Testovaly jsme unikátní cvičení Fitshaker. Vyzkoušely jste také? Napište své hodnocení.

image
otestováno
Počet recenzí
55
jak jste hodnotily
5
48x
4
6x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 25. 10. 2016
do 6. 11. 2016

Nevíte, jak zhubnou a hledáte skvělé online cvičení na doma? Díky videím Fitshaker už nebudete zanedbávat rodinu a ztrácet čas cestováním do fitka. 

Ušetříte čas, peníze a získáte výsledky, na které budete hrdá!

U nás najdete 17 ověřených instruktorů s několikaletými zkušenostmi. Připravili sme pro vás cviky na břicho i zadek. Baví vás joga? Tu máme pro vás také. Zkušení trénéři vám ukáží i cviky v těhotenství nebo také cvičení pro maminky. Cvičte doma podle videí a dosáhněte svého cíle!

Je to rychlé a jednoduché

Do 45 sekund máte přístup do svého účtu. Máme rádi rychlé a efektivní věci.

Podle vašich cílů vám doporučíme nejlepší typ cvičení. Ať už chcete zhubnout, formovat postavu nebo uklidnit mysl. Máme cviky pro těhotné i pro čerstvé maminky :-D

Začněte cvičit podle našich videí doma. Vše co potřebujete je připojení k internetu. 

Pustit se do cvičení nebylo nikdy tak jednoduché jako nyní.

Více informací ZDE. 

 

Jak dopadlo hodnocení se dočtete ZDE.

Hodnocení
55
avatar
Lucie
klad unikátní cvičení Fitshaker. mě opravdu překvapilo, protože už dlouho sháním něco, co opravdu pomůže a můžu cvičit doma. Sestava cviků je jednoduchá a není nijak náročná, avšak má ale perfektní výsledky. Začala jsem cvičit před půl rokem a jsem úplně spokojená a tak doporučuji )
avatar
Kamila
klad Líbí se mi ty chvály. Online cvičení na doma!!! Vyhledala jsem si - stránky jsou dobré, přehledné, krásně udělané a líbilo se mi, že mi to sestavilo cvičení na jednotlivé dny. Je tam i cvičení zaměřené na břicho. Něco děláte pod dohledem - takže jste opravdu nucena a ta píle se vyplatí. Dostanete i recept. Určitě to stojí za zkoušku!!!!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Michaela
klad Fitshaker je top, koupila jsem si teď i jejich diář a kalendář. V kalendáři jsou motivační samolepky, třeba umýt okna :-) :-D. Obojí obsahuje i citáty, které jsou dobré na motivaci ve cvičení, možnost plánování, vpisování. Také citáty a doporučení ohledně jídla, včetně receptů. Třeba jeden citát za všechny: 'Jedno nezdravé jídlo Tě neudělá tlustou, tak Tě ani jedno zdravé jídlo neudělá štíhlou. Klíčem je zdravá a vyvážená strava.'
příloha
avatar
Zuzana
klad Fitshaker je webové prostředí, kde mám možnost vybrat si cvičení, které mi vyhovuje a které můžu klidně cvičit v pohodlí svého domova. Instruktoři Fitshakeru jsou ověření a s několikaletou praxí. Fitshaker nám nabízí 2 možnosti členství a to buď zdarma nebo premium
avatar
Tomáš
klad cvičení jsem si sice nevytestoval,ale vzhledem k tomu že jsem měl velký zájem,lekce jsem si zaplatil a rozhodně nelituji.cítím se mnohem lépe,shodil jsem nějaké to kilo a naučit jsem se vařit zdravě,jsem nadšený,rozhodně si zaplatím i další lekce a budu pokračovat
avatar
Marketa
klad Velmi mě potěšil velký výběr cvičebního zaměření na jednom místě. Mohu vybírat nejen dle náročnosti, ale i dle nálady na aktivnější či "mírnější" trénink. Baví mě trenérky, zejména jejich povzbuzování :-D Následná komplexní informovanost o výživě, pitném režimu, sledování vlastních aktivit i proporcí. Program Fitshaker považuji za velmi zdařilý, motivující a efektivní.
avatar
Jitka
klad Děkuji velmi za možnost testování.
klad Stránky jsou krásně udělané a líbilo se mi, že mi to sestavilo cvičení na jednotlivé dny.
klad Cvičila jsem s velmi sympatickou Magy. Cvičení s ní je zaměřené na břicho. První cvičení bylo jen o technice,
klad ale už jen po 1. jsem měla břicho slušně namožené. Co den, to pořádnější cvičení a tak jsem to tak dobře nezvládala,
klad ale pevně věřím, že když člověk vydrží, tak už to pak zvládá jako ony na videu a že to přináší "to ovoce".
klad Doporučuji všem, kteří chtějí něco pro sebe udělat.
avatar
Michaela
klad Jsem moc ráda a strašně děkuji že jsem byla vybrána právě proto testování :-)..Fitshaker je podle mě bezva stránka. Hned po registraci a vyplnění cílě naskočili doporučená videa na cvičení (můžu si samozřejmě zvolit jaká budu chtít).
klad Nastavila jsem si cál na kolik chci zhubnout a po každém cvičení je strašně motivující když vidíte kolik jste spálili kalorií a na kolik procent je Váš cíl. Cvičení jsem si vybrala Sexy body, potřebuji cvičení rychlejší a také posilující. Videa nejsou dlouhá, ale i za takových cca 25 minutm vypadáte jako kdybyste běžela maraton :-D
klad Oceňuji také to že po každém cvičení dostanu typ na zdravý recept, nebo prostě radu ohledně pitného režimu, který vůbec nedodržiji :-)
klad Za mě palec nahoru, jistě budu pokračovat nádále :-)
klad Nic :-)
avatar
Ivana
klad Lekce se skládají z posilovacích a protahovacích cvičebních prvků. Vedou je zkušené lektorky s příjemným projevem. Cvičení není příliš časově náročné. Určitě jej mohu doporučit. Stačí chvilka denně a člověk se pak cítí lépe. Líbí se mi výběr z různě zaměřených lekcí. Lze si tak libovolně zvolit a nakombinovat co budu který den cvičit. Tím, že se jedná o cvičení, které je možné provádět z domova, oceňuji jeho flexibilitu.
klad Pro zkušenější a trénovanější jedince mohou být videa méně náročná. Tím, že se jedná o domácí cvičení, je třeba dodržovat pravidelný režim, aby se lekce nevynechávaly, ale jinak službu hodnotím velmi pozitivně. Hlavně takhle přes zimu je to fajn příležitost k protáhnutí.
avatar
Marie
klad Moc mě potěšilo , že jsem byla vybrána a měla tak možnost testovat cvičení doma dle videí zkušených trenérů.. Vybrala jsem si Jógu, ale koukla i na jiné cvičení. Zrovna jsem potřebovala protáhnout trochu tělo! Nemusela jsem nikam chodit a a mohla si zacvičit doma. Děkuji
avatar
Hanka
klad Jsem velmi nadsena. Děkuji za možnost zapojit se a vyzkoušet zdarma členství. Nejsem žádný sportovec a nevyhledavam kolektivní sporty takze cvičení v pohodlí domova mi vyhovuje. Bohužel mám momentálně zdravotní potíže takze jsem cvičit nemohla ale videa jsem si shlédla a zaujala mne. Jakmile se mi udělá lépe využijí na 100%.je výhoda že členství je na měsíc a i pres zdravotní handikepem vyuziju. Ještě jednou děkuji.
avatar
Patrika
klad bohužel jsem byla nemocná, takže jsem nemohla dodržet cvičení každý den (takže také oceňuji, členství předplacené na měsíc), ale alespoň jsem videa sledovala a musím říct, že jsem nadšená a moc se těším až si dám do těla, ne všechny cvičitelky a tréninky mi sedly, takže je super že si člověk může vybrat dle svých dispozic a tempa
avatar
Barbora
klad Z možnosti testovat tréninky na Fitshakeru jsem nadšená. Jako velmi pozitivní hodnotím rozdělení cvičení do přehledných kategorií, z kterých si každý vybere to své. Já si zvolila Sixpack - cvičení na bříšlo. Trenérka je velmi milá, vše srozumitelně vysvětluje a cvičení zvládají i sváteční sportovci jako jsem já. :D Navíc délka cvičení je adekvátní k rychlému životnímu tempu, které většina z nás má. Fitshaker vřele doporučuji jako formu každodenního domácího cvičení. Kromě tréninků jsou na blogu navíc zdravé recepty, což je příjemný bonus. :)
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost testovat byla jsem mile překvapena jak jsou stránky a projekt udělaný cvičení je makacka ale jsem spokojena hlavně v klidu domova nemusim nikam chodit a pustím si podle času a nálady ďekuni moc určité doporucim vaše stránky a videa kamarádkám a znamym
avatar
Anastázie
klad Chtěla bych moc poděkovat za možnost testovat tyto stránky. Donutilo me to cvičit doma, coz je často těžké. Ale byla jsem z toho nadšená, je možné vybrat i napr. cvičení pro těhotné, za které jsem byla moc ráda. Vyhovuje mi to, ze si můžu cvičit kdykoliv a také, ze to cvičení neni dlouhe... Je zde obrovský výběr z různých cvičení, podle vašich potřeb. Bylo milé, ze po každém odcvicenem videu se zobrazila nejaka dobra rada ci recept :) moc doporučuji!
avatar
Zuzana
klad S programom som bola spokojna. Je mozne si vybrat podla individualnych poziadaviek ( joga, pilates ako pokojnejsie cvicenie alebo aerobik a ine tanecnejsie, pripadne programy na intenzivnejsie formovanie postavy resp. Pre mamicky a tehotne) ja som si vybrala jogu. Inak sa da pozriet kazdy program v ukazke , aby ste mali predstavu o type cvicenia. Po vybrati programu sa vam ukaze v profile mesacny program cvicenia s konkretnym cvicenim na kazdy den. Cvicenia boli cca okolo 20 min. Takze je to vhodne pre kazdeho.
klad Zatial nemam, jedine sa prinutit cvicit:)
avatar
Dana
klad Děkuji za toto testování, výhodou je krátká registrace a že si každý může vybrat co mu vyhovuje. Já si vybrala Yogu kterou jsem vždy chtěla zkusit. Vyhovuje mi i délka času cvičení. a hlavně možnost cvičení v jakoukoliv dobu. Tento program vřele doporučuji, každý si tam najde co mu vyhovuje
klad občas se mi zaseklo video
avatar
Jitka
klad Snadný výběr vhodného cvičení pomoci dotazníku. Možnost vybrat si z pestré nabídky cvičebních programů. Já jsem si vybrala Toning interval pro posílení těla. Každý den máte v kalendáři nové cvičení, střídají se dynamická cvičení s posilovacími. Kalendar je přehledný, hned vidíte, zda jste cvičila, kolik cvičení jste od začátku absolvovala a pokud se vám nějaké cvičení líbí, tak se k němu můžete kdykoli vrátit a zacvicit si ho znovu.
klad Po registraci nebylo možné se přihlásit již po těch avizovaných 45 s. Nepřišel potvrzující e-mail. Kdybys se sama nezkusila druhý den přihlásit, tak bych se ani nedozvěděla, že již přístup mám.
Zobrazit více recenzí