Testerky zařadily správné cvičení do běžného dne díky ZDRAVÝM MINILEKCÍM FitPainFree® Jak se cítí?

image
otestováno
Počet recenzí
254
jak jste hodnotily
5
142x
4
86x
3
21x
2
4x
1
1x
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 29. 5. 2020
do 12. 7. 2020


ZDRAVÉ MINILEKCE FitPainFree®

Online lekce pro odstranění chronických bolestí pohybového aparátu (ramen, kolen, záda, kyčle apod.). Cviky pro všechny, kteří chtějí správně cvičit a získat důležité znalosti a souvislosti o těle, bolesti a pohybu.

Bolest svalového aparátu velice často vzniká jeho přetížením. Dnes trávíme spoustu času sezením
v nesprávných pozicích, a právě proto vznikají různé svalové dysbalance. Když totiž nějaký sval nepracuje, jeho funkci převezme jiný, ale ten se časem přetíží a přestává pracovat tak, jak by měl. Vzniká řetězová reakce, až naše tělo řekne dost a my začneme pociťovat bolest.

Unikátní metoda cvičení, která k nám přišla z USA, si s bolestí dokáže lehce a rychle poradit. Cviky metody Fit Pain Free jsou velmi jednoduché a účinné - cvičí je dospělí, děti i senioři, začátečníci
i vrcholoví sportovci.

Podstatou metody Fit Pain Free je znovu naučit pracovat každý sval správně tak, aby nedocházelo
k přetěžování některých svalových skupin.

Co v testování získáte?

  • 2x video s cviky.
  • Návod, jak správně cvičit.
  • Pracovní sešit, kam si budete moci zapisovat poznámky o cvičení.


Více informací o FitPainFree® se dozvíte TADY.


Hodnocení
254
avatar
Renata
Není nad to, když vám správné postupy ukáže odborník. A to se tady děje. Způsoby, jak postupovat tak, aby se tělo zotavilo a ne si ublížilo ještě více. Lekce jsou srozumitelné, cviky nenáročné a přitom působivé. Možnost cvičit v soukromí je pro mne výborný bonus. Vhodné pro všechny věkové kategorie a také pro ty, kteří nejsou zrovna ve vynikající kondici. Sympatické a účinné!
klad Účinnost
klad nápad
klad -
avatar
Mgr. Kateřina
Lekce jsou dobře podané a vysvětlené, délka je akorát. Cvičení mi pomohlo na zmírnění bolestí zad a celkově se cítím lépe. Jsem ráda, že jsem to mohla zkusit v pohodlí domova a nemusela do zapoceného fitka, kde by mne očumovali ostatní a já se styděla :-) Budu pokračovat se cviky a doporučím v mém okolí. Děkuji za možnost testovat!
klad Cviky
klad Způsob podání
klad Délka
klad nic negativního
avatar
Jana Sakalová
Cviky som začala cvičiť včera k účinnosti sa ešte neviem teda vyjadriť. Páči sa mi spôsob ako sú nahraté je to jednoduché. Na cvikoch sa mi páči tiež ich relatívna jednoduchosť a teda to že ich môže vykonávať aj človek ktorý nie je úplne fit a nehrozí aby si nimi poškodil ešte viac svoje zdravie.
klad Jednoduchosť
klad Spôsob precvičovania
klad Nebolo také
avatar
Rado
Cvičenie bolo celkom príjemné. Rozhýbal som si partie, ktoré so mal dlhodobo stuhnuté. Po cvičení som sa cítil uvoľnene a telo nebolo napäté. Určite je potrebné tieto cvičenia opakovať a nabehnúť na rutinu. Rozhodol som sa pokračovať v cvičení aj do nasledujúcich dní.
klad jednoduchosť
klad cvičiť sa dá kdekoľvek a kedykoľvek
klad stále rovnaké cviky, malé zmeny v cvičeniach na konkrétnu časť tela
avatar
Daniela
Vyzkoušela jsem už mnoho online cvičení. Typově mi cvičení připomíná rehabilitaci, s tímto typem cvičení bych raději zašla za někým kdo mi postaví sestavu přímo na tělo a zkontroluje, že cvik je správně proveden. Rada paní lektorky, o cvičení každou hodinu s nastaveným budíkem pobavila, v některých zaměstnáních toto opravdu není možné praktikovat:-)
klad typ cvičení
klad chybí zpětná vazba o provedení, což je pochopitelné, protože se jedná o online cvičení
avatar
Martina
Cviceni se mi uzivatelsky libi,, predevsim fakt, ze v dnesni dobe by mohlo mit hodne zajemcu, protoze potize napr. z nespravneho sezeni ma vetsina z nas. Libi se mi, ze nektera cviceni je mozne provadet v praci. Video pro uvolneni kycli ma na zacatku malou chybku a oblicej cvicitelky se mi zobrazoval jakoby rozseknuty ale mozna je to mym pripojenim. Doporucovala bych na zacatek kazdeho videa umistit text ci rict naprimo pro koho je cviceni vhodne / vek, tehotne apod./ ci pripande nevhodne. Ale mozna to tam jiz nekde mate.
klad moznost provadet nektera cviceni v praci
klad mila cvicitelka
klad chyba videa o kyclich na zacatku, cvicitelka ma jakoby rozsekly oblicej
klad zminka o vhodnosti ci nevhodnosti cviceni napr. po operaci, pro tehotne atp.
avatar
Karolina
Na cvičení se mi líbí, že ho muže cvičit opravdu každý a deník, který je ke stažení zdarma. Člověk si muže zapisovat své poznatky a posuny ve cvičení :) Cvičení mi připomíná jemnou jógu nebo pilates, nenáročné a klade se důraz na správné držení těla a správné provedení cviků. Nijak extra mě to neoslovilo, ale pro lidi s nějakými bolestmi nebo problémy super na cvičení na doma :)
klad Deník ke stažení
klad Hezký, ze je to cvičení pro vsechny
klad Celkově to na mě úplně dojem neudelalo, možná to je tím, ze tam byly jen ty 2 videa . Asi jsem od toho očekávala více.
avatar
Anna
Zkoušela jsem cviky z obou videí ke kterým jsem mela dikdiky testovani pristup.Hlavne cviky na kycle.Cviceni bylo jednoduche i ucinne i při málo opakovanich.I cviky z druhého videa jsem vyzkoušela.Na horní polovinu těla.To mi prislo narocnejsi,ale i tak proveditelne.
klad Jednoduchost cvičení
klad Nic
avatar
Gabriela
Cvičení bylo perfektní. Krásně se mi uvolnila krční páteř. Cvičení na kyčle taky cítím výrazně zlepšení za mě super. Zlepšení obtíží bylo již poznat 3 den cvičení. A to hodně oceňuji. Určite budu doporučovat kamarádům a známým aby to také vyzkoušeli.
klad Jednoduchost cviku
klad Příjemný pocit po cvičení
klad .
avatar
Eva
Zdravé Minilekce FitPainFree se mi moc líbí, pro svoji jednoduchost a účinnost, cvičení mi pomáhá, snažím se cvičit každý den. S tímto cvičením,které představila paní Hana Toufarová na Den,který mám ráda letos v Brně, jsem se setkala zde a velmi mně upoutalo.
klad spokojená
klad nemám žádné připomínky
avatar
Kateřina
jsem nadšená,jednoduché nenáročné cvičení,které nezabere hodně času,cvičim ho večer když děti usnou. Hodně mi pomáhá na bolest krční páteře a uvolnení kyčlí je taky příjemná záležitosz,cvičeni nebolí,není náročné na kondici a zvládne ho cvičit opravdu široký rozsah lidí,já cvičila o s mojí maminkou která u mě byla na návštěvě
klad jednoducost
klad časově nenáročné
klad krásně předvedené cviky
klad deníček cvičení
klad nic
avatar
Aneta Kassem
Myslím si že je to skvělé cvičení, jednoduché zvládne ho každý. Mají i pěkně zpracovanou stránku také videa. Krásně se mi ulevilo od bolesti zad. Můžu doporučit všem které mají problémy i těm které je nemají jelikož je to cvičení v čem se každý najde.
klad Jednoduchost
klad Pěkné zpracování
klad Úleva od bolesti
klad Žádné zápory
avatar
Irena
Za mě je to super cvičení. Já jsem se cítila uvolněně a těšila jsem se až si to zácvičím. Musím se přiznat, že jsem nemyslela jak jsem ztuhlá a neuvolněná. V tomto cvičení budu nadále pokračovat. Cvičení bych doporučila svým známým,ale i všem kdo se chce cititcítit skvěle. Moc děkuji za tuto zkušenost.
klad Super cvičení
klad Nic nemám co by se mi nelíbilo.
avatar
Zuzana
Cviky byly jednoduché, snadno zapamatovatelné a dobře vysvětlené. Myslím si, že jsou také vcelku účinné. Díky tomuto testování jsem měla možnost rozšířit si povědomí o dalších možných cvikách těchto partií, určitě se ke cvikům v budoucnosti budu vracet.
klad jednoduchost
klad zapamatovatelnost
klad vysvětlení
klad možní bych ocenila více cviků než jen 3
avatar
Marta
Zdravé minilekce fitpainFree jsem měla možnost vyzkoušet. K možnosti máte 2 cvičební videa, jedno je zaměřené na kyčle a druhé na bolesti mezilopatkových svalů. Celkově nenáročné avšak účinné videa, která prakticky zaberou pár minut, ale výsledek se dostaví v krátce po několika cvičení. Ve videích je vše vysvětleno v jaké poloze a pozici budete cvičit, připomíná nejzásadnější prvky na které většina z nás při cvičení zapomíná.
klad Cviky
klad Jednoduchá aplikace
klad Nic
avatar
Anna
Dobrý den, cvičení jsem měla možnost vyzkoušet. Videa jsou natáčena podrobně s výborným popisem. Pokud by bylo bezplatně distribuováno, bylo by přínosem, jinak se příliš neliší od toho co můžete najít na jiných kanálech bezplatně. Program bych nekoupila.
klad Výboný, detailní popis jak provádět cviky
klad Pravidelnost cvičení je vždy účinná
klad Není zapotřebí shánět složitě cvičební pomůcky, využijete co máte doma.
klad Dobré a čisté zpracování videa
klad Při cvičení budete těžko sledovat obrazovku obzvláště v leže, takže můžete mnohem hůře reagovat na pokyny cvičitelé
klad Video se příliš neliší od videí které můžete bezplatně zhlédnout a využít na různých jiných kanálech
klad Osobně bych program nekoupila
avatar
Lenka
Cviceni me bohuzel nijak nezaujalo... Byla jsem zvykla celkem casto chodit na jogu a posileni celeho tela a po prestavce mi svaly ochably a z poponaseni 2 leteho ditete me zacaly bolet zada. Tohle cviceni bude vhodne spise pro lidi, kteri nikdy necvicili... pro mne bohuzel nemelo zadny ucinek...
klad Lektorka srozumitelne ukazovala a popisovala, co se ma delat
klad Cviceni formou videa
klad Cviceni je podle mne urceno pro starsi lidi nebo lidi, kteri dosud nezili aktivnim zivotem
avatar
IVETA
Zdravé minilekce jsem si oblíbila a budu podle nich cvičit i nadále. Líbí se mi jednoduchost vysvětlení pohybu a hlavně že mohu cvičit z domu. 15 minut denně je ideální délka pro mě když uspim děti a chci se po celém dní protahnout? určitě doporučuji
klad Dobře vysvetlene
klad Cvičení s pohodlí domova
klad Nemám nic proti
avatar
Michaela
Z lekcí FitPainFree (c) se mi líbí, že je zaměřena vyložně na rehabilitaci pohybového aparátu. Je dobře, že i mají na tuto techniku Copyright, který ve mně vyvolává pocit důvěryhodnosti. Moc se mi líbil dokument s pokyny, protože tohle jsem ještě nikde nečetla. Jen je bohužel vidět, že videa jsou nekvalitní co do akustiky (ozvěna, trochu slyšet šum okolo, je poznat, že se to natáčí v paneláku, nevyhoující prostředí - jsou vidět okolní domy z okna). Čekala bych prostě tělocvinu a natáčení spíš od profesionála - něco jako video ateliér. Fotky na webu jsou focené profesionalně - ale videa jsou prostě jak 'od stolu'. Na tom bych zapracovala. Pokud chcete jít do onlinu, to neprofesionální provedení by mohlo odradit - působí to na mně, že bych si s Vámi ráda zacvičila - ale radši osobně pod vedením zkušeného lektora, že bych i dojížděla do města. Ale online v současném provedení určitě ne.
klad Pokyny - odborné, nikde jsem je ještě neviděla
klad Zaměřeno na rehabilitační rozpohybování bolestivých kloubů- není to žadné sadistické kardio poskakování ani posilování
klad Líbí se mi že je to odstraňování bolesti
klad Pracovní sešit - čekala jsem víc, než jednu tabulku
klad Provedení videa 'od stolu' (v paneláku, ne v tělocvičně) + šum na pozadí - špatná akustika
avatar
Kateřina
Cviky jsou jednoduché krátké a účinné , myslím ,že každý by se měl o své tělo starat s láskou a věnovat mu péči, i krátké a správné cviky dokáži pomoci. Cvičím skoro každý den a musím říct že výsledek je znám, a myslím že i vedení instruktorem hodně pomůže člověku, když má aspon to video a vidí jak provádět jednotlivé cviky, moccc Vám děkuji milé ženy
klad super
klad nic
Zobrazit více recenzí