Testerky zkouší Floré přírodní bylinný pleťový krém s rakytníkem a arganovým olejem, díky kterému bude jejich pleť příjemně hladká, vyživená a vyhlazená

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
7. 3. 2021

Floré Bylinný pleťový krém rakytník & arganový olej     

Česká přírodní certifikovaná kosmetika Floré, vyvinuta s láskou k přírodě i vaší pleti...slova, která vystihují značku Floré nejlépe. Jedná se o certifikovanou značku přírodní kosmetiky, která je vhodná pro všechny typy pleti a pro ženy všech věkových kategorií, kterým není lhostejná ochrana životního prostředí a potrpí si na kvalitu. Výrobky jsou rozděleny do speciálních řad podle použitých ingrediencí a prověřených účinků.

Bylinný pleťový krém rakytník & arganový olej díky kombinaci olejů a bambuckého másla vyživuje, revitalizuje, vyhlazuje a napomáhá ke zpomalení procesu stárnutí.

Pleť je po aplikaci příjemně hladká, pružná a posílená.

Harmonie přírodních ingrediencí:

  • Rakytníkový olej – podporuje imunitní systém. Obsah vitaminu C v plodech rakytníku je až 25krát vyšší než v citrusových plodech.  
  • Arganový olej – má antioxidační a terapeutické účinky, prospívá pokožce celého těla, vlasům i nehtům. I přes to, že se řadí mezi oleje, není vůbec mastný. Dokáže zmírnit tvorbu vrásek!  


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Lale
avatar
Šárka K.
avatar
Mihaela S.
avatar
Hedvika P.
avatar
Rádik
avatar
Zuzana V.
avatar
Maybay
avatar
Hanča K.
avatar
M007
avatar
Amí V.
zobrazit všechny přihlášené