Testeři podpořili vitalitu a zdraví kloubů svého čtyřnohého přítele žvýkacími tabletami Flexadin Advanced Dog 30 tbl. Jaké je jejich hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
4x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 4. 5. 2021
do 10. 6. 2021

Flexadin Advanced Dog 30 tbl

Dietní doplňkové krmivo

Žvýkací tablety pro psy obsahující UC-II® kolagen, který tlumí zánětlivé procesy v kloubech a výtažek léčivé rostliny Boswellia serrata také s tlumivými účinky - pro podporu metabolismu kloubů při osteoartritidě (artróze).

Starší psy často trápí osteoartritida podobně jako lidi, pomalu vstávají a chodí, nevyskočí na gauč, jsou smutnější. Při včasném podávání podpůrných dietních doplňkových krmiv jako je například Flexadin Advanced Dog 30 tbl výrazně oddálíte a zmírníte projevy tohoto onemocnění.

Vhodné pro psa, který má problémy se vstáváním, nevyskočí na gauč, s chůzí do schodů, atd. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Nehodí se pro psy, kteří byli na operaci kostí, např. endoprotéze. Pouze pro zvířata. Před použitím si pročtěte informace o produktu uvedené na etiketě.

Produkt můžete zakoupit zde:


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Jaroslava
Flexadin Advanced Dog 30 tbl podle mě se jedná o kvalitní výrobek, našemu německému ovčákovi chutnala, neměli jsme problém s užíváním. Jenom mě překvapilo sdělení, že že jsem nevložila recenzi. protože já jsem ji vložila hned při první upomínce, kterou jsem byla také překvapena, neboť jsem chtěla využít co nejzašší termín, abych se mohla přesvědčit o výsledcích užívání přípravku.
klad snadné užívání
klad praktické balení
klad chutná pejskovi
klad nic, jsem spokojena
avatar
Kateřina
Jako velkou vyhodu vnimam formu přípravku - jedná se o malé pamlsky, které psovi chutnají a nejsou tak potize s podavanim. Zda se mi, ze pes se pohybuje lepe a ze je mene ztuhly, ale pro objektivní hodnocení by bylo pravděpodobně vhodné podávat připravek delší dobu.
klad Znovu uzaviratelne baleni
klad Psovi chutná
klad Přijatelná cena
klad Nic
avatar
Lenka
Žvýkací tablety našemu psovi chutnaly. Baleni je praktické a uzavíratelné. Návod je plně vyhovující a obsahuje všechny potřebné informace. Našemu psovi se zlepšil pohyb při běhu. Pohybuje se už velmi dobře. Budeme užívat i nadále. Mohu doporučit všem.
klad velikost tablet
klad vůně
klad .
avatar
Petra
Naší psí slečně jsem začala hned Flexadin Advanced Dog dávat. Použití je snadné, jako když se jí dá pamlsek. Moc jí chutná. Vůně tabletky je masová. Nebyl pro ní žádný problém tabletku (ve tvaru trojúhelníku) sníst. Naopak chtěla přidat. Bohužel nemohu říci, jestli jí pomohl zlepšit stav kloubů, možná kdyby byl používán delší čas.
klad snadné použití
klad vůně tabletky je masová
klad prospěšný pro klouby
klad po měsíci nebyl vidět výsledek
avatar
Dagmar
Flexadin Advanced Dog 30 tbl jsme začali podávat hned po obdržení balíčku. Našemu psovi evidentně chutná, je mu již 9 let a má začínající problémy s klouby. Myslím, že mu pomáhá, při procházkách běhá jako za mlada, bez známek větší únavy nebo bolesti. Srst má také daleko lepší. U přípravku zůstaneme
klad balení
klad vůně
klad nic
avatar
Samanta
Myslím si, že dlouhodobé užívání tohoto produktu opravdu pomůže psům při potížích s klouby. Pes je po užívání veselejší a produkt mu velmi chutná. Návod na užívání je srozumitelný. V budoucnu produkt určitě koupím a doporučuji ho také i všem ostatním.
klad Složení
klad Velikost
klad Měkkost
klad Tvar
klad Vůně
příloha
avatar
Nikola
Velmi se mi líbilo balení a velikost tablet. Údaje uvedené v návodu byly naprosto srozumitelné a dostačující. Našemu psovi tablety chutnaly. Prozatím jsme žádné výrazné změny v chování psa nezaznamenali, ale v podávání doplňku budeme pokračovat. Určitě doporučuji dalším chovatelům.
klad design balení doplňku
klad velikost a tvar tablet
klad zpracování údajů na balení
klad nic takového jsem nenašla
avatar
Lenka
Flexadin Advanced našemu psovi velmi chutnal. Po 20 denním užívání vidim zlepšení v podobě pohybu při běhu. Je mu již 11 let a běh pro něho začínal byt problémový. Po užití tablet se druhy den pohybuje bez bolesti. Návod byl srozumitelný a jasný. Určitě bych doporučila.
klad Praktické baleni
klad Male kusy na dobře rozzvykani
klad Kvalitní slozeni
klad Cena je dost vysoka
příloha příloha
avatar
Kateřina Podskalnikova
Jednoduché dávkování, schodou okolností v den doručení došlo k Zhoršení stavu kolene mého psa a musím říct že milé překvapilo že již po 4 dnech je vidět zlepšení hybnosti. Pluto je asistenční pes a je pro nás vším proto oceňuji rychlost s jakou žvýkací tablety zabraly a budu je určitě kupovat i nadále.
klad Chutnost tablet
klad Nic
příloha
avatar
Simona
Úžasné, psíkovi hrozně moc chutnají, krásně voní. Jen co mi dojde toto balení, koupím další a větší! Návod k produktu také srozumitelný, vše popsáno a vypsáno. Snadné podávání - jedna tableta denně pro jakéhokoli psa. Musím doporučit i ostatním, již po týdnu vidím nějaké ty pokroky.
klad Zpracování
klad balení
klad vůně
klad velikost tabletek
klad nic