Testovaly jsme unikátní cvičení Fitshaker. Vyzkoušely jste také? Napište své hodnocení.

image
otestováno
Počet recenzí
55
jak jste hodnotily
5
48x
4
6x
3
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 25. 10. 2016
do 6. 11. 2016

Nevíte, jak zhubnou a hledáte skvělé online cvičení na doma? Díky videím Fitshaker už nebudete zanedbávat rodinu a ztrácet čas cestováním do fitka. 

Ušetříte čas, peníze a získáte výsledky, na které budete hrdá!

U nás najdete 17 ověřených instruktorů s několikaletými zkušenostmi. Připravili sme pro vás cviky na břicho i zadek. Baví vás joga? Tu máme pro vás také. Zkušení trénéři vám ukáží i cviky v těhotenství nebo také cvičení pro maminky. Cvičte doma podle videí a dosáhněte svého cíle!

Je to rychlé a jednoduché

Do 45 sekund máte přístup do svého účtu. Máme rádi rychlé a efektivní věci.

Podle vašich cílů vám doporučíme nejlepší typ cvičení. Ať už chcete zhubnout, formovat postavu nebo uklidnit mysl. Máme cviky pro těhotné i pro čerstvé maminky :-D

Začněte cvičit podle našich videí doma. Vše co potřebujete je připojení k internetu. 

Pustit se do cvičení nebylo nikdy tak jednoduché jako nyní.

Více informací ZDE. 

 

Jak dopadlo hodnocení se dočtete ZDE.

Hodnocení
55
avatar
Alena
klad Nečekala jsem od toho nějak moc, ale stránka mě mile překvapila, hlavně tím, že je na výběr z xx různých druhů cvičení, kdy je každé zaměřené na jiné partie a jiný problém. Díky úvodnímu testu, vám doporučí, které cvičneí je to pravé pro vás. Průměrný čas jedné lekce je 25 min, a ty si každý přes den volné najde. Hlavní plus je to, že se může cvičit doma, protože u mě je největší problém právě s odhodláním jít cvičit někam :D
avatar
Renata
klad Tak určitě mohu všem doporučit skvělá videa a cvičení je to prostě super a cvičíš pěkně doma a v klidu tak jak píši velký výběr cvičení a tak určitě mohu doporučit všem co chtějí pro sebe něco udělat a chtějí se cítit skvěle jako já jinak děkuji za možnost si cvičení vyzkoušet
avatar
Markét
klad Fitshaker předčil mé očekávání :-) Po přihlášení mě příjemně překvapila možnost volby cvičení. Vybrala jsem si Mommy fitness, a jsem naprosto spokojená. Cvičení trvá cca 30 minut, což se dá v klidu zvládnout. Předcvičuje příjemná trenérka, která hodně připomíná držení těla + dýchání, což je super a cvičení má pak větší efekt. Další super věc je, že si člověk může odcvičit i jiné cvičení, než které má v profilu zadané. Prostě podle nálady :) Všem rozhodně doporučuji. Pecka!!! :-D:-D:-D
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testovat a tím mě přinutit překonat moji lenost.Registrace proběhla v pořádku,zvolila jsem si očekávané výsledky(chtěla bych zhubnout tak 8 kg) a zobrazila se mi doporučená cvičení.Vybrala jsem si aerobní,která tak nějak znám a pustila jsem se to toho.Musím říct,že těch necelých 20 minut byla docela zabíračka.Druhý den mě bolely nohy-stehna-asi z podřepů,takže cvičení je opravdu účinné.Bohužel jsem nezvládla cvičit každý den,byly podzimní prázdniny a byla jsem s dcerou v zahraničí na dovolené,ale i tak si myslím,že cvičení je super a při každém volné večeru si zacvičím,aspoň mě to donutí večer vstát z pohovky.Chci zkusit také nějaký jiný druh cvičení,je jich tam opravdu nepřeberné množství.Jediné co mi nevyhovuje,že po zastavení videa se video vrátí na začátek-takže ženy žádné odpočinky ani chození na záchod při cvičení a makat a makat.:-D Za sebe doporučuji.
avatar
Dagmar
klad Děkuji za možnost testovat,Musím se přiznat že mě to tak nadchlo,že cvičím dvakrát denně.Moc se mi líbí velký výběr cvičení,takže každý den cvičím něco jiného.Rozhodně budu dál pokračovat protože citím že cvičení je účnné a takto se brzy dostaví kýžené výsledky,
avatar
Adéla
klad Díky moc za skvělou možnost testovat toto cvičení. Jsem právě 8 týdnů po prosu, takže jsem si vybrala cvičení Mommy fitness pro ženy po porodu. Velice oceňuji, že mohu cvičit doma, ušetřím mnoho času dojížděním na cvičení (i peněz). Lekce jsou tak akorát dlouhé a když je čas, dají se krásně nakombinovat třeba dvě kratší a nebo jedna delší a jedna kratší, prostě dle času a chuti cvičit. Pro mě je ale lepší cvičit třeba ob den dvě lekce než jednu každý den.Jeden den jsem vynechala a druhý den jsem cvičila dvakrát.Lektorky jsou moc milé a příjemné, obdivuji jejich krásné figury, přesto že mají malé děti.Cvičení mě baví, musím se tedy trochu nutit, ale to bych musela vždy.Po cvičení se cítím moc dobře, jednak cítím, že svaly dostávají zabrat a psychicky mi dělá dobře to, že jsem na sobě zase konečně začala pracovat a že věřím, že se výsledky dostaví rychleji, než kdybych hubla jen kojením.Takto zpevňuji i svaly a také se člověk protáhne, což je moc potřeba, když neustále nosí a zvedá miminko. Opravdu děkuji, za možnost cvičit, je to pro mne velká možnost začít se sebou rychle něco dělat a něček, až bude čas a podobné výmluvy. Ve cvičení budu pokračovat. A pro ostatní je tam velký výběr druhů cvičení, každá si přijde na své. Možná by nebylo špatné i něco pro muže nebo i nějakého instruktora muže pro zpestření.
klad Jediné co bych na Mommy fitnes uvítala navíc, kdyby byla vyloženě i lekce nebo součást některých cvičení takové to klasické posilování pánevního dna, vím, že mnoho uvedených cviků pánevní dno posiluje také, ale v poporodním cvičení u porodní asistentky jsme hodně cvičily i ty cviky na pánevní dno plus mnoho uvedených cviků. To je asi jediné, co mě napadá.
avatar
MARCELA
klad Díky moc, že jsem mohla testovat, jsem pár týdnů po porodu, tak jsem zvolila program Mommy fitness a byla jsem nadšená, zkusila jsem i piates a zhubni do plavek a cvičení je fakt dobré. Jen ted me bolí celé tělo, ale to je účel, takže za mě stránky rozhodně doporučuji :)
klad nic
avatar
Vítek
klad Určitě je toto cvičení je dobrá alternativa ke klasickým lekcím ve studiu nebo fitnes. První příjemná věc, že vám to pomocí pár otázek doporučí různé typy cvičení. Na Vás pak je,zda dáte na doporučení nebo si vyberete podle svého. Celkem je na výběr ze 17 druhů cvičení od tanečních přes posilovací až po jógu. Já vyzkoušel od každého něco,abych měl přehled. Navíc můžete cvičení různě kombinovat podle nálady. Cvičení jsou naštěstí kratší, než 60ti minutové lekce ve fitku a proto ušetří čas a nenudí. Nicméně kdo má chuť může cvičení spojit dohromady. Zároveň stránky mají statistické údaje o vašem cvičení. Kolik jste toho nacvičili, jak kolik jste spálili kaloríí atd. Můžete tam přidat také další aktivity,které provádíte mimo toto cvičení. Součástí stránek jsou také recepty ,doporučení atd.
avatar
Iveta
klad Cvičení mi ušetřilo kupu času..je to opravdu pohodlné si udělat posilovničku doma. Lektorky jsou velice příjemné a taky povzbudí do lepších výkonů. Každý pohyb se na postavě projeví, chce to pravidelně, nejlépe každý den. Nepotřebuji hubnout, ale spíše zpevnit, doufám,že se donutím ve volném čase si pravidelně zacvičit. Určitě na postavě bude hned znát zpevnění, těším se na výsledky. Stránky mají statistické údaje, tím se krásně ukazuje, co už jste zmákla. Občas se to proloží receptem nebo přednáškou o správném jídelníčku. Za mě doporučuji. :)
avatar
Zuzana
klad Děkuji za tuto stránku!!! Začala jsem podle videí cvičit jógu a jsem z toho opravdu nadšená. Pokud je někdo zaneprázdněn, určitě ocení, že si pustí v klidu z domova video, ve kterém je všechno krásně vysvětleno. Cvičení netrvá hodinu, je to různé.
klad Rozhodně bych ráda pokračovala dál, protože je to levnější a příjemnější cvičit z pohodlí domova, ušetříte tím čas a hlavně začnete pro sebe něco dělat! Nejvíc super mi přijde rozepsaný kalendář, protože mě osobně to motivuje a dopředu vidím, co mě čeká a že je to hezky rozplánované. :-)
avatar
Lucie
klad Cvičit podle této stránky jsem začala minulý čtvrtek a cvičím pravidelně každý den. Na začátku si uděláte test a podle něj vám bude nabídnuta různá cvičení přímo pro vás. Na výběr je tam toho spousta, já jsem si vybrala Toning Interval, který kombinuje posilování a kardio a cvičení je opravdu super! :) Videa mají většinou kolem 20 minut, takže si na to každý den vždy čas najdu a navíc se u toho pořádně zapotím :) Od minulého týdne se cítím mnohem lépe a tohle je přesně to co jsem potřebovala :) Cvičení je z pohodlí domova a lektorky jsou moc milé a sympatické :) Moc se mi líbí také kalendář, kde je ukázán rozpis na celý měsíc, které cvičení mě čeká a kolik má minut. Na stránce je také ukázáno, kolik hodin jsem zatím odcvičila :) Myslím, že za pár týdnů půjdou kila rychle dolu:) Celkově jsem moc spokojená, se cvičením budu určitě pokračovat, protože je to mnohem lepší než chodit do posilovny. A všem, co váhají, můžu jedině doporučit :)
avatar
Monika
klad Předem děkuji za možnost testování. Musím říct, že je to naprostá bomba. Velmi rychlé přihlášení, moc milé cvičitelky, super výběr různých druhů cvičení, možnost nastavení podle svých preferencí, zda chci zhubnout, posílit, zrelaxovat, vytvarovat, jak určité partie, tak i celé tělo. Jako výhodu vidím i délku jednotlivých cvičení, kolem 20 minut. Je možné, že člověk odcvičí jedno cvičení na posílení a pak si dá ještě jógu na relax. Můžete si své cvičení nakombinovat podle sebe, bez toho abyste musela pospíchat na autobus nebo sháněla hlídání :-). Jednotlivá cvičení jsou upořádána podle úrovní, v první lekci se hodně vysvětluje a pak se postupuje k složitějším cvikům. U každé lekce je popisek o jaké cvičení jde a kdo přecvičuje a kolik se vysportuje kalorií.
klad Naprosto žádné.
avatar
Alena
klad Děkuji moc že jsem mohla testovat.Navigace na stránkách je dobrá,výběr cvičení je velmi pestrý a díky ukázce si může zájemce udělat představu o čem toto cvičení je.Já sama si vybrala nejdříve Port de Bras ,cvičila jsem to dva dny,ale protože to bylo zaměřené hlavně na ruce a já si chtěla procvičit i jiné partie,zvolila jsem si proto Sexy body a s tím jsem byla spokojená.Po cvičení jsem byla mokrá jako myš,ale tělo jsem si dobře protáhla.Toto cvičení začínalo rozcvičkou,poté bylo cvičení které bylo každý den zaměřeno na jinou partii těla a na konci bylo protáhnutí a díky tomu jsem neměla žádné problémy s bolestí po cvičení.Pokyny cvičitelky jsou dobře srozumitelné a lehce pochopitelné.Líbí se mi plánovací kalendář kdy vidím co mi nachystali,cvičitelky se střídají a cvičení je tak pestré.Po skončení cvičení se objevila motivace,což mě taky bavilo číst.Tyto cvičení můžu doporučit všem,protože každý si vybere druh cvičení které mu vyhovuje,může cvičit v klidu domova,denně je trošku jiné a půlhodinka se dá zvládnout.
avatar
Lucie
klad Určitě tyto stránky mohu doporučit. Vybrala jsem si cvičení na formování postavy a cvičím opravdu poctivě a každý den. I po týdnu mě to baví. Cvičení trvá 20-30 minut tak není problém si na to udělat čas. Doufám že to na formování postavy bude stačit.
klad Jako nevýhodu bych viděla to když se často střídají cviky ve stoje a v leže protože musím neustále upravovat monitor abych na něj viděla.
avatar
Marketa
klad Děkuji za super možnost testovat cvičení na Fitshaker. Vybrala jsem si Mommy fitness, protože jsem nedávno rodila a tenhle program cvičení jsem si hodně oblíbila. Hlavně při dvou dětech se sama pravidelně cvičit nikam nedostanu, takže tyhle lekce cvičení z domova jsou pro mne velkou výhodou. Tenhle program je pestrý a nenáročný. Po kazdem cvičení mám ze sebe dobrý pocit a určitě doporučuji všem maminkám a ostatním ženám, protože programů cvičení je tak dost při všechny. ;)
avatar
Jana
klad Neměla jsem žádné velké očekávání, ale byla jsem mile překvapena :). Nejvíc se mně líbí, že je možné si vybrat z tolika druhů cvičení. Já si vybrala Mommy Fitness a také jsem zkusila Happy Mom a Jogu. Manželovi jsem doporučila Workoutholic a konečně se také protáhl. Doporučuji všem, kteří rádi cvičí sami doma. Určitě tuto stránku ještě několikrát využijeme :).
klad Cvičila jsem vždy večer, když jsem měla čas, ale i tak je pro mě velmi náročné se donutit :D.
avatar
Jana
klad Na Fitshakeru jsem si vybrala program Six pack-posilování bříška a moc se mi líbí.To,že jsem v programu přihlášená mě vždycky večer donutí zacvičit si,což je super.Líbí se mi možnost program i změnit,protože občas nemám chuť jen na posilování,ale třeba jen na protažení u jogy po náročném dni nebo naopak si člověk chce dát víc do těla.Jsou zde i záznamy z cvičení nebo online cvičení.Vybere si opravdu každý,jen je potřeba se odhodlat a jít do toho.Já za sebe tuto cestu určitě doporučuji všem!!!:-D
avatar
Mária
klad Mile mě potěšilo velký množství různých druhů videí s cvičením. Myslím, že tu si vybere každý. Dle nálady a chuti si zvolíte co si chcete zacvičit. Já jelikož mám sedavé zaměstnání jsem si vybrala cvičení workoutholic. Na protažení super. Myslím, že stránka je fajn a každý si najde to svoje.
avatar
Jarmila
klad Dekuji za moznost testovat. K cviceni se obvykle nemuzu prinutit a vzdy najdu nejakou vymluvu. Tentokrat jsem se nemela na co vymlouvat a cvicila.Zvolila jsem si jogu na protahnuti celeho tela a cviceni bylo velmi prijemne a ucinne.Krasne jsem si protahla vsechny svaly, i ty o kterych jsem nevedela ze mam.Vyhovuje mi obsahlost stranky, je tam velky vyber cviceni, myslim ze kazdy si najde to svoje.Cvici se kolem 20 minut, coz je vyhovujici v dnesni uspechane dobe. Libi se mi i fakt, ze videa jsou aktualizovany a pridavany nove takze se clovek nenudi a neopakuje neustale ty same sviky..Urcite doporucuji.
avatar
Jana
klad Je motivační, že má člověk připravený na každý den cvičení a nemusí kvůli němu někam jezdit. Lze si vybrat z relativně velké škály aktivit.
klad Na produktu by se dalo mnohé zlepšit, např.: připomenout cvičení pomocí SMS nebo e-mailu, dát možnost nastavit si individuální program (např.: 3x týdně aktivnější cvičení a zbytek spíše protahování), apod.
klad Program počítá spálené kalorie i když člověk něco přeskočí, protože mu cvik nevyhovuje.
klad Obecně musím říci, že v dnešní době, kdy je videí se cvičením plný internet bych čekala za placené členství mnohem větší komfort a služby.
avatar
Any
klad Děkuji za možnost tohoto skvělého testování. První týden jsem si zvolila program cvičení Loca dance a rozhodně jsem nelitovala. Dříve jsem se do cvičení musela nutit, ale teď se na něj vyloženě těším. Loca dance je prý v překladu bláznivý tanec a je směsí tanečních a cvičebních prvků v rytmu salsy, merengue, reggaeton a dalších rytmů, které vás rozhodně nenechají v klidu.:) Každý den mne čekalo rozcvičení, nová sestava, zátěžový cvik a strečink na závěr. Vždy se těším na to, co nového mne zase čeká a necelá půlhodina uteče jako nic. Teď chci na další týden vyzkoušet další program a to Six pack - krásné bříško. Cvičebních programů je tam hodně a po vyplnění vstupního dotazníku vám označí ty, které vám doporučují. Fitshaker je naprosto skvělá věc a až mi vyprší doba, kterou jsem dostala na testování, tak si další rozhodně zaplatím a budu pokračovat ve cvičení a věřím, že se výsledky dostaví.:) Fitshaker můžu opravdu jedině doporučit.
avatar
Irena
klad Cvičení jsem darovala dceři, tak komentář píše ona cituji Míšu, zde jako WolfLake: "První den mě dost bolela záda po probděných nocích na chytrazena.cz při " narozeninovém sbírání pokladnic", cíl byl sice pouze 20 pokladnic, ale i tak to zádům skrčeným nad počítačem dalo zabrat, tak jsem si vybrala Pilates "na zdravý chrbát", hned po prvním 16 minutovém videu jsem se pak zvedla do vzpřímené polohy a protáhla.. Jednotlivé obratle zad mi jeden po druhém "zakřupaly" a bylo po bolesti, jenomže druhý den se změnila lektorka a já dávám přednost jedné napořád, tak jsem přešla na yogu, tak tam ta paní Nikol Chovancová s dvěma pomocnicemi v tureckém sedě dala hlavu až na podložku, já si říkala sakra, jak to udělala, ale po druhém cvičení se to povedlo i mě, nezhubla jsem co do váhy, to bych si musela vybrat něco "tvrdšího" než jógu, ale jsem krásně protažená a mám celé tělo pružnější... :o) Jednou jsem si tu stěžovala na bolest zad při mytí nádobí, že zkusím Colafit, ale ač je výborný chuťově, po pouhém týdnu cvičení (lekce nejsou ani nijak zvlášť časově náročné průměrně čtvrt až půl hodiny) jsem mnohem rozhýbanější a v kondici, než po měsíci užívaní Colafitu. Takže holky, zapomeňme na potravinové doplňky a raději se protáhněme :o). Dnes jsem myla plný dřez, protože jsem se na to 5 dní vykašlala a záda mě nijak nebolela :o).
avatar
Martina
klad Moc děkuji za možnost testování.
klad Už dlouho se nutím do toho,abych začala doma cvičit.Takže toto testování přišlo ve skvělou dobu.
klad Systém mi vybral cvičení Six pack,každej den mám jiné cvičení,někdy je to fakt záhul.
klad Výsledky na sobě zatím moc nevidím,je přede mnou dlouhá cesta,ale už hodně cviků mi jde líp a líp zvládat.
klad I když se mi kolikrát nechce cvičit,stejně si to cvičení zapnu.
klad Takže za sebe doporučuji :-)
avatar
Kateřina
příloha příloha
klad Registrace proběhla rychle a bez problémů i zadání kódu z testování. Na stránkách jsem vyplnila rychlý dotazník, který se mě ptal jaké mám cíle nebo třeba jestli mě baví tanec (dohromady cca 4 dotazy). Podle mých odpovědí mi pak stránka doporučuje jaký druh cvičení by se mi mohl líbit. Konečné rozhodnutí je samozřejmě na mě. A jelikož jsem si chtěla dát pořádně do těla, tak jsem si vybrala HIIT, což byla skvělá volba. Cvičení bylo svižné, líbilo se mi, že se mě instruktorka snažila motivovat, abych se nevzdávala. Ve videu měla dvě další dámy, které cvičily. Jedna byla evidentně začátečník a druhá už pokročilá. Což bylo fajn, vidět, že začátečník občas pokulhává. Video obsahovalo počáteční zahřátí, samotné cvičení a závěrečné protažení. Takže za mě naprostá spokojenost a tohle testování pro mě byla skvělá výhra až do prosince můžu trénovat dle libosti Navíc se mi líbí přehlednost stránek a vlastní profil, kde si můžete zadat své míry nebo třeba fotky a váhu předtím než jste se vrhli do změny. Dále je v profilu kalendář a jakmile se přihlásíte do nějakého programu (ten si můžete měnit dle libosti, když mě přestane bavit HIIT, tak můžu jít např. na posilování břicha nebo jógu), tak se vám v kalendáři zobrazí jaké cvičení na který den je. A další drobnost, která se mi líbila,že u každého videa si můžete označit líbí se mi nebo oblíbené video + jak dlouho cvičení trvá nebo kolik kalorií spálíte.
klad Bohužel mají stránky i pár drobných much. Např. se mi při cvičení zaseklo video a musela jsem ho přerušit a znovu nahrávat stránku a proklikat se tam kde jsem skončila (to ale může být chyba samozřejmě u mě ne na straně fishaker). Dále v profilu v kalendáři se zobrazí jednotlivá cvičení na každý den, ale já si nemyslím, že by bylo dobré cvičit opravdu každý den v týdnu. Tělo potřebuje i odpočinek k regeneraci. Ale to ještě uvidím, třeba jsou nějaká ta videa v týdnu čistě protahovací (nebo odpočinkové). Tohle ještě nemám úplně prozkoumané, cvičím s touhle stránkou teprve pár dní. A jako poslední mínus, ale asi zároveň i plus byl výběr z různých druhů cvičení. Vůbec jsem si z toho množství nemohla vybrat cvičení na které se vrhnu.
avatar
Kamila
klad Děkuji za možnost testovat. Stránka Fitshaker nabízí širokou škálu cvičení takže si z nabídky vybere určitě každý. Po vyplnění dotazníku Vám je vybráno cvičení přímo na míru. Mé doporučené video bylo Mommy Fitness. Cvičila jsem s chutí, bylo to fajn :-)
avatar
Adéla
klad Toto cvičení mě mile překvapilo, registrace proběhla bez problémů, v úvodu jsem zodpověděla pár otázek a systém mi doporučil cvvičení, vhodná pro mě. Já jsem si vybrala cvičení Port de Bras, které mi jako začátečníkovi vyhovovalo, cvičitelka velmi milá, výhoda je, že si můžu video pouštět stále dokola, pokud nějaký cvik nepochopím hned. Oceňuji také délku videa, myslím, že těch 25 minut denně zvládne každý, osobně bych třeba hodinu v kuse nedala a i bych obtížněji hledala volnou chvilku. Líbí se mi i kalendář, který mi rovnou připravil cvičení pro daný den, je to velmi motivující a rozhodně se chystám pokračovat a vyzkoušet i další cvičení. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo již zmiňované zaseknutí videa, kdy jsem musela stránku zaktualizovat a začít znovu. Jinak za sebe doporučuji a cvičení zdar! :)
avatar
Michaela
klad Cviceni me bavi a jsou poznat uz i nejake vysledky. Stranky Fitshaker jsou prehledne a dobre se v nich orientuje. Po vyplneni udaju mi system vygeneroval program Mommy Fitness. Urcite casem vyzkousim i jiny program. Podle me vsechny vypadaly hezky, az je tezke si z toho mnozstvi vybrat. :) Cviceni vsem doporucuji. Chce to ale vydrzet a opravdu poctive cvicit.
klad Myslim, ze by cviceni nemuselo byt kazdy den, aby si telo odpocinulo. Nebo treba obcas jen protahovaci cviky. Mozna to tak ale musi byt a jinak to nejde.
avatar
Jarmila
klad Stránky FitShaker mě mile překvapily. Nemám vůli u něčeho setrvat,ale vy jste mi daly ten správný impuls - prvních 7 dní poctivě odcvičit a teď po deseti dnech je to pro mě brnkačka a konečně ze sebe mám radost,baví mě to a cítím se skvěle. Stránky jsou přehledné, je tu dost různých cvičení,ze kterých si vybere určitě každý.Po vyplneni vstupního dotazníku nám program vyhodnotí, která cvičení jsou pro nás vhodná. Já jsem si vybrala Toning interval s Jankou Budayovou. Se cvičením i s instruktorkou Jankou jsem nadmíru spokojená. První dva dny jsem dostala hodně zabrat,ale pak se vše ustálilo a dnes mi cvičení nedělá větší problémy. Nikdy jsem se neodvážila vyhledat fitcentrum,proto mi tento způsob cvičení vyhovuje. Líbí se mi,že na každý den je dané cvičení, které se neopakuje,tudíž není fádní. Nemusím tak vyhledavat,co který den budu cvičit. Přijdu,zapnu a můžu hned cvičit. Veliká úspora času. Doporučuji.
avatar
Katarína
klad Fitshaker hodnotím skutočne kladne. Výber cvičení je dosť rozsiahly, inštruktorky sú milé, zábavné a zároveň veľmi inšpiratívne. Pri cvičení so Saškou ma potešilo, že predvádzala aj ľahšie varianty cvikov, pre prípad, že by mal niekto problém s kĺbami, či s chrbticou. Oceňujem prehľadný kalendár cvičení, do ktorého máme možnosť vpisovania aj iných aktivít mimo cvičebný plán Fitshakera.
klad Podobných videí na internete je síce množstvo a zadarmo, ale na Fitshaker sa mi páči, že sa jedná o komplexný projekt, ktorý je navyše zo značnej časti podporovaný skutočne kvalitným obsahom! Nepodporuje teda len naše fyzické aktivity, ale podáva nám potrebné informácie ohľadom výživy.
klad V profile by som uvítala okrem kalendára cvičení aj priestor pre vytvorenie jedálnička, aspoň týždenného a doplnkom by mohol byť napr. aj nákupný zoznam na celý týždeň.
klad Profil je síce jednoduchý a prehľadný, ale dosť strohý. Mohol by byť oživený malým banerom, ktorý by slúžil ako preklik na nejaký zdravý recept vhodný po cvičení.
avatar
Zdenka
klad Cvičení na Fitshaker mě bavilo a stále baví, jsem 5 měsíců po porodu, tak účast v testování "donutila" začít něco dělat :-) Stránky jsou přehledné, různé cvičení k dispozici, cvičení není nijak dlouhé. Cvičila jsem Mommy fitnes a jsem moc spokojená, ještě vyzkouším cvičení s miminkem :-) děkuji za testování a stránky doporučuji.
avatar
Lenka
klad Se cvičením Fitshaker jsem opravdu od začátku moc spokojená. Stránky jsou velmi přehledné s velkým množstvím různých cvičení od jógy po různé posilování. Zvolila jsem si program dynamic pump s Leou Grančič a nemám, co vytknout. Instruktorka je milá a příjemná, během celého cvičení motivuje k nevzdávání. Také oceňuji, že ukazuje i lehčí verzi cviků pro začínající. Zkoušela jsem mockrát různá domácí cvičení, ale nikdy jsem tak dlouho u něčeho nevydržela jako tady. Uvažuji i o placeném členství a pokračovat v tomto cvičení dále.
klad Žádná negativa jsem neshledala.
avatar
Hana
klad Cvičení na Fitshaker se mi moc líbí. Je tam velký výběr programů, myslím si, že si z takto velkého výběru musí vybrat naprosto každý. Hned první můj výběr byl špatný a nezvládla sem to. Přešla sem na něco méně náročného a naprostá spokojenost. Mohu jen dál doporučit. Můžete si zkusit více cvičení, než si vyberete ten ideální :)
avatar
Alena
klad Cvičení Fitshaker je skvělou variantou domácího cvičení. Různé obtížné cvičení, kde si každý vybere dle svých možností. Cvičení Fitshaker rozhodně doporučuji každému, jsem s ním moc spokojená. Fitshaker ušetří spoustu času i peněz, nemusíte do posilovny.
klad Žádná negativa nejsou ;-)
avatar
Jana
klad To si takhle brouzdáte internetem a narazíte na webu Ženy s.r.o. na možnost testování cvičení z domova. "Haha", říkáte si. "Z legrace to zkusím, ale stejně nevyhraju, tak co... Cvičit půjdu třeba za dva roky, až budou děti větší, nebo tak někdy." Jenže ejhle, pak vyhrajete a jste vázáni svým příslibem začít denně cvičit. Takže se dostáváme k těm pozitivům :) Největším přínosem, co mi přineslo testování cvičení Fitshaker, je jednoznačně to, že jsem se donutila KONEČNĚ OPRAVDU CVIČIT! :) Jsem máma dvou malých dětí 3 a 1 rok a přiznám se, že jsem od druhého těhotenství cvičila poprvé. Z časových důvodů to do tělocvičny nestíhám a taky se trochu obávám, že by moje natřásající se vnady mohly strašit ostatní lidi. K cvičení doma podle DVD jsem se nějak nikdy nedopracovala, říkala jsem si, že se nejdřív mrknu na YouTube, jestli tam není něco zadarmo, jenže jsem pořád neměla čas, a tak jsem to odkládala a odkládala. Znáte to taky? :) Na Fitshakeru se mi líbí, že je interaktivní, mám svůj cvičební kalendář, na kterém sleduji své pokroky a kdybych se nebála, že mě velký bratr vidí, možná bych vyplnila i váhu ;) Podle úvodního kvízu, který se pomáhá určit nejlepší typ cvičení mi vyšlo Mommy Fitness, ale to jsem ani nezkoušela. Jakožto věčného cvičícího začátečníka, navíc po dvou porodech, mě odradila už ukázka, kde cvičí velmi svižně několik perfektně vypracovaných dvacetiletých slečen (alespoň tak vypadají :) Rozhodla jsem se, že potřebuji něco lehčího, takže vyhrálo cvičení Port de Bras, což je cvičení, dalo by se snad říci i tanec, při kterém si srovnáte tělo a vyčistíte i hlavu. Instruktorka Helena je moc milá a sympatická, stejně, jako její spolucvičenky a hlavně mě to baví :) Doufám, že mi nadšení vydrží i nadále a neodradí mě ani to, že mi občas na každé noze při cvičení visí jedno dítě. Můžu si to totiž pustit znovu ;)
klad K Port de Bras jsem se nedostala jen tak, moje první volba byla cvičení Happy Mom, ale bylo na mě příliš náročné. Hlavně proto, že se tam cvičí s miminkem, jenže mé roční miminko odmítalo spolupracovat a nechtělo fungovat jako činka. Taky mi nebylo příjemné, že se tam neustále měnilo cvičení ve stoje a vleže, to jsem si rovnou mohla dát 100 dřepů :) Zkoušela jsem i Loca dance, ale tam jsem se nějak nedokázala spřátelit s lektorkou, prostě není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem, takže nic ve zlém :) Na "mém" Port de Bras mi pak docela vadí to, že je natočených pouze osm lekcí, mám ráda variabilitu, tak doufám, že se třeba ještě něco dotočí. Také bych ocenila stálý pohled kamery na celou postavu lektorky. Trochu mě pletlo, když se kamera přepínala na detaily, nestíhala jsem pak sledovat sestavu a unikalo mi, kde jsme. Až si ty lekce několikrát projedu, věřím, že už mi tohle vadit nebude, protože už to budu umět nazpaměť. Nebo že bych se vrhla na nějaké nové cvičení? :) Negativa jsou v podstatě jen detaily, celkově tedy velká spokojenost! Děkuji za možnost testování :)
avatar
Michal
klad Dobrý den, byla mi doporučená tato 4 cvičení: SIxpack, Sexybody, Dynamicpump, ToningInterval. Zůstal jsem u sixpack, protože ostatní jsem nezvládal s dechem (jsem kuřák, už 4 roky říkám, že přestanu, ale nejde mi to :() a ještě se mi brzy začala plést levá a pravá ruka, noha, tak je to hodně dynamické a hodně na pozornost, já si ale myslím, že doma to nikdo nevidí, tak není důležité, jestli děláte "koniny", hlavní je, že se hýbete, nicmeně jsem ale zůstal u sixpacku, který mi přišel nejméně náročný z těch čtyř a mám za ty dva týdny o 2 kg méně, měl jsem 113 kg mám 111 kg při 180 cm, členství je tuším na měsíc, tak ještě dvě kg shodím za další dva týdny, ale chtěl bych rovných sto. jinak malé se líbila ta taneční sestava, tak dělala u noteboaku "koniny", ale jak pak hezky spala :D :D
avatar
Jitka
klad Snadný výběr vhodného cvičení pomoci dotazníku. Možnost vybrat si z pestré nabídky cvičebních programů. Já jsem si vybrala Toning interval pro posílení těla. Každý den máte v kalendáři nové cvičení, střídají se dynamická cvičení s posilovacími. Kalendar je přehledný, hned vidíte, zda jste cvičila, kolik cvičení jste od začátku absolvovala a pokud se vám nějaké cvičení líbí, tak se k němu můžete kdykoli vrátit a zacvicit si ho znovu.
klad Po registraci nebylo možné se přihlásit již po těch avizovaných 45 s. Nepřišel potvrzující e-mail. Kdybys se sama nezkusila druhý den přihlásit, tak bych se ani nedozvěděla, že již přístup mám.
avatar
Dana
klad Děkuji za toto testování, výhodou je krátká registrace a že si každý může vybrat co mu vyhovuje. Já si vybrala Yogu kterou jsem vždy chtěla zkusit. Vyhovuje mi i délka času cvičení. a hlavně možnost cvičení v jakoukoliv dobu. Tento program vřele doporučuji, každý si tam najde co mu vyhovuje
klad občas se mi zaseklo video
avatar
Zuzana
klad S programom som bola spokojna. Je mozne si vybrat podla individualnych poziadaviek ( joga, pilates ako pokojnejsie cvicenie alebo aerobik a ine tanecnejsie, pripadne programy na intenzivnejsie formovanie postavy resp. Pre mamicky a tehotne) ja som si vybrala jogu. Inak sa da pozriet kazdy program v ukazke , aby ste mali predstavu o type cvicenia. Po vybrati programu sa vam ukaze v profile mesacny program cvicenia s konkretnym cvicenim na kazdy den. Cvicenia boli cca okolo 20 min. Takze je to vhodne pre kazdeho.
klad Zatial nemam, jedine sa prinutit cvicit:)
avatar
Anastázie
klad Chtěla bych moc poděkovat za možnost testovat tyto stránky. Donutilo me to cvičit doma, coz je často těžké. Ale byla jsem z toho nadšená, je možné vybrat i napr. cvičení pro těhotné, za které jsem byla moc ráda. Vyhovuje mi to, ze si můžu cvičit kdykoliv a také, ze to cvičení neni dlouhe... Je zde obrovský výběr z různých cvičení, podle vašich potřeb. Bylo milé, ze po každém odcvicenem videu se zobrazila nejaka dobra rada ci recept :) moc doporučuji!
avatar
Eva
klad Děkuji za možnost testovat byla jsem mile překvapena jak jsou stránky a projekt udělaný cvičení je makacka ale jsem spokojena hlavně v klidu domova nemusim nikam chodit a pustím si podle času a nálady ďekuni moc určité doporucim vaše stránky a videa kamarádkám a znamym
avatar
Barbora
klad Z možnosti testovat tréninky na Fitshakeru jsem nadšená. Jako velmi pozitivní hodnotím rozdělení cvičení do přehledných kategorií, z kterých si každý vybere to své. Já si zvolila Sixpack - cvičení na bříšlo. Trenérka je velmi milá, vše srozumitelně vysvětluje a cvičení zvládají i sváteční sportovci jako jsem já. :D Navíc délka cvičení je adekvátní k rychlému životnímu tempu, které většina z nás má. Fitshaker vřele doporučuji jako formu každodenního domácího cvičení. Kromě tréninků jsou na blogu navíc zdravé recepty, což je příjemný bonus. :)
avatar
Patrika
klad bohužel jsem byla nemocná, takže jsem nemohla dodržet cvičení každý den (takže také oceňuji, členství předplacené na měsíc), ale alespoň jsem videa sledovala a musím říct, že jsem nadšená a moc se těším až si dám do těla, ne všechny cvičitelky a tréninky mi sedly, takže je super že si člověk může vybrat dle svých dispozic a tempa
avatar
Hanka
klad Jsem velmi nadsena. Děkuji za možnost zapojit se a vyzkoušet zdarma členství. Nejsem žádný sportovec a nevyhledavam kolektivní sporty takze cvičení v pohodlí domova mi vyhovuje. Bohužel mám momentálně zdravotní potíže takze jsem cvičit nemohla ale videa jsem si shlédla a zaujala mne. Jakmile se mi udělá lépe využijí na 100%.je výhoda že členství je na měsíc a i pres zdravotní handikepem vyuziju. Ještě jednou děkuji.
avatar
Marie
klad Moc mě potěšilo , že jsem byla vybrána a měla tak možnost testovat cvičení doma dle videí zkušených trenérů.. Vybrala jsem si Jógu, ale koukla i na jiné cvičení. Zrovna jsem potřebovala protáhnout trochu tělo! Nemusela jsem nikam chodit a a mohla si zacvičit doma. Děkuji
avatar
Ivana
klad Lekce se skládají z posilovacích a protahovacích cvičebních prvků. Vedou je zkušené lektorky s příjemným projevem. Cvičení není příliš časově náročné. Určitě jej mohu doporučit. Stačí chvilka denně a člověk se pak cítí lépe. Líbí se mi výběr z různě zaměřených lekcí. Lze si tak libovolně zvolit a nakombinovat co budu který den cvičit. Tím, že se jedná o cvičení, které je možné provádět z domova, oceňuji jeho flexibilitu.
klad Pro zkušenější a trénovanější jedince mohou být videa méně náročná. Tím, že se jedná o domácí cvičení, je třeba dodržovat pravidelný režim, aby se lekce nevynechávaly, ale jinak službu hodnotím velmi pozitivně. Hlavně takhle přes zimu je to fajn příležitost k protáhnutí.
avatar
Michaela
klad Jsem moc ráda a strašně děkuji že jsem byla vybrána právě proto testování :-)..Fitshaker je podle mě bezva stránka. Hned po registraci a vyplnění cílě naskočili doporučená videa na cvičení (můžu si samozřejmě zvolit jaká budu chtít).
klad Nastavila jsem si cál na kolik chci zhubnout a po každém cvičení je strašně motivující když vidíte kolik jste spálili kalorií a na kolik procent je Váš cíl. Cvičení jsem si vybrala Sexy body, potřebuji cvičení rychlejší a také posilující. Videa nejsou dlouhá, ale i za takových cca 25 minutm vypadáte jako kdybyste běžela maraton :-D
klad Oceňuji také to že po každém cvičení dostanu typ na zdravý recept, nebo prostě radu ohledně pitného režimu, který vůbec nedodržiji :-)
klad Za mě palec nahoru, jistě budu pokračovat nádále :-)
klad Nic :-)
avatar
Jitka
klad Děkuji velmi za možnost testování.
klad Stránky jsou krásně udělané a líbilo se mi, že mi to sestavilo cvičení na jednotlivé dny.
klad Cvičila jsem s velmi sympatickou Magy. Cvičení s ní je zaměřené na břicho. První cvičení bylo jen o technice,
klad ale už jen po 1. jsem měla břicho slušně namožené. Co den, to pořádnější cvičení a tak jsem to tak dobře nezvládala,
klad ale pevně věřím, že když člověk vydrží, tak už to pak zvládá jako ony na videu a že to přináší "to ovoce".
klad Doporučuji všem, kteří chtějí něco pro sebe udělat.
avatar
Marketa
klad Velmi mě potěšil velký výběr cvičebního zaměření na jednom místě. Mohu vybírat nejen dle náročnosti, ale i dle nálady na aktivnější či "mírnější" trénink. Baví mě trenérky, zejména jejich povzbuzování :-D Následná komplexní informovanost o výživě, pitném režimu, sledování vlastních aktivit i proporcí. Program Fitshaker považuji za velmi zdařilý, motivující a efektivní.
avatar
Tomáš
klad cvičení jsem si sice nevytestoval,ale vzhledem k tomu že jsem měl velký zájem,lekce jsem si zaplatil a rozhodně nelituji.cítím se mnohem lépe,shodil jsem nějaké to kilo a naučit jsem se vařit zdravě,jsem nadšený,rozhodně si zaplatím i další lekce a budu pokračovat
avatar
Zuzana
klad Fitshaker je webové prostředí, kde mám možnost vybrat si cvičení, které mi vyhovuje a které můžu klidně cvičit v pohodlí svého domova. Instruktoři Fitshakeru jsou ověření a s několikaletou praxí. Fitshaker nám nabízí 2 možnosti členství a to buď zdarma nebo premium
avatar
Michaela
příloha
klad Fitshaker je top, koupila jsem si teď i jejich diář a kalendář. V kalendáři jsou motivační samolepky, třeba umýt okna :-) :-D. Obojí obsahuje i citáty, které jsou dobré na motivaci ve cvičení, možnost plánování, vpisování. Také citáty a doporučení ohledně jídla, včetně receptů. Třeba jeden citát za všechny: 'Jedno nezdravé jídlo Tě neudělá tlustou, tak Tě ani jedno zdravé jídlo neudělá štíhlou. Klíčem je zdravá a vyvážená strava.'
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Kamila
klad Líbí se mi ty chvály. Online cvičení na doma!!! Vyhledala jsem si - stránky jsou dobré, přehledné, krásně udělané a líbilo se mi, že mi to sestavilo cvičení na jednotlivé dny. Je tam i cvičení zaměřené na břicho. Něco děláte pod dohledem - takže jste opravdu nucena a ta píle se vyplatí. Dostanete i recept. Určitě to stojí za zkoušku!!!!
avatar
Lucie
klad unikátní cvičení Fitshaker. mě opravdu překvapilo, protože už dlouho sháním něco, co opravdu pomůže a můžu cvičit doma. Sestava cviků je jednoduchá a není nijak náročná, avšak má ale perfektní výsledky. Začala jsem cvičit před půl rokem a jsem úplně spokojená a tak doporučuji )