Testovaly jsme unikátní cvičení Fitshaker. Vyzkoušely jste také? Napište své hodnocení.

image
otestováno
Počet recenzí
55
jak jste hodnotily
5
48x
4
6x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 25. 10. 2016
do 6. 11. 2016

Nevíte, jak zhubnou a hledáte skvělé online cvičení na doma? Díky videím Fitshaker už nebudete zanedbávat rodinu a ztrácet čas cestováním do fitka. 

Ušetříte čas, peníze a získáte výsledky, na které budete hrdá!

U nás najdete 17 ověřených instruktorů s několikaletými zkušenostmi. Připravili sme pro vás cviky na břicho i zadek. Baví vás joga? Tu máme pro vás také. Zkušení trénéři vám ukáží i cviky v těhotenství nebo také cvičení pro maminky. Cvičte doma podle videí a dosáhněte svého cíle!

Je to rychlé a jednoduché

Do 45 sekund máte přístup do svého účtu. Máme rádi rychlé a efektivní věci.

Podle vašich cílů vám doporučíme nejlepší typ cvičení. Ať už chcete zhubnout, formovat postavu nebo uklidnit mysl. Máme cviky pro těhotné i pro čerstvé maminky :-D

Začněte cvičit podle našich videí doma. Vše co potřebujete je připojení k internetu. 

Pustit se do cvičení nebylo nikdy tak jednoduché jako nyní.

Více informací ZDE. 

 

Jak dopadlo hodnocení se dočtete ZDE.

Hodnocení
55
avatar
Alena
klad Nečekala jsem od toho nějak moc, ale stránka mě mile překvapila, hlavně tím, že je na výběr z xx různých druhů cvičení, kdy je každé zaměřené na jiné partie a jiný problém. Díky úvodnímu testu, vám doporučí, které cvičneí je to pravé pro vás. Průměrný čas jedné lekce je 25 min, a ty si každý přes den volné najde. Hlavní plus je to, že se může cvičit doma, protože u mě je největší problém právě s odhodláním jít cvičit někam :D
avatar
Renata
klad Tak určitě mohu všem doporučit skvělá videa a cvičení je to prostě super a cvičíš pěkně doma a v klidu tak jak píši velký výběr cvičení a tak určitě mohu doporučit všem co chtějí pro sebe něco udělat a chtějí se cítit skvěle jako já jinak děkuji za možnost si cvičení vyzkoušet
avatar
Markét
klad Fitshaker předčil mé očekávání :-) Po přihlášení mě příjemně překvapila možnost volby cvičení. Vybrala jsem si Mommy fitness, a jsem naprosto spokojená. Cvičení trvá cca 30 minut, což se dá v klidu zvládnout. Předcvičuje příjemná trenérka, která hodně připomíná držení těla + dýchání, což je super a cvičení má pak větší efekt. Další super věc je, že si člověk může odcvičit i jiné cvičení, než které má v profilu zadané. Prostě podle nálady :) Všem rozhodně doporučuji. Pecka!!! :-D:-D:-D
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testovat a tím mě přinutit překonat moji lenost.Registrace proběhla v pořádku,zvolila jsem si očekávané výsledky(chtěla bych zhubnout tak 8 kg) a zobrazila se mi doporučená cvičení.Vybrala jsem si aerobní,která tak nějak znám a pustila jsem se to toho.Musím říct,že těch necelých 20 minut byla docela zabíračka.Druhý den mě bolely nohy-stehna-asi z podřepů,takže cvičení je opravdu účinné.Bohužel jsem nezvládla cvičit každý den,byly podzimní prázdniny a byla jsem s dcerou v zahraničí na dovolené,ale i tak si myslím,že cvičení je super a při každém volné večeru si zacvičím,aspoň mě to donutí večer vstát z pohovky.Chci zkusit také nějaký jiný druh cvičení,je jich tam opravdu nepřeberné množství.Jediné co mi nevyhovuje,že po zastavení videa se video vrátí na začátek-takže ženy žádné odpočinky ani chození na záchod při cvičení a makat a makat.:-D Za sebe doporučuji.
avatar
Dagmar
klad Děkuji za možnost testovat,Musím se přiznat že mě to tak nadchlo,že cvičím dvakrát denně.Moc se mi líbí velký výběr cvičení,takže každý den cvičím něco jiného.Rozhodně budu dál pokračovat protože citím že cvičení je účnné a takto se brzy dostaví kýžené výsledky,
avatar
Adéla
klad Díky moc za skvělou možnost testovat toto cvičení. Jsem právě 8 týdnů po prosu, takže jsem si vybrala cvičení Mommy fitness pro ženy po porodu. Velice oceňuji, že mohu cvičit doma, ušetřím mnoho času dojížděním na cvičení (i peněz). Lekce jsou tak akorát dlouhé a když je čas, dají se krásně nakombinovat třeba dvě kratší a nebo jedna delší a jedna kratší, prostě dle času a chuti cvičit. Pro mě je ale lepší cvičit třeba ob den dvě lekce než jednu každý den.Jeden den jsem vynechala a druhý den jsem cvičila dvakrát.Lektorky jsou moc milé a příjemné, obdivuji jejich krásné figury, přesto že mají malé děti.Cvičení mě baví, musím se tedy trochu nutit, ale to bych musela vždy.Po cvičení se cítím moc dobře, jednak cítím, že svaly dostávají zabrat a psychicky mi dělá dobře to, že jsem na sobě zase konečně začala pracovat a že věřím, že se výsledky dostaví rychleji, než kdybych hubla jen kojením.Takto zpevňuji i svaly a také se člověk protáhne, což je moc potřeba, když neustále nosí a zvedá miminko. Opravdu děkuji, za možnost cvičit, je to pro mne velká možnost začít se sebou rychle něco dělat a něček, až bude čas a podobné výmluvy. Ve cvičení budu pokračovat. A pro ostatní je tam velký výběr druhů cvičení, každá si přijde na své. Možná by nebylo špatné i něco pro muže nebo i nějakého instruktora muže pro zpestření.
klad Jediné co bych na Mommy fitnes uvítala navíc, kdyby byla vyloženě i lekce nebo součást některých cvičení takové to klasické posilování pánevního dna, vím, že mnoho uvedených cviků pánevní dno posiluje také, ale v poporodním cvičení u porodní asistentky jsme hodně cvičily i ty cviky na pánevní dno plus mnoho uvedených cviků. To je asi jediné, co mě napadá.
avatar
MARCELA
klad Díky moc, že jsem mohla testovat, jsem pár týdnů po porodu, tak jsem zvolila program Mommy fitness a byla jsem nadšená, zkusila jsem i piates a zhubni do plavek a cvičení je fakt dobré. Jen ted me bolí celé tělo, ale to je účel, takže za mě stránky rozhodně doporučuji :)
klad nic
avatar
Vítek
klad Určitě je toto cvičení je dobrá alternativa ke klasickým lekcím ve studiu nebo fitnes. První příjemná věc, že vám to pomocí pár otázek doporučí různé typy cvičení. Na Vás pak je,zda dáte na doporučení nebo si vyberete podle svého. Celkem je na výběr ze 17 druhů cvičení od tanečních přes posilovací až po jógu. Já vyzkoušel od každého něco,abych měl přehled. Navíc můžete cvičení různě kombinovat podle nálady. Cvičení jsou naštěstí kratší, než 60ti minutové lekce ve fitku a proto ušetří čas a nenudí. Nicméně kdo má chuť může cvičení spojit dohromady. Zároveň stránky mají statistické údaje o vašem cvičení. Kolik jste toho nacvičili, jak kolik jste spálili kaloríí atd. Můžete tam přidat také další aktivity,které provádíte mimo toto cvičení. Součástí stránek jsou také recepty ,doporučení atd.
avatar
Iveta
klad Cvičení mi ušetřilo kupu času..je to opravdu pohodlné si udělat posilovničku doma. Lektorky jsou velice příjemné a taky povzbudí do lepších výkonů. Každý pohyb se na postavě projeví, chce to pravidelně, nejlépe každý den. Nepotřebuji hubnout, ale spíše zpevnit, doufám,že se donutím ve volném čase si pravidelně zacvičit. Určitě na postavě bude hned znát zpevnění, těším se na výsledky. Stránky mají statistické údaje, tím se krásně ukazuje, co už jste zmákla. Občas se to proloží receptem nebo přednáškou o správném jídelníčku. Za mě doporučuji. :)
avatar
Zuzana
klad Děkuji za tuto stránku!!! Začala jsem podle videí cvičit jógu a jsem z toho opravdu nadšená. Pokud je někdo zaneprázdněn, určitě ocení, že si pustí v klidu z domova video, ve kterém je všechno krásně vysvětleno. Cvičení netrvá hodinu, je to různé.
klad Rozhodně bych ráda pokračovala dál, protože je to levnější a příjemnější cvičit z pohodlí domova, ušetříte tím čas a hlavně začnete pro sebe něco dělat! Nejvíc super mi přijde rozepsaný kalendář, protože mě osobně to motivuje a dopředu vidím, co mě čeká a že je to hezky rozplánované. :-)
avatar
Lucie
klad Cvičit podle této stránky jsem začala minulý čtvrtek a cvičím pravidelně každý den. Na začátku si uděláte test a podle něj vám bude nabídnuta různá cvičení přímo pro vás. Na výběr je tam toho spousta, já jsem si vybrala Toning Interval, který kombinuje posilování a kardio a cvičení je opravdu super! :) Videa mají většinou kolem 20 minut, takže si na to každý den vždy čas najdu a navíc se u toho pořádně zapotím :) Od minulého týdne se cítím mnohem lépe a tohle je přesně to co jsem potřebovala :) Cvičení je z pohodlí domova a lektorky jsou moc milé a sympatické :) Moc se mi líbí také kalendář, kde je ukázán rozpis na celý měsíc, které cvičení mě čeká a kolik má minut. Na stránce je také ukázáno, kolik hodin jsem zatím odcvičila :) Myslím, že za pár týdnů půjdou kila rychle dolu:) Celkově jsem moc spokojená, se cvičením budu určitě pokračovat, protože je to mnohem lepší než chodit do posilovny. A všem, co váhají, můžu jedině doporučit :)
avatar
Monika
klad Předem děkuji za možnost testování. Musím říct, že je to naprostá bomba. Velmi rychlé přihlášení, moc milé cvičitelky, super výběr různých druhů cvičení, možnost nastavení podle svých preferencí, zda chci zhubnout, posílit, zrelaxovat, vytvarovat, jak určité partie, tak i celé tělo. Jako výhodu vidím i délku jednotlivých cvičení, kolem 20 minut. Je možné, že člověk odcvičí jedno cvičení na posílení a pak si dá ještě jógu na relax. Můžete si své cvičení nakombinovat podle sebe, bez toho abyste musela pospíchat na autobus nebo sháněla hlídání :-). Jednotlivá cvičení jsou upořádána podle úrovní, v první lekci se hodně vysvětluje a pak se postupuje k složitějším cvikům. U každé lekce je popisek o jaké cvičení jde a kdo přecvičuje a kolik se vysportuje kalorií.
klad Naprosto žádné.
avatar
Alena
klad Děkuji moc že jsem mohla testovat.Navigace na stránkách je dobrá,výběr cvičení je velmi pestrý a díky ukázce si může zájemce udělat představu o čem toto cvičení je.Já sama si vybrala nejdříve Port de Bras ,cvičila jsem to dva dny,ale protože to bylo zaměřené hlavně na ruce a já si chtěla procvičit i jiné partie,zvolila jsem si proto Sexy body a s tím jsem byla spokojená.Po cvičení jsem byla mokrá jako myš,ale tělo jsem si dobře protáhla.Toto cvičení začínalo rozcvičkou,poté bylo cvičení které bylo každý den zaměřeno na jinou partii těla a na konci bylo protáhnutí a díky tomu jsem neměla žádné problémy s bolestí po cvičení.Pokyny cvičitelky jsou dobře srozumitelné a lehce pochopitelné.Líbí se mi plánovací kalendář kdy vidím co mi nachystali,cvičitelky se střídají a cvičení je tak pestré.Po skončení cvičení se objevila motivace,což mě taky bavilo číst.Tyto cvičení můžu doporučit všem,protože každý si vybere druh cvičení které mu vyhovuje,může cvičit v klidu domova,denně je trošku jiné a půlhodinka se dá zvládnout.
avatar
Lucie
klad Určitě tyto stránky mohu doporučit. Vybrala jsem si cvičení na formování postavy a cvičím opravdu poctivě a každý den. I po týdnu mě to baví. Cvičení trvá 20-30 minut tak není problém si na to udělat čas. Doufám že to na formování postavy bude stačit.
klad Jako nevýhodu bych viděla to když se často střídají cviky ve stoje a v leže protože musím neustále upravovat monitor abych na něj viděla.
avatar
Marketa
klad Děkuji za super možnost testovat cvičení na Fitshaker. Vybrala jsem si Mommy fitness, protože jsem nedávno rodila a tenhle program cvičení jsem si hodně oblíbila. Hlavně při dvou dětech se sama pravidelně cvičit nikam nedostanu, takže tyhle lekce cvičení z domova jsou pro mne velkou výhodou. Tenhle program je pestrý a nenáročný. Po kazdem cvičení mám ze sebe dobrý pocit a určitě doporučuji všem maminkám a ostatním ženám, protože programů cvičení je tak dost při všechny. ;)
avatar
Jana
klad Neměla jsem žádné velké očekávání, ale byla jsem mile překvapena :). Nejvíc se mně líbí, že je možné si vybrat z tolika druhů cvičení. Já si vybrala Mommy Fitness a také jsem zkusila Happy Mom a Jogu. Manželovi jsem doporučila Workoutholic a konečně se také protáhl. Doporučuji všem, kteří rádi cvičí sami doma. Určitě tuto stránku ještě několikrát využijeme :).
klad Cvičila jsem vždy večer, když jsem měla čas, ale i tak je pro mě velmi náročné se donutit :D.
avatar
Jana
klad Na Fitshakeru jsem si vybrala program Six pack-posilování bříška a moc se mi líbí.To,že jsem v programu přihlášená mě vždycky večer donutí zacvičit si,což je super.Líbí se mi možnost program i změnit,protože občas nemám chuť jen na posilování,ale třeba jen na protažení u jogy po náročném dni nebo naopak si člověk chce dát víc do těla.Jsou zde i záznamy z cvičení nebo online cvičení.Vybere si opravdu každý,jen je potřeba se odhodlat a jít do toho.Já za sebe tuto cestu určitě doporučuji všem!!!:-D
avatar
Mária
klad Mile mě potěšilo velký množství různých druhů videí s cvičením. Myslím, že tu si vybere každý. Dle nálady a chuti si zvolíte co si chcete zacvičit. Já jelikož mám sedavé zaměstnání jsem si vybrala cvičení workoutholic. Na protažení super. Myslím, že stránka je fajn a každý si najde to svoje.
avatar
Jarmila
klad Dekuji za moznost testovat. K cviceni se obvykle nemuzu prinutit a vzdy najdu nejakou vymluvu. Tentokrat jsem se nemela na co vymlouvat a cvicila.Zvolila jsem si jogu na protahnuti celeho tela a cviceni bylo velmi prijemne a ucinne.Krasne jsem si protahla vsechny svaly, i ty o kterych jsem nevedela ze mam.Vyhovuje mi obsahlost stranky, je tam velky vyber cviceni, myslim ze kazdy si najde to svoje.Cvici se kolem 20 minut, coz je vyhovujici v dnesni uspechane dobe. Libi se mi i fakt, ze videa jsou aktualizovany a pridavany nove takze se clovek nenudi a neopakuje neustale ty same sviky..Urcite doporucuji.
avatar
Jana
klad Je motivační, že má člověk připravený na každý den cvičení a nemusí kvůli němu někam jezdit. Lze si vybrat z relativně velké škály aktivit.
klad Na produktu by se dalo mnohé zlepšit, např.: připomenout cvičení pomocí SMS nebo e-mailu, dát možnost nastavit si individuální program (např.: 3x týdně aktivnější cvičení a zbytek spíše protahování), apod.
klad Program počítá spálené kalorie i když člověk něco přeskočí, protože mu cvik nevyhovuje.
klad Obecně musím říci, že v dnešní době, kdy je videí se cvičením plný internet bych čekala za placené členství mnohem větší komfort a služby.
Zobrazit více recenzí