Otestovaly jste nový přípravek pro zdravé klouby od společnosti NaturaMed

image
otestováno
Počet recenzí
29
jak jste hodnotily
5
16x
4
7x
3
3x
2
1x
1
2x
doporučuje
79 %
Testováno v období
od 23. 5. 2019
do 15. 9. 2019

 

Po několika letech usilovné práce představuje společnost NaturaMed Pharmaceuticals  novou unikátní norskou recepturu se zdokumentovaným účinkem na kloubní chrupavky, strukturu kostí a svaly - FlexiMed.

 

 

FlexiMed je určen pro každého, kdo chce pečovat o svoji pohybovou soustavu. Ať už svým kloubům chcete ulevit v době velké zátěže při sportu, většího tlaku způsobeného nadváhou či již přímo pociťujete obtíže způsobené zubem času, FlexiMed je určen přesně pro vás.

 

Kombinuje hned 8 jedinečných látek s dlouhodobě zdokumentovaným účinkem na zdraví pohybového aparátu. Základem jsou látky zaměřené přímo na klouby, tedy Glukosamin, kolagen typu II a Vitamín C, který pomáhá udržovat samotnou tvorbu kolagenu pro zdravé chrupavky, cévy a kosti.

 

Další trumf představuje nejčistší forma vápníku, který pomáhá udržovat normální funkci trávicích enzymů, je nezbytný pro funkci nervové soustavy a zdraví kostí a zubů.

 

Vitamín D3 dále přispívá k využití vápníku a společně s manganem k udržení zdravého stavu kostípodpoře tvorby pojivových tkání.

 

 

 

Hodnocení
29
avatar
Kvetoslava
Děkuji moc za možnost testovat skvělý výrobek od Natura Med. Reklamu jsem viděla již dříve a rozhodovala jsem se o koupi. Flexi med užívám 3x denně a již po 5 týdnech můžu říci že se cítím skvěle a svěží. Klouby mě opravdu přestaly pobolívat cítím se ohebně. S užitím nemám žádné problémy. Vřele doporučuji.
klad Úžasná plastiková krabička, kvalitní produkt.
klad -
avatar
Květuše
Přípravek užívám pravidelně každý den a to dle návodu. Zatím žádné zlepšení , ale ani zhoršení nepociťuji. Je pravda, že mám však artrozu jak kolene tak kyčlí a to již dlouhodobě. Přípravek tedy zatím zkusím používat delší čas a pak se snad dostaví lepší výsledek. 3 měsíční kúra je pro me asi krátká.
klad složení
klad pro mě 3 měsíce na hodnocení, krátká doba. Vzhledem k onemonění, které mám.
avatar
Věra
FlexiMed od Naturamed je pro mě revoluční produkt. Měla jsem velké problémy s klouby a koleny. Chtěla jsem běhat a po každém běhu jsem cítila tupou bolest. Musím říct, že po delší dobře co beru tento přípravek se cítím o moc lépe. Celkově mě opustila bolest při sportu a pryč jsou i těžké nohy, které jsem cítila zejména večer v posteli. Cítím se celkově líp a všechno snáze zvládám. Hlavně běh se pro mě stal přítelem :) Myslím, že tento přípravek dokáže pomoci i mnoha starším lidem a já jsem moc ráda, že jsem si ho mohla vyzkoušet a díky Vám se zlepšil můj život! Moc si toho vážím a děkuji :)
klad super účinky
klad nic
avatar
Eva
Dostala jsem 3 balení Fleximedu po 90 ks, což je doplněk stravy na posílení zdraví kloubních chrupavek a kostí. Jelikož je doporučená denní dávka 3 tablety, tak ozdravná kůra těchto třech balení vyjde na užívání na tři měsíce. Vždy přes léto hodně jezdím na kole, a proto se snažím díky svému věku na posílení kloubů přes léto nějaký medikament používat. Doporučuji všem norský FLEXIMED! Díky Fleximedu jsem si bezstarostně užívala letní vyjíždky na kole v přírodě. Doporučuji nejen milovníkům jízdy na kole, ale i běžkařům, milovníkům turistických túr a dalším sportovcům užívat Fleximed na posílení kloubů, aby při zvýšené sportovní námaze nenaplnily přísloví "Sportem k trvalé invaliditě!"
klad hezké a praktické balení, které nezabírá místo
klad stačí na výletech dát vedle mobilu a nezapomenu si tabletku vzít
klad nic mi nenapadá
avatar
Petra
Po měsíci užívání jsme odjeli na dovolenou chodit po horách, kterou jsem bez problémů zvládla. Koleno po zátěži nebolelo a neotékalo. Dříve mi dělala problém i delší jízda na kole, ale to už je také pryč a po užívání přípravku se cítím lépe a po zátěži nemám problémy s tlakem v koleni ani s bolestí. Přípravek splnil, to co slibují, jen užívání 3x denně je dost, musí se na to myslet. Ráno a večer by bylo praktičtější.
příloha
klad praktické balení
klad velké tablety
klad užívání 3x denně
avatar
Eva
Byla jsem vybrána, abych otestovala přípravek Fleximed. Přípravek teď užívám déle než dva měsíce, jakékoliv účinky by se tedy mohly již projevit. Mám problém s artrózou, víceméně dané geneticky. Nemám bohužel dojem, že by se potíže po používání zlepšily. Pozitivně ale rozhodně hodnotím přítomnost i dalších minerálů a vitamínů, které přípravek obsahuje (hořčík, mangan, vitamíny D a C,... )
klad velké množství dalších minerálů
klad nic...
avatar
Helena
S tímto produktem jsem byla spokojena, protože se léčím na altrózu a ortoped mi předepisuje podobný lék s tímto složením. Byla jsem velice překvapena, když jsem mu sdělila, že testuji FlexiMed, tak mi ho doporučil užívat jako moje vlastní chondorprotektiva. Došlo k zmírnění bolestí, takže jsem mohla zase intenzivně sportovat.
příloha
klad Účinky produktu.
klad Žádné se neprojevily.
avatar
Naděžda
Děkuji za možnost testovat přípravek na klouby FlexiMed, protože již mám svůj věk a mírnou nadváhu. Měla jsem potíže s koleny při chůzi do schodů a s bederní páteří. Tablety se dobře polykají a nezpůsobují žádné žaludeční potíže. Obsahují mimo jiné kolagen typu II. , Glukosamin a vitamin C. Po využití jedné měsíční dávky se mi zdálo zhoršení mých potíží. Užívala jsem další dva měsíce a nyní mě kolena nebolí a páteř se mi též zlepšila. Proto mohu přípravek všem jen doporučit.
klad dobré polykání tablet
klad dobrá vstřebatelnost
klad nenašla jsem nic
avatar
Milena
Po 3 měsících užívání se mi zlepšila pohyblivost v kolenech. Kolena se ohnou ve větším úhlu. Dokážu již udělat dřep, ale bohužel v něm ještě nesetrvám. A mohu říci, že ustala bolest v kyčlích, která mě každou noc budila na lůžku při spaní na boku. Lze tak říci, že můj zdravotní stav kloubů se zlepšil. Děkuji za možnost testování
klad snadné užívání
klad bolest v kyčlích ustoupila
klad zlepšila se hybnost kolen
klad nemám žádné
avatar
Eliška
Na různé tablety pro pomoc kloubů jsem již zanevřela, nikdy moc nepomohly. Velmi mile jsem byla překvapen jak FlexiMed fungoval již po cca 3 týdnech užívání. Zlepšila se mi hybnost kolenních kloubů a i u ramene jsem zaznamenal pokles bolesti a větší rozsah pohybu. Za mne mohu opravdu doporučit.
klad Balení
klad Velikost tablet
klad Nic jsem neshledala
avatar
Hanka
Myslím, že bych tento přípravek mohla opravdu doporučit i ostatním, co mají ten pocit, že jim jakoby "přeskakují" kolena. První měsíc užívání jsem sice změnu moc nezaznamenala, ale asi tak v polovině druhého balení jsem si zničehonic uvědomila, že v podstatě kolena necítím. Občasné bolesti byly pryč. A zlepšily se mi i nehty, jsou daleko pevnější, ač nevím, zda k tomu přispěly účinné látky Fleximedu. V každém případě jsem za něj ráda. Děkuji, že jsem mohla být součástí testování tohoto přípravku.
klad balení
klad velikost tablet, ale i tak se dobře polykají
avatar
Hana
Pravidelně běhám delší trasy a tak je pro mne důležité pečovat o svoje zdraví. FlexiMed jsem pravidelně užívala a musím uznat, že moje tělo i klouby jsou v pořádku a cítím, že výživa má na moje zdraví vliv. Občasná bolest kolene přestala a při sportu se cítím velmi dobře. FlexiMed obsahuje nejen látky pro zdraví kloubů a chrupavek, ale i jiné vitamíny včetně vitamínu C. Také jsem zpozorovala účinek na stav zubů, kdy mám pocit, že zuby i dásně jsou zdravější. FlexiMed má pozitivní vliv na celé a tělo a mohu ho k užívání jen doporučit.
klad a
klad ž
avatar
Iveta
Myslím, že je to super kloubní výživa pro sportovce nebo lidi s menšími problémy. Já jsem žádné zlepšení nezaznamenala, ale bohužel je to tím, že se v průběhu testování velmi zhoršil můj zdravotní stav a čeká mě operace. Jinak si myslím, že je výrobek ok. Na některé stavy bohužel už kloubní výživa nefunguje, ale to není chyba tohoto výrobku.
klad velikost pilulek je akorát pro pohodlné spolknutí
klad nic
avatar
Jaroslava
Nesmírná spokojenost, po užívání mě přestává bolet koleno, do schodů jdu normálně, mám větší jistotu při chůzi. Spolu s přírodním kolagenem ( kůže a pod. ) potíže pomalu mizí. Proto mohu s klidným svědomím tento produkt doporučit. A ani nemá špatnou chuť !
klad ano
klad žádné
avatar
Šárka
FlexiMed mě velice mile překvapil, začala jsem intenzivně pečovat o svou pohybovou soustavu. V důsledku věku a častého sportování jsem pociťovala bolest kloubů. Při používání jsem cítila úlevu. Oceňuji kombinaci 8 jedinečných látek zaměřené přímo na klouby, jako je Glukosamin, Vitamín C a kolagen. Nejčistší forma vápníku, pomáhá udržovat normální funkci trávicích enzymů, je nezbytný pro funkci nervové soustavy a zdraví kostí a zubů. Doporučuji všem vyzkoušet.
klad skvělá zkušenost
klad nic jsem nezaznamenala
avatar
Jarmila
Musím tedy napsat , že mi tento doplněk stravy na klouby , kůži a nehty uhranul. Již po 14ti dnech jsem mohla s větší lehkostí vstát z postele. Před užíváním jsem měla ukrutné bolesti zad a kloubů. Tento produkt je jednička. Moc mi vyhovuje forma tablet. I balení , které pohodlně strčím do kabelky.
klad Forma tablet. Opravdu fungují.
klad Nic
avatar
Soňa
Testování mě velmi potěšilo, protože mám za sebou v 21 - letech operaci kolene a celkově mám klouby velmi oslabené a bolavé. Po 3- měsíčním testování doplňku stravy FlexiMed musím říct, že cítím velké zlepšení ! Kolena už mě nebolí jako dřív, cítím se celkově mnohem lépe. Myslím, že působí dobře i na imunitu, protože jsem celou dobu přečkala v pohodě i rodinné chřipkové období. Rozhodně FlexiMed doporučuji, má kvalitní a prokázaný účinek.
klad praktické balení
klad účinek
klad zdravé kosti
klad vitamin C
klad dávkování- musí se vzít 3-krát denně
avatar
Andrea
Delší dobu mě trápí občasná bolest kolenou.. Lékařská vyšetření neukázala žádný problém, nadváhou netrpím, ale kolena se někdy nepříjemně ozývají.. Nějaké přípravky na klouby jsem již vyzkoušela, ale bez výsledků.. FlexiMed jsem používala od června a skvělé! ..."Aktivní léto bez bolesti".. Toto léto bylo opravdu bez bolavých kolen i přes pohybové aktivity, které sice nebyly nijak extrémní - turistika, kolo, koloběžka, plavání, ale bylo super, že jsem si vše užívala a bolest se ozvala asi jen 2x po náročnějším sestupu; nerozvinula se a velmi rychle odezněla.. Takže za mě: opravdu dobrý přípravek:o)
příloha
klad FlexiMed funguje
klad aktivní léto téměř bez bolesti kloubů
klad nutnost užívání tabletek 3x denně obzvláště v době dovolených není úplně na pohodu
avatar
Pavla
Produkt jako takový se mi zdál vyhovující. Chuť neutrálni, tablety se dají bez problémů polykat. Škodá že není jen 1 tableta denně, bylo by to pohodlnějí k užívání. Zlepšení kolene jsem nezaznamenala, ale zhoršeni taky ne. Myslím, že na udržení stavu kloubu je to výborné. Na trvalé denní užívání výborný.
klad Neutrální chuť, balení
klad 3 tablety místo 1
avatar
Helena
Myslím, že nebyl vhodně zvolený čas pro testování, problémy s klouby jsou spíš v zimě než v létě, takže výsledek posoudím později. Teď jsem žádnou změnu nepozorovala, ale uvidím v zimě. Zaujalo mě složení přípravku, snad tedy i účinek bude odpovídat mým nadějím.
klad snadné užívání
klad balení, dala bych přednost blistrům
Zobrazit více recenzí