoduché cviky které zvládnou všichni. Délka 15 minut je super, kolikrát v těžkém pracovním shonu není tolik času na to si jít zacvičit. Z videí jsem byla nadšená, pomohli mě aby mě tolik nebolela záda a sedací partie, mám sedavou práci a navíc se hrbím a ted už mě záda tolik nebolí. Určitě bych ocenila víc videí, ale byla a jsem spokojena :)
klad Délka cvičení
klad Jednoduchost
klad nic
avatar
Zdeňka Emma
Chválím super nápad. Je skvělé, když Vám odborník ukáže, jak správně cvičit. Videa jsou jednoduchá, přehledná a cviky jsou dobře vysvětlené. Délka videí je tak akorát (videa nejsou ani moc krátká ani moc dlouhá). Také oceňuji deníček, který si můžete stáhnout, kde je možnost zapsat si své postřehy, poznatky a pokroky ve cvičení.
klad Jednoduchá a přehledná videa
klad Deníček
klad Ocenila bych více druhů cviků (více videí)
avatar
Ivona
Cvičení v techto dvou lekcích je nenáročné a neni dlouhé tak se ta chvilka za ten den najde.Je lépe si lrkce nejdříve shlédnout a pak teprve cvičit.Mela jsem výhodu chodila jsem na rehabilitace a tak cviky jsou podobné.I deník je fajn že mě nutí si zacvičit a vidím že mám splněno. Možná si po létě dokoupím lekce.
klad Že je jednoduché a není dlouhé
klad Zatím žádné
avatar
Karolína
Doporučila bych všem, kteří chtějí řešit své problémy s bolestmi. Pro mě to bylo složité s časem, ale myslím si, že jinak to dost pomůže. Určitě by stálo za to si udělat čas a zavicit si a pomoc si od různých bolestí zad a podobných bolesti nohou a asi čehokoliv.
klad Návod
klad Popis cvičení
klad Nebyli žádné zápory
avatar
Veronika
Videa jsou velmi dobře vytvořena. Lektorka popisuje podrobně každý pohyb, vysvětluje proč ho dělá a zároveň upozorňuje na časté chyby. Cviky jsou jednoduché a není k nim potřeba žádné zvláštní vybavení, takže je může dělat opravdu každý. A některé klidně i během dne. Právě možnost uvolnit ramena při douhém dni v práci velmi vítám.
klad Jednoduché cvičení
klad Podrobný popis pohybů
klad Účinné cviky
klad Pouze 3 cviky v jednom videu
avatar
Petra
Cvičení je nenáročné na prostor (což je vidět i na videu a myslí, že to trochu kazí celkový dojem, ale ničemu to nevadí, aspoň se liší od konkurence). Výborné je, že se dá cvičit opravdu kdykoliv a kdekoliv bez omezení místa a času. Když mi usne dítko, nemusím nikam jet, koukat na hodiny a spěchat domů, ale můžu si pohodlně zacvičit v soukomí domova. Lekce jsou tak ideálně dlouhé. Když cvičíte poctivě, zapotíte se, ale neumřete u toho. Jednoduché cvičení, které zvládne každý. Video je jasné, stručné a s podrobným komentářem, ale musí být hodně nahlas, aby bylo všemu 100% rozumět. Efektivitu nedokážu úplně objektivně posoudit. Určitě je to lepší,cítím se lépe, psychicky i fyzicky, že pro sebe něco dělám. Jinak je to ještě krátký čas na posouzení. Bolesti se zmírnily, ale ještě zcela neodezněly. Ale předpokládám, že i to se časem změní. Cvičit každou hodinu, jak je na konci doporučeno je v běžném životě nereálné. Celkově mě toto video „nakoplo“ a doufám, že mi to vydrží. Doporučuji všem!
klad bez omezení času a prostoru
klad jednoduché, ale efektivní cviky
klad ideální délka lekce
klad ulevuje od bolesti
klad zlepšení po fyzické i psychické stránce
klad netřeba kupovat speciální pomůcky
klad kvalita zvuku
klad kdybych měla kupovat, tak cena
klad každou hodinu se cvičit nedá
avatar
Denisa
Jsem ráda, že jsem mohla otestovat tuhle aplikaci. Jelikož mě často bolí záda a krční páteř, velmi mi tohle cvičení pomohlo. Každý den jsem věnovala chvíli času cvikům a záda mě bolely méně. Aplikace je přehledná a cviky užitečné takže v cvičení budu pokračovat dále
klad Aplikace
klad Nic
avatar
Milena
do cvičení jsem se musela ze začátku velmi nutit, nakonec jsem ale zjistila, že toto cvičení je pro mě docela příjemné a především a to pro mě bylo to nejhlavnější, že mi i pomáhá a dokonce ustoupily mé dlouholeté boesti zád způsobené mým sedavým zaměstnáním
klad přestaly mě bolest záda
klad příjemný relax
klad ze začátku jsem se do cvičení musela nutit
avatar
Lenka
Přes to, že jsem měla zkrácenou dobu na testování cvičení z důvodu operace, zkusila jsem i tak v době kdy mne už rekonvalescence po operaci tolik neomezovala.... Cvičení je nenáročné, dobře vysvětlené a pro mne je důležité, že je v pohodlí domova. Neměla jsem moč času na to, abych cvičila déle, tudíž recenze není až tak objektivní. I tak mohu říci, že mám dojem, že pokud bych cvičila déle, že by se svaly uvolnily a cvičení by mělo kladný efekt.
klad nenáročnost
klad pohodlí domova
klad dobrá instruktáž
klad krátká doba na testování, ale to nebylo vinou produktu
avatar
Šárka
Vyzkoušela jsem si 15minutová cvičení na uvolnění kyčlí a na uvolnění ramen a posílení mezilopatkových svalů. Videa jsou pěkně návodná, velmi dobře se podle nich cvičí, cvičitelka vše velice dobře a v příjemném tempu vysvětluje. Samotné cviky jsou ve své podstatě jednoduché a není jich mnoho, dají se dobře zapamatovat mimo jiné i díky shrnutí, které se nachází na konci každého videa. Musím říct, že mě po prvních cvičeních až překvapilo, že jsem cítila svaly, na první pohled to vypadá, že člověk nedělá nic těžkého. Každopádně se cítím po cvičení dobře a je příjemné sledovat na sobě pokroky (např. když se člověku podaří dát ruce celé na zem, což mu na začátku nešlo). V nácviku pravidelného cvičení pomáhá i "cvičební deník", do kterého si člověk zapisuje pocity a svůj stav po cvičení. Možná by se mi líbilo, kdyby zde byla větší pestrost cviků, např. dvě až tři videa zaměřená na stejnou oblast, ale s různými cviky.
klad příjemná délka videí - 15 min
klad cvičit se dá kdykoliv a kdekoliv
klad srozumitelné vysvětlení cviků
klad cvičební deník k nácviku pravidelnosti
klad viditelné výsledky
klad vhodné pro kohokoliv
klad malá pestrost cviků na konkrétní oblasti
avatar
Gábi
Testování se mi moc líbilo, myslim, že takovéto cvičení by měl do svého života zařadit opravdu každý, jde jen o zvyk, a ten je železná košile. Cviky byly skvělé a 15 minut ve svém dni najde opravdu každý. Tak pojďme všichni udělat něco pro naše zdraví.
klad Délka lekcí, vše bylo podrobně popsáno, vysvětleno a ukázáno, ráda se ke cvikum budu vracet
klad Menší přehlednost stránek
avatar
Petra
Děkuji za možnost testovat, na cvičení jsem lajdak a každá motivace je fajn. Po dvou porodech jsem ztuhla. Díky vašemu programu jsem se minimálně po X letech zase rozhýbala. Kéž bych měla vůli ve cvičení pokračovat, držím se a snad mi to vydrží co nejdéle.
klad Skvělé cviky
klad Nic
klad Nic
avatar
Zuzanka
Cvičení FitPainFree jsem chtěla vyzkoušet kvůli hyperlordotickým problémům se zády. Zatím necítím příliš velkou změnu (udělala jsem chybu, že jsem si neudělala počáteční fotodokumentaci, abych mohla srovnávat případný pokrok), ale kažopádně mám ze cvičení a ze sebe velmi dobrý pocit, a rozhodně hodlám pokračovat.
klad Složení lekcí
klad Zábavnost
klad Časová nenáročnost
klad Občas bych uvítala delší trvání - např. jednou týdně, či za deset dní, kde by bylo více času.
avatar
Nikola
V mém ranní rituálu je cvičené jógy- teď jsem to změnila za minilekce FitPainFree a nemůžu si stěžovat. Cvičení je super! Jednoduché a účinnost je opravdu na vysoké kvalitě- je vidět, že toto cvičení sestavoval odborník, který dané problematice rozumí! :) Celé stránky minilekcí jsou velmi ile sestaveny- mohu doporučit :)
klad praktičnost
klad jednoduchost
klad brání cviků jako celek
klad nic
avatar
Pavla
Děkuji za možnost stát se testerkou tohoto unikátního programu. O testování jsem stála především z důvodů sedavého zaměstnání a ztuhlé páteře. Moc se mi líbila isntruktážní videa a metodika. Snažím se cvičit něco málo každý den, i v práci, pokud jde cvičit na židli, jsem toho názoru, že i malými krůčky se můžu dostat k velkému cíli. Budu ve cvičení nadále pokračovat.
klad motivační
klad nic
avatar
Ivana
Zdravé Minilekce FitpainFree jsou opravdu založeny na jednoduchých cvicich, které zvládne i začátečník, jako jsem já. Cvičení trvá pouze 15 minut, ale i během této krátké doby můžete cítit svaly o kterých ani nevíte, že máte. Cvičení na uvolnění ramen i kyčlí má smysl a doporučuji cvičit každý den.
klad Jednoduchost cviků
klad Čas cvičení
klad Nic
avatar
Romana
Díky kazdodenikaždodennímu cvičení,které zabere jen par minut mi ustoupila bolest zad, a celkově se cítím lépe.Cviky jsou jak pro pokrocile,ale i pro začátečníky diky skvěle instruktorce ,která ve videu jednoduše popíše jak na to.Ve cvičení budu urcite pokračovat i nadále.
klad Účinnost cviků
klad Nic
avatar
Blanka
Cvičení jednoduché, velmi účinné a hezky názorně předvedené a vysvětlené. Konečně vím, co jsem dělávala dlouhodobě špatně a teď si nehunutuju záda Přijde mi, že mám i lepší držení těla. Určitě cvičit už nepřestanu a ráda doporučím těm, co váhají... :-)
klad Jednoduchost cviků
klad Zlepšení fyzického stavu
klad Nic co by se mi nelíbilo
avatar
Jaroslava
U cvičení FitPainFree se mi moc líbilo dívání se na tělo jako celek- na jeho pohybový aparát- který je zatížen nejen jednostranně ale jako celé tělo! Díky cvičení jógy, jsem zvyklá na protahování a tento styl cvičení, které mi velmi vyhovovalo. Náročnost byla tak akorát- najde si každý své :) Na tomto cvičení je vidět, že ji sestavoval člověk, který je velmi šikovný ve svém oboru a rozumí této problematice !
klad praktičnost
klad cviky na pohybový aparát
klad nic
avatar
Veronika
Minilekce od FitpainFree jsou snadno pochopitelné a všude dostupné, můžete cvičit kdy a kde se vám zachce. Při pravidelném cvičení pomůžou s případnými problémy a vedou k lepší fyzické pohodě. Službu určitě doporučuji všem, kterým na jejich zdraví záleží.
klad Jednoduchost
klad Cena
Zobrazit více recenzí